La Liga - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Alavés : Girona - 19. dubna 2018   19:30

D. Alavés
90+1' Pina
1:2
(0:0)
Girona
59' Aleix Garcia   • 86' Stuani
D. Alavés
Pacheco – Martín (75. Wakaso), Laguardia, Ely, R. Duarte – I. Gómez, D. Torres (62. García), Pina, Burgui (46. Sobrino) – Munir, Guidetti.
Sivera – Alexis, Maripán, Sobrino, García, H. Pérez, Wakaso.
González – Fernández, García
Estadio de Mendizorroza
Girona
Bono – Juanpe, Alcalá, Muniesa – Maffeo, Timor, Aleix Garcia (80. Pons), Aday – Lozano (57. Portugués), Olunga (68. Stuani), B. García.
Iraizoz – Espinosa, Mojica, Stuani, Pons, Portugués, Douglas Luiz.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 6:3. Fauly: 15:12.
Je konec! Girona nakonec ustála bouřivý závěr a na půdě Deportiva Alavés vítězí 2:1! Hosté se do vedení dostali po hodině hry, kdy Aleix Garcia zahrával přímý kop a jeho centr propadl až za brankovou čáru! Pět minut před koncem navíc přišel nedovolený zákrok v pokutovém území a Girona zahrávala pokutový kop, který s přehledem proměnil Cristhian Stuani! To ale nebylo vše! Na začátku nastavení se Tomás Pina opřel do odraženého míče a krásnou střelou napsal gólovou tečku!
90+6'
90+5'
Žlutou kartu dostává Pedro Alcalá (Girona FC).
Žlutou kartu dostává David Timor (Girona FC).
90+4'
Domácí se hnali do dalšího útoku! Sudí však znovu signalizoval ofsajd. Hráči Deportiva se hodně zlobí! Manuel García dostává žlutou kartu za protesty.
90+3'
John Guidetti zastavil rozvíjející se akci soupeře zatažením unikajícího fotbalisty za dres a vidí žlutou kartu!
90+1'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
Ještě je tady drama! Domácí vyslali dlouhý aut do šestnáctky! Obrana Girony tentokrát míč odhlavičkovala jen na hranici šestnáctky a TOMÁS PINA krásnou střelou uklidil míč k tyči!
90'
Girona se usadila na polovině domácího celku a prakticky nepouští fotbalisty Deportiva na svou polovinu. Hostující celek dnes hraje opravdu skvěle.
89'
Červenou kartu dostává Mubarak Wakaso (Deportivo Alavés).
Červenou kartu dostává Pablo Maffeo (Girona FC).
88'
Girona se v případě dnešního vítězství zapojí do boje o evropské poháry! Pokud hosté dotáhnout souboj do vítězného konce, budou na šestý Villareal ztrácet pět bodů.
86'
Girona právě vstřelila branku!
K rozehrávce pokutového kopu se postavil CRISTHIAN STUANI a prudkou střelou k tyči nedal domácímu brankáři sebemenší šanci!
85'
Žlutou kartu dostává Rodrigo Ely (Deportivo Alavés).
85'
Penalta pro Gironu! Sudí po dlouhé debatě ukázal na značku pokutového kopu!
84'
Borja García si naběhl na malé vápno, kam přiletěl vysoký centr z pravé strany. Hostující fotbalista se snažil zakončit, ale jeho pokus srazil soupeř na rohový kop.
83'
Ibai Gómez se tentokrát vrátil do vlastní šestnáctky a efektní kličkou pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Deportivo potřebuje hrát na opačné straně.
82'
Další neuznaná branka domácího celku! Rubén Sobrino si naběhl na přihrávku za obranu, jenže i tentokrát se pohyboval za hranicí ofsajdu.
81'
Bono dlouho váhal s uvedením míče do hry a sudí jej odměnil žlutou kartou!
80'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Aleix Garcia, přichází Pere Pons.
79'
Obrovská šance na vyrovnání! Manuel García si naběhl na krásnou přihrávku do šestnáctky! Jeho ránu z první brankář Bono vyrazil a Rubén Sobrino dorážel v ofsajdu!
78'
Deportivo pokračuje v honbě za vyrovnáním. Zadáci Girony však nenechávají domácím fotbalistům prostor ke kombinaci.
77'
Rozehrávky přímého kopu se chopil Munir, který vykouzlil opravdu nadýchaný centr na vzdálenější tyč, jenže tam nebyl nikdo z domácích hlavičkářů.
76'
Pedro Alcalá se podle rozhodčího dopustil nedovoleného zákroku v souboji s Rubénem Sobrinem. Domácí hráč zůstává po faulu ležet na trávníku.
75'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Martín, přichází Mubarak Wakaso.
74'
Cristian Portugués se dral do pokutového území. Na jeho hranici se mu do cesty postavil Manuel García, který vybojoval míč pro Deportivo.
72'
Stuani uháněl vpřed po levém křídle. Hostující čerstvá síla na hrací ploše si naběhla na krásnou přihrávku, jenže akci Girony zastavuje ofsajd!
71'
Obrana Girony hraje na podtrženou jedničku. Zadáci hostujícího celku nenechávají soupeři prostor ke kombinaci a sami vyrážejí do nebezpečných kontrů.
70'
Cristhian Stuani si pokryl prudkou přihrávku na polovinu soupeře a nechal se faulovat. Munir se sice diví, ale verdikt rozhodčího se měnit nebude.
69'
John Guidetti vymyslel krásnou přihrávku mezi stopery hostujícího celku, jenže Rubén Sobrino jeho úmysl nepochopil a rozběhl se opačným směrem.
68'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Michael Olunga, přichází Cristhian Stuani.
67'
Jeho exekuce se ujal Munir. Domácí záložník vykouzlil vysoký centr na zadní tyč, kde se do zakončení dostal John Guidetti, jehož hlavička skončila vedle branky.
66'
Aday na pravé straně ostře atakoval Sobrina a sudí okamžitě odpískal nedovolený zákrok. Deportivo bude zahrávat další přímý kop.
65'
Girona se rozhodla pro rozehrávku nacvičeného signálu. Prudká přihrávka přiletěla na přední tyč, odkud pálil García, ale John Guidetti jeho pokus zablokoval.
64'
Aday se na levém křídle odhodlal k odcentrování do pokutového území. Jeho pobídku obránce Víctor Laguardia odhlavičkoval na rohový kop.
63'
John Guidetti se podle hlavního arbitra v souboji s Alcalou dopustil útočného faulu. Švédský útočník se diví a na jeho stranu se přidává také domácí trenér.
62'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Daniel Torres, přichází Manuel García.
61'
Domácí se ihned po inkasování branky vydali do útoku. Víctor Laguardia vyslal prudkou přihrávku podél postranní čáry, jenže míč prosvištěl do autu.
59'
Girona se ujímá vedení a byl to hodně kuriózní gól! ALEIX GARCÍA zahrával přímý kop z levé strany! Hostující fotbalista vyslal nadýchaný centr, na který nedosáhl nikdo z hráčů a centrovaný míč propadl až do sítě!
58'
Už to vypadalo, že Deportivo půjde do vedení! Sobrino si naskočil na centr z levé strany, ale podle asistenta rozhodčího byl v ofsajdu!
57'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Anthony Lozano, přichází Cristian Portugués.
56'
Michael Olunga si na zadní tyči brousil zuby na vysoký centr z pravé strany. Útočník z Keni si však naběhl příliš blízko a už nezakončil.
55'
Martín aktivním náběhem podpořil ofenzívu domácího celku. Krajní zadák domácího výběru předal míč Sobrinovi, jenže ten si neudělal prostor k zakončení.
54'
Anthony Lozano si sice zpracoval dlouhou přihrávku na polovinu soupeře, ale poté si v souboji s obráncem pomohl zatažením za dres a fauloval.
53'
Rubén Sobrino kouzlil s míčem na pravém křídle. Nakonec našel Munira, který centroval do pokutového území, jenže David Timor jeho centr zneškodnil.
52'
Aday si řekl o přihrávku na levou stranu, jenže Pedro Alcalá se rozhodl přenést hru opačným směrem. Stále se bojuje v blízkosti středového kruhu.
51'
Martín mohl postupovat vpřed po pravém křídle, nicméně ani on si netroufl na individuální průnik a raději si pomohl zpětnou přihrávkou na obránce.
50'
David Timor se po levém křídle prohnal až na hranici pokutového území, odkud chtěl odcentrovat, ale obránce Víctor Laguardia se před něj natlačil a nechal se faulovat.
49'
Zadáci Girony kombinují s míčem na kopačkách na polovině domácího celku. Nikdo ve žlutém však zrovna nehýří pohybem. Pokračuje velmi ospalá hra.
48'
Anthony Lozano bojoval o míč u rohového praporku. Michael Olunga mu ihned přišel pomoci, nicméně domácí zadáci nenechali soupeře vyjet do volného prostoru.
47'
Rubén Duarte vyslal prudkou přihrávku za obranu hostujícího celku. Stopeři Girony stáli blízko sebe a nenechali soupeře projít do pokutového území.
46'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Burgui, přichází Rubén Sobrino.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme příliš atraktivní fotbal nesledovali. Oba týmy si dokázaly vypracovat jednu příležitost. Už po třech minutách hry pálil v pokutovém území Guidetti, ale hostující brankář jeho pokus z úhlu vytěsnil mimo tři tyče! Na druhé straně se před brankou zjevil osamocený Lozano, jenže hlavou daroval Pachecovi snadný zákrok! Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu.
45'
45'
Aleix Garcia vystartoval proti rozběhnutému Gómezovi a včasným odkopem odklidil míč do bezpečí. Deportivo má čas na poslední útok prvního poločasu.
44'
Ibai Gómez táhl akci domácího celku. Nakonec se rozhodl pro přihrávku na levou stranu, odkud centroval Munir, ale jeho pobídku obrana Girony zastavila.
43'
Anthony Lozano uspěl v souboji s obráncem na polovině domácího celku. David Timor se poté probil k odcentrování, ale našel jen hlavu obránce.
42'
Fernando Pacheco musel znovu odkopávat od branky. Tentokrát se mu míč svezl po vnějším nártu a prosvištěl za postranní čáru. Girona bude vhazovat.
41'
Aday si řekl o přihrávku na levé křídlo a prošel s míčem na polovinu domácích. Víctor Laguardia mu v souboji nestačil a dopustil se nedovoleného zákroku.
40'
Víctor Laguardia si všiml dotírajícího soupeře a raději si pomohl přihrávkou na vlastního brankáře. Fernando Pacheco poté odkopl míč daleko od branky.
39'
Girona v posledních minutách převzala iniciativu. Aday operoval s míčem u nohy v blízkosti rohového praporku, ale balón mu od nohy utekl do autu.
38'
Zadáci Girony nyní uklidňují hru kombinací na vlastní polovině. Nikdo z fotbalistů v modrých dresech rozehrávku soupeře zatím neatakuje.
37'
Anthony Lozano selhal v obrovské šanci! Hostující útočník si naskočil na Adayův centr z levé strany, ale slabou hlavičku poslal je do míst, kde stál Fernando Pacheco!
36'
Do hry se nyní trošičku nešťastným způsobem zapojil také hlavní rozhodčí. Sudí se sice snažil vyhnout prudké přihrávce, ale nohou přiklepl míč na kopačky domácích.
35'
Pablo Maffeo vyslal spoluhráče do útoku přihrávkou podél postranní čáry. Borja García si ale netroufl na kličku a musel si pomoci zpětnou přihrávkou.
34'
Deportivo zahrávalo další přímý kop ze zajímavé pozice. Jeho exekuce se nyní ujal Ibai Gómez, jehož oblouček se odrazil do zámezí.
33'
Domácí fotbalisté kombinovali na malém prostoru na pravém křídle. Fotbalisté Deportiva si vyměnili krátké přihrávky, ale Munir nakonec zahrál do autu.
32'
Borja García operoval s míčem na hranici pokutového území. Nakonec jej předal Lozanovi, který odcentroval na malé vápno, jenže Aday se do zakončení nedostal.
31'
John Guidetti si na malém vápně brousil zuby na prudký centr z levé strany pokutového území. Před švédským kanonýrem na poslední chvíli zasáhl David Timor.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry! Domácí celek je zatím sice o něco aktivnější, ale ani jeden z týmů nemůže najít recept na pozornou obranu soupeře.
29'
Girona zahrávala další rohový kop. Na malém vápně tentokrát kraloval domácí obránce Rodrigo Ely, který míč odhlavičkoval ven z pokutového území.
28'
Rubén Duarte dostal krásnou přihrávku na levou stranu, ale nepotykal si se zpracováním a míč se mu odrazil do zámezí. Vhazovat bude Girona.
27'
Rodrigo Ely se pokusil překvapit obranu hostujícího celku dlouhou přihrávkou z vlastní poloviny. Jeho pobídka však propadla do rukavic brankáře.
26'
Pacheco okamžitě rozehrál. Výkop domácího brankáře směřoval na pravou stranu hrací plochy, kde však nebyl nikdo v modrém dresu.
25'
Girona zahrávala přímý kop v blízkosti pokutového území. Zajímavý centr přiletěl na malé vápno, kam si pro něj nikým neatakován došel brankář Fernando Pacheco.
24'
Ofsajd také na opačné straně hrací plochy! Své postavení si tentokrát nepohlídal útočník Girony Anthony Lozano, který zůstal snad tři metry za obranou.
23'
Už to vypadalo, že domácí celek se dostane do vedení! John Guidetti dokonce dopravil míč do sítě, jenže asistent rozhodčího viděl ofsajd!
22'
Munir postupoval s míčem po levém křídle. Domácí rychlík chtěl pohotovou přihrávkou uvolnit Burguie, jenže druhý jmenovaný na jeho pobídku nedosáhl.
21'
John Guidetti se v pokutovém území dostal k odraženému míči. Švédský útočník se pokusil o zakončení levou nohou, ale jeho pokus minul branku.
20'
Také Girona nyní zahrávala rohový kop. Centr od rohového praporku se snesl na malé vápno, kde zasáhl osamocený obránce Rubén Duarte.
19'
Ibai Gómez dostal volný prostor v blízkosti pokutového území. Domácí fotbalista si míč přehodil na pravou nohu, ale přízemní střelou nepropálil pozorného brankáře.
18'
Rubén Duarte si na vlastní polovině skvěle pokryl míč. Do souboje s ním se pustil Anthony Lozano, který domácího rychlíka poslal zatažením za dres k zemi.
17'
Víctor Laguardia si počkal na odražený míč po souboji Olungy s Torresem. Domácí stoper si nechtěl komplikovat život a pomohl si malou domů.
16'
Anthony Lozano hrudníkem připravil střeleckou pozici pro rozběhnutého Timora, jenže druhému jmenovanému střela vůbec nesedla a míč prosvištěl do autu.
15'
Ibai Gómez číhal na zpětnou přihrávku z levé strany, nicméně dobře postavený obránce Pedro Alcalá úmysl soupeře přečetl a špičkou kopačky pobídku vypíchl.
14'
Rubén Duarte se na polovině Girony pustil do hlavičkového souboje s obráncem. Juanpe proti němu vystartoval a nedal mu šanci na zisk balónu.
13'
Michael Olunga napadal rozehrávku domácího výběru. Fotbalisté Deportiva se však z těžké pozice dokázali vykombinovat a vyvezli míč na polovinu soupeře.
12'
Marc Muniesa chtěl roztáhnou hru do křídla, nicméně i jeho přihrávka byla příliš vysoká a nikdo ve žlutém dresu na míč nedosáhl. Vhazovat bude Deportivo.
11'
Pedro Alcalá si řekl o vysokou přihrávku na levou stranu, jenže poté si nevěděl rady se zpracováním. Balón se mu od kopačky odrazil do zámezí.
10'
Deportivo zahrávalo první rohový kop dnešního střetnutí. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kde ve vzdušném souboji kralovali zadáci Girony.
9'
Rubén Duarte mohl postupovat po levé straně, jenže vinou špatného zpracování se nechal vytlačil do zámezí. Girona tak může uklidnit hru.
8'
Anthony Lozano se na hranici pokutového území dotkl přízemní střely ze střední vzdálenosti. Hostující útočník si podle asistenta rozhodčího nedal pozor na své postavení. Ofsajd!
7'
Víctor Laguardia se pokusil překvapit obranu Girony vysokou přihrávkou na pravé křídlo. David Timor jeho pobídku přečetl a hlavou odklidil míč do bezpečí.
6'
Girona se v úvodních minutách střetnutí prakticky nedostala na polovinu soupeře. Aday chtěl projít středem hřiště, ale Víctor Laguardia byl proti a obral jej o míč.
5'
Munir si v pokutovém území naskočil na prudký centr z pravé strany, jenže z těžké pozice nehlavičkoval podle svých představ a poslal míč nad břevno!
4'
Deportivo vstoupilo do utkání velmi aktivně. Ibai Gómez dosáhl na dlouhou přihrávku na hranici šestnáctky, jenže z otočky už nedokázal zakončit.
3'
John Guidetti si naběhl na krásnou přihrávku do pokutového území. Hostující brankář proti němu pohotově vystartoval a dloubáček vyrazil mimo tři tyče!
2'
Ibai Gómez zahrával přímý kop domácího celku z blízkosti pokutového území. Jeho centr se snesl na malé vápno, kam si pro něj došel brankář.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Anthony Lozano se ihned hnal do útoku, ale nedokázal si zpracovat vysokou přihrávku.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Girona bude hrát v červenobílém, zatímco Deportivo nastoupí v modrém.

Deportivo Alavés: Pacheco – Martín, Laguardia, Ely, R. Duarte – I. Gómez, D. Torres, Pina, Burgui – Munir, Guidetti.
Náhradníci: Sivera – Alexis, Maripán, Sobrino, García, H. Pérez, Wakaso.

Girona FC: Bono – Juanpe, Alcalá, Muniesa – Maffeo, Timor, Aleix Garcia, Aday – Lozano, Olunga, B. García.
Náhradníci: Iraizoz – Espinosa, Mojica, Stuani, Pons, Portugués, Douglas Luiz.

Rozhodčí: González – Fernández, García.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile rád provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Naposledy se oba celky spolu utkaly v prosinci loňského roku a hosté z Girony mají svému soupeři rozhodně co vracet. Doma totiž ztratili všechny tři body po prohře 2:3. Oplatí dnes tuto prohru na hřišti Alavésu?
Girona FC

Hosté z týmu Girona FC jsou osmí se čtyřiačtyřiceti body a stále mají ve hře pohárovou Evropu. Na postup do kvalifikace o Evropskou ligu ztrácí sedm bodů, na přímý postup do skupinové fáze pak bodů osm. Proto by rádi na Deportivu bodovali, aby si svou šanci udrželi. Čeká nás tak zajímavý duel, který si nenechte ujít.
Deportivo Alavés

Domácí Deportivo Alavés je v tabulce španělské ligy na patnácté pozici s osmatřiceti body a na první sestupovou pozici mají jeho fotbalisté náskok jedenácti bodů. Přesto by měli body sbírat, aby si své místo udrželi a nedovolili tak žádné drama před koncem ligy. Dnes by na domácím hřišti rádi plně bodovali, ale proti Gironě to nebudou mít jednoduché.
Hezký čtvrteční večer přeji všem příznivcům fotbalu, zejména toho španělského. Dnes se hraje vložené třiatřicáté kolo Primera Division a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy Deportivo Alavés a Girona FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.