SESTŘIH La Ligy: Las Palmas - Real Madrid 2:2

Tak máme tady konec utkání s docela překvapivým výsledkem. Domácí hráči Las Palmas bojovali, tak statečně, že si z dnešního zápasu berou jeden bod. Všechno to začalo ve 33. minutě, kdy Marco Asensio poslal svůj tým do vedení 0:1. Jenže pět minut po první brance udeřili poprvé domácí. Tana se v pokutovém území uvolnil a k pravé tyči zakončil – 1.1. Ve druhém poločase jsme taky viděli dvě branky. Nejprve se ve 67. minuty prosadil střídající Benzema a pět minut před koncem vyrovnával domácí Araujo. Zápas se musel fanouškům líbit, v držení míče měli menší převahu domácí hráči, ale v poměru střel jasně ovládli zápas hráči Bílého baletu.

Tímto se s vámi loučím, přeju vám příjemný zbytek večera a u fotbalu zase někdy, na počtenou.
90+5
90+4
Isco se dostal k hlavičce, ale branku netrefil. Míč proletěl těsně nad břevnem. Zdá se, že to byla poslední šance hostů.
90+3
Hostům se krátí čas, ale zatím nějaké závažnější nebezpečí nepřichází.
90+2
Centr od Daniho Carvajala se dostal až na zadní tyč, kde byl volný Karim Benzema. Jenže jeho střela z první nevyšla podle představ a míč míří vysoko nad branku.
90+1
Žlutou kartu dostává Tana (UD Las Palmas).
90+1
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.
90
V ofsajdovém postavení se opět ukázal Karim Benzema. Domácí tým s rozehrávkou nikde nespěchá.
89
Modrič vyslal štiplavou střelu ze střední vzdálenosti na brankáře Varase, který zprvu měl potíže, ale potom míč schoval v rukavicích.
88
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Marko Livaja, přichází Mauricio Lemos.
87
Konec se blíží, hosté se tlačí do zakončení, jenže snaha je marná. Domácí obrana drží a nepřipouští nějaké ohrožení domácí branky.
85
Las Palmas právě vstřelilo branku!
Tak to je tedy obrovské překvapení. Z nepřehledné situace vyšel nejlépe SERGIO ARAUJO, který překonal hostujícího brankáře a poslal míč za brankovou čáru. Pět minut do konce a začíná od začátku.
83
Hosté zkušeně kombinují, domácí hráči běhají bez míče a to je velice únavné. Zdá se, že si Real Madrid připíše povinné tři body.
82
Gareth Bale se snažil poslat přihrávku do nebezpečné pozice, ta však neprošla.
81
Konec zápasu se pomalu, ale jistě blíží. Domácí by si za dnešní výkon zasloužili aspoň bod. Uvidíme, zda se jim povede vyrovnat.
80
Právě dochází ke střídání. Álvaro Morata opouští hrací plochu. Místo něj se do hry zapojí Isco.
79
Toni Kroos vysílá míč z rohového kopu. Jeden z obránců soupeře však dobře odhadl jeho trajektorii a odhlavičkoval ho do bezpečí.
78
Na centrovaný míč si ve vápně krásně naskočil Gareth Bale, ale jeho hlavičku odvrátil jeden z bránících hráčů a nedovolil míči dostat se za brankovou čáru. Hlavní rozhodčí ukazuje k rohovému praporku.
77
Následná standardní situace domácím nevyšla podle představ. Kapitán hostů odkopnul míč daleko od své branky. Akce domácích musí začít až od Varase.
76
Hra je přerušena. Daniel Carvajal si právě vykoledoval žlutou kartu a pokud nechce být vyloučen, měl by si podobné prohřešky odpustit.
75
Máme před sebou posledních patnáct minut zápasu. Uvidíme ještě nějakou branku?
74
Domácí tým nechce zůstat pozadu, a tak se snaží nějak ohrozit branku hostů. Jenže všechna jejich snaha končí na hostující obraně, která ve druhém poločase pracuje na jedničku.
73
Do dnešního zápasu zasáhne Lucas Vázquez. Naopak Cristiano Ronaldo právě své působení v tomto zápase ukončil.
72
Luka Modrič centruje směrem do pokutového území, ale soupeřova obrana se nenechala přehlavičkovat.
71
Karim Benzema se pokusil obejít brankáře. Avšak Javi Varas předvedl pohotovost v kombinaci se schopností pohybu po zemi, parádně se natáhl protihráči pod nohy a míč ukořistil.
70
Karim Benzema je při chuti, jeho akci však končí praporek asistenta rozhodčího, který signalizuje ofsajd.
69
Hosté se po vstřelené brance uklidnili a teď v klidu kombinují, domácím napadání moc nejde, a tak se drží na své polovině a vyčkávají na chybu.
68
Na hřiště se podívá Sergio Araujo, který vystřídá někoho ze svých spoluhráčů. A bude to Momo, pro kterého dnešní zápas skončil.
67
Real Madrid právě vstřelil branku!
Ve správný čas na správném místě byl KARIM BENZEMA, který se dostal k dorážce v pokutovém území a míč poslal pod břevno branky. Stav zápasu je 1:2.
66
Toni Kroos se rozhodl zkusit své štěstí ranou z úctyhodné dálky. Se střelou se ovšem moc unáhlil a nedokázal ji usměrnit mezi tři tyče. Míč letí vysoko nad břevno soupeřovy branky.
65
Karim Benzema pěkně potrápil soupeře! Naběhl si na přihrávku ve vápně a zkusil přízemní střelou z první zacílit doprostřed brány. Javi Varas se ovšem nenechal rozhodit a předvedl parádní zákrok.
64
Ze hřiště odchází Marco Asensio. Do hry nastupuje Karim Benzema.
64
Žádný z jeho spoluhráčů se přihrávky před bránu nedočkal. Cristiano Ronaldo míč skrz soupeře procpat nedokázal. Pomezní rozhodčí ukazuje k rohovému praporku a nutno říci, že je to správné rozhodnutí. Real Madrid bude zahrávat rohový kop.
63
Tak tohle se příliš nepovedlo. Vicente Gomez zkusil své štěstí zhruba z hranice pokutového území, ale jeho rána, směřující dolů doprostřed branky, byla příliš slabá na to, aby si s ní Kiko Casilla nedokázal poradit.
62
Marco Asensio se pokusil o překvapivou přihrávku za obranu soupeře. Ta byla proti, a nedala tak šanci pokračovat v útočném snažení.
61
Skvělá akce Realu Madrid, na jejímž konci byl pravý bek Carvajal, jenže tomu se opět nepovedl první dotyk s míčem.
60
Kdyby Nabil El Zhar věděl, jak Michel s jeho přihrávkou na hranici vápna naloží, možná by se rozhodl vše řešit jinak. Míč pouze zvysoka míjí horní tyč.
59
Dnešní utkání sleduje 22520 diváků.
58
Toni Kroos se provinil proti pravidlům a dostává žlutou kartu.
57
Výbuch radosti rychle vystřídalo zklamání. Cristiano Ronaldo sice dostal míč za brankovou čáru, podle pomezního stál ale v ofsajdu, a tak gól neplatí.
56
Hřiště opustí Jonathan Viera a nahradí ho Nabil El Zhar.
55
Rozhodčí očividně žádné diskuze a nevybíravé komentáře tolerovat nebude. David Garcia dostává za řeči žlutou kartu.
55
Sergio Ramos si teď při zpracování míče pomohl rukou. Rozhodčí si tohoto přestupku všimnul a píská proti brance hostů.
54
Hosté pomalu zvyšujjí otáčky a tlačí se do pokutového území domácích. Obrana zatím drží a Varas nemá práci.
53
Nacho se nedovoleně dostal k míči, když přidržel protihráče.
53
Hra po menší pauze pokračuje. Uvidíme, zda se domácí Viera vrátí na hřiště nebo už zůstane mimo hru.
52
Jonathan Viera si gestikulací žádá ošetření. Hra je zatím přerušena.
51
Cristiano Ronaldo se po přihrávce dostal ke střele z hranice vápna, ale nedokázal míč propasírovat do sítě a jeho pokus byl odvrácen.
50
Sudí hvizdem přerušuje hru, nedovoleného zákroku se dopustil hostující Nacho. Míč je stále na kopačkách domácích.
49
I domácí hráči umí kombinovat, zatím žádný nátlak ze strany hostů nepřichází, domácí jsou tímto stavem spokojeni a nikde se neženou.
48
Praporek rozhodčího vylétl vzhůru. Důvodem je Álvaro Morata a jeho ofsajdové postavení.
47
Na pěknou přihrávku za obranu si naběhl Gareth Bale a nikým neatakován zkusil vystřelit ze střední vzdálenosti. Jeho přízemní pokus však mířil jen doprostřed branky, kde byl se svým zákrokem připraven gólman Javi Varas a nebezpečí pro svou branku zažehnal.
46
Hosté ihned po hvizdu získali míč pod svou kontrolu a míří k brance Varase. Akce začíná u kapitána Sergia Ramose.
46
Aktéři obou týmů se pomalu trousí zpět na trávník. Druhé dějství dnešního zápasu za malou chvíli začne. Uvidíme na konci sobotního programu překvapení nebo Real Madrid povinně vyhraje a zvýší tlak opět na svého největšího rivala z Barcelony? To všechno uvidíme v následujících 45 minutách.
Druhý poločas začne přibližně v 21:46.
Čekal se jasný průběh zápasu, ale domácí hráči zatím hrají velice sympatický fotbal a od bodového zisku je dělí druhý poločas. Brankový účet zápasu otevřel ve 33. minutě Marco Asensio, který se dostal v malém vápně k hlavičce a nedal Varasovi šanci. Vyrovnání přišlo o pět minut později, když se ve vápně hostů dostal ke střele domácí Tana, který chladnokrevně poslal míč za záda hostujícího brankáře. Čeká nás rozhodně zajímavý druhý poločas, na který vás ještě jednou srdečně zvu.

45
Jonathan Viera jednoznačně zatáhl za dres jednoho z protihráčů a pozorný rozhodčí okamžitě píská.
44
Nacho se po rohovém kopu probojoval k míči a pohotově střílí. Míč však netrefil ideálně a bránu vysoko přestřeluje.
43
Gareth Bale si zpracoval centrovaný míč a z hranice vápna napřáhl ke střele. Ta ovšem mířila pouze dolů doprostřed brány a brankář Javi Varas ji bez větších obtíží chytá. Následovat bude rohový kop.
42
Sergio Ramos teď vlétnul do souboje hodně tvrdě, rozhodčí to řeší pouze ústní domluvou.
41
Dani Carvajal si hezky naběhl na centr ze strany a z hranice vápna vyslal střelu, která nejspíš mířila do branky. To se ale už nedozvíme, protože ji jeden z bránících hráčů srazil mimo.
40
Domácí hráči po vstřelené brance jako by ožili, jsou snad všude. Hosté nemůžoou založit kloudnou akci, která by vedla k ohrožení domácí branky.
39
Tak to je tedy překvapení, ještě v prvním poločase jsme se dočkali vyrovnání, rýsuje se nám tady zajímavý druhý poločas, na který vás srdečně zvu.
38
Ve správný čas na správném místě byl TANA, který se dostal k dorážce v pokutovém území a míč uklidil po zemi k levé tyči.
37
Chyba hostující obrany zapříčinila úprk jednoho z domácích hráčů. Jenže před vápnem tato akce končí.
36
Las Palmas zvyšuje své procento držení míče pomocí série přihrávek. Vyčkávají na správnou chvíli k založení nového útoku.
35
Do konce poločasu nám chybí deset minut a hosté chtějí přidat druhý gól do šatny. To jim však kazí domácí obrana.
33
Nacho se protáhnul po levé straně a zakončoval na zadní tyč. Domácí brankář pouze vyrazil k volnému MARCU ASENSIOVI, který se z bezprostřední blízkosti nemýlil.
32
Útočného faulu se dopustil Álvaro Morata a rozhodčí okamžitě píská nedovolený zákrok.
31
Nadějná příležitost! Gareth Bale vyslal nebezpečnou přihrávku do vápna, ale Javi Varas skvěle zareagoval a nepřipustil změnu skóre.
30
Konec prvního poločasu se pomalu, ale jistě blíží. V první půl hodině zápasu měl více ze hry Real Madrid, avšak žádná úvodní branka nepřišla.
29
Akce končí ofsajdem, který je odmávaný a odpískaný. Dominguez Tana byl v době přihrávky těsně za hranicí soupeřovy obrany.
28
Hosté odpočívají a nechávají soupeři prostor ke kombinaci, jenže ta není pro branku hostů nebezpečná, a tak hráči Realu Madrid zůstávají klidní.
27
Dominguez Tana se ocitl v obrovské příležitosti, když střelou z první z bezprostřední blízkosti mířil doprostřed brány, ale Kiko Casilla zůstal v klidu a předvádí skvělý zákrok!
26
Gareth Bale se dostal čistým zákrokem k míči a ihned centroval míč do vápna na Álvara Moratu. Ten byl však obsazený a jeho střela z voleje neměla takový účinek, pro míč si v pohodě došel domácí brankář.
25
Dani Carvajal se v pressingu snažil přespříliš a rozhodčí mu píská útočný faul.
25
K dorážce se v těsné blízkosti branky dostal Álvaro Morata, ale jeho střelu obětavým zákrokem zblokoval jeden z bránících hráčů, a zažehnal tak nebezpečí pro svůj tým. Skóre tedy zůstává nezměněno.
24
Proti pravidlům se provinil a žlutou kartu obdržel Roque Mesa.
23
Přetažený centr jednoho z domácích hráčů pustil hostující brankář do zámezí. Casilla bude odkopávat od své svatyně.
22
Další faul hostů, tentokrát se proti pravidlům provinil stoper Raphaël Varane.
22
Podražení, které mohl rozhodčí jen těžko přehlédnout, se dopustil Luka Modrič.
21
Gareth Bale viděl v pokutovém území volné své spoluhráče, ale nedokázal dostat míč přes prvního bránícího hráče, který následný centr zblokoval. Hosté však zůstávají u míče.
20
Jonathan Viera v pokutovém území vypálil z první! Střela mu ale nesedla a míč letí daleko od pravé tyče soupeřovy brány.
19
Gareth Bale předvedl pěknou samostatnou akci, na jejímž konci byla prudká střela z hranice pokutového území. Ta ale trefila jen jednoho z dobře postavených bránících hráčů.
18
Álvaro Morata se dostal k přihrávce a vypustil přízemní střelu na bránu, ale Javi Varas může zůstat v klidu.
17
Tentokrát hosté nenapadají rozehrávku domácích, teď spíš brání na své polovině a čekají na chybu v rozehrávce, ta však zatím nepřichází.
16
Další pokus Cristiana Ronalda, který je dnes zjevně při chuti. Avšak ani tato střela nekončí v brance, ale daleko od pravé tyčky branky Javi Varase.
15
Nebezpečnou střelou se prezentoval Cristiano Ronaldo Obdržel přihrávku v pokutovém území, podíval se a vypálil. Míč branku neohrozil jen díky vydatnému přispění jednoho z bránících hráčů.
14
Álvaro Morata se skvěle v pokutovém území uvolnil a přihrávkou pod sebe hledal volného Cristiana Ronalda. Tomu však nevyšel první dotyk a míč mu utekl.
13
Akce Las Palmas začne až od brankáře Varase, který dlouhým nákopem hledá někoho ze svých spoluhráčů na polovině hostů. Jeho nákop končí na hlavě Ramose, který tlumí míč pro Nacha.
12
Cristiano Ronaldo se snažil zcela sám uvolnit, ale jeho průnik byl zastaven dobrým obranným zákrokem.
11
Chytrým obloučkem se teď prezentoval Viera, který hledal nabíhajícího spoluhráče. Míč ale sklouznul po mokrém trávníku až k hostujícímu brankáři.
10
Domácí mají míč na svých kopačkách, ale Real Madrid presuje v sedmi lidech a to dělá domácím hráčům veliké problémy.
9
Pěkný centr od rohového praporku nedokázal proměnit v gól Álvaro Morata. Svým hlavičkovým pokusem, z nebezpečné pozice ve vápně, ohrozil možná tak diváky vysoko za horní tyčkou branky.
8
K exekuci přímého kopu se chystá Toni Kroos . Álvaro Morata si na úrovni penalty vybojoval prostor a vyhoupl se do vzduchu, aby následně mohl trefit přesný centr, který se k němu snesl z přímého volného kopu. Jeho slibný pokus hlavou, mířící pod břevno, však fantasticky zneškodnil gólman Javi Varas. Hráči Realu Madrid mají k dispozici rohový kop.
7
Michel si v souboji počínal za hranicí pravidel. Rozhodčí to nenechává bez odezvy a píská faul. Real Madrid má k dispozici přímý kop.
7
Toni Kroos napřáhl zhruba z hranice velkého vápna. Jeho pokus směřoval dolů doprostřed branky, ale v cestě mu stál pozorný Javi Varas, který svým zákrokem senzaci nepřipustil. Pomezní rozhodčí ukazuje k rohovému praporku.
6
Domácí byli poprvé na delší dobu u míče, jenže Real vytáhnul své napadání a opět získal míč pod svou kontrolu.
5
Hosté stále drží míč na svých kopačkách a kombinují po celém hřišti, obrana domácích je zatím pozorná a náznaky nebezpečí odvracejí už v zárodku.
4
Cristiano Ronaldo si pohrál se svým strážcem a zakončil. Jeho střela však končí daleko od svatyně brankáře Varase. Domácí brankář se protáhne při odkopu od branky.
3
Pokus o rychlý balón za obranu soupeře, jenž vyslal Álvaro Morata, nebyl úspěšný. Do cesty míče se vložil jeden z pozorných obránců.
3
Prohřešku proti pravidlům se svou přílišnou tvrdostí v souboji dopustil Marco Asensio a rozhodčí na to nemůže reagovat jinak, než odpískáním faulu.
2
Real Madrid začíná zápas rozvážnou kombinací na své polovině, domácí tým se zatím drží na své polovině, kde poctivě brání.
1
Hosté měli k dispozici úvodní výkop a bude jim patřit první útočná akce v dnešním zápase.
1

UD Las Palmas: Varas – Michel, David García (C), Artiles, D. Castellano – V. Gómez, Mesa – Tana, Viera, Momo – Livaja.
Náhradníci: Lizoain – Lemos, Montoro, El Zhar, Araujo, Tyronne, H. Lopes.

Real Madrid CF: Casilla – Carvajal, Varane, Ramos (C), Nacho Fernández – Modrić, Kroos, Asensio – Bale, Morata, Ronaldo.
Náhradníci: Navas – Benzema, James Rodríguez, Kovačić, L. Vázquez, Isco, Danilo.

Rozhodčí: Estrada – Martínez, Martín.
Real Madrid CF

Real Madrid poprvé ztratil body v minulém kole, kdy s Villarrealem uhrál pouze remízový výsledek 1:1. Hvězdní hráči budou chtít na tento nezdar hodně rychle zapomenout a pokusit se vyhrát na hřišti Las Palmas, které se však v letošní sezóně reprezentuje kvalitními výkony a nejspíše to nebude pro svěřence Zidana snadné utkání.
UD Las Palmas

Fotbalisté Las Palmas odehráli ve středu velice smolné utkání a prohráli na hřišti Realu Sociedad vysoko 1:4. Dnes je však čeká ještě daleko horší zkouška, protože se postaví momentálně prvnímu týmu španělské soutěže. Uhrají s ním příznivý výsledek?
Přeji krásný večer! Šesté utkání v letošním ročníku španělské první soutěže odehrají fotbalisté Las Palmas, kteří na svém stadionu přivítají hvězdný Real Madrid. Fotbalisté z hlavního města Španělska si budou chtít spravit chuť po nevydařeném minulém utkání a získat tři body. Naplní se předpoklady?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.