La Liga - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Atlético : Bilbao - 10. listopadu 2018   18:30

Atlético
62' Partey (Luís) • 80' Rodri (Partey) • 90+2' Godín
3:2
(0:1)
Bilbao
37' I. Williams   • 64' I. Williams  (Muniain)
Atlético
Oblak – Arias, Montero (56. G. Martins), Godín, Luís – Á. Correa (64. N. Kalinić), Partey, Rodri, Saúl Ñíguez – Griezmann, D. Costa (46. Vitolo).
Adán – G. Martins, N. Kalinić, Vitolo, Juanfran, Muñoz, Moya.
J. Sánchez – Cabañero, Gallego
Wanda Metropolitano, Madrid
Bilbao
Herrerín – de Marcos, Núñez, I. Martínez, Balenziaga – Beñat (73. Nolaskoain), San José, Muniain – Susaeta (88. Capa), I. Williams (76. Raúl García), Berchiche.
Simón – Capa, M. Rico, Aduriz, Raúl García, Unai López, Nolaskoain.

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 2:1. Rohy: 12:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:14.
Je dobojováno. Atlético Madrid prohrálo ještě v 80. minutě 1:2, ale pak zabralo a nakonec po brankách Rodriga a Godína, který se trefil v nastavení, vyhrálo 3:2. Nutno dodat, že dnes to bylo s pořádnou dávkou štěstí. Bilbao ale předvedlo velmi dobrý výkon.
90+5'
90+4'
Žlutou kartu dostává Iñigo Martínez (Athletic Bilbao).
90+2'
Atlético právě vstřelilo branku!
Atlético to nakonec dokázalo a nejspíše získá všechny tři body, protože v nastavení dává DIEGO GODÍN na 3:2! Po centru doputoval míč do malé vápno a domácí obránce tam neohroženě vlétl a míč dotlačil do sítě!
90+1'
Rozhodčí nastavil tři minuty.
90'
Ani z tohoto rohu další branka nepadla.
90'
Rohový kop pro Atlético.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Markel Susaeta, přichází Ander Capa.
87'
Domácí se snaží něco vymyslet, ale zatím se po vyrovnávací brance k zakončení nedostali.
86'
Žlutou kartu dostává Óscar de Marcos (Athletic Bilbao).
84'
Po delší době se dopředu vydali i hosté, ale byl z toho pouze nepřesný centr a na tahu už je zase Atlético.
82'
Žlutou kartu dostává Mikel San José (Athletic Bilbao).
82'
A domácí jsou samozřejmě nyní na koni a stále se tlačí dopředu.
80'
Je vyrovnáno! Po rohovém kopu se k hlavičce dostal RODRI, který to trefil výborně a nedal brankáři šanci. Bude to ještě hodně zajímavé!
80'
A další roh pro domácí celek.
80'
Hostující hráč ale srazil střelu na rohový kop.
79'
Nyní je tu po faulu zajímavá standardní situace pro domácí. Z rohu velkého vápna.
78'
Hosté už nic nevymýšlí a když získají míč, tak ho jen nakopnou dopředu. Domácí stále útočí, ale nemohou se prosadit.
76'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Iñaki Williams, přichází Raúl García.
75'
Obraz hry je stále stejný. Domácí se tlačí dopředu a hosté se pouze brání.
73'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Beñat, přichází Peru Nolaskoain.
72'
Hosté se ubránili a stále tedy vedou o jednu branku a ke třem bodům mají podstatně blíže, než Atlético, které bylo favoritem tohoto utkání.
71'
70'
Domácí se usadili na polovině Bilbaa a snaží se něco vymyslet, ale zatím kombinují daleko od branky, kterou střeží Iago Herrerín.
68'
Žlutou kartu dostává Antonio Adán (Atlético Madrid).
68'
Domácím pořádně tečou nervy. Žluté dostali Kalinič a Vitolo a nejspíše také jeden hráč z domácí lavičky.
67'
Žlutou kartu dostává Vitolo (Atlético Madrid).
66'
Žlutou kartu dostává Nikola Kalinić (Atlético Madrid).
64'
Bilbao právě vstřelilo branku!
A je tu další branka do vedení jdou znovu hosté. IÑAKI WILLIAMS si naběhl na dlouhou přihrávku, předběhl Godína a placírkou poslal míč za bezmocného Oblaka.
64'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází Nikola Kalinić.
62'
Tak vše beru zpět, protože domácí srovnávají na 1:1. Z dálky napřáhl THOMAS PARTEY a fantastickou střelou nedal brankáři šanci, nádherná branka.
62'
Domácí mají posledních zhruba třicet minutek, ale zatím to na nějaký obrat tedy rozhodně nevypadá.
60'
Tutovka pro hosty! Po krásné kombinaci byl ve vápně zcela volný Iñaki Williams, ale s jeho přízemním pokusem si Oblak fantasticky poradil a podržel Atlético!
58'
Nyní to domácí zkusili dlouhým nákopem, ale ten nebyl přesný a pro míč si došel Iago Herrerín.
56'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Javier Montero, přichází Gelson Martins.
55'
Domácím nelze upřít snahu, ale to je zatím tak vše, protože v útočné fázi se Atléticu dnes zatím vůbec nedaří a Iago Herrerín je bez práce.
53'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a stav utkání se tedy nemění.
53'
Po zásahu Godína je tu další roh pro hosty.
52'
Jeden z hráčů se dostal do zakončení, ale to bylo velmi nepřesné a míč skončil vysoko nad brankou Atlética.
51'
Rohový kop pro Bilbao.
50'
Po centru si pro míč došel Iago Herrerín, který s rozehrávkou samozřejmě vůbec nepospíchá.
49'
Žlutou kartu dostává Beñat (Athletic Bilbao).
48'
Domácí vstoupili do druhého poločasu aktivně a hned se tlačí před branku soupeře.
46'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Diego Costa, přichází Vitolo.
46'
Hráči obou celků se vrací na trávník, takže duel bude za několik málo minutek pokračovat.
Druhý poločas začne přibližně v 19:33 hodin.
První poločas je za námi. Příliš jsme toho neviděli, oba celky dobře brání, ale jedné branky jsme se nakonec přeci jen dočkali. Prosadil se Iñaki Williams a Bilbao tak na hřišti Atlética Madrid vede 1:0, což je samozřejmě překvapení.
45+1'
45+1'
Hosté se ubránili a v prvním poločase se už nic nestane.
45'
Po centru se do šance dostával domácí Montero, ale nakonec byl u míče jako první hostující hráč a poslal ho na roh.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Hosté zvládají konec prvního poločasu na jedničku a vypadá to, že do kabin půjdou s těsným vedením.
41'
Hostům samozřejmě úvodní branka hodně pomohla a nyní hrají s velkým sebevědomím.
39'
Žlutou kartu dostává Diego Costa (Atlético Madrid).
37'
A z první střely je tu první branka tohoto utkání! Po kombinaci střílel z hranice velkého vápna Mikel San José, ale Oblak vytasil parádní zákrok a míč s pomocí tyče vyrazil, ovšem jen před branku a IÑAKI WILLIAMS ho neměl problém dopravit do zcela prázdné branky.
36'
Antoine Griezmann fauloval a zastavil tak snažení domácího celku.
35'
Atlético zahrávalo zajímavou standardní situaci, ale k ničemu to nevedlo a stále tedy čekáme na první střelu na branku.
33'
Po centru z levé strany měl práci Jan Oblak, ale zvládl to a pomohl tak svým zadákům.
32'
Nyní to na sebe vzal Diego Costa, ale zastavil ho hned první obránce Bilbaa, takže ani z této akce se nic neurodilo.
30'
Hosté nyní získali míč, ale Markel Susaeta neměl komu přihrát a celou akci tak musel zastavit, velká škoda pro Bilbao.
28'
Domácí jsou stále aktivnější, ale v útočné fázi se jim příliš nedaří a také proto je stav utkání stále 0:0.
26'
Ani tentokrát z toho nic nebylo. Jako poslední hrál podle rozhodčího Diego Costa a od branky bude rozehrávat Iago Herrerín.
26'
A po zásahu domácího hráče je tu další roh pro Atlético.
25'
Rohový kop pro domácí.
25'
Výborně nyní zasáhl Iago Herrerín, který vyběhl daleko ze své branky a zastavil slibnou akci Atlética Madrid.
23'
Na druhé straně pálil Markel Susaeta, ale ani jemu rána nesedla a od své branky bude rozehrávat Jan Oblak.
22'
Z těžké pozice to nyní vyzkoušel Santiago Arias, ale rána to byla velmi nepovedená a Iago Herrerín byl bez práce.
21'
Domácí získali míč a šli do přečíslení, ale kombinaci nezvládli a Bilbao se tedy i tentokrát ubránilo.
19'
Iñaki Williams znovu operoval na pravé straně, ale i tentokrát byl okamžitě zdvojen a o míč obrán. Dobrá práce domácích zadáků.
18'
Z levé strany odcentroval Iñigo Martínez, ale centr to byl hodně nepovedený a míč skončil v zámezí.
17'
Po divokém začátku se hra uklidnila a nyní se na trávníku nic zajímavého neděje. Vše podstatné se odehrává hlavně uprostřed hrací plochy.
15'
Na druhé straně se k hlavičce tlačil Saúl Ñíguez, ale byl až příliš důrazný a rozhodčí odpískal útočný faul.
15'
Nakonec z toho byla kolmice na Williamse, ale ten byl podle rozhodčího v ofsajdu.
14'
Nyní snad vůbec poprvé drží hosté míč a kombinují na své polovině. V úvodu utkání bylo Bilbao pod velkým tlakem, ale zvládlo to na jedničku.
12'
Hostující hráči to zkusili dlouhým nákopem, ale rychlík Iñaki Williams byl zdvojen a rychle o míč obrán.
11'
Nakonec z toho byl velký závar před brankou Bilbaa, ale hosté to zvládli a míč s velkou dávkou štěstí sebral Iago Herrerín, který to ovšem neměl vůbec jednoduché se k němu dostat.
10'
Ani z tohoto rohu nic nebylo, ale Atleti jsou stále u míče a kombinují na polovině svého soupeře, který se zatím pouze brání.
9'
Další roh pro Atlético.
9'
Začátek duelu patří domácímu celku, který se stále tlačí dopředu a je zatím jasně lepší. Nutno ale dodat, že Bilbao velice dobře brání.
7'
Ale ani z rohu nic nebylo a na první střelecký pokus tedy stále čekáme.
6'
5'
Na druhé straně to individuálně zkoušel Iñaki Williams, ale míč si ukopl a nakonec skončil mimo hráči plochu.
3'
Domácí se usadili na polovině soupeře, bylo z toho hned několik centrů, ale do zakončení se žádný z hráčů Atlética nedostal.
1'
Ani z první akce hostů nic nebylo. Míč po nepřesné přihrávce skončil v zámezí a od své branky tak bude rozehrávat Oblak.
1'
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté, ale z dlouhého nákopu nic nebylo a míče se zmocnili hosté.
1'
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel mezi Atléticem Madrid a Bilbaem začne za malý okamžik.

Atlético Madrid: Oblak – Arias, Montero, Godín, Luís – Á. Correa, Partey, Rodri, Saúl Ñíguez – Griezmann, D. Costa.
Náhradníci: Adán – G. Martins, N. Kalinić, Vitolo, Juanfran, Muñoz, Moya.

Athletic Bilbao: Herrerín – de Marcos, Núñez, I. Martínez, Balenziaga – Beñat, San José, Muniain – Susaeta, I. Williams, Berchiche.
Náhradníci: Simón – Capa, M. Rico, Aduriz, Raúl García, Unai López, Nolaskoain.

Rozhodčí: J. Sánchez – Cabañero, Gallego.
ATHLETIC BILBAO
Bilbao se nedokázalo vzpamatovat z nevýrazných výkonů a nadále čeká na ligovou výhru! Radost ze tří bodů totiž Athletic zažil zatím pouze jednou, hned v prvním kole, v dalších deseti zápasech hned sedmkrát remizoval a třikrát prohrál, což je nelichotivá bilance, která Bilbao uvrhla k pásmu sestupu.
ATLÉTICO MADRID
Nejlepší madridský klub dokázal v úterním utkání Ligy mistrů vrátit Borussii Dortmund porážku z předchozího duelu, kdy dostalo Atlético nevídaný debakl 0:4! Tentokrát dokázala družina kouče Simeoneho porazit Dortmund doma 2:0, což byla veledůležitá výhra. V domácí soutěži zatím Atlético marně dotahuje náskok vedoucí Barcelony, může za to množství remíz (5), byť má Atlético s Barcelonou nejmíň porážek v soutěži (1).
Utkáním, které se odehraje na stadionu Wanda Metropolitano v Madridu, provede jako hlavní sudí José Sánchez, kterému budou na čarách asistovat Raúl Cabaňero a José Gallego.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 12. kola španělské LaLigy, v němž ATLÉTICO MADRID přivítá na svém stadionu trápící se ATHLETIC BILBAO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.