La Liga - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Sociedad : Sevilla - 20. prosince 2017   21:30

Real Sociedad
17' I. Martínez (Illarramendi) • 76' Zubeldia  • 90' Vela (I. Martínez)
3:1
(1:1)
Sevilla
44' Ben Yedder  (Krohn-Dehli)
Rulli – Odriozola Arzallus, Navas, D. Llorente, I. Martínez – Prieto (C), Illarramendi, Zurutuza (76. Zubeldia) – Januzaj (60. Oyarzabal), José, Canales (78. Vela).
Toño – A. Elustondo, Juanmi, Bautista, Oyarzabal, Vela, Zubeldia.
Hernández – Sobrino, Naranjo
Sevilla
Soria – Corchia (81. Nolito), Kjaer, Geis, Escudero (C) – Ganso (64. F. Vázquez), Pizarro, Banega – Sarabia, Ben Yedder, Krohn-Dehli (82. Muriel).
S. Rico – Carole, Correa, Nolito, Lasso, F. Vázquez, Muriel.

SESTŘIH LA LIGY: Real Sociedad - Sevilla 3:1

Dnešní zápas je u konce a závěr stál skutečně za to. Střídající Carlos Vela se dokázal prosadit a rozloučil se s klubem, kde nastupoval od sezóny 2011/2012 nejlépe, jak jen mohl. Domácí byli aktivnějším týmem, tři body si zaslouží. Já se s vámi pro tuto chvíli loučím, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne!
90+3'
90+3'
Hosté ještě zahrávali rohový kop, ale ke kloudnému zakončení vůbec nedošlo, Banega vysoce přestřelil.
90+2'
Carlos Vela vybojoval míč na vlastní polovině, doběhl s ním až na půlku Sevilly, kde nyní domácí kombinují.
90'
Nastavovat se budou 3 minuty.
90'
Real Sociedad právě vstřelil branku!
Tak to je pohádka! CARLOS VELA sklízí potlesk všech přítomných. Dnes nastoupil ke svému poslednímu zápasu za Real Sociedad San Sebastian a po střídání se prosadil! Martínez dostal pas do vápna, ihned se pokoušel najít nabíhajícího Velu a povedlo se na jedničku, Mexičan z bezprostřední blízkosti skóroval.
89'
Útočný faul Ben Yeddera, Diego Llorente sklízí potlesk za povedený sprinterský souboj s rychlým Francouzem.
87'
Žlutou kartu dostává Simon Kjaer (Sevilla FC).
87'
Vázquez vidí za svůj ostrý šlapák žlutou kartu.
86'
Vela se dostal ve vápně soupeře ke střele, ale jeho pokus skončil pouze na boční síti.
84'
Do vápna San Sebastianu si nabíhal jeden z obránců, ale míč se k němu nedostal, obrana Realu jej odkopla do zámezí.
83'
Sevilla drží míč na útočné polovině a kombinuje, zatím se ale nemůže dostat blíže k brance soupeře.
82'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Michael Krohn-Dehli, přichází Luis Muriel.
81'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Sébastien Corchia, přichází Nolito.
80'
Do vápna Sevilly přilétl zajímavý centr, ale nikdo z domácích se k němu nedostal, obrana míč odkopla do bezpečí.
78'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Sergio Canales, přichází Carlos Vela.
76'
Neuvěřitelné! IGOR ZUBELDIA na hřišti nebyl ani třicet vteřin a už skóroval! Španěl si naběhl na pravé straně, dostal tam také skvělou přihrávku a střelou na přední tyč překonal brankáře. Míči ještě změnil směr Escudero, a tak brankář Soria neměl žádnou šanci zasáhnout.
76'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází David Zurutuza, přichází Igor Zubeldia.
72'
Oyarzabal upadl ve vápně, ale sudí nedovolený zákrok neodpískal. To se domácím vůbec nelíbí, nicméně hra pokračuje.
70'
Zápas je ve velmi nezáživné pasáži, ani jeden z týmů se nemůže dostat do žádné šance, oba hrají nesmírně opatrně.
68'
Hosté zahrávali standardní situaci, ale střela skončila pouze na dobře postavené zdi.
67'
Vázquez dostal míč na útočné polovině, už se hnal do zajímavé šance, ale Navas jej tvrdě sestřelil a vidí žlutou.
64'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Ganso, přichází Franco Vázquez.
63'
Corchia si ve vzdušném souboji s protihráčem počínal nedovoleně, sudí tentokrát volí pouze slovní domluvu.
62'
Brankář Soria vyběhl a vyboxoval míč do bezpečné vzdálenosti od své branky, Sevilla následně vyváží balón na útočnou polovinu.
60'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Adnan Januzaj, přichází Mikel Oyarzabal.
58'
Januzaj má natažený zadní stehenní sval a míří střídat.
57'
Corchia podrazil Januzaje, ten zůstává na trávníku. Sudí vytahuje žlutou kartu.
55'
Sarabia střílel ze střední vzdálenosti, ale na Rulliho si nepřišel, jeho pokus skončil pouze uprostřed branky.
54'
Hra je nyní přerušena, neboť na trávníku leží Willian José.
53'
Januzaj se dostal po rychlé akci domácích na malém vápně k odraženému míči, ale z bezprostřední blízkosti brankáře nepřekonal.
52'
Pizarro srazil soupeře k zemi, trestem je zasloužená žlutá karta.
52'
Brejk se hostům nepodařil tak, jak by si zřejmě představovali. Brankář Rulli mohl zůstat klidný.
51'
Domácí nyní požadovali odpískání faulu na útočné polovině, ale píšťalka Hernándeze zůstala němá, hosté se ženou do rychlého brejku.
49'
Éver Banega se dostal k zakončení ze střední vzdálenosti, ale jeho pokus skončil pouze v rukavicích brankáře Rulliho.
48'
Střela jednoho z hráčů San Sebastianů byla zblokovaná obranou, Sevilla se tak ubránila a může mířit vpřed.
47'
Domácí kombinují kolem vápna soupeře, zatím se ale ke střele nikdo neodhodlal.
46'
První poločas je za námi, San Sebastian byl jasně lepším týmem, ale skóre je po pětačtyřiceti minutách vyrovnané. V samém závěru první půle totiž vyrovnal po hezké akci Ben Yedder. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas, zůstaňte s námi!
45'
45'
První poločas se chýlí ke svému konci, uvidíme, kolik sudí nastaví nad rámec základní hrací doby.
44'
Sevilla právě vstřelila branku!
Vyrovnáno! WISSAM BEN YEDDER dostal do vápna soupeře od Krohna-Dehliho precizní přihrávku, nádherně se zbavil svého strážce a následnou střelou mezi nohy brankáře překonal i jej.
43'
Sevilla v posledních minutách drží míč, ale nemůže se dostat k ničemu, co by stálo za zmínku.
41'
Ben Yedder si počínal v souboji nedovoleně, trestem je žlutá karta.
41'
Januzaj doběhl s míčem do vápna soupeře, tam jej ale dokázala hostující obrana zpracovat a odkopnout.
39'
Po rohovém kopu se k zakončení neprocpal nikdo, Sevilla míří kupředu.
38'
A mohlo to být 1:0! Jeden z domácích pálil z hranice velkého vápna, ale brankář Rulli předvedl skvělý zákrok a míč vyrazil na roh.
37'
Z následujícího rohového kopu nedokázali hosté nic vytěžit, celá akce byla ukončena po útočném faulu.
36'
První šance hostů, Wissam Ben Yedder pronikl do vápna soupeře, pokusil se ihned zakončit, ale jeho pokus skončil u brankáře Rulliho.
35'
Sergio Canales si seběhl ze křídla blíže k ose hřiště, pokusil se tvrdě vypálit, ale jeho přízemní rána prolétla jen těsně vedle tyčky.
34'
Ganso se dostal po centrovaném míči k zakončení, ale nůžkami branku soupeře přestřelil.
33'
Pizarro se skvěle uvolnil na levé straně, následně přenesl míč napravo, rychlá akce hostí pokračuje.
31'
San Sebastian se znovu přesunul tam, kde je dnes téměř celý zápas, tedy na polovinu soupeře.
30'
Sevilla nečekaně zahrozila, ale celé akci předcházel ofsajd, a tak Yeddera nemusí mrzet, že brankáře z dobré pozice neprostřelil.
29'
Sevilla se znovu drží na míči, ale ani tentokrát to není na útočné polovině.
27'
Útočný faul jednoho z domácích, Sevilla bude rozehrávat u vlastního vápna.
25'
Sevilla se stále nemůže dostat k vápnu soupeře, San Sebastian je dnes prostě všude.
24'
Domácí se dostali do rychlého brejku, centr z pravé strany ale nebyl přesný, míč se poté navíc odrazil do centrujícího hráče, a tak z toho bude pouze odkop.
22'
Januzaj se dostal k míči za hranicí velkého vápna, ale jeho střela skončila nad břevnem.
21'
Sevilla se po dlouhé době udržela déle na míči, ale veškeré kombinace probíhaly pouze na její polovině.
19'
Domácí pokračují v náporu na branku soupeře i po vstřelené brance, San Sebastian dnes hraje skutečně velmi aktivně.
17'
Domácí se ujímají zaslouženého vedení! Centr od rohového praporku ještě zakončení nepřinesl, ale ten následný už ano. Na míč si naskočil IÑIGO MARTÍNEZ a přesnou hlavičkou rozjásal domácí diváky.
17'
Do vápna Sevilly pronikl Januzaj, ale jeho centrovaný míč odvrátila důležitým defenzivním zákrokem Escudero. Bude z toho roh.
16'
San Sebastian stále kombinuje po celé šíři hřiště na útočné polovině, brankář Sevilly ale nemá příliš mnoho práce.
14'
San Sebastian stále drží svého soupeře na jeho polovině, momentálně se ale ke střele dostat nemůže, Sevilla brání pozičně na jedničku.
12'
Domácí si vybojovali míč na své kopačky téměř okamžitě, Sevilla dnes skutečně tahá za kratší konec provazu.
11'
Januzaj si naběhl na zadní tyčku, dostal tam také přihrávku, ale jeho rána z první skončila těsně nad břevnem.
9'
Willian Jose dostal ideální přihrávku za obranu, ale míč si nedokázal vůbec zpracovat, a tak se stopeři Sevilly vrátili a balón mu odkopli.
8'
San Sebastian zahrával rohový kop, ale ani z něj nedokázal nic vytěžit, míč však nadále drží ve své moci.
7'
San Sebastian stále drží míč na vlastních kopačkách, domácí jej zatím soupeři vůbec nepůjčují.
5'
Do vápna Sevilly přilétl další zajímavý centr, i tentokrát se ale hosté dokázali s přehledem ubránit.
4'
Januzaj centroval do vápna, ale jeho přízemní míč dokázala pozorná obrana Sevilly odvrátit.
2'
Do vápna Sevilly přilétl centr, ale k zakončení se nikdo nedostal.
1'
Hosté drží míč na vlastních kopačkách, ale kombinují pouze na své polovině.
1'

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Odriozola Arzallus, Navas, D. Llorente, I. Martínez – Prieto (C), Illarramendi, Zurutuza – Januzaj, José, Canales.
Náhradníci: Toño – A. Elustondo, Juanmi, Bautista, Oyarzabal, Vela, Zubeldia.

Sevilla FC: Soria – Corchia, Kjaer, Geis, Escudero (C) – Ganso, Pizarro, Banega – Sarabia, Ben Yedder, Krohn-Dehli.
Náhradníci: S. Rico – Carole, Correa, Nolito, Lasso, F. Vázquez, Muriel.

Rozhodčí: Hernández – Sobrino, Naranjo.
Poslední vzájemný zápas spolu týmy sehrály letos v květnu, hrálo se na stadionu Sevilly. Tehdy duel skončil remízou 1:1, za domácí skóroval Sarabia, za hosty Vela.
Dobrý večer, vítám vás u online přenosu ze španělské La Ligy. Na programu je duel, ve kterém změří síly Real Sociedad San Sebastian a Sevilla FC. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 21:30, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.