Alavés – Las Palmas: Hosté se dostali do přečíslení, Viera to vzal na sebe, ale jeho střela mířila nad

To je ode mě pro tuto chvíli vše, na shledanou u dalšího online přenosu!
Zápas končí spravedlivou remízou. Hosté si za svou aktivitu při nepříznivém stavu zasloužili vyrovnat, což se jim v 57. minutě podařilo. Alavés doplatil na to, že začal být již od půlky prvního poločasu hodně pasivní. Ke konci zápasu domácí sice začali více útočit, ale to na tři body nestačilo.
90+4
90+3
Hosté dokázali odvrátit nebezpečný centr, který mířil do jejich šestnáctky. Odkopávat bude brankář Varas.
90+2
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Jonathan Viera, přichází Mateo.
90+1
Hra je přerušena. Jeden domácí hráč je ošetřován a na straně Las Palmasu se chystá poslední střídání.
90
Rozhodčí nastavuje tři minuty nad rámec základní hrací doby.
88
Blíží se závěr zápasu, oba týmy by chtěli strhnout vítězství na svou stranu, ale zdá se, že se budou muset rozdělit body.
86
Hosté se dostali do přečíslení, Viera vedl míč středem hřiště a nakonec se rozhodl nepřihrávat ani jednomu ze spoluhráčů, jenže nepovedenou střelou jen přestřelil bránu.
85
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Daniel Torres, přichází Gaizka Toquero.
84
Tečovaná střela míří daleko mimo bránu, ale Las Palmas bude rozehrávat další roh.
83
Gómez získal pro hostující tým rohový kop.
82
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Angel Montoro, přichází Hernán.
80
Hernández našel před bránou centrem od postranní čáry Deyversona, který netrefil míč hlavou dobře, takže jeho zakončení šlo vysoko nad bránu.
78
Hernández vedl míč podél postranní čáry, jenže přitom bez cizího přičinění zakopl, takže balón lacině získávají hosté.
76
Žlutou kartu dostává Alexis (Deportivo Alavés).
76
Jenže nepovedený centr doletěl pouze k pohotovému gólmanovi, který byl navíc následně nedovoleně atakován Alexisem.
75
Po faulu právě na Deyversona se nyní Alavésu nabízí zajímavá příležitost v podobě nebezpečné standardní situace.
73
Domácí se snažili zahrozit pomocí dlouhého míče na nabíhajícího Deyversona, ten však balón nedostihl.
72
Domácím fanouškům se zjevně nelíbí, že tempo hry určují hlavně hosté. Z tribun se ozývá pískot pokaždé, když je Las Palmas u míče.
70
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Ibai Gómez, přichází Christian Santos.
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Edgar Méndez, přichází Víctor Laguardia.
70
68
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Marko Livaja, přichází Felix Asdrubal.
67
Hostující Momo dostal přesný míč do vápna, kde se zasekávačkou zbavil bránícího hráče a následně těsně minul bližší tyč domácí brány.
66
Mimo hru dostává žlutou kartu domácí Manu García, který z lavičky náhradníků nejspíš pronesl něco nevhodného směrem k rozhodčímu.
65
Už podruhé v zápase došlo k tomu, že hostující hráč trefil soupeře při snaze zakončit nůžkami. Bránícím nešťastníkem je navíc opět domácí Hernández, který však tentokrát nepotřebuje ošetření.
64
K centru se dostal jeden z domácích hráčů, který ale nedokázal poslat míč do bezpečného prostoru, takže pokračuje útočná snaha hostů.
63
Hosté získali k dispozici rohový kop.
62
Las Palmas je při chuti a zůstává aktivnějším týmem. Domácím brzký gól v konečném důsledku spíše uškodil.
60
Hosté si vytvořili další nebezpečnou situaci před bránou Alavésu, ale tentokrát je zastavil odpískaný ofsajd.
57
Las Palmas právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Bránící hráč nedokázal ve vápně uhlídat MARKA LIVAJU, který si naběhl na přízemní přihrávku z levé strany a z první poslal míč pod břevno.
54
Žlutou kartu dostává Michel (UD Las Palmas).
51
Nepřesná kolmá přihrávka končí až u domácího brankáře, který bude odkopávat od brány.
49
Montoro zůstal chvíli ležet na trávníku po souboji s protihráčem. Hostující hráč je momentálně ošetřován za postranní čárou a brzy se vrátí do hry.
47
Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté, Livaja se dokonce dostal ke střele, ale ta se mu vůbec nepovedla.
46
Druhý poločas začne přibližně v 19:33.
Alavés těží z dobrého vstupu do zápasu, díky němuž vede po prvním poločase 1:0. Domácí se prosadili již ve čtvrté minutě, kdy si na přesný centr do vápna naběhl Alexis, který zblízka nedal brankáří Varasovi žádnou šanci. Postupem času se do hry začali více dostávat hosté, kteří si dokázali vytvořit převahu, ale dosud bez požadovaného gólového efektu.
45+2
45+2
S jeho centrem si ovšem obrana Alavésu poradila a rozhodčí okamžitě ukončuje první poločas.
45+2
Viera bude mít k dispozici poslední přímý kop prvního poločasu.
45+1
Rozhodčí však ještě nastavuje jednu minutu.
45
Alavés se snaží dohrát poločas s míčem na svých kopačkách. Hosté už se možná před přestávkou nedostanou do útoku.
43
Předchozí centr měl směřovat na Deyversona, který si nyní opět nebezpečně nabíhal do šestnáctky Las Palmasu. Na tohoto hráče si budou muset hosté dávat velký pozor.
42
Ojedinělý útok domácího týmu skončil neúspěšným centrem Méndeze, který poslal míč jen do rukavic připraveného Varase.
40
Alavés je v tuto chvíli hodně pasivní. Jen aby to domácí hráče brzy nemrzelo.
38
Druhá polovina prvního poločasu patří hostům, kteří teď domácí v podstatě nepouštějí za půlku hřiště. Stále tomu však z pohledu Las Palmasu chybí vyrovnávací branka.
36
Momo se dostal s míčem do šestnáctky, kde hledal přihrávkou nabíhajícího Livaju, jenže balón byl nepřesný, takže jen prolétl vedle brány.
35
Torres už se zvedá a zdá se, že bude moci pokračovat ve hře.
34
Momo hledal centrem Livaju, který se snažil o akrobatické zakončení nůžkami, ale místo míč trefil jen bránícího Hernándeze, který je ošetřován přímo na hřišti.
33
Opět v akci Vieira! Hostující záložník tentokrát střílel halfvolejem přímo na domácího brankáře, který zvládl rutinní zákrok.
31
Viera získal míč na útočné polovině, kde měl před sebou dostatek prostoru na přípravu střely, ale z více než dvaceti metrů přesto bránu jen přestřelil.
29
Momo centroval před domácí bránu, ale tam dobře zapracoval jeden ze stoperů, který odkopl míč daleko do autu.
27
Žlutou kartu dostává Marko Livaja (UD Las Palmas).
26
Hostujícíc Lopes se na levé straně dobře uvolnil s míčem, ale následně centroval nepochopitelně do prostoru, kde nebyl absolutně nikdo.
25
Hosté se tentokrát prokombinovali až na hranici vápna, ale tam předvedli dvě nepřesnosti, které je připravili o míč.
23
Centr Méndeze přizvedl jeden z bránících hráčů, čímž ulehčil práci brankáři Varasovi, jemuž stačilo jen nastavit rukavice.
21
Hosté se zatím marně snaží být nebezpeční směrem dopředu. Obrana Alavésu pracuje dobře a nepouští soupeře blízko své brány.
19
Hernández se pokusil o střelu z velké dálky, ale rána se mu nepovedla, takže hostující gólman mohl zůstat naprosto v klidu.
17
Viera nestihl doběhnout dlouhý centr, který mířil k zadní tyči domácí brány. Hostujícímu hráči chyběly přibližně dva kroky.
17
Po neúspěšné přímém kopu budou hosté rozehrávat od rohového praporku.
16
Žlutou kartu dostává Theo Hernández (Deportivo Alavés).
12
Domácí byli v útlumu jen pár minut po vstřelení gólu, ale nyní už se opět snaží diktovat tempo hry. Naopak hosté působí hodně zakřiknutě.
10
Přímého kopu se ujal Gómez, který se snažil zakroutit svou střelu k bližší tyči, ale bránu přestřelil.
9
Domácí založili rychlý protiútok, který zastavil Hélder Lopes pouze za cenu faulu a žluté karty.
7
Hosté teď přebírají iniciativu a od inkasované branky drží míč na svých kopačkách. Do žádné šance se však tým z Kanárských ostrovů zatím nedostal.
4
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
Domácí otevírají skóre zápasu! Přesný centr z levé strany našel ve vápně nehlídaného ALEXISE, který zblízka poslal míč do protipohybu bezmocného brankáře.
4
A další roh pro domácí! Alavés rozehrával v úvodních čtyřech minutách tři rohové kopy, ale nic nebezpečného z toho nebylo.
3
Hosté se ubránili jen za cenu dalšího rohového kopu pro Alavés.
3
Alavés bude mít k dispozici rohový kop.
1
Domácí Hernández přenechal rozehrání přímého kopu Gómezovi, který centroval na zadní tyč. Míč se nakonec odrazil k jednomu z domácích hráčů, který z voleje míjí bránu.
1

Deportivo Alavés: Pacheco (C) – Vigaray, Alexis, Feddal, Hernández – M. Llorente, D. Torres – Méndez, Camarasa, I. Gómez – Deyverson.
Náhradníci: Ortolá – Carnero García, García, Laguardia, Katai, Santos, Toquero.

UD Las Palmas: Varas – Michel, David García (C), Bigas, H. Lopes – Montoro – Tana, Viera, V. Gómez, Momo – Livaja.
Náhradníci: Lizoain – J. Castellano, Asdrubal, Tyronne, Mateo, Hernán, Simón..
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! V souboji dvou týmů ze středu tabulky přivítá Deportivo Alavés na svém stadionu Las Palmas. Domácí se v případě vítězství mohou na svého soupeře bodově dotáhnout, před vlastními fanoušky se jim však zatím příliš nedaří. Alavés vyhrál z šesti domácích zápasů pouze jednou, když porazil trápící se Granadu. Hosté z Kanárských ostrovů se ovšem podobným způsobem trápí na cizích hřištích, kde vyhráli z šesti zápasů také jen jeden. Který tým si dnes svou bilanci vylepší?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.