La Liga - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Getafe : Las Palmas - 20. prosince 2017   19:30

Getafe
6' Cala (Damián Suárez) • 15' Ndiaye (Antunes)
2:0
(2:0)
Getafe
Guaita – Damián Suárez, Cala, Dakonam, Antunes – Portillo (90+2. Montero), Mora, Fajr, Ndiaye (78. Lacen) – Á. Rodríguez, J. Molina (61. Šibasaki).
E. Martínez – Bruno González, Lacen, Jiménez, Šibasaki, Montero, Molinero.
De Burgos – Núñez, De Francisco
Coliseum Alfonso Pérez, Getafe
Las Palmas
Lizoain – Míchel (21. Simón), Navarro, Bigas, D. Castellano – Aquilani, J. Castellano (87. Momo), Viera – Tannane (71. Toledo), Calleri, Rémy.
Chichizola – Simón, V. Gómez, David García, Momo, Hernán, Toledo.

SESTŘIH LA LIGY: Getafe - Las Palmas 2:0

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je za námi pohledné utkání, v němž se ze tří bodů radují domácí. Ti šli do dnešního zápasu v roli favoritů a díky povedené úvodní čtvrthodině tuto roli také ziskem tří bodů potvrdili. Las Palmas se ale za svůj výkon stydět rozhodně nemusí, hostům dnes chybělo možná více štěstí a klidu v koncovce.
90+3'
90+2'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Francisco Portillo, přichází Jefferson Montero.
90+2'
Domácí připravují taktické střídání, kterým pošetří čas.
90+1'
Hosté na útočné polovině, domácí je ale zatím nepouštějí do blízkosti vlastního vápna.
90'
Je tu poslední minuta, Las Palmas je velmi blízko porážce, domácí naopak blízko „povinným“ třem bodům.
88'
Gaku Šibasaki (Getafe) vysunul Ángela Rodrígueze, který se tak dostal do gólové šance, ale z bezprostřední blízkosti nedokázal překonat gólmana Lizoaina.
87'
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Javi Castellano, přichází Momo.
87'
Getafe na chvíli přišlo o míč, ale vzápětí ho vybojovalo zpět, ten se vrací až do obrany.
85'
Poslední pětiminutovka řádné hrací doby, hosté stále prohrávají o dva góly, jejich snaha o snížení ale neutuchá.
84'
Javi Castellano (Las Palmas) fauluje na útočné polovině, Damián Suárez zůstává na trávníku po jeho ataku.
83'
Byl z toho ale pouze rychlý brejk domácích, kdy se Ángel Rodríguez dostal do šance, ale vyběhnuvšího gólmana Raúla Lizoaina nedokázal přelobovat.
83'
Nyní to zkouší hosté, na levé straně drží míč Hernán Toledo.
82'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na útočné polovině.
80'
Dlouhý pas do vápna, kde si Jonathan Calleri (Las Palmas) zkusil zpracovat těžký míč, to mu ale nevyšlo a míč mu uskočil.
79'
Las Palmas získává volný kop na útočné polovině.
78'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Amath Ndiaye, přichází Mehdi Lacen.
77'
Vicente Guaita (Getafe) má míč ve své náruči, po centru Jonathana Calleriho.
76'
Hernán Toledo (Las Palmas) pálí z hranice vápně, ale přesně do míst, kde stál gólman Guaita.
75'
Poslední čtvrthodina zápasu, hosté se snaží něco vymyslet na útočné polovině.
74'
Pohledná individuální akce Juana Caly, který se z levé strany prokličkoval až k vápnu soupeře, pak ale branku přestřelil.
73'
Damián Suárez (Getafe) faulován na své polovině Javi Castellanem, míč pro domácí.
72'
Hosté s míčem u půlící čáry, Las Palmas by potřebovalo co nejdříve skórovat, chce-li s výsledkem ještě něco udělat.
71'
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Oussama Tannane, přichází Hernán Toledo.
70'
Gaku Šibasaki (Getafe) nyní zabojoval a ještě posunul míč do vápna, za sebe, kam se naběhl Ángel Rodríguez, který ale již z ostrého úhlu branku přestřelil.
69'
Vicente Guaita (Getafe) je v pořádku a bude moci pokračovat v zápase, nyní vykopává od své branky.
68'
David Simón (Las Palmas) za zákrok na Guaitu dostává žlutou kartu.
68'
David Simón (Las Palmas) šel do souboje s domácím gólmanem, který nyní zůstává ležet na trávníku a drží se za hlavu.
65'
Ángel Rodríguez (Getafe) nyní neuspěl ve vápně Las Palmas, kde se chtěl zbavit obránce, ale přitom mu míč odskočil a dostal se k němu druhý z obránců soupeře.
63'
Dlouhý nákop domácích dopředu, míč získávají hosté, navíc se Ndiaye provinil v souboji s Navarrem proti pravidlům.
61'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Jorge Molina, přichází Gaku Šibasaki.
60'
Žlutou kartu dostává Juan Cala (Getafe CF).
60'
Je za námi hodina hry, hosté připravují první změnu v sestavě.
59'
Další faul, tentokrát hostů, volná kop pro změnu pro domácí.
58'
Getafe nyní nechalo prostor Aguilanimu, který ale nedokázal lépe zpracovat přihrávku z pravého křídla a míč končí vedle branky.
57'
Volný kop Las Palmas, Oussama Tannane to zkusil přímo na branku, míč ale končí pouze nad.
56'
Žlutou kartu dostává Vitorino Antunes (Getafe CF).
56'
Getafe mělo k dispozici dva rohy z pravé strany, ale ani jednou se mezi tři tyče domácí netrefují.
55'
Rohový kop pro domácí, kteří rozehrají z pravé strany.
54'
Míč končí v autu, domácí budou vhazovat z pravé strany, na své polovině.
52'
Loïc Rémy (Las Palmas) je dnešním smolařem... nyní se k němu odrazil míč, po nepovedeném odkopu gólmana Getafe, branka domácích zůstala odkrytá, ale hostující útočník netrefil z nějakých pětadvaceti metrů odkrytou branku, kterou přestřelil.
51'
Jonathan Viera (Las Palmas) poslal nadýchaný pas do vápna, kam si z pravé strany seběhl David Simón, kterému ale uskočil míč při prvním dotyku.
50'
Las Palmas na útočné polovině, hosté jsou aktivnější v úvodu druhé půle.
48'
Jenže to by to hosté museli rozehrát lépe, než jen napálit míč do bránící zdi...
47'
Volný kop pro Las Palmas, v blízkosti šestnáctky Getafe, odtud se již dá přímo ohrozit branka.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:33.
První poločas je minulostí. Do šaten odchází veselejší domácí, kteří vedou, díky povedené úvodní čtvrthodině, 2:0. Las Palmas totálně zaspalo v úvodu zápasu, po inkasovaných dvou gólech se probralo a poté si i hosté vypracovali nějaké šance, nicméně v koncovce jim to dnes zatím „nelepí“. Šance měli i domácí, hraje se obecně velmi pohledný útočný fotbal, který, pokud tempo vydrží i ve druhé půli, nějaké ty branky ještě určitě nabídne.
45+1'
45+1'
Nakonec se ještě nastavuje šedesát vteřin, hosté s míčem na polovině Getafe.
45'
Poslední minuta prvního poločasu, který nabídl velmi pěkný fotbal, hraje se nahoru, dolů, je na co se dívat!
44'
Jonathan Viera (Las Palmas) se nyní drží za hlavu, dostal pěknou přihrávku do vápna Getafe, z místa pokutového kopu v běhu vystřelil, ale branku netrefil.
43'
Míč letí z levé strany do vápna Getafe, kde se zkouší prosadit Jonathan Calleri, ten se k míči nejenže nedostal, zároveň ale byl v ofsajdu.
42'
Jonathan Viera (Las Palmas) faulován na polovině Getafe, hosté mají k dispozici volný kop.
41'
Nyní se z levé strany dostal do zakončení střelec druhého gólu domácích, Amath Ndiaye, který ale branku netrefuje.
40'
Jorge Molina (Getafe) se dostal za obranu soupeře, už mohl ve vápně vystřelit, ale zezadu se k němu přiřítil obránce, který ho možná rukou popostrčil, každopádně Molina upadl, penalta se ale nepíská.
39'
Další útočná akce Las Palmas, které se po pravé straně dostává k vápnu Getafe, kde ale akce končí nepřesnou přihrávkou.
38'
Nic z toho nebude, sudí píská útočný faul Aguilaniho, který vrazil do gólmana Guaity.
37'
Po faulu Amatha Ndiaye mají výhodu volného kopu hosté, je to v blízkosti vápna, odkud se dá ohrozit branka.
36'
Odkopem míče řeší nyní obránce Las Palmas situaci před vlastní šestnáctkou.
35'
Volný kop domácích, na útočné polovině, z levé strany, ale poměrně daleko od branky Las Palmas.
34'
Getafe to nyní zkouší po levé straně, Javi Castellano (Las Palmas) ale bravurně zasáhl, míč končí v autu.
32'
Damián Suárez (Getafe) v šanci, jeho střelu ale zablokoval fantasticky obránce Las Palmas, posléze se míč, šourající do branky, zachytil před brankovou čárou brankář Lizoain.
31'
David Simón (Las Palmas) odcentroval z pravé strany, míč ale končí v rukavicích Guaity.
30'
Půl hodina hry, Las Palmas vyrovnalo hru a snaží se o vstřelení kontaktní branky.
29'
Rychlá útočná akce Las Palmas, po pravé straně, do zakončení se dostal Alberto Aquilani, který ale nedokázal překonat gólmana Guaitu, odražený míč se dostal k Rémymu, jež poté znovu netrefil branku.
28'
Amath Ndiaye (Getafe) musí po ošetření za postranní čáru, vzápětí se ale do hry vrátí.
27'
Na hranici ofsajdu se uvolnil na pravé straně David Simón (Las Palmas), který poté i vystřelil, ale se slabou střelou si Vicente Guaita poradil.
26'
V posledních minutách se přece jenom hosté osmělili a dostávali se do blízkosti pokutového území Getafe.
25'
Akce Las Palmas ale končí odpískaným útočným faulem Ximo Navarrem (Las Palmas).
24'
Následně je tu ale další roh pro Las Palmas, tentokrát hosté rozehrají z pravé strany.
23'
Ani jeden z centrů však nedolétl do prostoru před brankou Getafe, míč končí v autu, vhazují domácí.
22'
Máme zde první rohový kop v zápase pro Las Palmas, hosté rozehrají z levé strany.
21'
Žlutou kartu dostává Damián Suárez (Getafe CF).
21'
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Míchel, přichází David Simón.
20'
Navíc se nyní na trávník posadil Míchel (Las Palmas), který zřejmě nebude, pro svalové zranění, moci pokračovat v zápase. U lavičky se již připravuje na David Simón.
20'
Prvních dvacet minut za námi, hosté již prohrávají o dva góly a čeká je tak těžká práce.
19'
Akce Las Palmas ale končí nepřesným centrem z levé strany, míč se však vzápětí vrací na kopačky hostujících borců.
18'
Diváci pískají, hosté se totiž drží na útočné polovině.
17'
Vicente Guaita (Getafe) musel zasahovat, po střele Calleriho, žádná těžká práce pro domácího gólmana.
15'
Getafe právě vstřelilo branku!
Defenziva Las Palmas nyní zaváhala, když si po přihrávce Vitorino Antunese nepohlídala prostor před vlastní brankou, kam si naběhl AMATH NDIAYE, jež poté pohodlně poslal míč do branky.
13'
Domácí se drží na útočné polovině, ale Vitorino Antunes (Getafe) nedokázal zachytit přihrávku a hosté mají autové vhazování.
12'
První útočná akce hostů a hned šance, když se ke střele uvnitř vápna Getafe dostal Loïc Rémy (Las Palmas), který ale branku trestuhodně minul.
11'
Nepřesný pas do vápna Las Palmas, které tak získává zadarmo míč, odkop od branky.
10'
Je za námi prvních deset minuty, které vyšly jednoznačně lépe domácím, ti zatím soupeře vůbec do ničeho nepouští.
8'
6'
A domácí se z rohového kopu dokázali gólově prosadit! Damián Suárez poslal centr před branku, kde hlavou míč nasměroval do branky JUAN CALA.
6'
První rohový kop v zápase vybojovali domácí, Jorge Molina rozehraje z pravé strany.
5'
Míč se ale ani nedostal k vápnu Las Palmas, které se vůbec poprvé v zápase dostalo přes půlící čáru.
4'
Pedro Bigas (Las Palmas) se provinil proti pravidlům, domácí mají výhodu volného kopu na polovině soupeře.
3'
Ximo Navarro (Las Palmas) odkopává míč daleko na polovinu soupeře, hlavně co nejdále od vlastního vápna.
2'
Getafe se od úvodních sekund drží na útočné polovině.
1'
Oba týmy na trávníku, utkání začne za malý okamžik.

Getafe CF: Guaita – Damián Suárez, Cala, Dakonam, Antunes – Portillo, Mora, Fajr, Ndiaye – Á. Rodríguez, J. Molina.
Náhradníci: E. Martínez – Bruno González, Lacen, Jiménez, Šibasaki, Montero, Molinero.

UD Las Palmas: Lizoain – Míchel, Navarro, Bigas, D. Castellano – Aquilani, J. Castellano, Viera – Tannane, Calleri, Rémy.
Náhradníci: Chichizola – Simón, V. Gómez, David García, Momo, Hernán, Toledo.

Rozhodčí: De Burgos – Núñez, De Francisco.
UD LAS PALMAS
Jak již zmíněno, Las Palmas aktuálně okupuje poslední příčku ligové tabulky, z níž se ale snaží mermomocí vyhrabat. Las Palmas začalo v prosinci konečně sbírat body, v třech prosincových kolech vybojovalo cenné čtyři body (domácí výhra 1:0 s Realem Betis a domácí remíza 2:2 s Espanyolem), které znovu oživily naděje na záchranu. Těžko odhadnout šance Las Palmas pro utkání v Getafe, na hřištích soupeřů totiž z osmi pokusů šestkrát prohrálo...
GETAFE FC
Domácí jdou do zápasu s Las Palmas s jasným cílem – vyhrát a potvrdit dobrou ligovou bilanci z domácího stadionu. Aktuálně se Getafe drží ve středu tabulky, kde je ale pole hodně vyrovnané a každá bodová ztráta může kterýkoli tým vrhnout do spodních pater. Od posledního Las Palmas dělí Getafe pouhých devět bodů! Že se z Getafe body nevozí, poznala například i Valencia, která bojuje o čelo s Barcelonou, Atléticem a Realem Madrid! Ta zde prohrála začátkem prosince 0:1, zvládne Getafe náročný duel se zachraňujícím se soupeřem?
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 17. kola španělské LaLigy, v němž GETAFE FC přivítá na svém stadionu UD LAS PALMAS. Utkání se odehraje stadionu Coliseum Alfonso Perez v Getafe a provede jím jako hlavní sudí Ricardo Da Burgos, kterému budou na čarách asistovat Jon Núñez a Iker De Francisco. Čtvrtým rozhodčím je delegován Juan Peña.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.