La Liga - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sevilla : Girona - 11. února 2018   12:00

Sevilla
46' Sarabia
1:0
(0:0)
Sevilla
S. Rico – Escudero, Lenglet, Mercado, Navas – Sarabia (78. Layún), F. Vázquez (85. Geis) – N'Zonzi, Correa, Pizarro – Muriel (64. Ben Yedder).
Soria – Layún, Roque, Ben Yedder, Geis, Pareja, Sandro Ramírez.
Jaime – Bueno, Tresaco
Ramóna Sácheze Pizjuána, Sevilla
33 129 diváků
Girona
Bono – Ramalho, Juanpe, Espinosa – Pons (45. Aleix Garcia), Mojica (78. Planas), Aday, Granell – Olunga (70. Lozano), B. García – Portugués.
Iraizoz – Stuani, Amagat, Lozano, Muniesa, Planas, Aleix Garcia.

SESTŘIH LA LIGY: Sevilla - Girona 1:0

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 33 129 diváků.
Je za námi utkání, které skončilo tak, jak se čekalo. Sevilla vybojovala tři body, ovšem hosté by si, zejména za skvěle zvládnutou zhruba poslední půl hodinu, bod zasloužili. Nicméně dnes jim byl velkou překážkou v brance soupeře Sergio Rico, který minimálně dvě čisté gólové šance dokázal zneškodnit.
90+4'
90+2'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty, domácí hájí těsný náskok.
90'
Vypadá to, že si při zákroku přivodil domácí gólman nějaký šrám a nyní musí být ošetřován.
89'
Sergio Rico (Sevilla) opět svůj tým podržel, když dokázal vytěsnit hlavičku Cristiana Portuguése fantastickým reflexivním zákrokem!
88'
Domácí se již nikam neženou a v klidu vyčkávají na své polovině.
87'
Bono znovu v akci, tentokrát musí spěchat s rozehrávkou.
86'
Od gólmana Bona začíná další útočná akce Girony.
85'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Franco Vázquez, přichází Johannes Geis.
84'
Sergio Escudero (Sevilla) na trávníku, po souboji na vlastní polovině, kde inkasoval úder do tváře.
83'
Ofsajdem končí útočná akce Girony, Sergio Rico (Sevilla) nespěchá s rozehrávkou.
80'
Je tu posledních deset minut tohoto utkání, Sevilla drží míč u půlící čáry.
78'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Johan Mojica, přichází Carles Planas.
78'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Pablo Sarabia, přichází Miguel Layún.
77'
Franco Vázquez (Sevilla) nezachytil pas na levém křídle, míč míří do autu.
75'
Nepřesný nákop Girony, míč získává v pohodě hrající Sevilla.
74'
Hosté rozehráli z levé strany, nepřesně, ale vzápětí se k míči znovu dostali a nyní se drží na útočné polovině.
73'
Rohový kop Girony, hosté rozehrají z levé strany.
70'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Michael Olunga, přichází Anthony Lozano.
69'
Pablo Sarabia (Sevilla) překonal gólmana Girony, ale za ním dokázal zastoupit vracející se obránce, který zastavil míč, mířící do branky.
69'
Druhý rohový kop pro Sevillu, i ten ale hosté ubránili.
68'
Sergio Escudero (Sevilla) rozehrál volný přímý kop, ale ten zblokoval obránce na roh.
67'
Steven N'Zonzi (Sevilla) na trávníku po zákroku bránícího hráče Girony, volný kop pro Sevillu, na polovině soupeře.
66'
Zablokovaný pokus Pabla Sarabii.
65'
Hosté se neprosazují, naopak ztrácí míč a dopředu se ženou domácí.
64'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Luis Muriel, přichází Wissam Ben Yedder.
63'
Po faulu Luise Muriela získávají hosté výhodu volného kopu, je to ale poměrně daleko od branky, pouze na centr do vápna.
62'
Ne, ani z tohoto rohového kopu se domácí prosadit nedokázali.
61'
A další rohový kop z pravé strany pro domácí tým.
60'
Pablo Sarabia (Sevilla) poslal centr z pravé strany do vápna, tam ale obránci Girony odvrací míč do bezpečí.
59'
Rohový kop Sevilly, domácí budou rozehrávat z pravé strany.
58'
Od branky Girony začíná další kombinační akce hostů.
56'
Borja García (Girona) prověřil pozornost domácího gólmana střelou z nějakých třiceti metrů, Rico chytá.
53'
Sevilla kombinuje u pokutového území soupeře.
49'
Sevilla na polovině Girony, pas Navase ale neprošel do vápna.
46'
Sevilla právě vstřelila branku!
Skvělý vstup domácích do druhé půle, kdy si Correa naběhl za obranu, kam dostal parádní pas, z levé strany dokázal přelobovat brankáře a míč směřoval do branky. Tam se ale vrhla dvojice obránců Girony, které se nakonec ještě povedlo míč zastavit na brankové čáře, kde ho ale do branky poslal dobíhající PABLO SARABIA.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 13:05.
Je za námi první poločas, který byl nesmírně zajímavý. K vidění bylo hodně šancí, skórovat mohli jak domácí, tak hlavně hosté, kteří měli dokonce penaltu, jenže tu nevyužili. Do šaten tak odchází oba týmy za bezbrankového stavu, na první gól si musíme počkat minimálně do druhé půle.
45+2'
45+1'
Žlutou kartu dostává Aday (Girona FC).
45'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Pere Pons, přichází Aleix Garcia.
43'
Žlutou kartu dostává Guido Pizarro (Sevilla FC).
43'
Žlutou kartu dostává Borja García (Girona FC).
43'
Sevilla přečkala těžkou chvíli bez úhony, nyní mohou domácí zaútočit.
41'
Aday (Girona FC) neproměňuje pokutový kop, Sergio Rico fantasticky vyráží!
40'
Žlutou kartu dostává Luis Muriel (Sevilla FC).
40'
Pozor, rozhodčí nařizuje pokutový kop pro Gironu, bránící Muriel zahrál rukou!
39'
I po rohovém kopu Girony předvedl domácí gólman velmi dobrý zákrok.
38'
Sergio Rico (Sevilla) nyní předvedl bravurní zákrok u levé tyče, po prudké hlavičce Adaye!
38'
Ofsajdem nyní končí další útočná akce domácích.
37'
Obránce Girony zachytil pas, mířící do vápna a odkopává míč.
35'
Domácí to nyní zkouší po pravé strany, kde ale Pablo Sarabia (Sevilla) ztrácí míč.
32'
Franco Vázquez (Sevilla) fauluje na své polovině a hostům se tak nabízí výhoda volného kopu.
31'
Ofsajdem končí útočná akce domácích, odkop od branky Girony.
29'
Luis Muriel (Sevilla) se nyní drží za hlavu, před vápnem Girony si krásně pohrál s obráncem a poté vypálil, trefil ale boční síť.
27'
Michael Olunga (Girona) prověřil pozornost Sergio Rica, ten chytá a rozehrává.
24'
A další zajímavá akce, kdy Guido Pizarro (Sevilla) pálí zpoza vápna, střelu lehce tečoval obránce, ale Bono se nenechal zaskočit.
23'
Pablo Sarabia (Sevilla) se ocitá v největší gólové šanci zápasu, kdy si na hranici ofsajdu naběhl za obranu, zkoušel přehodit gólmana Bona, ale branku minul.
22'
Až nyní, tedy po několika minutách, se opět domácí dostávají na polovinu Girony.
21'
Diváci pískají, nicméně to fotbalistům Sevilly zatím nijak nepomáhá ve snaze, dostat se přes půlící čáru.
20'
Stále platí, že se hosté nyní snaží o větší aktivitu a Sevilla se nemůže vymanit z vlastní poloviny.
18'
Girona se nyní drží na útočné polovině.
16'
Borja García (Girona) napálil míč z voleje, z nějakých třiceti metrů od branky Sevilly, kterou ale netrefil.
14'
Sergio Rico (Sevilla) rozehrává od vlastní branky, nákop na levé křídlo, kde ale hráč Sevilly přišel o míč.
13'
Diváci pískají, po odpískaném faulu jednoho z hráčů Girony, tím získává Sevilla míč na polovině soupeře.
12'
Ošetřovaným hráčem je Johan Mojica (Girona), který je již na nohou.
11'
Byl to hlavičkový souboj, v němž Pablo Sarabia (Sevilla) udeřil protihráče do zad.
10'
Jeden z hostujících hráčů zůstává po souboji o míč na trávníku a drží se za záda.
9'
Útočné manévry Girony končí faulem, míč získávají domácí.
7'
První zajímavá akce zápasu, kdy Joaquín Correa poslal z levé strany míč před branku, na malém vápně ho ale nedostihl Guido Pizarro (Sevilla), jinak by doklepával do odkryté branky.
6'
Sevilla zatím soupeři příliš míč nepůjčuje, domácí se nyní ženou dopředu středem hřiště.
5'
Míč se dostal před vápno, kde ho musel rychle odehrát Franco Vázquez (Sevilla), tomu se to ale vůbec nepovedlo, míč končí vedle branky.
4'
Hosté se sice ubránili, ale pouze za cenu dalšího rohu, ten domácí rozehrávají opět z levé strany.
3'
Joaquín Correa (Sevilla) vybojoval rohový kop pro svůj tým, domácí rozehrají z levé strany.
2'
Sergio Rico (Sevilla) musí na hranici vlastního vápna, aby se zapojil do rozehrávky svého týmu.
1'

Sevilla FC: S. Rico – Escudero, Lenglet, Mercado, Navas – Sarabia, F. Vázquez – N'Zonzi, Correa, Pizarro – Muriel.
Náhradníci: Soria – Layún, Roque, Ben Yedder, Geis, Pareja, Sandro Ramírez.

Girona FC: Bono – Ramalho, Juanpe, Espinosa – Pons, Mojica, Aday, Granell – Olunga, B. García – Portugués.
Náhradníci: Iraizoz – Stuani, Amagat, Lozano, Muniesa, Planas, Aleix Garcia.

Rozhodčí: Jaime – Bueno, Tresaco.
GIRONA FC
Girona se snaží dotáhnout na příčky, zajišťující evropské poháry, na něž aktuálně ztrácí pouhé dva body. A jsou to právě tyto dva body, které jí dělí od dnešního soupeře. Pokud by tak Girona uspěla na hřišti Sevilly a ve vzájemném duelu získala tři body, dostala by se o bod před Sevillu. Girona bude každopádně chtít prodloužit úspěšnou sérii bez prohry, po dvou porážkách na konci prosince a začátkem ledna přišly čtyři ligové kola bez prohry a se ziskem velmi cenných deseti bodů!
SEVILLA FC
Sevilla slavila v týdnu úspěch v poháru. Po čtvrtfinálovém vyřazení favorizovaného Atlética Madrid smetla z cesty v semifinále CD Leganés, na jehož hřišti v prvním utkání remizovala 1:1, aby v odvetě rozhodla o postupu vítězstvím 2:0. V lize se ale Seville přestalo dařit a v posledních dvou ligových duelech vybojovala pouze bod za remízu doma s Getafe, v zápase na hřišti Eibaru utrpěla nepříjemný debakl 1:5!
Utkáním, které se odehraje na stadionu Ramóna Sáncheze Pizjuána v Seville, provede jako hlavní sudí Santiago Jaime. Tomu budou na čarách asistovat Jorge Bueno a Fernando Tresaco.
Vítejte u dnešního onlajn přenosu utkání 23. kola španělské LaLigy, v němž SEVILLA FC přivítá GIRONU FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.