La Liga - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Eibar : Real Sociedad - 1. dubna 2018   18:30

0:0
(0:0)
Eibar
Dmitrović – Peña, Ramis (C), Arbilla, Ángel (65. Capa) – León, Jordán, Diop, Inuj (78. Orellana) – Kike García, Charles (28. Escalante).
Y. Rodríguez – Orellana, Escalante, Capa, P. Oliveira, Alejo, Lombán.
Sánchez – Aguilar, Gallego
Estadio Municipal de Ipurúa (Eibar)
Real Sociedad
Moyà – Odriozola Arzallus, A. Elustondo, Navas, de la Bella – Illarramendi (C) (89. Zubeldia), D. Llorente, Zurutuza – Juanmi (72. Januzaj), José (77. Agirretxe), Oyarzabal.
Toño – Januzaj, Zubeldia, Agirretxe, H. Moreno, Pardo, Rodrigues.

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 9:5. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 14:11.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí bezbrankovou remízou, což zřejmě odpovídá také předvedené hře. Sledovali jsme totiž velmi nezáživné klání, které bylo velmi chudé na brankové příležitosti. Dělba bodů je tak zasloužená.
90+3'
90+3'
Žlutou kartu dostává Diego Llorente (Real Sociedad San Sebastian).
90+2'
Odriozola se rychlostním způsobem pokoušel dostat přes Escalanteho, který ale vytasil čistý skluz.
90+2'
Žlutou kartu dostává Pedro León (SD Eibar).
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
89'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Asier Illarramendi, přichází Igor Zubeldia.
88'
Hodně rychle muset vystartovat z branky Moya, neboť se za volným míčem řítil Escalante. Hostující brankář to nakonec zvládl na jedničku.
87'
Eibar měl k dispozici další slibnou standardku, kterou ani tentokráte nepřetavil v kýženou branku. Kike se k zakončení vůbec nedostal.
87'
Žlutou kartu dostává Asier Illarramendi (Real Sociedad San Sebastian).
84'
Bývalý brankář madridského Atlética raději zvolil rozehrávku do strany, kde se jeho kolegové ale dopustili zbytečné ztráty míče.
83'
Pravý bek Capa měl o něco více prostoru s míčem, i tak ho nedokázal poslat do správného místa. Moya bude rozehrávat.
82'
Zároveň se nám utkání dostalo do poslední desetiminutovky. Dmitrovič si chystá balón k odkopu, který poletí co nejdál od branky.
81'
Žlutou kartu dostává Ander Capa (SD Eibar).
80'
Obrázek hry se příliš nemění. Eibar chce s výsledkem za každou cenu něco udělat, soupeř ale velmi dobře pokrývá svoje území.
79'
San Sebastian se zcela evidentně nikam netlačí a spíše se snaží kontrolovat nerozhodný stav. Zisk jednoho bodu by hostům zřejmě stačil.
78'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Takaši Inuj, přichází Fabián Orellana.
77'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Willian José, přichází Imanol Agirretxe.
76'
Poprvé se s míčem seznámil střídající Januzaj, který si nevěřil na individuální průnik. Místo toho přihrál vedle stojícímu Odriozolovi.
75'
De La Bella byl zahnán do úzkých a raději zvolil odkop za středový kruh. José se ani tentokráte nedostal k míči, naopak s ním hraje Arbilla.
74'
Inui se z levé strany hnal do šestnáctky, odkud se ještě snažil vyšperkovat celou akci přihrávkou pod sebe. Kike se ale k zakončení vůbec nedostal.
73'
Escalante se vzorně vrátil na vlastní polovinu, kde zamezil protiútoku soupeře. Na druhé straně se León nacházel v ofsajdovém postavení.
72'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Juanmi, přichází Adnan Januzaj.
71'
Do konce zápasu zbývá už jen něco málo přes dvacet minut. Hra je v tuto chvíli hodně vyrovnaná, nebezpečnější je stále Eibar.
70'
Kike se chtěl prodrat do slibnější šance, na malém vápně ale číhal početný hlouček protihráčů. Navíc León vypálil hodně slabě.
69'
Do rozehrávky se zapojil také brankář Dmitrovič, který okamžitě poslal míč k autové čáře. Tam číhal jeho kolega Inui.
68'
De La Bella se naprosto ukázkovým skluzem převedl proti aktivnímu Kikemu. Real Sociedad navíc vybojoval standardní situaci.
67'
Po přízemní přihrávce od Zurutuzy se José chtěl uvolnit drzou patičkou, kterou ale zastavil připravený obránce Arbilla.
66'
Ángelova přihrávka na levou stranu byla příliš čitelná a navíc jí dokázal Elustondo poslat do bezpečí. Konat se bude další autové vhazování.
65'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází José Ángel, přichází Ander Capa.
64'
Domácí tábor se ještě dožadoval rohového kopu, hlavní sudí je se svým verdiktem ale proti. Naopak bude Elustondo vhazovat.
63'
Tentokráte se k míči postavil Ángel, který zkoušel zakroutit míč ke vzdálenější tyči. Hlavičkující Diop ale nesklopil mířidla do branky.
62'
Kike si zpracovával balón k zády k brance, nicméně o pár vteřinek později ho fauloval Odriozola. Domácí budou zahrávat standardku.
61'
Máme za sebou hodinu hry a stále čekáme na první branku dnešního zápasu. Ani druhý poločas nám nenabízí nic moc zajímavého.
60'
Tohle už ale byla šance! Průniková přihrávka našla rychlonohého Odriozolu, po jehož přízemní přihrávce pálil José vysoko nad.
59'
José postupoval po levém křídle, načež se rozhodl přihrát lépe postavenému Juanmimu. Druhý jmenovaný ale nepropálil blok protihráčů.
58'
Po delší době se k práci s kulatým nesmyslem dostal brankář Dmitrovič, který ho po chvilkovém váhání poslal na druhou stranu.
57'
Žlutou kartu dostává Iván Ramis (SD Eibar).
56'
Hosté to povětšinu času zkouší nakopávanými míči. Před malým momentem to zkoušel Elustondo, který ale nenašel naběhnuvšího Juanmiho.
55'
Diop si znovu splnil své obranné povinnosti, neboť nepustil nakopávaný balón na Josého. Následně hostující forvard pálil do reklamního banneru.
54'
Dnes hodně nevýrazný Kike si neporozuměl s hracím předmět při přechodu do útočné zóny, místo toho bude soupeř vhazovat.
53'
José se otáčel kolem své osy, načež nohou narazil na Jordána. Je pískáno a hra se opět přestěhuje na opačnou stranu hřiště.
52'
Eibar se opět snaží přidat na aktivitě a v tuto chvíli se s balónem pohybuje v blízkosti rohového praporku. Moya může zůstat klidný.
51'
Na pravém křídle opět úřadoval Odriozola, kterému se konečně povedlo ideálně odcentrovat. Zakončující Juanmi byl na zadní tyči zablokován.
50'
Odriozola se podíval vpřed a po chvilkovém váhání nakopl míč na Josého. Včas ale zapracoval Arbilla, který si zpracoval míč na hruď.
49'
Eibar si vyzkoušel další možnost rozehrávky rohového kopu. K míči se opět postavil León, po jehož centru hlavičkoval daleko vedle Escalante.
48'
Hned v samotném úvodu se Odriozola dostal k autovému vhazování, po kterém se jeden z jeho kolegů dopustil faulu na Diopa.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož rozehrávku si tentokráte vzali na starost hosté. Ti budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Máme za sebou úvodní dějství, které nám nabídlo hodně nezáživnou podívanou. Sledovali jsme hodně nepřesné pasáže, kterým chyběla logičtější myšlenka. O něco více ze hry měl domácí celek, jenž několikrát Moyu vystrašil.
45+3'
45+2'
První poločas se spíše už jen dohrává, k vidění není žádná kloudná kombinace. U míče je v tuto chvíli Eibar.
45'
První poločas bude nastaven o tři minuty.
43'
Už šestý rohový kop Eibaru dopadl stejně, jako všechny předchozí. Tentokráte se po slabé přihrávce vrhl po míči brankář Moya.
42'
Llorente sice neodhadl dráhu letu míče, avšak to příliš nevadilo. Za jeho zády se totiž nacházel jeden ze spoluhráčů.
41'
K exekuci se postavil sám faulovaný León, po jehož načechraném centru se do míče opřel Escalante. Jeho rána ale narazila do zad protihráče.
40'
Po Illarramendiho faulu se domácí tábor dožadoval žlutého kartónku, ten ale nakonec nepřišel. Domácí tak budou pouze rozehrávat.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo přes pět minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
35'
Jordán se hezky uvolnil za velkým vápnem a poté z místa prověřil Moyu. Střela ale mířila doprostřed, což nebyl pro hostující brankáře problém.
34'
O pár vteřinek později byl na očích opět Ángel, který tentokráte zkušeně odtlačil napadajícího protihráče. Hra je ale plná nepřesností.
33'
Oyarzabal se pokoušel prohnat se kolem posledního bránícího hráče, kterým byl Ángel. Domácí zadák se ale výborně vrátil a míč odkopl.
32'
De La Bella vhazoval od levé autové čáry, jeho spoluhráč Zurutuza se neprezentoval jistým zpracováním. Hosté ale zůstávají u míče.
31'
Máme za sebou více než čtvrt zápasu a na úvodní branku stále čekáme. O něco více ze hry mají domácí, kteří hrozí především po křídlech.
30'
Z velké vzdálenosti zkusil své štěstí León, který prokázal, že má výbornou kopací techniku. Tentokráte ale poslal míč vedle branky.
29'
Obrázek hry se příliš nemění, stále sledujeme celkem pomalé kombinace, které mají krátkého trvání. Navíc je hra často přerušována.
28'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Charles, přichází Gonzalo Escalante.
27'
Juanmi roztáhl hru na pravou stranu na Odriozolu, který okamžitě centroval do malého vápna. José stačil prodloužit míč mimo Juanmiho dosah.
26'
První slušnější zakončení! Z druhé vlny se k pokutovému území přiblížil Ángel, jehož prudká rána skončila metr vedle tyče.
25'
Konečně se pokračuje ve hře. Oba zmiňovaný hráči museli opustit hrací plochu a pár vteřin se bude hrát v deseti na obou stranách.
24'
Nakonec to všechno dopadlo dobře, nicméně domácí forvard Charles se stále necítí dobře. Uvidíme, zda bude potřeba vystřídat.
23'
Nakonec na hrací ploše skončil hostující De La Bella. Na scénu byl přivolán lékařský personál, který se bude snažit dát hráče dokupy.
22'
Eibar zahrával hned dva rohové kopy v krátkém časovém sledu. Po tom druhém se útočným faulem prezentoval Charles, který fauloval brankáře.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která nám zatím nabízí hodně nezáživnou podívanou. Stále čekáme na nějakou větší příležitost.
20'
Moya poslal načechraný centr k autové čáře, kde ho ukázkově zpracoval hrudí Odriozola. Následně se k němu přiřítil Diop, který srazil míč ze hřiště.
19'
Elustondo vyřešil napadání soupeře razantním odkopem, který doletěl až za postranní čáru. O pár vteřinek později se Peňův centr snesl za bránu.
18'
José sice uspěl v hlavičkovém souboji, odražený balón ale už nezastihl Odriozola na hrací ploše. Eibar se tak zmocní autového vhazování.
17'
Druhý rohový kop v podání Eibaru doplachtil na hlavu Diopa, který hlavičkoval ze záklonu. Podle toho zakončení také vypadalo.
16'
Jordánův centrovaný pokus vyvolal v pokutovém území velké zmatky, po kterých razantně pálil Kike. Do jeho rány se ale obětavě položil De La Bella.
15'
Jenomže akce měla krátkého trvání, což je v úvodu utkání hodně častým faktem. Po faulu se San Sebastian dostane k volnému kopu.
14'
Peňa si vyměnil hrací předmět s Ramisem a poté poslal centr podél autové čáry. Kike předvedl jisté zpracování míče a Eibar se tak drží u velkého vápna.
13'
Žlutou kartu dostává Papakouli Diop (SD Eibar).
13'
Moya vykopával od své svatyně, nicméně krátký odkop směřoval pouze na pozorného Diopa. Domácí ale rychle přišli o balón.
12'
Hosté jí rozehráli zřejmě cvičeným signálem, který byl předveden naprosto katastrofálně. Inui totiž vystihl přihrávku na Illarramendiho.
11'
Jemným postrčením si pomohl křídelník Inui, který rukama skolil k zemi Elustonda. Real Sociedad má k dispozici standardní situaci.
10'
Elustondo poslal přihrávku na naběhnuvšího Odriozolu, pod jehož nohy doslova přiletěl Arbilla. Domácí zadák si vysloužil ovace stadionu.
9'
León využil nepozornosti v obraně a z pravého křídla postupoval do šestnáctky. Ještě před ní odcentroval pouze do země soupeře.
8'
Obranné povinnosti si splnil Navas, který si nechtěl komplikovat život a míč raději poslal do hlediště. Eibar se ujme autového vhazování.
7'
Hra se opět přesunula na levou stranu, kde se v dnešním utkání nachází Ángel. Ani tentokráte nedokázal najít nikoho ze svých kolegů.
6'
O malý moment později se Ángel odhodlal k centrovanému pokusu na zadní tyč, kam si sbíhal Charles. Druhý jmenovaný se ale do zakončení vůbec nedostal.
5'
Ángel se s míčem pohyboval na vlastní polovině, odkud zkoušel vyprodukovat dalekonosný pas. Ten skončil pouze za postranní čárou.
4'
De La Bella vhazoval od levé autové čáry, načež skončil na zemi Inui. S nedovoleným zákrokem přispěchal hostující Juanmi.
3'
Fotbalisté Eibaru si v samotném úvodu vybojovali rohový kop. Leónova exekuce směřovala na malé vápno, kde byl nejvýše ve vzduchu Navas.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

SD Eibar: Dmitrović – Peña, Ramis (C), Arbilla, Ángel – León, Jordán, Diop, Inuj – Kike García, Charles.
Náhradníci: Y. Rodríguez – Orellana, Escalante, Capa, P. Oliveira, Alejo, Lombán.

Real Sociedad San Sebastian: Moyà – Odriozola Arzallus, A. Elustondo, Navas, de la Bella – Illarramendi (C), D. Llorente, Zurutuza – Juanmi, José, Oyarzabal.
Náhradníci: Toño – Januzaj, Zubeldia, Agirretxe, H. Moreno, Pardo, Rodrigues.

Rozhodčí: Sánchez – Aguilar, Gallego.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.