La Coruňa - Barcelona | ONLINE | 12.3.2017 16:15 | La Liga 2016/2017 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Luis Suárez sice po přestávce bleskově odpověděl na úvodní gól Joselua, který se prosadil pět minut před koncem prvního poločasu, čtvrthodiny před koncem se ale po rohovém kopu zaskvěl domácí kapitán Álex Bergantiños, který se společně se svými spoluhráči postaral o obrovské překvapení. Deportivo La Coruňa zaznamenalo cenné vítězství, zatímco Barcelona utrpěla v boji o titul nepříjemnou ránu. Konečný výsledek: Deportivo La Coruňa 2 FC Barcelona 1.
90+4
Konec zápasu.
90+3
Germán Lux vyboxoval míč po rohovém kopu Barcy a dvojice domácích hráčů se řítila sama na bránu! Fayçal Fajr se rozhodl akci zakončit sám a vzápětí se dokonce dostal k dorážce, jenže jeho první střela skončila na fantastickém Marcovi-Andrém ter Stegenovi, zatímco druhou na brankové čáře odvrátil jeden z jeho spoluhráčů!
90+2
Barcelona rozehrála na levé straně hřiště rohový kop a po odvráceném centru na vzdálenější pravé tyči, kde se snažil prosadit Gerard Piqué, bude následoval rohový kop.
90+1
Kdo jiný, než Lionel Messi se mohl postavit k volnému přímému kopu, jeho střela levačkou ale minula vzdálenější levý horní roh brány a v hledišti Deportiva propukla obrovská radost!
90+1
Nad rámec utkání byly nastaveny 3 minuty.
90
Fayçal Fajr v blízkosti šestnáctky sestřelil zezadu Luise Suáreze a Barcelona bude zahrávat volný přímý kop.
90
Běží poslední minuta! Dokáže Barcelona vyrovnat?
89
Luis Suárez zůstal ležet v blízkosti šestnáctky, faul se ale nepískal. Barcelona vzápětí na pravé straně hřiště rozehrála rohový kop, který byl na přední tyči odvrácen.
88
Deportivo na levém křídle vyrazilo do rychlého protiútoku, jeden z jeho hráčů se ale na levé straně šestnáctky ocitl v tísni a Barcelona vybojovala odkop od brány.
87
Deportivo La Coruňa je blízko obrovské senzaci, když těsně před koncem vede nad Barcou 2:1!
86
Gaël Kakuta se před pár okamžiky nedokázal prosadit na pravém křídle a nyní dobře vypomohl obraně, když centr Barcelony z pravé strany odvrátil hlavou do bezpečí.
85
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Juanfran, přichází Laure.
84
Sergi Roberto si nabíhal na pravé tyči na přetažený centr z levého křídla a míč se od jeho stehna levé nohy odrazil vysoko do vzduchu. Germán Lux v klidu odkopával.
83
Barcelona na pravé straně hřiště vybojoval další rohový kop, ani tentokrát se ovšem po jeho rozehrání k ničemu nedostala.
82
Na opačné straně pálil zpoza šestnáctky Lionel Messi, ovšem pouze doprostřed brány. Germán Lux připraven.
81
Gaël Kakuta se ocital na pravé straně šestnáctky v obrovské šanci, jenže Javier Mascherano na poslední chvíli nebezpečí uhasil a Marc-André ter Stegen v bráně Barcelony nemusel zasahovat.
80
Luis Suárez si opět zaběhl za obranu a na pravé straně šestnáctky napřáhl pravačkou k přízemní střele pravačkou, která těsně minula vzdálenější levou tyč, ale z ofsajdu.
79
Luis Suárez si krásně naběhl za obranu na krásný přízemní centr Sergiho Roberta a v blízkosti pravé tyče mířil pravačkou po zemi do brány, jenže Germán Lux vytáhl úžasný reflexivní zákrok a míč vyrazil! Obrovská šance Barcelony!
77
Trošku překvapivě byl ze hry stažen Denis Suárez, který byl velmi nebezpečný a dobře pendloval na levém křídle.
76
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Denis Suárez, přichází Paco Alcácer.
75
Barcelona na pravé straně hřiště vybojovala rohový kop a vzápětí připravila další střídání. Kdo přijde na hřiště?
74
La Coruňa právě vstřelila branku!
ÁLEX BERGANTIÑOS po centru z rohového kopu na vzdálenější pravé tyči využil zaváhání Jordi Alby a nádhernou hlavičkou zamířil přesně k pravé tyči! Barcelona prožívá další šok a Deportivo vede zásluhou svého kapitána 2:1!
73
Fayçal Fajr rozehrál na pravé straně hřiště rohový kop a na vzdálenější levé tyči se dostal k hlavičce Alejandro Arribas, jehož pokus o zem mířil do levého horního rohu brány, nakonec se ale od tyče odrazil s přispěním ter Stegena na rohový kop! Barcelona teď měla velké štěstí!
73
Juanfran v pravém rohu šestnáctky napřáhl k prudké přízemní střele pravačkou, která byla sražena na rohový kop.
72
Střídající Emre Colak si z pravé strany navedl míč na levačku a zpoza šestnáctky zamířil vysoko nad bránu.
71
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Bruno Gama, přichází Gaël Kakuta.
71
Denis Suárez z levé strany šestnáctky posílal na vzdálenější pravou tyč nádherný centr, jeho jmenovec Luis Suárez se ale k hlavičce nedostal, když mu míč přelétl přes hlavu.
70
Barcelona začíná roztáčet svůj tradiční kolotoč a Deportivo se během posledních okamžiků pouze brání.
69
Jordi Alba zkusil pravačkou vypálit zpoza šestnáctky, jeho následná střela ale byla zablokována.
68
Barcelona poměrně dlouho obléhala pokutového území Deportiva až do té doby, než se na pravé straně hřiště dopustila nepřesná kolmé přihrávky, na kterou Sergi Roberto v blízkosti pravého rohového praporku nedosáhl.
67
Denis Suárez mohl na levé straně hřiště centrovat, jenže se k centru neodhodlal a zvolil zpětnou přihrávku.
66
Oba týmy si v rychlém sledu vytvořily jednu slibnou brankovou příležitost, zejména volej Joselua stál opravdu za to.
65
Denis Suárez na opačné straně předvedl na levé straně šestnáctky pěknou zasekávačku a pravačkou napřáhl k prudké střele, ta ovšem zamířila pouze doprostřed brány a domácí Germán Lux ji skvělým zákrokem vyboxoval!
64
Joselu napřáhl zpoza šestnáctky k velmi nebezpečné přízemní střele, která mířila k levé tyči. Brankář Marc-André ter Stegen u ní byl ale včas a připsal si další skvělý zákrok! Stav: 1:1.
63
Deportivo hraje doma s Barcelonou po hodině hry 1:1 a utkání je velice otevřené, i když nyní jsou aktivnější hosté.
62
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Carles Gil, přichází Emre Colak.
61
Barcelona si na levé straně straně obranné poloviny komplikovala situaci a pomohla si zpětnou přihrávkou na Marca-Andrého ter Stegena, který v klidu rozehrál nohou.
60
Ivan Rakitić si na pravé straně šestnáctky nabíhal na pěknou kolmou přihrávku Andrése Iniesty, jenže se ocitl v ofsajdu.
59
Barcelona v rychlém sledu sáhla ke dvěma změnám v sestavě, aby posílala ofenzivní sílu svého týmu.
58
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází André Gomes, přichází Ivan Rakitić.
58
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Arda Turan, přichází Andrés Iniesta.
57
Arda Turan si v blízkosti šestnáctky na levé straně zpracoval míč, který předložil Lionelovi Messimu, modla Barcelony ale zpoza pokutového území mířila bez přípravy levačkou vedle levého horního rohu brány! Dobrý pokus.
56
Deportivo na levé straně rozehrálo rohový kop, po kterém se Barcelona definitivně vymanila z tlaku Deportiva.
55
Deportivo se v rychlém sledu dostalo zpoza šestnáctky ke dvěma nebo třem střelám, všechny ale byly zablokovány.
54
Joselu si na pravé straně hřiště naběhl na krásnou přihrávku za obranu a do šestnáctky poslal velmi dobrý přízemní centr, po kterém na vzdálenější levé tyči Fayçal Fajr krásně vypálil po pěkné zasekávačce pravačkou a jeho střela po jemné teči Denise Suáreze těsně minula vzdálenější pravý horní roh hostující brány!
53
Oba týmy se v rychlém sledu dostaly k centrům, nejprve na domácí straně centroval Juanfran a v dresu Barcelony poté Arda Turan, ani jeden centr ale nebezpečí nepřinesl.
52
Tempo zápasu vyrovnávacím gólu Barcelony trochu opadlo a překvapivě aktivnější jsou směrem vpřed domácí hráči.
51
Dnes se ale zatím ani na jedné straně penalta nekopala, takže další olej do ohně zatím přilit nebyl.
50
Penalty! To je ve světě fotbalu během toho týdne věčné téma, právě pokutové kopy totiž Barceloně pomohly uprostřed týdne v UEFA Champions League k dovršení senzačního obratu a postupu do čtvrtfinále.
49
Carles Gil po levé straně pronikl do šestnáctky, kde přišel do jemného kontaktu s Sergio Busquetsem a skončil na trávníku, penalta se ovšem proti Barceloně nepískala.
48
Nyní bude hodně zajímavé sledovat, co inkasovaný gól s Deportivem udělá. Zatím to ale nevypadá, že by se sesypalo. Naopak se snaží vrátit zpět do vedení.
47
Barcelona prožila fantastický vstup do druhého poločasu, když na úvodní gól Joselua odpověděl Luis Suárez.
46
Barcelona právě vstřelila branku!
Denis Suárez poslal z pravého křídla do šestnáctky nádherný centr, který dokázal jeden z hráčů Deportiva uprostřed šestnáctky odvrátit, jenže pouze na kopačku LUISE SUÁREZA, který míč pohotovou přízemní střelou z úhlu napálil k bližší pravé tyči! Barca vyrovnala!
46
Barcelona rozehrála druhý poločas, během něhož se svěřenci Luise Enriqueho budou snažit odpovědět na trefu Joselua. Deportivo senzačně vede doma 1:0.
46
Začal druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 17:15.
Joselu je pro zatím hrdinou domácího Deportiva La Coruni, když se v průběhu prvního poločasu dostal ke třem střelám, z nichž poslední přinesla pověstné štěstí a po zmatcích v šestnáctce Barcelony po rohovém kopu míč neomylně napálil do brány. Skóre po prvním poločase: Deportivo La Coruňa 1 FC Barcelona 0.
45
První poločas skončil.
44
Lionel Messi posílal do šestnáctky z pravé strany pěkný centr, žádný z jeho spoluhráčů se ale k hlavičce nedostal.
43
Barcelona má velký tlak, zatím se ale marně snaží odpovědět na inkasovaný gól, který vstřelil domácí Joselu!
42
Hosté rozehráli na levé straně hřiště rohový kop a po přetaženém centru a skvělém zpracování se na vzdálenější pravé tyči opřel do míče Gerard Piqué, jehož rána pravačkou z ostrého úhlu zamířila vysoko nad! Vyrovnávací gól nikde.
41
Barcelona na levém křídle napřáhla ke střele, která byla velice prudká a po jemné teči minula levý horní roh brány.
40
La Coruňa právě vstřelila branku!
Javier Mascherano ve snaze odkopnout míč po rohovém kopu a centru z pravé strany hřiště prověřil pozornost svého brankáře. Marc-André ter Stegen sice předvedl fantastický zákrok, jenže v blízkosti pravé tyče poté míč napálil nekompromisně do brány z blízkosti JOSELU! Deportivo překvapivě vede nad Barcelonou 1:0!
39
Fernando Navarro poslal do šestnáctky z levého křídla nádherný přízemní centr, do kterého se na značce pokutového kopu skvěle opřel levačkou Joselu a placírkou mířil přesně ke vzdálenější pravé tyči, Marc-André ter Stegen ale fantastickým zákrokem vytáhl míč na rohový kop! Neskutečná šance a zákrok!
38
Barcelona začíná utahovat šrouby a už se ocitla v přibližně ve třech slibných šancích, jenže ani jedna gólem neskončila.
37
Následná standardní situace a centr z pravé strany hřiště nic kloudného nepřinesl. Na přední tyči byl totiž odvrácen.
36
Joselu sestřelil ostrým skluzem u pravé postranní čáry rozeběhnutého Javiera Macherana a viděl žlutou kartu.
36
Sergi Roberto se po nádherné kolmé přihrávce za obranu mezi dvěma protihráči nádherně protáhl po rychlém přiťuknutí míče do běhu do šestnáctky a z ostrého úhlu posílal před bránu zpětnou a velmi nebezpečnou přihrávku, kterou Germán Lux vpádu nataženou rukou vyrazil!
35
Luis Suárez se podél pravé postranní nerozbíhal, protože moc dobře věděl, že přihrávka na něj míří do ofsajdu.
34
Barcelona se vzápětí dostala na levém křídle k dalšímu centru, který byl o poznání lepší, Germán Lux ho ale stáhl do náruče.
33
Arda Turan na levé straně v blízkosti šestnáctky předvedl zasekávačku do středu hřiště a poté poslal do pokutového území domácího týmu centru centr, který byl na přední tyči odvrácen.
32
Ze zápasu uplynula úvodní půlhodina, během které se oba týmy dostaly pouze k jedné jediné střele na bránu. Zejména na straně Barcelony je to překvapivé zjištění.
31
Lionel Messi posílal na levou stranu šestnáctky pěknou kolmou přihrávku, jeden z hráčů La Coruni ji ale ve skluzu odvrátil.
30
André Gomes předvedl na levé straně šestnáctky nádhernou zasekávačku a z ostrého úhlu napřáhl k technické střele pravačkou, která o pořádný kus minula vzdálenější pravý horní roh brány! Každopádně dobrá myšlenka a pokus.
29
Lionel Messi v blízkosti šestnáctky roztáhl hru doleva na nabíhajícího Luise Suáreze, který se podle pomezního rozhodčího ocitl v ofsajdu. V žádném případě se o něj ale nejednalo a Barcelona přišla o slibnou šanci. Suárez kroutí hlavou.
28
Barcelona na levém křídle vybojovala standardní situaci a po jejím následném rozehrání se uprostřed šestnáctky ocitl v první velké šanci Luis Suárez, jeho hlavička ale zamířila pouze doprostřed brány a náruče Germána Luxe!
27
Arda Turan si dobře pokryl míč tělem a zezadu do něj na levé straně hřiště zajel ostrým skluzem Álex Bergantiños.
26
Na hřiště se snáší prudký déšť, který trošku komplikuje viditelnost, Je to ale pořád lepší, než hustá mlha.
25
Deportivo posílala do pokutového území Barcelony z pravého křídla v rychlém sledu dva nebezpečné centr letící těsně nad zemí, první odvrátil Arda Turan, zatímco druhý Javier Mascherano.
24
Domácí fotbalisté na pravé straně hřiště vybojovali standardní situaci, po které se Carles Gil ocitl v ofsajdu.
23
Barcelona se ještě nedostala ani k jedné střele na bránu a domácí brankář Germán Lux je překvapivě bez práce.
22
Jsme v polovině prvního poločasu a Barcelona se za deštivého počasí v La Coruně snaží marně dostat ke střele.
21
Lionel Messi si na levé straně hřiště krásně narazil míč s Luisem Suárezem, jeho následná střela pravačkou ale byla sražena na rohový kop, který nic nepřinesl.
20
Barcelona se usadila na útočné polovině Deportiva a začíná si vytvářet čím dál větší tlak. Domácí zatím odolávají.
19
Luis Suárez si nabíhal uprostřed šestnáctky na pěkný centr z levé strany hřiště, jenže míč přelétl jeho hlavu.
18
Deportivo se pokoušelo zaskočit obranu Barcelony dlouhým kolmým pasem za obranu, který mířil do ofsajdu.
17
Lionel Messi posílal před bránu z pravé strany šestnáctky zpětnou přihrávku, žádný z hostů se ale ke střele nedostal.
16
Juanfran centroval z pravého křídla po faulu jednoho z hráčů Barcelony, jeho centr ale na přední tyči našel pouze náruč připraveného brankáře Marca-Andrého ter Stegena.
15
Ještě před žlutou kartou pro Fernanda Navarru přišel z pravé strany přízemní centr Juanfrana, po kterém se v blízkosti pravé tyče otáčel s míčem Joselu, nedokázal ale přihrát ani vystřelit.
14
Denis Suárez byl faulován, když ho nedaleko jeho vlastního pokutového území nakopl do pravého kolene Fernando Navarro, který viděl první žlutou kartu dnešního zápasu.
14
Barcelona má více ze hry, což se dalo čekat, o jedinou střelu zápasu se ale zatím překvapivě postaralo Deportivo.
13
Fayçal Fajr odvedl ve středu obranné poloviny hřiště skvělou práci, když čistě připravil o míč rozeběhnutého Lionela Messiho.
12
Denis Suárez se pokoušel poslal do šestnáctky z pravého křídla centr, jenže byl odvrácen a Lionel Messi se k míči nedostal.
11
Sergi Roberto, hrdina odvety proti Paris Saint-Germain, si na pravé straně šestnáctky naběhl na prudkou kolmou přihrávku a vracel míč od brankové čáry pod sebe, jeden z fotbalistů Deportiva byl ale pozorný a uprostřed šestnáctky míč odkopl.
10
Joselu byl hráčem, který před pár okamžiky prověřil pozornost hostujícího brankáře Barcelony ter Stegena.
9
Deportivo se na pravé straně šestnáctky dostalo k první střele dnešního zápasu, následný pokus ale zamířil pouze doprostřed brány a Marc-André ter Stegen si připsal první zákrok.
8
Barcelona má sice častěji míč na svých kopačkách, jenže se zatím v úvodu zápasu nedostala ani k jedné střele.
7
Denis Suárez se snažil prosadit na pravé straně hřiště, jenže měl zastoupenou cestu a rozhodl se pro otočku s míčem, po které přesně přihrál do středu hřiště.
6
Deportivo rozehrálo standardní situaci rychle nakrátko, k ničemu se ale nedostalo a o míč rychle přišlo.
5
Fernando Navarro si skvěle zpracovával míč ve středu útočné poloviny svého týmu a Denis Suárez ho fauloval.
4
Sergi Roberto se snažil odcentrovat na pravém křídle v blízkosti šestnáctky, jeho přízemní pas byl ale zablokován.
3
Barcelona se snažila ze středu hřiště přenést hru doprava, jenže jejich akce nic nepřinesla. Autové vhazování pro Deportivo.
2
Fotbalisté Barcelony se dvakrát v řadě snažili prosadit po pravém křídle, jenže kromě autového vhazování se k ničemu nedostali.
1
Hlavní rozhodčí Fernandez Borbalan dal právě pokyn k zahájení zápasu, jehož výkop obstaralo Deportivo La Coruňa.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Deportivo La Coruňa: Lux – Juanfran, Albentosa, A. Arribas, F. Navarro – Bergantiños (C), C. Borges – Gama, Fajr, Gil (62. Colak) – Joselu.
Náhradníci: Tytoń – Colak, John, G. Kakuta, Laure, Luisinho, Moreno.

FC Barcelona: ter Stegen – Roberto, Piqué, Mascherano, Alba – A. Gomes (58. Rakitić), Busquets, Denis Suárez – Messi (C), L. Suárez, Arda Turan (58. Iniesta).
Náhradníci: Cillessen – Aleñá, Digne, Iniesta, Alcácer, Rakitić, Umtiti.

Rozhodčí: Fernandez Borbalan.
FC BARCELONA

Barcelona si uprostřed týdne senzačně zajistila postup do čtvrtfinále UEFA Champions League, když na Camp Nou v dramatickém závěru utkání proti Paris Saint-Germain vstřelila tři góly a po vysokém vítězství 6:1 ho vyřadila. Rozhodující a historický gól vstřelil Sergi Roberto. Katalskému velkubu se daří i v domácích soutěžích, když vede ligu o jeden bod před Realem Madrid a ve finále Copa del Rey ji čeká tým Alavese.
DEPORTIVO LA CORUŇA

Deportivo před zápasem proti Barceloně bodovalo ve třech ligových utkáních, přesto se nachází o pět bodů těsně před sestupovým pásmem a nelze očekávat, že by se to po zápase proti katalánskému celku mělo změnit.
Barcelona uprostřed týdne po historickém a infarktovém obratu postoupila do čtvrtfinále UEFA Champions League. Svěřenci Luise Enriqueho už se ale nyní koncentrují na nedělní zápas proti Deportivu, k čemuž je sám nabádal. Katalánský velkoklub živí naději na Treble, když v La Lize vede těsně před Realem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.
35. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Real 34 23 8 3 62:21 77
2. Barcelona 35 23 7 5 79:36 76
3. Atlético 35 16 15 4 47:26 63
4. Sevilla 34 16 12 6 49:33 60
5. Villarreal 35 17 6 12 57:45 57
6. Getafe 35 14 11 10 43:34 53
7. Real Sociedad 34 15 6 13 51:43 51
8. Valencia 35 13 11 11 45:51 50
9. Bilbao 34 12 12 10 38:29 48
10. Granada 34 13 8 13 42:40 47
11. CA Osasuna 35 11 12 12 40:50 45
12. Levante 34 12 7 15 42:47 43
13. Real Betis 35 10 11 14 47:55 41
14. Valladolid 35 8 15 12 29:39 39
15. Celta Vigo 35 7 15 13 34:44 36
16. D. Alavés 34 9 8 17 32:51 35
17. Eibar 34 9 8 17 34:51 35
18. Mallorca 34 8 5 21 35:59 29
19. CD Leganés 34 6 10 18 25:49 28
20. Espanyol 35 5 9 21 27:55 24
Články odjinud