La Liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Espanyol : Celta Vigo - 18. září 2017   21:00

Espanyol
10' G. Moreno (Baptistão) • 24' Piatti (Jurado)
2:1
(2:0)
Celta Vigo
69' Fontàs  (Sisto)
Espanyol
Pau López – V. Sánchez (C), David López (82. Diop), Hermoso, Caricol – Jurado, Darder, Fuego (75. Roca), Piatti (62. Sergio García) – Baptistão, G. Moreno.
Diego López – Navarro, Naldo, Sergio García, Diop, Roca, Granero.
Javier Alberola – Iván Hernández, Marcos Cerdán
RCDE Stadium, Cornella de Llobregat
15 026 diváků
Celta Vigo
S. Álvarez – Mallo (C) (82. Hjulsager), Cabral, Fontàs, J. Castro – Wass, Lobotka, Jozabed (59. P. Hernández) – Aspas, Gómez, Sisto (72. Mor).
Blanco – P. Hernández, Hjulsager, Sergi Gómez, Mor, Roncaglia, Portela.

Espanyol - Celta Vigo: Sníženo! Na pravé straně dostal přihrávku Sisto a jeho střelu tečoval Fontas, 2:1

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání sledovalo 15 026 diváků.
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 6:11. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:14.
Utkání je u konce a domácí se mohou radovat z první výhry v letošním ročníku Primera Division. Ve druhé půli to sice nebyl tak přesvědčivý výkon jako před pauzou, hosté byli aktivnější, dokázali se nacpat do útoku, ale stačilo to pouze na snížení. V 69. minutě vystřelil Sisto a lehká teč Andreu Fontàse dostala míč za Pau Lópeze. Víc už však hosté nezvládli a odjíždí tak s prázdnou. Po výhře 2:1 je Espanyol na 16. místě tabulky se čtyřmi body, Celta Vigo je sedmnáctá se třemi body.
90+4'
90+4'
Rychlý brejk domácích byl možná trochu pozdě zastaven praporkem pomezního sudího – ofsajd.
90+3'
Baptistão zastavil rozehru Celty Vigo, hosté budou vhazovat.
90+2'
Pablo Hernández opět fauloval při pokusu o zisk míče, tohle domácím maximálně vyhovuje.
90+1'
Domácí rozehrávají přímý kop od půlky, opět nevidíme přehnanou rychlost při přistupování k míči.
90'
Budou se nastavovat čtyři minuty.
89'
Hernández přehnal svůj důraz v pokutovém území při hlavičkovém souboji a dopustil se faulu na Sáncheze.
88'
Střela Marca Rocy šla nad, Álvarez pospíchá s rozehrávkou.
87'
Domácí zůstávají v útoku, Baptistão jde k míči v autu. A s rozehrou se pospíchat nebude.
86'
Už to vypadalo, že se domácí dostanou do brejku a zakončení, Diopovi však v rozhodujícím okamžiku odskočil míč od nohy.
85'
Zpoza vápna se do míče opřel Wass, dal do toho velkou sílu, jenže výsledkem byla střela mezi diváky na tribuně.
84'
Ne ne, ani tohle se nepovedlo, domácí tým se celkem v poklidu ubránil.
83'
Píská se proti domácím, uvidíme přímý kop od pomezní čáry.
82'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází David López, přichází Papakouli Diop.
82'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Hugo Mallo, přichází Andrew Hjulsager.
81'
Mallo neodcentroval, posunul tedy hru více na střed. Ani odtud se ale hostům nepodařilo hru posunout k brankáři.
80'
Napadání rozehrávky se domácím daří, drží hru daleko od svého brankáře.
79'
Celta Vigo i nadále pokračuje ve snaze vyrovnat, v posledních chvílích ale naráží na dobře postavenou obranu soupeře.
77'
A také Gustavo Cabral.
76'
Tu spatřil hostující Maximiliano Gómez, a to za nasimulovaný pád při strkanici.
76'
Po dalším centru hostů se pískalo Cabralovo provinění v pokutovém území. No a vzápětí se ve vápně strhla strkanice, kterou bude sudí řešit kartou.
75'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Javi Fuego, přichází Marc Roca.
74'
Centr od rohového praporku se zakroutil přesně k Pau Lópezovi do jeho rukavic.
73'
Celta Vigo pokračuje v útočení, je tu rohový kop.
72'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Pione Sisto, přichází Emre Mor.
71'
Vysoký míč mířil na Aspase, ten byl ale pod těsným dohledem hned dvou hráčů a ti jej dokázali udržet na uzdě.
69'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
No vida, máme tu zápletku. Hosté rozjeli akci na pravé straně, Aspas poté posunul na hranici pokutového území, odkud vystřelil Sisto a jeho pokus lehce tečoval ANDREU FONTÀS. Na tuto změnu nestačil gólman zareagovat a musel lovit míč ze své sítě.
67'
Přímý kop hostů. Na centr si v pokutovém území naskakoval Cabral a jeho hlavičce nescházelo mnoho. Přesto šlo zakončení těsně mimo.
65'
Ani to nemusel dělat, neboť rozehrávka nakrátko byla zblokována ještě před pokutovým územím.
65'
Rohový kop pro Celtu Vigo, Pau López si už koordinuje obranu.
63'
Hugo Mallo byl faulován u pomezní čáry a žlutou kartu dostal domácí Javi Fuego.
62'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Pablo Piatti, přichází Sergio García.
61'
Po rozehrání se pískala hra rukou jednoho z domácích, je tak po šanci.
60'
Tohle nevypadalo zle. Domácí předvedli rychlou narážečku, Sánchez vysouval Baptistãa, gólman mu na poslední chvíli skočil pod nohy a posunul míč na roh.
59'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Jozabed, přichází Pablo Hernández.
58'
Na lavičce Celty Vigo se chystá střídání, čeká se na přerušení hry.
56'
Následný přímý kop hosté bez problémů odkopli.
55'
Další žlutou kartu za nedovolený zákrok dostal hostující Hugo Mallo. Za skluz byla zcela zasloužená.
54'
Akce ale pokračovala a uvnitř vápna se míč odrazil k Davidu Lópezovi. Slabou střelu hravě pokryl Sergio Álvarez.
54'
Po rozehrání přišla pouze zablokovaná střela zpoza vápna.
53'
Po levé straně se do pokutového území dostával Moreno, k zakončení se už ale nedostal, na roh mu míč ukopl Cabral.
51'
Další zákrok proti domácím už zůstal nepotrestán, José Jurado vstává z trávníku a jeho spoluhráči vhazují.
50'
Dlouho jim to ale nevydrželo, Wass odvracel do autu, domácí vhazují.
49'
Malá domů na Álvareze, hosté jdou velice pozvolna dopředu.
48'
Na trávníku leží domácí David López a za faul na jeho osobu dostal žlutou kartu Iago Aspas.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:02.
Je za námi první poločas a domácí mohou být spokojeni, neboť do kabin odchází s vedením 2:0. Už od začátku se Espanyol pustil do svého soupeře a tlak byl zúročen už v desáté minutě, kdy se z hranice pokutového území trefil Gerard Moreno. Ve 24. minutě to už bylo o dvě branky, to se po rychlém brejku prosadil Pablo Piatti. Až poté se ke slovu dostali i hosté, jenže v koncovce zatím tápou a gólmana Pau Lópeze prakticky neohrozili. Pokud chtějí zabojovat o body, budou muset po přestávce hodně přidat.
45+2'
45+1'
Prodloužený centr skončil u zadní tyče, kde zakončoval Cabral. Míč skončil mimo, Pau López už rozehrává.
45'
Bude se nastavovat jedna minuta.
45'
Ještě jeden rohový kop pro Celtu Vigo.
44'
Okamžitá rozehrávka obranu Espanyolu nepřekvapila, rázem se hosté s míčem ocitli až u svého vápna.
44'
Přímý kop pro hosty, faulován byl Wass.
42'
Další centr do pokutového území Espanyolu si podchytil gólman Pau López a vysoký míč skryl v rukavicích.
41'
Prudký centr mířil na Sista, ten dělal co mohl, ovšem míč na hrací ploše nezastihl.
39'
Trochu se nám zvolnilo tempo utkání, hraje se spíše uprostřed hřiště bez větších útočných výpadů.
37'
Dlouhý nákop posílal domácí do rychlého kontru, Sergio Álvarez ale včas vyběhl ze své branky a odkopl míč do bezpečí.
36'
Postavil ji velice dobře, Aspas ji totiž trefil a hostů, se nepodařila ani dohrávka akce po odražené střele.
35'
Pau López si staví zeď ze čtyř spoluhráčů.
35'
Tohle by mohlo být pro hosty nadějné, neboť po faulu na Sista budou rozehrávat přímý kop kousek za hranicí pokutového území.
33'
Hostující tým kombinuje, jenže k brance je to stále tak daleko. Obrana Espanyolu působí opravdu velmi organizovaně.
31'
Vypadalo to, že si hostující Jozabed pomohl při zpracování neposedného míče pomohl rukou, rozhodčí však nechal pokračovat ve hře.
29'
Baptistão při rozehrávce trochu zaváhal, jeho malé pochybení ale velice rychle napravil David López.
28'
Míč se ale velice rychle dostal mimo pokutové území a Darder se dokonce dostával do kontru. U pomezní čáry ale fauloval a hosté tak budou moci vrátit hru před Pau Lópeze.
28'
Rohový kop pro Celtu Vigo.
26'
Aspas se zatím zastřeluje, i další svůj pokus poslal mimo Lópezovu branku.
25'
Rázem mají hosté co dohánět... Proti rozjetému soupeři to ale nebude jednoduché.
24'
Espanyol právě vstřelil branku!
A je to 2:0! Na půlce přišli hosté o míč, Jurado potáhl a poté přihrál doleva na PABLA PIATTIHO, který pak křížnou střelou překonal Álvareze. Ten si sice na ránu sáhl, ale vytěsnit ji nedokázal.
23'
Piatti ale svým centrem nenašel žádného ze svých spoluhráčů, Celta Vigo může vyrazit do protiakce.
22'
Přímý kop pro domácí, to vše po faulu na Josého Jurada.
21'
Tak tohle se nepovedlo. Přihrávka za obranu Celty Vigo šla do míst, kde nikdo z domácích nestál.
19'
Před brankou Espanyolu se po míči vrhl Iago Aspas, jeho rybička však skončila mimo Lópezovu branku. Byl to ale náznak toho, že i Celta Vigo umí zaútočit.
18'
Teď už zase domácí tým, postupně se přibližuje pokutovému území, zatím ale bez střeleckého vyjádření.
16'
Průnik Iaga Aspase skončil ještě před pokutovým územím, hostující hráč si při zpracovávání míče pomohl rukou.
15'
Centr do vápna skončil u gólmana Pau Lópeze, je po akci.
14'
Píská se proti domácím, následuje přímý kop z pravého křídla.
12'
Teprve po inkasované brance se Celta Vigo trochu probouzí a snaží se o jakous takous kombinaci na útočné polovině.
10'
Úvodní nápor domácích nese své ovoce v podobě vedoucího gólu. Na hranici ofsajdu dostal přihrávku GERARD MORENO, s míčem se bleskurychle otočil a křížnou ranou překonal marně se natahujícího Álvareze
9'
Espanyol do utkání vstoupil opravdu ve velkém stylu, opět se usazen u vápna soupeře.
8'
Na rohový kop si nejlépe naskočil gólman Álvarez a vyboxoval jej z vápna pryč.
7'
Domácí jsou při chuti, nyní se k hlavičce dostal Baptistão, jeho prudké zakončení ale bylo tečováno a je z toho roh.
6'
Tohle byla velká šance na otevření skóre! Baptistão poslal dopředu parádní pas na naběhnutého Morena, ten se zprava dostal do střelecké pozice, jeho křížná rána ale o kousek minula Álvarezovu branku!
5'
Rychlý protiútok domácích táhl Baptistão, zvolil individuální průnik, jenže ještě před vápnem přišel při pokusu o kličku o míč.
5'
Výsledkem celého útoku Celty Vigo byl slaboučký centr z pravé strany, domácí obrana jej bez problémů uklidila.
4'
Nyní už jdou dopředu hosté, akci táhne Sisto.
3'
Zleva letěl centr do vápna hostů, na míč si naskakoval Caricol, byl ale dobře pokrytý a k hlavičce se nakonec nedostal.
2'
Pokračujeme dál.
1'
Hned v úvodu tu máme ošetřování domácího Hermosa, který utrpěl zranění v souboji s Gómezem. Jeho ošetřování bude pokračovat v zámezí.
1'

Espanyol Barcelona: Pau López – V. Sánchez (C), David López, Hermoso, Caricol – Jurado, Darder, Fuego, Piatti – Baptistão, G. Moreno.
Náhradníci: Diego López – Navarro, Naldo, Sergio García, Diop, Roca, Granero.

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – Mallo (C), Cabral, Fontàs, J. Castro – Wass, Lobotka, Jozabed – Aspas, Gómez, Sisto.
Náhradníci: Blanco – P. Hernández, Hjulsager, Sergi Gómez, Mor, Roncaglia, Portela.

Rozhodčí: Javier Alberola – Iván Hernández, Marcos Cerdán.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
REAL CLUB CELTA DE VIGO

Celta má po třech kolech na kontě stejný počet bodů, a to díky vítězství 1:0 nad Alavésem z minulého týdne. Na úvod sezóny celek z města nedaleko portugalských hranic prohrál se San Sebastianem a Betisem Sevilla, ani Celta Vigo tak nemůže být se vstupem do ročníku 2017/2018 spokojena.
ESPANYOL BARCELONA

Celek z barcelonského předměstí Cornella de Llobregat vstoupil do sezóny nadějnou remízou 1:1 proti Seville, poté ale svěřenci Quiqueho Sáncheze Florese doma podlehli Leganésu a v městském derby podlehli Barceloně hladce 0:5. Espanyol se postupně propadl až na 18. příčku tabulky, dnes už tak musí zabrat.
Vítám všechny fanoušky dobrého fotbalu u sledování textového přenosu z duelu čtvrtého kola Primera División, v němž Espanyol Barcelona přivítá Real Club Celta de Vigo. Začínáme ve 20 hodin, tak si to nenechte ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.