La Liga - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Espanyol : Getafe - 2. dubna 2019   20:30

Espanyol
56' Iglesias (H. Pérez)
1:1
(0:0)
Getafe
72' Ángel Rodríguez  (J. Molina)
Espanyol
Diego López – Rosales, Naldo, Hermoso, Vilà (C) – Darder, Roca (79. Puado), Melendo (68. Granero) – H. Pérez (74. Sergio García), Iglesias, Lej.
Roberto – Sergio García, Granero, Javi López, Álex López, López, Puado.
Ricardo De Burgos Bengoetxea – Roberto Díaz Pérez, Jon Núñez Fernández
RCDE Stadium, Cornellà de Llobregat
16 322 diváků
Getafe
Soria – Damián Suárez, Dakonam (C), Cabrera, Antunes – Foulquier (67. J. Molina), Maksimović, Cristóforo (80. Arambarri), Duro (67. Portillo) – Ángel Rodríguez, Jaime Mata.
Chichizola – Arambarri, Bruno González, J. Molina, Oliveira, Portillo, Sáiz.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:14.
Je konec! Dnešní zápas skončil spravedlivou remízou 1:1. Hra byla v prvním poločase velice vyrovnaná a proto jsme byli svědky pouze jedné větší šance, kterou měl po půl hodině hry domácí útočník, ovšem ten Soriu nepřekonal.
V 56. minutě se už domácí mohli radovat, jelikož se prosadil Iglesias. Ovšem v 72. minutě srovnal Angel a Getafe bylo lepším týmem. Nakonec mohl v nastaveném čase rozhodnout Naldo, ale ten těsně minul branku.
90+5'
90+5'
Opět se dostali do zakončení Naldo, ale i tentokrát zakončil vedle.
90+4'
Domácí získali další rohový kop a to je pravděpodobně poslední šance rozhodnout toto utkání.
90+3'
Naldo mohl rozhodnout, ale jeho hlavička po centru z levé strany skončila těsně vedle!
90+2'
Střela domácího hráče byla zblokována a následuje rohový kop pro Espanyol.
90+1'
Pokus Maty nebyl špatný, ale nakonec letěl pouze nad bránu Espanyolu.
90'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
88'
Tentokrát přišel opět nedovolený zákrok z domácí strany a Getafe získalo volný kop z levé strany.
87'
Domácí se sice dostali nízkým centrem z pravé strany do vápna soupeře, ale obrana Getafe si se vším poradila.
85'
Hermoso je dalším potrestaným hráčem žlutou kartou a Ricardo De Burgos Bengoetxea jí dnes vytáhl už posedmé.
84'
Djené Dakonam v hlavičkovém souboji udeřil soupeře loktem a připsal si žlutou kartu.
83'
Následná rána z přímého kopu ovšem letěla hodně nad bránu Espanyolu a Diego López tak nemusel zasahovat.
82'
Naldo se navíc následně dopustil faulu, za který uviděl žlutou kartu a Getafe získalo přímý kop z dobré pozice.
81'
Hosté jsou po vyrovnávací brance aktivnějším týmem, který se snaží dostat dopředu.
80'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Sebastián Cristóforo, přichází Mauro Arambarri.
79'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Marc Roca, přichází Javi Puado.
79'
Cristóforo si podržel soupeře a uviděl kartu žluté barvy od sudího.
77'
Hosté se opět dostali dopředu, ale tentokrát z toho nebylo nic vážnějšího.
74'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Hernán Pérez, přichází Sergio García.
72'
Getafe právě vstřelilo branku!
Je srovnáno na 1:1! Tentokrát se už Molinovi povedlo dostat míč do vápna, kde si s následným zakončení poradil ÁNGEL RODRÍGUEZ. Asistence: Jorge Molina.
71'
Centr Jorge Moliny z pravé strany nepřinesl nic vážnějšího a u míče je tak opět hostující celek.
70'
Hosté se provinili faulem při přechodu do útoku a u míče tak je Espanyol.
68'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Oscar Melendo, přichází Esteban Granero.
67'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Hugo Duro, přichází Francisco Portillo.
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Dimitri Foulquier, přichází Jorge Molina.
65'
Pokus zpoza vápna hostujícího hráče byl zblokován a následuje autové vhazování.
64'
Následná standardní situace ovšem nepřinesla nic zajímavého a dopředu se dostala Barcelona, ovšem nebylo z toho nic velkého.
62'
Wu Lej čistým zákrokem poslal soupeře k zemi a Getafe má k dispozici rohový kop.
60'
Je před námi poslední půl hodinka hry a Getafe musí stahovat jednogólové manko.
59'
Hra je nyní přerušena, jelikož Vila se proletěl vzduchem po souboji se soupeřem a zůstal ležet na hrací ploše.
58'
Následně ještě vše řešil videorozhodčí, který neměl problém branku uznat!
56'
Espanyol právě vstřelil branku!
Domácí jdou do vedení! Parádní centr do vápna prodloužil hlavou na zadní tyč Pérez a následně zakončoval do prázdné svatyně BORJA IGLESIAS. Asistence: Hernán Pérez.
54'
Žlutou kartu dostává Oscar Melendo (Espanyol Barcelona).
53'
Tentokrát se hosté procpali do zakončení uvnitř vápna, ale Diego López byl připraven a chytil tento pokus bez problémů.
51'
S následným rohem si ale Espanyol poradil.
50'
Dimitri Foulquier byl dohrán Rocou ve středu hrací plochy, ale rozhodčí nechal hru pokračovat a Getafe získalo rohový kop.
49'
Posléze se dopředu sice dostali domácí, ale ani tentokrát z toho není nic velkého nebo nebezpečného.
47'
Getafe se dostalo k centru z levé strany, ale míč nakonec skončil pouze v zámezí.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:32.
První poločas je u svého konce a zatím jsme se branky nedočkali. Hra je velice vyrovnaná a proto jsme byli svědky pouze jedné větší šance, kterou měl po půl hodině hry domácí útočník, ovšem ten Soriu nepřekonal. Domácí jsou o něco aktivnějším týmem, ale není to nic velkého. Doufejme, že druhá půle nám už přinese nějaké góly a šance.
45'
43'
David Soria raději odkopl míč do bezpečí, aby se Espanyol nedostal do nějaké větší šance.
42'
Hosté zabojovali a po autovém vhazování se dostali k míči.
40'
Pomalu to vypadá, že se v prvním poločase branky nedočkáme, jelikož se hraje stále především ve středu hrací plochy bez nějakých vážnějších šancí.
38'
Po rohu přišel rychlý brek Getafe, ale ten nebyl zakončen střelou.
37'
Nyní se dopředu tlačil opět Espanyol, který získal rohový kop z pravé strany.
36'
Borja Iglesias to zkusil z dálky, ale jeho pokus skončil pouze uprostřed brány, kde byl připraven David Soria.
34'
Posléze se domácí dostali dopředu po levé straně, ovšem ani tentokrát z toho nebylo nic vážnějšího a následuje pouze autové vhazování.
33'
Vilà poslal soupeře tvrdě k zemi a rovněž uviděl kartu žluté barvy od hlavního rozhodčího.
31'
První vážnější akce zápasu, ve které se ocitl domácí útočník, který dostal parádní přihrávku za obranu, ale následně jej vychytal David Soria!
30'
Půl hodina hry je u svého konce a gólu jsme se stále nedočkali, ovšem také ani střely na branku.
28'
Domácí mužstvo drží balón na své polovině a pomalou kombinací se snaží něco vymyslet.
26'
Následný rohový kop hostů ovšem nepřinesl nic vážnějšího a první třetina utkání je tak velice nudná.
25'
Dimitri Foulquier se snažil projít po pravé straně, ovšem obrana Espanyolu předvedla skvělou práci a celý útok zastavila, ovšem Getafe má k dispozici rohový kop.
22'
Damián Suárez se provinil faulem, když podrazil protihráče a je tak prvním hráčem v dnešním zápase, který uviděl žlutou kartu.
20'
Hosté posléze získali volný kop z pravé strany, ovšem ten nepřinesl nic vážnějšího a obrana Espanyolu si s ním poradila.
18'
David Soria si vzal míč ze vzduchu a může tak začít novou útočnou akci Getafe.
16'
Posléze domácí získali autové vhazování na polovině soupeře a snaží se něco vymyslet na levé straně.
15'
Nakonec se k němu sice dostal Espanyol, ale nebylo z toho nic velkého.
13'
Opět se hraje ve středu hřiště, kde se svádí boje o míč.
11'
Posléze se ovšem hostující hráč dopustil faulu a z této standardní situace nakonec nic nebylo.
10'
Getafe je stále o něco aktivnějším týmem a nyní má k dispozici rohový kop z levé strany.
8'
Nákop domácích nepřinesl nic nebezpečného, ale dva hráči se srazili a hra je tak přerušena.
7'
Začátek utkání nám přináší plno nepřesností a hostům se pas na levou stranu nepovedl a míč tak skončil v zámezí.
5'
Posléze si ovšem domácí mužstvo poradilo s útokem soupeře.
4'
Nyní to byl hostující celek, který se snažil něco vymyslet na pravé straně, ale je z toho pouze autové vhazování pro domácí.
3'
Oscar Melendo se dostal do rychlého protiútoku, ovšem Nemanja Maksimović ho zastavil nedovoleným zákrokem a může být rád, že neuviděl žlutou kartu.
2'
Getafe získalo autové vhazování na útočné polovině hrací plochy.
1'

Espanyol Barcelona: Diego López – Rosales, Naldo, Hermoso, Vilà (C) – Darder, Roca, Melendo – H. Pérez, Iglesias, Lej.
Náhradníci: Roberto – Sergio García, Granero, Javi López, Álex López, López, Puado.

Getafe CF: Soria – Damián Suárez, Dakonam (C), Cabrera, Antunes – Foulquier, Maksimović, Cristóforo, Duro – Ángel Rodríguez, Jaime Mata.
Náhradníci: Chichizola – Arambarri, Bruno González, J. Molina, Oliveira, Portillo, Sáiz.

Rozhodčí: Ricardo De Burgos Bengoetxea – Roberto Díaz Pérez, Jon Núñez Fernández.
Espanyol je momentálně až na 14. místě se třiceti čtyřmi body a skóre 32:43. Na sestupovou pozici má náskok šesti bodů. V posledním zápase zavítal na půdu městského rivala Barcelonu, odkud si ale odvezl prohru 0:2. Nejlepším střelcem je s jedenácti góly Iglesias.
Getafe prožívá parádní sezónu a aktuálně se nachází na 4. pozici se čtyřiceti šesti body a skóre 36:26. Postup do Ligy mistrů by byl obrovským úspěchem. V posledním zápase ale Getafe prohrálo na své půdě 0:2 s Leganes. Nejlepším střelcem je se třinácti góly Mata.
Ve 30. kole LaLigy se proti sobě utkají týmy Espanyol Barcelona a Getafe CF. Naposled se spolu tato mužstva střetla v prosinci na půdě Getafe, které ovšem vyhrálo jasně 3:0, když se o góly postarali ve druhém poločase Molina, Mata a Antunes. Dnes se ale bude hrát na RCDE Stadium v Cornellà de Llobregat. Tento stadion nabídne kapacitu pro 40 500 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Ricardo De Burgos Bengoetxea a jeho asistenti Roberto Díaz Pérez a Jon Núñez Fernández. Úvodní výkop je naplánován na 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.