La Liga - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Málaga : Levante - 1. prosince 2017   21:00

Málaga
Málaga
0:0
(0:0)
Málaga
Roberto – Rosales, L. Hernández, González, Baysse – Keko (70. Ontiveros), Recio (C), Adrián González, Castro (85. Añor) – Peñaranda (59. Bastón) – Rolán.
Prieto – Rolón, Bastón, Añor, Cifuentes, Ontiveros, Soler.
De Burgos Bengoetxea – Núñez Fernández, De Francisco Grijalba
La Rosaleda (Málaga)
17 886 diváků
Levante
Olazábal – Moore, Postigo, Chema, Toňo – E. Bardi, Campaña – Samuel (46. El Hacen), Jason (82. Ivi), Morales (C) – Ünal (57. Nano).
Fernández – Ivi, Nano, Cabaco, Pedro López, Luna, El Hacen.

SESTŘIH LA LIGY: Málaga - Levante 0:0

Z mé strany je to pro tento zápas vše, přeji příjemný zbytek dne a dobrou noc.

Fauly: 12:15
Zápas skončil a branky jsme se v něm nedočkali. Druhá polovina zápasu už byla o něco lepší než ta první, k vidění bylo více šancí. Ale buď útočníci obou týmů zklamali nebo je vychytal brankář. Z domácího mužstva měl největší šanci Diego González, který ale po rohovém kopu zakončil jen Olazábala. Pak ještě nebezpečně hlavou zakončoval Bastón, jenže nepřesně. A tak mohli v nastaveném čase rozhodnout hosté. Jenže Nano v obrovské šanci trefil jen Roberta. Ten předvedl fantastický zákrok a podržel svůj tým.
90+4'
90+3'
José Campaña zůstává na zemi a vůbec se mu nechce zpátky na nohy. Tahá čas.
90+2'
Nastavovat se budou tři minuty.
90+1'
Žlutou kartu dostává José Campaña (Levante UD).
90+1'
Hosté se pak řítili do protiútoku a měli největší šanci zápasu. Jenže Nano protiútok zakončil jen střelou do brankáře Roberta.
90+1'
Ani tato domácím nevyšla, míč hosté odvrátili.
90'
Standardní situace pro Málagu. Je to šance rozhodnout tento zápas, ale standardky zatím domácím nešly.
89'
José Campaña podnikal akci po levém křídle, ale z jeho snahy nebylo vůbec nic. Ani rohový kop pro jeho mužstvo.
88'
Málaga už dlouho Oiera Olazábala pořádně nezaměstnala. Brankář Levante znovu jen sebral centr z pravé strany.
87'
Borja Bastón byl nachytán v ofsajdu, takže akce Málagy je u konce.
86'
Levante se osvobodilo jen za cenu odkopu nazdařbůh. Teď už se snaží jen udržel až do konce remízu.
85'
Poslední střídání zápasu. Juanpi Añor na hřišti nahradil Castra.
84'
Centr od rohového praporku ale skončil jen u brankáře Levnate. Domácím dnes rohové kopy nejdou.
83'
Střela Adriána Gonzáleze z dálky byla sražena na rohový kop.
82'
Poslední střídání hostů. Jasona na trávníku nahradil Ivi.
81'
Chory Castro se dostal k volnému míči a z hranice vápna tvrdě vypálil. Oier Olazábal byl pozorný a míč dokázal chytit.
80'
Aut Málagy skončil v rukavicích připraveného brankáře Olazábala.
79'
Rolán se místo centru pokusil individuálně projít přes obránce, ale to se mu nepovedlo. Málaga bude vhazovat.
78'
Levante se dostalo do protiútoku, ale celou akci zbytečně zdrželo a překombinovalo, takže Roberto znovu zůstal bez zákroku.
77'
Na hřišti se to přiostřuje. Na trávníku momentálně sedí faulovaný Diego Rolán. Rozhodčí tentokrát žlutou kartu z kapsičky nevytáhl.
76'
Morales dostal míč do šestnáctky, ale proti pětici hráčů Málagy tam byl úplně sám. Nakonec vybojoval alespoň rohový kop.
75'
Roh byl rozehrán na bližší tyč, ale znovu bez většího úspěchu.
75'
Míč doletěl na Recia. Ten pak reklamoval ruku Toňa, ale je z toho jen rohový kop pro domácí.
74'
Málaga znovu zatlačila Levante až před jeho šestnáctku a bude zkoušet dlouhý aut.
73'
Roberto mohl jen počkat až mu nepřesný nákop hráčů Levante doletí do nastavených rukavic.
72'
Na centr z pravé strany si naskočil Borja Bastón a tohle už byla zajímavá šance. Jenže střídající útočník Málagy netrefil bránu.
71'
Oier Olazábal si před dotírajícím Bastónem míč pohlídal a ten doputoval do autu.
70'
Rosales si nakonec dlouhý aut do šestnáctky rozmyslel. Aut vhodil nakrátko a pak raději nacentroval nohou. Jenže nic nebezpečného z toho znovu nebylo.
70'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Keko, přichází Javier Ontiveros.
69'
Jenže ani jeho centrovaný míč nepřinesl do šestnáctky Levante příliš vzruchu. Hosté se celkem v klidu dokázali ubránit.
68'
Domácí mají k dispozici standardní situaci. Z levé strany pošle míč do vápna Chory Castro.
67'
Levante není ve druhém poločase vůbec nebezpečné. Znovu jeho akce vinou nepřesnosti skončila daleko od brány Málagy.
66'
Enis Bardi se hezkou kličkou uvolnil a hned nato byl poslán nedovoleným způsobem k zemi.
65'
Po nedorozumění hráčů Málagy budou přesně uprostřed hřiště vhazovat hosté.
64'
Po centru Rosalese se snažil akrobaticky zakončovat Diego Rolán, ale netrefil nůžkami bránu.
63'
Keko zkusil štěstí střelou z dálky, ale jeho rána pravačkou postrádala přesnost.
62'
Morales se před zraky rozhodčího dopustil faulu. Akce Málagy tak bude plynule pokračovat.
61'
Z následného útoku ale Levante ne vybojovali ani rohový kop. Pouze autové vhazování v blízkosti šestnáctky Málagy.
60'
Reciovi míč odskočil od kopačky a hosté toho okamžitě využili a vzali mu míč.
59'
Střídání Málagy. Adalberto Peñaranda má pro dnešek hotovo, místo něj vybíhá na hřiště Borja Bastón.
58'
Shaquell Moore byl při svém centru od pravé postranní čáry hodně tísněn a podle toho to taky dopadlo. Míč skončil v zámezí.
57'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Enes Ünal, přichází Nano.
57'
Paul Baysse razantním odkopem nadal šanci hráčům Levante na postup do pokutového území domácího mužstva.
56'
Rosales odcentroval z pravé strany a na zadní tyči našel Diega Gonzáleze! Ten ale z velkého úhlu nedokázal procpat míč do brány.
55'
Málaga se znovu snaží postupnou kombinací vyšachovat obranu soupeře. Hráči Levante se ale zatím brání bez problému.
54'
Recio se pokusil vystřelit z úhlu z velké blízky. avšak Shaquell Moore míč včasným skluzem zablokoval.
53'
Na Kekovu přihrávku nedosáhl nabíhající Chory Castro, ale domácí dál zůstávají v držení míče.
52'
Diego Rolán už si to chtěl namířit na branku Levante, ale měl smůlu, protože mu byl odmáván a odpískán ofsajd.
51'
Za faul zezadu dostává žlutou kartu Enis Bardi.
51'
Levante kopalo svůj první rohový kop v zápase. Míč letěl na přední tyč, tam si situaci pohlídali hráči Málagy.
50'
Hra bude konečně pokračovat. Peñaranda se už bude hlásit do hry.
49'
Adalberto Peñaranda byl faulován a musí být na hřišti ošetřen.
48'
Diego González se dostal do zakončení po rohovém kopu, ale trefil jen přesně prostředek brány, kde zrovna stál Oier Olazábal.
47'
Recio střílel vedle, ale bude z toho rohový kop pro Málagu, protože ten míč byl tečovaný.
46'
Samuel měl žlutou kartu, tak se ho rozhodl trenér Juan Muniz stáhnout. Místo něj přišel Moctar Sidi El Hacen.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:01.
První poločas skončil, žádný extra atraktivní fotbal se v Málaze nehrál. Domácí měli většinu pětačtyřiceti minut převahu, tu ovšem nedokázali gólově vyjádřit a ani si nevytvořili žádné velké šance. Nejnebezpečnější byl rohový kop, který se točil pod břevno a střela Peñarandy z dálky k tyči, kterou musel Oier Olazábal vyrážet. Doufejme, že druhá půle bude zajímavější.
45'
45'
Chory Castro si zpracoval těžký míč a pak ho hned posílal před branku. Ale ani on nikoho v bílomodrém dresu Málagy nenašel.
44'
Dnešní utkání sleduje 17 886 diváků.
43'
Ani tento rohový kop však žádné velké nebezpečí před brankou Levante nevytvořil.
42'
Adalberto Peñaranda vypálil po zemi z dálky, přesto zaměstnal brankáře Oiera Olazábala. Ten vyrazil jeho střelu na roh.
41'
Reciův centr nebyl přesný, míč doletěl až do zázemí.
40'
Keko byl bolestivě sražen k zemi, Samuel může být rád, že nedostal druhou žlutou kartu.
39'
Toňo našel centrem z pravé strany před bránou úplně volného Jasona. Ten hlavičkoval nepřesně a navíc byl stejně v ofsajdu.
38'
Vypadalo to, že se Levante požene do rychlého protiútoku, nakonec si to však jeho hráči rozmysleli a rozhodli se rozvíjet postupný útok.
37'
Zápas zatím neprobíhá v příliš velkém tempu a vládnou mu obrany. Ofenzívy obou družstev zatím příliš oba brankáře neohrozily.
36'
Samuel dostává žlutou kartu, pomáhal si nedovoleně při souboji rukama.
35'
Moralesův přímočarý míč směrem do šestnáctky svého adresáta nenašel. Málaga míč odvrátila, ale Levnate ho má dál v moci.
34'
Keko cpal přízemním centrem míč před bránu. Rolán měl ale znovu k míči daleko.
33'
Samuel byl pod tlakem dvou hráčů Málagy, a tak se raději rozhodl přihrát míč dozadu, aby jeho tým o balón nepřišel.
32'
Recio znovu poslal načechraný míč před branku Levante. Jenže mu scházela přesnost, míč ani jednoho ze dvou hráčů Málagy v šestnáctce netrefil.
31'
Rolán byl hned dvojicí protihráčů povalen nedovoleným způsobem na zem. Vše se ale odehrálo daleko od brány Levante.
30'
Žlutou kartu dostává Luis Hernández (Málaga CF).
30'
Recio točil míč rovnou do brány a Oier Olazábal se pořádně zapotil s vyboxování míče nad břevno.
29'
Recio ještě stihl na poslední chvíli odcentrovat a vybojoval pro své barvy alespoň rohový kop.
28'
Další akce Málagy se nekončí zakončením. Pouze odkopem od branky Oiera Olazábala.
27'
Samuel centroval z pravé strany, ale míč skončil jen v náručí brankáře Roberta.
26'
Po faulu na Jasona bude rozehrávat Levante z blízkosti rohového praporku u své brány.
25'
Samu chtěl posílat kolmou přihrávku do vápna na nabíhající spoluhráče, jeho úmysl však domácí obrana vystihla a míč zablokovala.
24'
Diego González se snažil prodrat k hlavičce, ale obrana hostů ho dokázala ubránit.
23'
Adrián González vypálil z velké vzdálenosti, ale jeho střela mířila velmi vysoko nad břevno.
21'
Roberto Rosales krásným centrem z hloubi pole vyzval k hlavičce Rolána. Ten ale neměl na zakončení klid a míč poslal vedle.
20'
Po delší době Levnate drží míč na polovině soupeře. Zatím ale daleko od jeho pokutového území.
19'
Diego Rolán si stěžuje, že byl v šestnáctce poslán nedovoleným způsobem k zemi, ale sudí nechává hru plynout.
19'
Málaga rozehrála roh na krátko. Nakonec střílel zpoza vápna Recio, ale hradbu těl před sebou nepropálil.
18'
Nyní budou mít domácí hráči další šanci, budou kopat rohový kop.
18'
Luis Hernández načechral míč do šestnáctky, ale z jeho centru z pravé strany žádné nebezpečí pro branku hostů nevyplynulo.
17'
Levante ale svou akci nikam daleko nedovedlo. Brzy o míč přišlo po útočném faulu na polovině soupeře.
16'
Těsný ofsajd zastavil akci Málagy. Hosté tedy mohou z klidu rozehrát míč.
15'
Málaga má dál územní převahu, ale nedokáže dovést své akce do finální podoby. Brankář Oier Olazábal zatím nemusel zasahovat.
14'
Centr letěl na přední tyč a hosté ho dokázali odvrátit. Napodruhé už pak domácí fotbalisté nedokázali dostat míč do šestnáctky a je z toho odkop od brány Olazábala.
13'
Domácí si vybojovali další standardní situaci. Tentokrát budou zahrávat rohový kop.
12'
Chory Castro mířil svůj centr na zadní tyč, tam vyskočil nejvýše někdo z hostů a míč odhlavičkoval.
11'
Po faulu na Keka bude Málaga zahrávat standardní situaci. Z pravé strany je to pozice pro centr.
10'
Málaga má dostatek času na klidnou rozehrávku mezi obránci. Hosté se rozhodli tentokrát nenapadat počátek akce Málagy.
9'
José Luis Morales sice zasprintoval, ale i tak nedokázal zastihnout míč na hrací ploše. Bude z toho tak jen odkop od brány brankáře Roberta.
8'
Po faulu jednoho z hráčů Málagy bude rozehrávat Levante z vlastní poloviny.
7'
Adalberto Peñaranda se hnal za míčem do šestnáctky, ale nakonec byl u balónu jako první brankář Levante.
6'
Recio měl dost prostoru na pravé straně a odcentroval. Pak se ještě pokusil zakončit nůžkami jeho spoluhráč Adalberto Peñaranda, ale byl mu odpískán faul.
5'
Levante to zkusilo nákopem na pravé křídlo, kde byli rozběhnutí hned dva jeho hráči, ale ten míč nebyl ani pro jednoho z nich dostatečně přesný.
4'
Enes Ünal prodloužil míč hlavou jen pro obránce Málagy. Levante se pak rychlým přístupem pokusilo získat míč zpět, to se mu ale nepovedlo.
3'
Na druhé straně akci domácího týmu zastavil zdvižený praporek pomezního rozhodčího.
2'
Shaquell Moore si navedl míč na střed a levačkou vypálil. Brankář Roberto ale nemusel předvést nikterak těžký zákrok.
1'
Dlouhý nákop na sprintujícího Diega Rolána Málaze nevyšel, balón skončil v moci brankáře Oiera Olazábala.
1'
Hráči obou týmů už nastupují na hrací plochu, utkání za malou chvíli začne.

Málaga CF: Roberto – Rosales, L. Hernández, González, Baysse – Keko, Recio (C), Adrián González, Castro – Peñaranda – Rolán.
Náhradníci: Prieto – Rolón, Bastón, Añor, Cifuentes, Ontiveros, Soler.

Levante UD: Olazábal – Moore, Postigo, Chema, Toňo – E. Bardi, Campaña – Samuel, Jason, Morales (C) – Ünal.
Náhradníci: Fernández – Ivi, Nano, Cabaco, Pedro López, Luna, El Hacen.

Rozhodčí: De Burgos Bengoetxea – Núñez Fernández, De Francisco Grijalba.

Nejlepší asistenti v rámci La Ligy

Málaga: Juanpi a Keko oba 2 asistence (24.)
Levante: Jose Morales, Ivette López oba 2 asistence (24.)
Vzájemné zápasy

V minulé sezoně se ve vzájemných zápasech lépe dařilo Málaze, která je oba vyhrála. Doma se Málaze proti Levante vůbec hodně daří, porazila ho v sedmi z osmi posledních vzájemných soutěžních zápasů.

Poslední vzájemný zápas: Málaga – Levante 3:1
Levante UD

Levante je na tom v tabulce La Ligy o něco lépe než její dnešní soupeř, ale stále to moc optimistické není. S patnácti body patří týmu z Valencie zatím čtrnáctá příčka. Na sestupové pozice ztrácí Levante solidních osm bodů, ale v případě dnešní prohry by se jim už nebezpečně přiblížila. Levante z posledních osmi ligových zápasů vyhrála jediný, to když vyhrála nad Las Palmas. Venku Levante odehrálo zatím pět utkání a vyhrálo právě jen ten poslední nad týmem z Kanárských ostrovů.

Poslední zápas: Levante – Girona 1:1 (pohár)
Poslední zápas v lize: Levante – Atlético 0:5
Poslední zápas venku: Las Palmas – Levante 0:2
Málaga CF

Málaga prožívá velmi špatnou sezonu. Po třinácti kolech má na kontě pouhých sedm bodů a je na osmnácté pozici, který by na konci sezony znamenala sestup do druhé ligy. Málaga má s 28 obdrženými góly druhou nejhorší obranu a s jedenácti nastřílenými góly třetí nejslabší útok. Celkem zatím v této sezoně vyhrála jen dvakrát. Dá se ale říci, že její forma roste, protože obě vítězství zaznamenala v posledních čtyřech zápasech. V obou případech to bylo na domácím stadionu, takže dnes se Málaga pokusí vyhrát před domácími fanoušky potřetí v řadě.

Poslední zápas: Málaga – Numancia 1:1 (pohár)
Poslední zápas v lize: Real Madrid – Málaga 3:2
Poslední domácí zápas: Málaga – La Coruňa 3:2
Zdravím a vítám všechny fotbalové příznivce u sledování on-line přenosu utkání 14. kola španělské La Ligy mezi týmy Málaga CF a Levante UD. Zápas se odehraje na stadionu La Rosaleda.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.