La Liga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Girona - 29. září 2017   21:00

Celta Vigo
8' Sisto (Wass) • 16' Gómez (Jozabed) • 76' Wass
3:3
(2:2)
Girona
10' Portugués  (Mojica) • 15' Stuani  (Juanpe) • 86' Juanpe
Celta Vigo
Blanco – Mallo (C) (65. Cabral), Fontàs (57. Roncaglia), Sergi Gómez, J. Castro – Wass, Lobotka, Jozabed – Aspas, Gómez, Sisto (73. Mor).
S. Álvarez – Guidetti, Hjulsager, Mor, Cabral, Roncaglia, Portela.
González – García, Rubio
Estadio Balaídos (Vigo)
16 126 diváků
Girona
Iraizoz – Espinosa, Alcalá, Juanpe – Maffeo, Pons (C), Aleix Garcia (83. Douglas Luiz), Mojica – Portugués, B. García (74. Olunga) – Stuani (68. Kayode).
Bono – Ramalho, Aday, Douglas Luiz, Olunga, Kayode, Planas.

SESTŘIH La Ligy: Celta Viga - Girona 3:3. Parádní přestřelka bez vítěze

Celta nakonec remizuje 3:3 s Gironou. Ztráta je to spíše pro domácí celek, který měl ve druhém poločase více ze hry. Nováček španělské ligy, ale udeřil v závěru křižnou střelou Juanpeho, který zůstal volný na zadní tyči a Blanco poté neměl moc nárok na zásah. Hostující mužstvo odstartovalo poté Ponsem zajímavé poslední minuty utkání, kdy se na hrací ploše hodně jiskřilo. V domácím dresu podal vynikající výkon Sisto. Zejména úvod duelu byl pořádně divoký.
90+4'
90+4'
Nakonec krátké vhazování, podržení míč. Poté ztráta balonu a faul na Maxiho Gomeze.
90+4'
Hostující celek útočil po levé straně, poté ještě může Girona rozhodnout třeba dlouhým autem do ohně.
90+3'
Tají Emre Mor skluzem poslal protihráče k zemi a i on dostává kartu.
90+2'
Douglas Luiz byl asi nejaktivnější z hostujících hráčů, ale po dobré přechodové fázi ztratila Girona balon dvacet metrů od branky Blanca.
90+2'
Aspas si to na vlastní polovině namířil mezi dva hráče. Pons jej podrazil a prohlédl si tím pádem kartu.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90+1'
Jeden z domácích hráčů zapsal útočný faul, a tak uvidíme rozehrávku Girony ze středového kruhu.
90+1'
Aspas rozehrál standardní situaci z levé strany nakrátko. Wass byl ovšem donucen k nahrávce na Blanca.
90'
Alcála zcela zbytečně ve skluzu zasáhl protihráče a vidí kartu.
89'
Hostující akce vedla přes pravou stranu, domácí mužstvo bylo aktivní při napadání rozehrávky soupeře.
88'
Aspas v obrovské šanci na zadní tyči po rohovém kopu neusměrnil míč z malého vápna do sítě.
86'
Girona právě vstřelila branku!
Jeden z hostujících hráčů centroval z pravé strany na zadní tyč, JUANPE poté s klidem levou nohou křížem k pravé tyči po zemi překonal Blanca!
85'
Jeden z domácích hráčů zůstal ležet na hrací ploše. Hosté i tak kontrovali po levé straně, Roncaglia ale situaci ustál. I tak je tady roh Girony.
85'
Esponisa sice zrychlil hru po pravé straně, ale nikdo z hostujících hráčů poté nevystřelil na Blanca.
84'
Douglas Luiz má za sebou první dotek s míčem, poté hnal po levé straně Daniel Wass, ale vůbec si nerozuměl s balonem.
84'
Jeden z domácích hráčů odvrátil míč hlavou na hranici vápna. Poté hrál Maffeo přes pravou stranu, ale neměl prostor k centru.
83'
Castro vhazoval z levé strany z vlastní poloviny, poté ovšem Maxi Gomez fauloval a hostující celek tak bude kopat standardní situaci.
83'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Aleix Garcia, přichází Douglas Luiz.
83'
Dougas Luiz půjde dle všeho na hřiště, Girona má k dispozici ještě jedno střídání.
82'
Až příliš rychlí byli domácí hráči na pravé straně, balon skončil za brankovou čárou. Rozehrávat bude Iraizoz.
81'
Pravá noha Blanca nakopla balon na hranici vápna. Poté viděl hlavní rozhodčí faul na Wasse na pravé straně.
81'
Jeden z hostujících hráčů si pomohl rukama v hlavičkovém souboji s Castrem. Domácí mužstvo bude rozehrávat z vlastní poloviny Blancem.
80'
Cabral se rozhodl pro nahrávku na Blance. Poté se bojovalo na polovině hřiště, nakonec se míč dostal na nohu Esponisy na pravé straně.
80'
Maxi Gomez seběhl na levou stranu na vlastní polovinu. Poté Celta zvládla přechodovou fázi.
78'
Křižný balon letěl zcela mimo malé vápno. Hostující celek už ovšem nemá příliš času na srovnání.
78'
Opět je na programu dne standardní situace domácích z pravé strany.
76'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Celta strhává vedení na svou stranu! Je tady obrat v tomto zápase a nováček španělské ligy najednou prohrává. DANIEL WASS překonává Iraizoze razantní pravačkou do horních pater hostující branky, konkrétně do pravé poloviny svatyně Gironu. Iraizoz šel zcela mimo dráhu balonu! Celta vede po proměněné standardní situaci z pětadvaceti metrů 3:2. Nutno podotknout, že na balon si sáhl jeden z hostujících hráčů hlavou ve zdi.
75'
Aktivita Mora vedla k tomu, že domácí celek může kopat standardní situaci z dobré pozice Wassem.
74'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Borja García, přichází Michael Olunga.
73'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Pione Sisto, přichází Emre Mor.
72'
Kayode si postrčil míč na pravé straně, ale S. Gomez mu odebral míč. Hostující celek bude i tak vhazovat.
71'
Maxi Gomez a Roncaglia byli na zadní tyči blízko ke třetí brance Celty, ale zejména Roncaglia zcela nepochopitelně poslal míč do pravé ruce Iraizoze!
70'
Aspasův centr byl sražený, ten samý hráč si vyzkouší další roh.
69'
Domácí celek neměl špatnou přechodovou fázi po pravé straně, Celta bude zahrávat roh.
69'
Sisto je snad hráčem, který má nejvíce doteků s balonem ze všech hráčů na hrací ploše v tomto zápase.
68'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Cristhian Stuani, přichází Olarenwaju Kayode.
68'
Aspas s Wassem byli agilní při domácí akci po pravé straně, ale Sisto nezakončil na zadní tyči.
67'
Blanco vykopl míč na polovinu hřiště, balon se poté vrátil do náruče brankáře Celty. Domácí mužstvo kontrovalo akcí po pravé straně.
65'
Bude zajímavé sledovat, jak Cabral zvládne zbytek zápasu, protože je nerozcvičený studený. Víceméně mu může hrozit nějaké svalové zranění.
65'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Hugo Mallo, přichází Gustavo Cabral.
64'
Maffeo prohrál souboj jeden na jednoho na pravé straně, protože protihráč byl důraznější.
64'
Ano, je to tak. Signalizace jednoho z členů realizačního týmu Celty o tom svědčí.
63'
Mallo musí opustit hrací plochy a je víceméně jisté, že Celta bude muset střídat!
62'
Zajímavá střela! García střílel z levé strany k levé tyči, ale Blanco udržel míč před brankovou čárou.
62'
Hostující celek je zatím o něco horší ve druhém poločase, domácí mužstvo má převahu, ale skóre se nemění.
61'
Aspas sklepl křižnou přihrávku na pravé straně pouze do náruče Iraizoze.
61'
Portugués získal míč pro hostující celek, ale jeho centr z pravé strany se poté nedostal do ohně.
60'
Castro přihrál pod sebe z levé strany. Poté skončila domácí akce bez střely na branku Iraizoze.
60'
Pons si velice dobře kryl míč na domácí polovině a poté byl (asi) faulovaný. Nicméně hra pokračuje dál a na tahu jsou domácí hráči Aspasem.
59'
Opět se míč dostal na kopačku Sista na levé straně, toho ovšem ubránil Maffeo. Domácí mužstvo nadále hrálo na polovině soupeře.
58'
Iraizoz nebyl při rozehrávce pod tlakem, poté byl ovšem hostující celek směrem dopředu nulový.
57'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Andreu Fontàs, přichází Facundo Roncaglia.
57'
Opět byl Sisto aktivní na levé straně. Ale hostující celek se ubránil díky dobré práci Maffea.
56'
Sisto byl součástí domácí kombinace. Míč mají ve druhém poločase více na svých kopačkách fotbalisté Celty Vigo.
56'
Jeden z domácích hráčů fauloval po ztrátě míče, poté se Iraizoz se svojí rozehrávkou nikam nežene.
55'
Sisto podržený na polovině hřiště, takže domácí mužstvo může rozehrát nakrátko a pokračovat ve snaze o překonání Iraizoze...
54'
Sledovali jsme zajímavou kolmici jednoho z domácích hráčů na pravou stranu, ale Iraizoz včas vyběhl z branky a chytil míč do náruče.
54'
Juanpe dohrál zezadu Aspase, takže sudí musel vytáhnout kartu pro hráče Girony.
53'
Souboj na polovině hřiště dopadl lépe pro hostujícího hráče. Poté by měl outsider zápasu vhazovat z pravé strany.
52'
Mallo byl na konci dlouhé kombinace domácího celku pokrytý, balon utekl do autu, respektive za brankovou čáru, takže Iraizoz bude vykopávat od vlastní branky.
52'
Zase snaha domácích o rychlé přehrání soupeře, ale hostující celek se brání aktivně a dobře pozičně.
51'
Rychlá kombinace domácího celku, ale zatím pouze Sisto přišel o míč na levé straně, takže favorit zápasu bude jen vhazovat.
51'
Mallo se stáhl na střed, poté se neprosadil na pravé straně připravený Sisto. Domácí mužstvo nadále tlačí svého soupeře.
50'
Sistův centr z pravé strany pravou nohou pouze proletěl hostujícím vápnem. Poté se domácí mužstvo ubránilo Castrem z pozice levého beka.
49'
Rozehrávka Blanca dopadla na pravou stranu. Poté narážečku dvou domácích hráčů zastavil Juanpe faulem, kdy si zbytečně pomohl rukama.
49'
Mojica se dopustil faulu při presinku, domácí celek poté může rozehrát nakrátko, popř. poslat dlouhý balon na polovinu hostů.
49'
Dnešní utkání sleduje 16 126 diváků.
48'
Hostující obrana byla v první fázi pevná, ale i tak se Aspas málem prosadil individuálně z pravé strany, jeho střela levačkou se mezi tři tyče nevešla.
47'
Blanco musel řešit rozehrávku velice rychle, ale vyřešil jí přesně. Domácí brankář byl poté hodně aktivní při začátku akce Celty.
47'
Nejprve Aspas tvořil hru, poté ovšem nepřesný centr z pravé strany na přední tyč chytil Iraizoz.
46'
V první minutě druhého poločasu se hostující celek nedostal k míči.
46'
Castro se nikam nehnal, co se týče rozehrávky domácího celku. Následně se hrálo především na polovině hřiště.
46'
První poločas nudil asi málokoho. Zejména úvod zápasu byl parádní. Čtyři góly za šestnáct minut. To se vidí málokdy. Za zmínku stojí také filmování Maxiho Gomeze v závěru poločasu oceněné žlutou kartou či solidní výkon Sista v útočné fázi domácího celku. Není to vůbec špatný fotbal. Blanca nepřekvapily ani dvě razantní střely protihráčů v rozmezí sedmi vteřin.
45'
45'
Pons krásně zrychlil hru, ale poté se jednomu z hostujících hráčů nepovedl centr z levé strany.
45'
Centr Malla z pravé strany byl sražený na přední tyč, tam už to byl jednoduchý zákrok pro Iraizoze.
44'
Mallův pas po pravé straně neměl vůbec myšlenku. Domácí celek poté ještě hrál s míčem u nohou na polovině hrací plochy.
44'
Stuani dohrál skluzem protihráče a i on si prohlédl žlutou kartu.
44'
Alcála poté zasáhl proti kontru po levé straně, který vedl Castro. Nicméně domácí celek zůstane na polovině soupeře.
43'
Ťukec hostujících fotbalistů na polovině hřiště zatím nepřinesl nic podstatného.
42'
Maxi Gomez tak ochotně padl na levé straně soupeřova vápna na zem, do toho sehrál divadlo, takže je z toho karta za filmování.
42'
Domácí celek měl k dispozici rychlý brejk, ale Iraizoz dobře vyběhl z branky a poslal míč alespoň na autové vhazování z levé strany pro favorita zápasu.
42'
Blanco rozehrál pravou nohou na polovinu hřiště, ale tam jeden z domácích hráčů prohrál osobní souboj.
41'
Domácí celek mohl jít do vedení. Maxi Goméz dostal hodně místa k zakončení ze středu vedle pravé tyče, jeho razantní střela neposunula Celtu do vedení!
40'
Castro nahrál Sistovi na levé straně. Poté byl na balonu domácí celek. Castro nakonec neobešel protihráče.
40'
Juanpe vhazoval z levé strany pod sebe, ale tam jeden z hostujících hráčů odevzdal míč do autu. Domácí mužstvo bude vhazovat.
39'
Aspas šel do hlavičkového souboje, poté zůstal ležet na hrací ploše, ale faul se k jeho překvapení nepískal, což hned poznal hlavní rozhodčí.
39'
Viděli jsme kombinaci domácích na polovině hřiště, ale směrem dopředu to bylo ze strany Celty celkem pasivní.
38'
Stuani si sbíhal za obranu domácích, nikdo jej nehlídal. Ale hostující útočník byl nalezen v ofsajdu. Rozehrávat bude Blanco.
38'
Zbrklost hostujícího hráče po zisku míče. Takže Girona může kontrovat rychlým brejkem.
37'
Přestože se hraje v hustém dešti, tak nesledujeme vůbec špatný fotbal. Výborně hraje v domácím dresu autor prvního gólu utkání Sisto.
37'
Iraizoz si vyskočil pro křižný centr z levé strany. Následovat bude nákop na polovinu domácích hráčů.
36'
Lobotka posunul míč na pravou stranu a to byl začátek konce domácích šanci na střelu na branku Iraizoze. Následně ale hostům vůbec nefungovala přechodová fáze.
35'
Juanpe se dobře pohyboval v obraně hostujícího celku. Ta poté vytáhla protihráče až na polovinu hrací plochy.
35'
Balon směřoval na zadní tyč, kde ovšem Espisona ve skluzu minul zakončením pravou brankovou konstrukci domácí branky.
34'
Mojica na tom byl rychlostně výborně na levé straně, poté ustál souboj jeden na jednoho s Lobotkou. Hostující celek bude mít roh.
33'
Wass a Maxi Goméez vyvíjeli tlak na hostujícího brankáře. Ten nakonec dopadl ze svého pohledu k levé tyči. Balon šel ovšem mimo tři tyče.
32'
Sisto měl hodně místa na levé straně, a tak si navedl míč na pravou nohu, jeho střelu do pravého rohu hostující branky vyrazil Iraizoz na roh.
32'
Lobotka na Sista. Poté se těžiště hry dostalo na polovinu hřiště. Nakonec hra pokračuje Mallem na pozici pravého beka.
31'
Lobotka podržel balon na pravé straně, poté se míč dostal až k Blancovi. Domácí mužstvo bylo typické pro svojí trpělivost v první fázi své akce.
31'
Domácí celek držel míč Mallem na pravé straně, ale chybná rozehrávka Celty darovala míč soupeři na pár chvil.
29'
Mojica překvapil Blanca stříleným centrem z levé strany. Poté musel být domácí brankář pozorný proti křižné střele Maffea, ale je tady roh pro Gironu.
29'
Juanpe nahrál z pozice levého beka pouze svému stoperovi, vůbec nijak nezrychlil hru. Hostující celek byl poté rychlý v obranné činnosti.
28'
Aspas měl proti sobě na pravé straně soupeře, takže následovala přihrávka dozadu. Posléze se domácí celek snažil rozpohybovat defenzivu hostů.
27'
Sisto táhl kontr domácích. Nakonec na pravé straně nebyl faulovaný Maxi Gomez. Poté byla rána Aspase z dvaceti metrů zablokovaná.
27'
Stuani se vytáhl z hostující pevné obrany, ale míč pro Gironu nezískal. To se outsiderovi zápasu povedlo o pár chvil později Garcíou.
26'
Mallo prováhal moment na překvapení hostů, a tak hrál nakrátko z pravé strany. Poté byl domácí celek v útočné fázi a kombinaci hodně nejistý.
26'
Hostující celek dobře zhustil prostor před Aspasem. Poté se hnal favorit zápasu do útoku, ale vše končí ofsajdem k nelibě domácích fanoušků a hráčů na hrací ploše.
25'
Signál hostujícího celku. García centroval křížem na hranici vápna, ale tam netrefil míč čistě levou nohou Maffeo.
24'
Castro na levém bekovi upadl, takže před Portuguésem se naskýtala zajímavá šance. Nakonec je z toho pouze roh pro hosty.
24'
Jeden z domácích hráčů byl nikým nehlídaný po výkopu Iraizoze na polovině hřiště. Domácí mužstvo poté nikam nepospíchalo, ani jeden z hostujících hráčů nenapadal.
23'
Zřejmě Aspas si narazil míč se spoluhráčem. Poté Blanco dirigoval své spoluhráče, načež si na jeho dlouhý balon sbíhal Maxi Gomez.
22'
Levá noha Blanca rozehrála krátkou akci domácích. Poté nemohl hrozit z levé strany Juanpe, protože mu utekl balon do autu a domácí mužstvo se může zklidnit autovým vhazováním z pravé strany.
22'
Sisto se potkal s míčem na polovině hřiště. Poté začal hostující celek presovat. Míč se nakonec vrátil k Sistovi, který neměl přehled o situaci.
21'
Espisona vidí kartu za to, že zasáhl obličej Aspase zřejmě loktem.
20'
Juanpe si na levé straně neobhodil protihráče. Hostující celek zůstal na balonu, ačkoliv Aspas protestuje proti zákroku jednoho z hráčů Girony.
20'
Iraizoz se poté zapojil do hostující rozehrávky nohama, v útočné fázi byl aktivní Stuani. Hosté ale ztratili míč Garcíou.
19'
Na dlouhý balon nedosáhl hlavou Maxi Gomez, to znamená, že hrací předmět doputoval do středu branky, kde čekal Iraizoz.
19'
Sisto nahrál na pravou stranu Aspasovi, ale ten to měl složité a jeho šance na ohrožení hostující branky byly pramalé.
18'
Mallo vhazoval z pravé strany z vlastní poloviny. Poté nebyl hostující celek pasivní, co se týče presinku a i díky tomu Aspas přišel o míč.
16'
Fanklub defenzivního fotbalu pláče! Hostující obrana nepokryla MAXIHO GOMÉZE, který šel sám na brankáře a střelou ze středu pravou nohou k pravé tyči srovnává na 2:2.
15'
Přestřelka nemá konce! García centroval z levé strany pravou nohou, tam spoluhráč naservíroval míč na hlavu CHRISTHIANA STUANIHO, jenž hlavou k levé tyči zakončil přesně a Girona otáčí na 2:1 ze svého pohledu.
13'
Jeden z domácích hráčů si lehl na zem, ale sudí faul neviděl. Hostující celek pokračoval křížem na levou stranu, ale tam měl k míči daleko Portugués.
12'
Irazizoz si dal na čas s rozehrávkou od vlastní branky, poté poslal dlouhý míč na levou stranu, ale tam byl pouze připravený bek domácích.
10'
Blanco nejprve podržel svůj tým. Poté ale protihráč odcentroval z levé strany a CIRISTAN PORTUGUÉS nikým nehlídaným špičkou kopačky po levé ruce brankáře domácích srovnává.
8'
Jednoduše řešená finální fáze. Jeden z domácích hráčů nahrál křížem na pravou stranu na Wasse. Ten krásným centrem na zadní tyč našel PIONEHO SISTU, jenž z výskoku hlavou uklidnil míč k levé tyči mimo dosah Iraizoze.
8'
Esponisa se rozhodl řešit rozehrávku z pozice pravého beka fotbalově, ačkoliv byl pod tlakem presujícího protihráče, poté ovšem našel spoluhráče v ofsajdové pasti.
7'
Zatím se hraje především po zemi, bez dlouhých nákopů. Vyrovnaný úvod zápasu Celta – Girona nepřinesl větší šanci a Blanco a Irazizoz jsou bez práce.
7'
V dějišti zápasu zřejmě hustě prší. Uvidíme, kdo se s tímto faktorem vypořádá lépe. Zatím se nic závažného před Blancem či Iraizozem nestalo.
6'
Rozehrávka nakrátko z pravé strany vyústila ve střílený centr Sisty. Poté se bojovalo na hranici vápna. Aspas centroval na penaltu, ale balon propadl k Iraizozovi.
5'
Castro na pravé straně zpomalil akci a počkal na spoluhráče, poté byla Celta hodně trpělivá. Nakonec zejména díky Wassovi bude mít k dispozici roh.
5'
Ale i Espanonisa předvedl důraz v hlavičkovém souboji, následně jeden z hostů daroval domácím standardní situaci z pravé strany.
4'
Domácí obrana byla agresivní a důrazná v osobních soubojích. Mallo bude tím pádem vhazovat z levé strany.
4'
Hostující celek rozehrál standardní situaci nakrátko z poloviny soupeře, následně nevyšla outsiderovi zápasu finální fáze, kdy jeden z hostů dostal míč na paty.
3'
Krásný centr hostujícího celku z levé strany na zadní tyč, tam Mojica z jedničky razantně pálil vedle pravé tyče.
2'
García centroval na přední tyč, tam Juanpe ohrozil spíše diváky za brankou Blanca, ale nikoliv brankáře domácích.
2'
Po skluzu jednoho z domácích hráčů bude hostující mužstvo kopat roh z pravé strany.
2'
Hostující celek kombinoval na polovině hřiště, poté zvolil pro svůj útok pravou stranu, ale tam ztratil míč Portugués.
1'
Aspas měl k míči podstatně dále než Juanpe, posléze by se měl balonu vůbec poprvé dotknout Iraizoz.
1'
Výkop zápasu měl na starosti hostující celek hrající zprava doleva v červenobílých dresech, domácí mužstvo poté modrobílém.
1'

Real Club Celta de Vigo: Blanco – Mallo, Fontàs, Sergi Gómez, J. Castro – Wass, Lobotka, Jozabed – Aspas, Gómez, Sisto.
Náhradníci: S. Álvarez – Guidetti, Hjulsager, Mor, Cabral, Roncaglia, Portela.

Girona FC: Iraizoz – Espinosa, Alcalá, Juanpe – Maffeo, Pons, Aleix Garcia, Mojica – Portugués, B. García – Stuani.
Náhradníci: Bono – Ramalho, Aday, Douglas Luiz, Olunga, Kayode, Planas.

Rozhodčí: González – García, Rubio.
Girona FC
Nováček španělské ligy dokázal potrápit v tomto ročníku Primera Divison jeden velký celek... V prvním kole vedl nad Atléticem Madrid. Soupeř ovšem dokázal srovnat na 2:2, ačkoliv dohrával bez vyloučeného Griezmanna. Momentálně je Girona v tabulce na sedmnácté pozici se ziskem pěti bodů.

V posledním zápase měla těžký los, když doma přivítala Barcelonu. Tým okolo Lionela Messiho zvítězil 3:0 poté, co duely rozhodly vlastní branky Adaye, respektive Iraizoze. V 69. minutě završil skóre utkání Uruguayec Luis Suárez po nahrávce Sergi Roberta.

Pokud se zaměříme na venkovní zápasy Girony v této sezoně, tak zjistíme, že outsider tohoto mače nejprve prohrál na hřišti Bilbaa 0:2. Protivníka poslala do vedení Muniain, poté přidal další trefu Aduriz. Poté hrála Girona proti Leganés, ale diváci se gólu nedočkali.
Celta de Vigo
Domácí celek je podle sázkových kanceláří favoritem tohoto zápasu. V šesti odehraných duelech nasbíral celkem sedm bodů. Naposledy deklasoval venku Eibar poměrem 4:0, když se prosadili Cabral, Sisto, Hernandez a Wass. Nejlepším střelcem domácího mužstva je v tomto ligovém ročníku Uruguayec Gomez s třemi přesnými zásahy na svém kontě.

Co se týče posledního domácího zápasu, tak ten absolvovala Celta 21. září, když remizovala před vlastními příznivci s nováčkem soutěže Getafe 1:1. Domácí šli do vedení Gomezem v 25. minutě, hostující tým vyrovnal až v 86. minutě Rodriguezem po nahrávce Guerrera.