La Liga - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Sevilla - 7. dubna 2018   16:15

Celta Vigo
38' Arana(vl.)  • 57' Aspas (P. Hernández) • 60' Aspas (P. Hernández) • 78' Aspas
4:0
(1:0)
Celta Vigo
S. Álvarez – Mallo, Roncaglia, Sergi Gómez, J. Castro (76. Cabral) – Wass (74. Radoja), Lobotka, P. Hernández (83. Boyé) – Méndez, Aspas, Sisto.
Blanco – Fontàs, Cabral, Radoja, Jozabed, Boyé, Eckert.
A. Álvarez – J. Barranco, J. Méndez
Estadio de Balaídos (Vigo).
16919 diváků
Sevilla
Soria – Layún, Kjaer (40. Lenglet), Carriço, Arana – N'Zonzi, Pizarro (58. F. Vázquez) – Sarabia (72. Nolito), Banega, Sandro Ramírez – Ben Yedder.
S. Rico – Lenglet, Navas, F. Vázquez, Geis, Nolito, Fernández Luna.

SESTŘIH LA LIGY: Celta Vigo - Sevilla 4:0

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek soboty.
Domácí druhou půli zcela ovládli, vstřelili v ní tři branky a utkání dovedli do vítězného konce. Hosty mohou mrzet nevyužité šance v první půli, v té druhé také měli několik slibných možností, ovšem po třetí inkasované brance zcela odpadli.
90+4'
90+3'
V posledních vteřinách se ještě do šance dostával Mendez, ale nakonec ani nevystřelil.
90+2'
Přetažený centr nemohl Ben Yedder dostihnout a míč končí v zámezí.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
88'
Domácí poslali míč až k brankáři hostů, nyní se už soustředí převážně na obrannou fázi.
85'
Sisto hledal spoluhráče před bránou, jeho točený centr však letí do zámezí.
83'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Pablo Hernández, přichází Lucas Boyé.
82'
Žlutou kartu dostává Éver Banega (Sevilla FC).
80'
A mohlo to být 5:0. Po parádní přihrávce se úplně sám před brankářem ocitl Radoja, jeho přízemní pokus však Soria vynikajícím zákrokem vyrazil.
78'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
IAGO ASPAS zaznamenává hattrick, když po přihrávce na pravou stranu zakončoval k bližší tyči. Míč si zřejmě srazil do brány vracející se hráč Sevilly, ale gól je připsán domácímu hráči.
77'
Příliš přetažený centr letí za bránu Celty Vigo, které hraje čas do karet.
76'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Jonny Castro, přichází Gustavo Cabral.
76'
Ben Yedder se do samostatného úniku nedostal, neboť mu chyběla rychlost, poté se provinil faulem.
75'
S. Álvarez lapil přihrávku z pravé strany a do rozehrávky se příliš rychle nežene.
74'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Nemanja Radoja.
73'
Pěkný střelecký pokus z dálky vyslal na domácí brankáře Banega, minul však vzdálenější horní roh brány.
72'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Pablo Sarabia, přichází Nolito.
70'
Málem se domácí dostali do další dobré šance, to by však Aspas musel lépe přihrávat.
68'
Několikrát tečovaný míč se snesl přímo do rukavic připraveného Sorii.
67'
Domácí drží míč dlouho na kopačkách, hosté často faulují a hra je přerušována.
63'
Centrovaný balón byla pro S. Álvareze lahůdka, lehce jej ukryl do rukavic.
62'
Hra je přerušena, na trávníku leží hráč Celty Vigo.
60'
Tak teď se musí Soria hodně červenat, neboť po jeho špatném odhadu při vyběhnutí se k lehkému gólu dostal IAGO ASPAS, který poté jen zamířil do zcela prázdné brány.
58'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Guido Pizarro, přichází Franco Vázquez.
57'
IAGO ASPAS obdržel přihrávku do běhu, dokázal projít skrz dva protihráče a z pravé strany zamířil do protipohybu brankáře ke vzdálenější tyči. Soria se míče možná trochu dotkl, avšak v cestě do brány mu nezabránil.
56'
Aspas si naskakoval na hlavičkový pokus před prázdnou bránou, míč ale nezasáhl tak, jak by si přál.
55'
Ben Yedder tečoval před bránou přihrávku z levé strany pouze do zámezí.
54'
Nepřesná rozehrávka končí u S. Álvareze.
53'
Rohový kop pro hostující tým.
50'
Hosté rozehráli přímý kop, Banega ale poslal míč vysoko nad bránu.
48'
Ben Yedder v první velké šanci druhé půle, jeho ránu z pravé strany, která mířila mezi nohy, však stačil S. Álvarez vyrazit.
46'
Dlouhou dobu byl první poločas poměrně nezáživný, k vidění bylo spoustu hluchých pasáží hry, ovšem poté, co si hosté vstřelili vlastní gól se situace změnila, hra nabrala na rychlosti a domácí mohli nejprve jít do dvougólového trháku zatímco soupeř mohl vyrovnat. Nestalo se však ani jedno. Co přinese druhá půle?
45+4'
45+3'
Aspasovu polostřelu, případně polopřihrávku Soria ukryl do rukou a rychle rozehrál.
45+2'
Souhra na jeden dotek hostům nevyšla, míč končí za postranní lajnou a soupeř bude vhazovat aut.
45+1'
43'
Teď se pro změnu vytáhl S. Álvarez. Sandro Ramírez se opřel do před pokutovým územím do míče, ten tečoval jeden z hráčů Celty Vigo, avšak domácí gólman nohama dokázal v poslední chvíli balón vyrazit do bezpečí.
43'
Wass se pokusil o nůžky, ale ty se mu vůbec nepovedly.
40'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Simon Kjaer, přichází Clément Lenglet.
40'
Mezitím odchází za pomoci zdravotníků do kabin jeden z hráčů Sevilly, který se zranil před nešťastně inkasované brance.
40'
Už to mělo být 2:0. Aspas se ocitl zcela sám před brankářem, mířil do horní části jeho svatyně, avšak Soria fantasticky vyškrábl balón nad břevno. Tohle byl vynikající zákrok a hosté musí svému brankáři líbat ruce.
38'
Domácí jdou hodně šťastným gólem do vedení. Míč nejprve před bránou tečoval jeden z hráčů Sevilly, to ještě stačil Soria reagovat a míč vyrazit, ovšem dobíhající GUILHERME ARANA si balón nešťastně dorazil do brány.
35'
Po dlouhé době nějaké vzrušení, po pěkné kombinaci pálil z hranice pokutového území Banega, jeho rána po zemi však šla přímo do míst, kde stál připravený S. Álvarez, který míč zkrotil.
33'
Po asi dvou minutách se pokračuje dál, u míče hostující tým.
31'
Hra je přerušena, u postranní čáry leží dva hráči a jsou povoláni zdravotníci.
30'
Znovu je tu nezáživná pasáž hry, kde se na hřišti prakticky nic neděje.
27'
Až nyní musel zasáhnout Soria, neměl však mnoho práce, letící míč pouze zachytil do náruče.
26'
Týmy se teď na míči střídají, chvíli jej drží domácí, chvíli hosté, hra se odehrává daleko od obou branek.
23'
Hosté se znovu provinili faulem, na žlutou to sice není, ale hráči Sevilly přichází o míč a musí se stáhnout na svoji stranu.
21'
Žlutou kartu dostává Guido Pizarro (Sevilla FC).
18'
Layún měl na pravé straně dost volného prostoru před sebou, trestuhodně mířil vysoko nad bránu.
17'
Hodně nepřesná přihrávka Wasse končí u Sorii.
16'
Ben Yedder se snažil individuálně projít před bránu, ale přes obranou hráz se do šance nedostal.
13'
Rohový kop rozehráli také hosté, ovšem ani oni z něj vážněji nezahrozili.
12'
Žlutou kartu dostává Jonny Castro (Real Club Celta de Vigo).
10'
Rozhodčí přerušuje hru a nařizuje rohový kop, neboť dle něj zachytil Soria míč až za brankovou čárou.
8'
Sandro Ramírez se po hrubce domácí obrany ocitl sám před brankářem, v obrovské šanci selhal, když mířil pouze do vyběhnutého strážce domácí svatyně.
6'
Sisto se snažil přihrát z levé strany před bránu, ovšem jeho centr zastavil bránící protihráč.
4'
Domácí brankář musel zasáhnout proti nepříjemné přízemní ráně z dálky, míč ale dokázal zneškodnit.
3'
Hosté se málem dostali do šance, jednomu z hráčů však utekl míč od kopačky a skončil u Álvareze.
1'

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – Mallo, Roncaglia, Sergi Gómez, J. Castro – Wass, Lobotka, P. Hernández – Méndez, Aspas, Sisto.
Náhradníci: Blanco – Fontàs, Cabral, Radoja, Jozabed, Boyé, Eckert.

Sevilla FC: Soria – Layún, Kjaer, Carriço, Arana – N'Zonzi, Pizarro – Sarabia, Banega, Correa – Ben Yedder.
Náhradníci: S. Rico – Lenglet, Navas, F. Vázquez, Sandro Ramírez, Nolito, Fernández Luna.

Rozhodčí: A. Álvarez – J. Barranco, J. Méndez.
Posledních pět vzájemných zápasů

Sevilla – Celta Vigo 2:1
Celta Vigo – Sevilla 0:3
Celta Vigo – Sevilla 2:2 (Pohár)
Celta Vigo – Sevilla 1:1
Sevilla

Hosté ještě mohou reálně pomýšlet na pohárová místa, nyní jim patří sedmá příčka, první, která neznamená ani kvalifikaci, ovšem mají stejný bodový zisk jako šestý Betis a na pátý Villarreal ztrácí jediný bodík. Šestá pozice ve španělské lize znamená postup do kvalifikace o Evropskou ligu a páté místo přímou cestu do této soutěže. Hráči Sevilly si z patnácti venkovních mačů odnesli osmnáct bodů za šest vítězství, ostatní klání prohráli, vstřelili patnáct branek, zatímco osmadvacetkrát inkasovali, naposledy padli s Leganes, podlehli mu 1:2. Sedmibrankový Luis Muriel z Kolumbie je nejlepším střelcem mužstva.
Celta Vigo

Domácí se nachází na deváté pozici se čtyřiceti body, ovšem tabulka je v této části velice vyrovnaná. Ze čtrnácti utkání na svém hřišti získali třiadvacet bodů za šest výher a pět remíz, pouze třikrát prohráli, k tomu vstřelili dvaadvacet gólů a o pět méně inkasovali. Naposledy doma soupeři podlehli 17. prosince, kdy podlehli Villarrealu těsně 0:1. S šestnácti góly vede tabulku střelců Španěl Iago Aspas.
Dobrý den, čtyřmi zápasy dnes pokračuje 31. kolo nejvyšší španělské fotbalové ligy, jako druhý v pořadí přijde na řadu duel týmů ze střední části tabulky, a sice Celty Vigo a Sevilly. Mírným favoritem je prvně zmíněný celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.