La Liga - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bilbao : Celta Vigo - 31. března 2018   16:15

Bilbao
55' Núñez
1:1
(0:0)
Celta Vigo
90+1' Méndez  (Mallo)
Bilbao
Arrizabalaga – de Marcos, Núñez, I. Martínez, Balenziaga (81. Lekue) – San José, Iturraspe – Susaeta, Raúl García (79. Etxebarria), I. Córdoba (71. Aduriz) – I. Williams.
Herrerín – Etxebarria, Muniain, Lekue, Etxeita, Aduriz, Vesga.
Del Cerro – Yuste, Álvarez
San Mamés Barria, Bilbao
Celta Vigo
S. Álvarez – Mallo, Sergi Gómez, Cabral, J. Castro – Wass (63. P. Hernández), Lobotka, Radoja (73. Méndez) – Aspas, Gómez, Boyé (63. Sisto).
Sotres – Mazáň, P. Hernández, Jozabed, Sisto, Méndez, Roncaglia.

SESTŘIH LA LIGY: Bilbao - Celta Vigo 1:1

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí nerozhodně, což je zasloužený výsledek. Celta sice dlouho prohrávala, ale ten závěr měla parádní a nakonec nechybělo moc, aby se hosté dostali i do vedení!
90+4'
90+3'
A mohlo být ještě veselo z pohledu hostů, dělovka Hugo Malla ale pravděpodobně mířila na tyč, Kepa Arrizabalaga (Ath. Bilbao) střelu ještě navíc vyrazil.
90+2'
Hned po vyrovnávacím gólu se hosté znovu ženou do útoku, faul na Sista, faulující Unai Núñez dostává žlutou kartu.
90+1'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Parádní centr z Hugo Malla z pravé strany letí ke vzdálenější tyči, kde pálí z voleje BRAIS MÉNDEZ, míč končí v brance Athletica a je vyrovnáno.
90+1'
Ještě čtyři minuty mohou hosté živit svou naději o vyrovnání.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, Celta ztrácí míč na polovině soupeře.
89'
Centr letí z pravé strany do vápna Athleticu, kde ale úřaduje obránce, který míč odehrál mimo vápno.
87'
Utkání spěje ke svému konci a domácí i nadále drží těsné vedení, kterou již drahnou dobu usilovně brání.
86'
Nepřesný centr de Marcose a domácí se musí bleskově vracet zpět na svou polovinu.
84'
Ofsajdem končí akce Celty, domácí i nadále drží těsné vedení.
83'
Na hřišti dva míče, hosté vhazují z levé strany, na polovině soupeře.
82'
Cabral ještě zachytil míč na hrací ploše, Celta tak může i dál útočit.
81'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Mikel Balenziaga, přichází Iñigo Lekue.
79'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Raúl García, přichází Beñat Etxebarria.
78'
A mohlo být vyrovnáno! Po centru z levé strany se Maximiliano Gómez (Celta de Vigo) dostal k hlavičce, branku těsně minul.
76'
Statistika držení míče – 47% : 53%.
75'
Míč z pravé strany míří před branku, kde ale úřaduje gólman Arrizabalaga.
74'
Další roh pro Celtu Vigo, která v posledních minutách zvýšila své úsilí a snaží se o vyrovnání.
73'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Nemanja Radoja, přichází Brais Méndez.
71'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Iñigo Córdoba, přichází Aritz Aduriz.
69'
Domácí připravují změnu v sestavě, do hry se dostane Aduriz.
67'
A na druhé straně se Iago Aspas (Celta de Vigo) dostal do gólové šance, ale Kepa Arrizabalaga bravurně vyrazil.
66'
Iñaki Williams (Ath. Bilbao) utekl na levé straně Sergi Gómezovi, který ho pak ve vápně srazil k zemi, ale ani toto není pokutový kop.
65'
Celta se nyní těžko dostává z vlastní poloviny.
64'
Centr Iñigo Córdoby letí do vápna Celty, kde ale úřaduje Sergi Gómez (Celta de Vigo).
63'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Lucas Boyé, přichází Pione Sisto.
63'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Pablo Hernández.
62'
Faul odpískán hostům, Celta je v útočné fázi zatím bezradná.
61'
Je za námi hodina hry a domácí již vedou, což se dnes od nich očekává, Athletic je favoritem utkání.
59'
Hosté rozehráli z pravé strany, nicméně byl pískán ofsajd.
58'
Iago Aspas (Celta de Vigo) jde s míčem po pravé straně a nakonec vybojoval pro svůj tým roh z pravé strany.
57'
Iñaki Williams (Ath. Bilbao) centruje z pravé strany, ale byl to přetažený centr, který nenašel svého adresáta.
55'
Bilbao právě vstřelilo branku!
Po rohovém kopu z pravé strany hlavičkoval na bližší tyči Raúl García, ale ten trefil pouze tyč! Od ní se však míč odrazil před branku, na hranici malého vápna se dostal do zakončení UNAI NÚÑEZ, který nezaváhal a vstřelil svůj první gól v LaLize.
55'
Mikel Balenziaga (Ath. Bilbao) poslal z levé strany přízemní centr před branku, tam si naběhl Iñaki Williams, který ale nezvládl první kontakt s míčem.
54'
Markel Susaeta (Ath. Bilbao) poslal centr z pravé strany před branku, ale míč chytá Sergio Álvarez (Celta de Vigo).
53'
Athletic se tak díky tomu drží na polovině soupeře.
52'
Dlouhý nákop domácích na pravou stranu, kam si sbíhá Iñaki Williams, ten udržel míč.
50'
První pětiminutovka zatím hodně opatrná.
49'
Gustavo Cabral (Celta de Vigo) fauluje před brankou soupeře a míč získávají domácí.
48'
Hosté vybojovali rohový kop, který rozehrají z levé strany.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:15.
První poločas gól nenabídl, nicméně ani tak nenudil. K vidění byla alespoň jedna gólová šance, kterou si vytvořil domácí Iñaki Williams, jež ale hlavičkoval těsně vedle branky. Athletic byl aktivnější směrem dopředu, byť statistika držení míče vyzněla ve prospěch soupeře.
45'
45'
Žlutou kartu dostává Iñigo Martínez (Athletic Bilbao).
44'
Akce Celty končí střelou Stanislava Lobotky ze střední vzdálenosti, která ale končí nad brankou Athletica.
43'
Lucas Boyé (Celta de Vigo) si to neohroženě namířil do vápna soupeře, v souboji s dvěma obránci uspěl tak napůl, vybojoval roh.
42'
Athletic se drží na útočné polovině, Iñigo Córdoba ale pokazil přihrávku a míč získávají hosté.
41'
Markel Susaeta (Ath. Bilbao) faulován a domácí budou rozehrávat volný kop na polovině soupeře.
40'
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, Iago Aspas (Celta de Vigo) padá na polovině soupeře a ztrácí míč, hrají domácí.
39'
Odpískaný ofsajd při akci hostů, míč získávají domácí.
37'
Raúl García (Ath. Bilbao) se z pravé strany odhodlal ke střele, místo přihrávky před branku, tu nakonec netrefuje.
36'
Daniel Wass (Celta de Vigo) se dostal k hlavičce, ale míč poslal pouze nad branku.
35'
Celta se nyní dostala dopředu a vybojovala roh z pravé strany.
34'
Gólová šance domácích, kdy po centru Mikela Balenziagy hlavičkuje Iñaki Williams těsně vedle branky.
34'
Iñigo Córdoba (Ath. Bilbao) nenašel svou přihrávkou Susaetu, ale domácí se opět dostali k míči.
33'
Útočným faulem končí akce Celty, rozehrávat tak mohou domácí.
31'
Pozor, Iñaki Williams (Ath. Bilbao) padá v pokutovém území soupeře, není to ale penalta, místo toho dostává domácí hráč žlutou kartu za nafilmovaný pád. Nicméně ke kontaktu s nohou obránce tam skutečně došlo.
30'
První půl hodina hry za námi, po celkem nadějném úvodu se nám hra trochu propadla do průměru, stále však platí, že mírnou převahu mají domácí.
28'
Hraje se ve středu hřiště, kde Mikel San José (Ath. Bilbao) fauluje Iago Aspase, takže domácí přijdou o míč.
26'
Odkop od branky Athletica, míč se ale bleskově vrací zpět na polovinu domácího týmu.
25'
A jsou to fotbalisté Celty, kteří vybojovali míč a mohou zaútočit.
24'
Odkop od branky Athletica, o míč se bojuje ve středu hřiště.
23'
Jenže ten končí hned vzápětí u půlící čáry ztrátou míče.
22'
Zablokovaný centr hostů z levé strany a domácí jdou do protiútoku.
21'
Míč končí nad brankou Celty, hosté si tedy oddechli a mohou rozehrávat.
20'
První dvacetiminutovka zápasu za námi, zatím mají převahu domácí, kteří nyní vybojovali roh z pravé strany.
18'
K brankáři směřuje obránce Hugo Mallo (Celta de Vigo) přihrávku a Sergio Álvarez nespěchá s výkopem.
17'
Iñigo Córdoba (Ath. Bilbao) fauluje na polovině Cetly, míč pro hosty.
16'
Iñaki Williams (Ath. Bilbao) se po pravé straně prohnal do zakončení, ale znovu u něho byli dva obránci, jmenovitě ho zastavil Sergi Gómez, roh pro Athletic.
15'
Žlutou kartu dostává Maximiliano Gómez (Real Club Celta de Vigo).
15'
Gustavo Cabral (Celta de Vigo) předvedl velmi dobrý obranný zákrok před nabíhajícím Iñaki Williamsem!
14'
Raúl García (Ath. Bilbao) odcentroval z levé strany, ale míč si ze vzduchu stahuje gólman Celty.
13'
Hraje se ve středu hřiště, hosté to zkouší dlouhým nákopem, ale to se nepovedlo.
11'
Od branky Celty začíná další akce hostů, kteří se pomalu, ale jistě, dostávají pod tlak.
10'
Míč končí v autu, hosté vhazují z pravé strany, na vlastní polovině.
7'
Domácí posílají míč z pravé strany před branku, ale tam si udělal prostor gólman Sergio Álvarez.
6'
Daniel Wass (Celta de Vigo) odcentroval z pravé strany, ale Iago Aspas nezískal míč.
5'
Markel Susaeta (Ath. Bilbao) ztrácí míč a dopředu mohou jít hosté, ti to zkouší po pravé straně.
4'
Domácí se nyní domáhají odpískání hraní rukou bránícího Cabrala, ale sudí je jiného názoru, pokračuje se ve hře.
3'
Hosté ztratili míč ve středu hřiště, domácí se snažili dostat do útoku, ale nepovedlo se.
1'

Athletic Bilbao: Arrizabalaga – de Marcos, Núñez, I. Martínez, Balenziaga – San José, Iturraspe – Susaeta, Raúl García, I. Córdoba – I. Williams.
Náhradníci: Herrerín – Etxebarria, Muniain, Lekue, Etxeita, Aduriz, Vesga.

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – Mallo, Sergi Gómez, Cabral, J. Castro – Wass, Lobotka, Radoja – Aspas, Gómez, Boyé.
Náhradníci: Sotres – Mazáň, P. Hernández, Jozabed, Sisto, Méndez, Roncaglia.

Rozhodčí: Del Cerro – Yuste, Álvarez.
Utkáním, které se odehraje na stadionu San Mamés Barria v Bilbau, provede trojice španělských sudích, jako hlavní Carlos Del Cerro, kterému budou na čarách asistovat Juan Yuste a Abraham Álvarez.
• naposledy nestačil Athletic na Nou Campu na domácí Barcelonu, které podlehl 0:2
• neúspěch přišel i v osmifinále Evropské ligy, kde Athletic dvakrát prohrál s Marseille (1:3 venku a 1:2 doma).
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 31. kola španělské LaLigy, v němž ATHLETIC BILBAO přivítá na svém hřišti CELTU VIGO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.