La Liga - 36. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : La Coruňa - 5. května 2018   18:30

Celta Vigo
13' Gómez (Sisto)
1:1
(1:0)
La Coruňa
La Coruňa
90+1' Lucas  (Andone)
Celta Vigo
S. Álvarez – Mallo, Cabral, Sergi Gómez, J. Castro – Lobotka, Wass (90. Roncaglia), Jozabed – Méndez (77. P. Hernández), Gómez (63. Boyé), Sisto.
Blanco – Boyé, Fontàs, P. Hernández, Mazáň, Roncaglia.
C. Del Cerro
Estadio Balaídos (Vigo)
La Coruňa
R. Martínez – Juanfran, Albentosa, Schär, Luisinho – C. Borges, Guilherme, Krohn-Dehli (75. Andone) – Çolak (46. Valverde) – Adrián López (61. Valle), Lucas.
Koval – F. Navarro, Mosquera, Andone, Valverde, Bakkali, Valle.

SESTŘIH LA LIGY: Celta Vigo - La Coruňa 1:1

Ode mě je to pro dnešek vše, těším se na Vás zase příště.
Zápas nám skončil. Celta Vigo si zkomplikovala cestu do EL a pouze remizovala s La Coruňou 1:1. Úvodní branka padla ve 13. minutě, kdy se trefil Gómez. Vyrovnání přišlo v první minutě nastavení. Lucas Pérez vystřelil hostům remízu 1:1.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 3:4. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 6:11.
90+5'
90+5'
A Lucas hlavičkoval těsně vedle levé tyče. Za malý okamžik tento zápas asi skončí.
90+5'
Začíná probíhat poslední minuta nastavení. Hosté ještě budou rozehrávat roh.
90+3'
Domácí se snažili odpovědět, ale rána Lobotky byla sražena obráncem.
90+1'
La Coruňa právě vstřelila branku!
A máme vyrovnáno! LUCAS PÉREZ se prosazuje! Deporativo rozehrálo dlouhý aut. Následně Andone centroval a míč se odrazil k Lucasovi, který neměl se zakončením problém. 1:1.
90+1'
Nastavovat se bude 5 minut.
90'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Facundo Roncaglia.
89'
Wass zůstal ležet na trávníku v křečích.
88'
Guilherme si nerozuměl se svými spoluhráči. Finální přihrávku vyprodukoval velmi nepřesně. Aut pro Celtu.
87'
Valle získal na hranici šestnáctky balón a snažil se udělat kličku. Nakonec byl zastaven pozorným obráncem Mallem.
86'
Cabral má dostatek prostoru na zpracování míče a na následné vyvezení.
84'
Juanfran hodil dlouhý aut až na Borgese, který se snažil z prvního doteku prostrčit míč na Lucase. Tomu však chyběly asi tři kroky. Álvarez mohl zasáhnout bez problémů.
83'
Castro dokázal skvěle zastavit Valverdeho a odehrál míč do zámezí. Tohle domácímu celku vyhovuje.
81'
Přece přišla šance pro hosty! Domácí vůbec nezvládli pohlídat ofsajdové postavení a Valle měl velkou šanci. Mířil mezi nohy Álvareze, ale brankář Celty Vigo se zaskvěl a zázračně udržel míč před brankovou čárou.
80'
Juanfranův centr byl sražen domácím Borgesem do autu.
79'
Celta se snaží kontrolovat hru, a to ji zatím vychází. Do konce zbývá něco kolem patnácti minut a hosté se stále nemohou dostat až k bráně, kterou stráží Álvarez.
77'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Brais Méndez, přichází Pablo Hernández.
76'
Sisto viděl velmi dobře rozběhnutého Castra, který se však utopil ve vlastních kličkách. Přesto dokázal pro svůj tým vybojovat rohový kop.
75'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Michael Krohn-Dehli, přichází Florin Andone.
74'
Za postranní čárou se do hry chystá Andone. Uvidíme, koho Clarence Seedorf vystřídá.
73'
Wass se ocitl na zemi a byl faulován. Sudí nařizuje míč pro Celtu Vigo.
72'
Žlutou kartu dostává Pione Sisto (Real Club Celta de Vigo).
70'
Krásná akce Celty skončila brankou! Ale ta byla ofsajdová. Celou akci načal Sisto. Dánský ofenzivní hráč se krásně uvolnil a našel na zadní tyči Malla, který okamžitě zakončoval. Těsně před brankovou čárou míč usměrnil do branky Wass, ale ten stál v ofsajdu.
69'
Celta Vigo zatím dobře brání a nepouští svého soka do trvalého tlaku.
68'
Lucas nestihl na hrací ploše dlouhou přihrávku Borgese ze středu hřiště. Álvareze čeká práce, jelikož bude vykopávat.
66'
Žlutou kartu dostává Lucas Boyé (Real Club Celta de Vigo).
66'
Juanfran poslal dlouhý míč na naběhnuté spoluhráče. Nakonec zasáhl Castro a nepustil Deporativo do přečíslení.
64'
Álvarez vzal míč do svých rukavic a rozhodně s rozehrávkou nikam nespěchal. Po deseti vteřinách míč odkopl pryč.
63'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Maximiliano Gómez, přichází Lucas Boyé.
62'
Hosté rozehráli po faulu kolem půlící čáry na krátko a postupnou kombinací chtějí zahrozit.
61'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Adrián López, přichází Borja Valle.
59'
Castro byl úplně sám před svou bránou a při snaze balón odkopnout zakopl. Štěstí, že si míč srazil vedle levé tyče. Bude se kopat rohový kop.
58'
Méndez byl zastaven obránci Deporativa čistě. Zůstal sedět na trávníku a nevěřícně se díval na sudího, že neodpískal faul.
57'
Domácí měli k dispozici přímý kop přibližně z dvaceti metrů. Na paškál si jej vzal Wass, který ale trefil dobře postavenou zeď.
56'
Žlutou kartu dostává Fabian Schär (Deportivo La Coruňa).
56'
Žlutou kartu dostává Hugo Mallo (Real Club Celta de Vigo).
55'
Teď se chvíli nehraje. Po ostrém zákroku Gómeze, za který byl oceněn žlutou kartou, zůstal jeden z hostů ležet na pažitu.
54'
Žlutou kartu dostává Maximiliano Gómez (Real Club Celta de Vigo).
54'
Mallo se dostal do nouze, tak radši přihrál Álvarezovi. Ten si se vším poradil.
52'
Sisto si navedl míč do středu a vypálil do horních pater brány. Brankář Martínez byl tam, kde má být a balón vyrazil před sebe.
52'
Tentokrát Deporativo nezakončilo a míč jim odskočil mimo hrací plochu. Odkop od branky Álvareze.
51'
Na rohový kop si naskočil švýcarský stoper Schär. Jeho zakončení hlavou však ještě bylo tečované domácím hráčem. Následuje další roh.
50'
Zatím je hra pod kontrolou La Coruni. Je to však bez střelby a centrů.
48'
Adrián López hledal lehkým centrem na zadní tyči Lucase, který se už už chtěl do této střely položit. Těsně před ním však balón tečoval do bezpečných míst obránce Sergi Gómez.
47'
Zatím jsou na míči hosté. Celta Vigo ale presuje celkem vysoko a snaží se ztížit Deporativu rozehrávku.
46'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Emre Çolak, přichází Federico Valverde.
46'
Právě nám skončil první poločas. Úvodní branku tohoto zápasu vsítili domácí už ve 13. minutě zásluhou Gómeze. Pak už jsme gól neviděli, ale obě mužstva k němu měli blízko. Uvidíme, čeho všeho se dočkáme ve druhém poločase, který přibližně odstartuje v 19:30.
45'
45'
Z této příležitosti však nic vážného nebylo.
44'
Schär poslal na zem Méndeze a domácí tak budou mít na konci prvního poločasu příležitost rozehrát zajímavou standartní situaci.
43'
Adrián López vybízel Lucase ke sprintu, ale už na začátku bylo jasné, že u míče bude dřív Álvarez. To se také ukázalo.
42'
Celou situaci však zvládli hráči La Coruni vyřešit a nyní se zase mohou vydat dopředu oni.
41'
Luisinho velmi zaváhal ve své rozehrávce a nabídl domácím protiútok.
39'
Vypadalo to, že Lucas trefil ruku obránce Cabrala v pokutovém území. Ani jeden z rozhodčích však penaltu neviděl, a to se hostům vůbec nelíbí. Tenhle okamžik bych přirovnal k ruce Marcela v úterním zápase Ligy mistrů.
38'
La Coruňa se však dostává v posledních minutách mnohem častěji do hry. Celta Vigo je v útlumu.
37'
Parádní střelu z dálky vyslal Guilherme. Míč ještě přímo zapadal pod břevno. Brankář Álvarez však předvedl parádní zákrok a zabránil vyrovnání.
36'
Režie nám nabídla procentuální poměr držení míče. Zatím to je 55% ku 45% ve prospěch Celty Vigo.
35'
Dvakrát po sobě se dostal k centru Çolak. Vždy však trefil bránícího Cabrala.
34'
Rohový kop pro hosty. To se domácím fanouškům nelíbí, a tak pískají.
33'
Iniciativy se v těchto chvílích zase chopili domácí. Zatím se ale k ohrožení soupeřovy brány nedostali. Clarence Seedorf mezitím u postranní čáry udílí pokyny svým svěřencům.
31'
Deporativo už je v kombinaci na své polovině důslednější, protože chyba co jsme viděli před minutou byla opravdu obrovská.
29'
Hosté však udělali fatální chybu v rozehrávce a na stříbrném podnose nabídli Gómezovi šanci k druhému gólu. Útočník s číslem 7 na zádech se zbavil obránce a tváří v tvář k brankáři jej pouze napálil. Následovat bude roh.
29'
Nyní se na hřišti nic moc neděje. Hostující hráči si přihrávají míč na své polovině.
27'
Dva centry hostů ze stran přilétli do pokutového území. Ani Luisinho, ani následně Juanfran však nenašli adresáty.
26'
Méndez si odrazil míč od hostujícího obránce a vybojoval pro svůj tým aut. Ten za malý okamžik obstará krajní bek Mallo.
25'
Wass měl dostatek prostoru ve středu hřiště, a tak se odhodlal ke střele z velké dálky. Jeho pokus však byl spíše propagační, než gólový.
24'
Centr z levé strany se hostujícímu Lucasovi vůbec nevyvedl. Svým přízemním kopem trefil prvního bránícího hráče.
23'
Sice jsme už viděli jednu branku, zatím to ale není fotbal největších kvalit. Na pořádné šance zatím čekáme.
22'
Wass si naváděl míč ze strany ke střele, nakonec však vypálil Sisto, který míč vůbec netrefil dobře. Následuje odkop od brány Deporativa.
21'
Hosté sice drží míč, ale ve tvorbě akcí jsou zatím bezzubí. Obránci Celty zatím celkem jednoduše všechny náznaky brání.
20'
Dlouhý nákop brankáře Martíneze vpřed dokázal odkopnout Mallo do autu.
19'
La Coruňa nyní drží balón na svých kopačkách a kombinuje.
18'
Nepřesnost ve finální přihrávce zabránila domácím v další šanci.
17'
Mallo odcentroval do vápna, kde hledal Gómeze. Ten si míč zpracoval, ucítil kontakt s obráncem, a pak spadl. Rozhodčí mu tento herecký kousek nezbaštil.
16'
Další pokus hostujícího týmu z uctivé vzdálenosti. Střela Juanfrana z voleje ale gólové parametry vůbec neměla.
15'
Druhý rohový kop Celty Vigo v tomto utkání dokázali hráči Deporativa odvrátit do bezpečí.
13'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Domácí se dostávají do vedení! A bylo to celkem nenápadné. Sisto dostal prostor na levé straně, navedl si balón na pravačku a vypálil. Jeden z obránců jeho pokus zablokoval, míč vyletěl do vzduchu, odkud ho srazil hlavou do brány MAXIMILIANO GÓMEZ. Hosté reklamovali faul na brankáře, protože Martínez šel do tohoto souboje. Byl tam ovšem pozdě.
11'
Stoper Sergi Gómez dokázal zakřižovat útočníka a vyvezl balón do bezpečných pozic.
10'
Centr z pravé strany našel brankář Álvarez ve svých rukavicích. Také Deporativo teď ukázalo ofenzivní choutky.
9'
Schär odkopl míč před důrazným útočníkem Gómezem do zámezí. Hra se posune kousek blíže k bráně La Coruni.
8'
Lobotka uklidňuje hru a přihrává svým obráncům. Domácí zatím nikam nespěchají a rozvážně vymýšlejí své akce.
7'
První roh Celty Vigo byl velmi nebezpečný. Jeden z hráčů domácího celku vyplaval na zadní tyči a jen štěstí pro Martíneze, že nedokázal míč dobře trefit.
6'
Žlutou kartu dostává Luisinho (Deportivo La Coruňa).
6'
Brankář Álvarez si připsal první zákrok. Hosté získali míč a rychle jej poslali dopředu. Álvarez skočil Lucasovi pod nohy a zabránil zakončení.
5'
Převaha Celty Vigo pokračuje. Nyní je míč v držení domácích stoperů, kteří vymýšlí nějakou překvapivou myšlenku.
4'
Domácí zatím napadají rozehrávku Deporativa velmi vysoko. Hostující obránci mají velký problém poslat míč dál od své svatyně.
3'
Méndez zabojoval proti Guilhermemu. Nakonec míč spadl do zámezí po doteku hostujícího hráče. Další aut pro Celtu.
2'
Domácí celek zůstává u balónu. Nyní obstará autové vhazování.
1'
Rozehrávku sice obstarali hosté, ale hráči Celty Vigo hned zkraje zápasu získali míč a vydali se kupředu. Sistův centr dokázal hostující stoper odkopnout.
1'
Domácí nastoupí ve světle modrých dresech. Hosté oblékli černou kombinaci.
Obě mužstva už přicházejí na hrací plochu.

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – Mallo, Cabral, Sergi Gómez, J. Castro – Lobotka, Wass, Jozabed – Méndez, Gómez, Sisto.
Náhradníci: Blanco – Boyé, Fontàs, P. Hernández, Mazáň, Roncaglia.

Deportivo La Coruňa: R. Martínez – Juanfran, Albentosa, Schär, Luisinho – C. Borges, Guilherme, Krohn-Dehli – Çolak – Adrián López, Lucas.
Náhradníci: Koval – F. Navarro, Mosquera, Andone, Valverde, Bakkali, Valle.

Rozhodčí: C. Del Cerro.
REAL CLUB CELTA DE VIGO

Tento celek si ještě může v posledních třech kolech zajistit postup do evropských pohárů, avšak bude to mít velmi těžké a je to spíše nepravděpodobné. Celta de Vigo uhrála 45 bodů ve 35 zápasech a na sedmé Getafe (postup do kvalifikace o EL) ztrácí 4 body. Celta má však velmi špatnou formu. Již 4 zápasy nevyhrála a naposledy prohrála na hřišti Villarrealu 1:4. Nejlepším střelcem mužstva je Iago Aspas, který má na svém kontě 20 gólů, avšak nyní je zraněný.
DEPORATIVO LA CORUŇA

Deporativo je tři kola před koncem soutěže jeden ze tří jistých sestupujících. Španělskou nejvyšší soutěž opouští společně s Malagou a Las Palmas. Ve 35 zápasech uhráli svěřenci bývalého slavného holandského fotbalisty Clarence Seedorfa pouze 28 bodů. V posledním ligovém utkání La Coruňa podlehla 2:4 Barceloně, ta si touhle výhrou zajistila mistrovský titul. Nejlepším střelcem La Coruni je v letošní sezoně Adrian, který vsítil 9 branek.
Pěkné sobotní odpoledne při sledování online přenosu ze zápasu španělské nejvyšší soutěže. Dnes se proti sobě postaví Real Club Celta de Vigo a Deporativo La Coruňa. Utkání začíná v 18:30, přeji příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.