La Liga - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Espanyol : Girona - 25. listopadu 2018   18:30

Espanyol
74' Iglesias
1:3
(0:2)
Girona
4' Stuani  (Planas) • 6' Stuani  (Aleix Garcia) • 90' Doumbia
Espanyol
Diego López – Javi López, David López, Hermoso, Vilà – Darder, Roca, Granero (46. Piatti) – Baptistão (62. Melendo), Iglesias, Sergio García (73. Puado).
Roberto – Ó. Duarte, Melendo, H. Pérez, Piatti, Puado, V. Sánchez.
Hernández – Sobrino, Naranjo
RCDE Stadium, Cornella de Llobregat
Girona
Bunú – Ramalho, Juanpe, Espinosa – Porro, Pons, Aleix Garcia, Planas (34. Muniesa) – Roberts (64. Granell), B. García – Stuani (86. Doumbia).
Iraizoz – Alcalá, Doumbia, V. Fernández, Granell, Lozano, Muniesa.

To je z mé strany vše, hezký nedělní večer.
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 8:9. Střely mimo: 2:2. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 15:12.
Je dobojováno. Girona dnes předvedla velmi dobrý výkon, měla tedy hlavně velice dobrý vstup do utkání, když v šesté minutě vedla už 2:0 a nakonec na hřišti Espanyolu vyhrála 3:1 a bere další tři body. Domácím se dnes příliš nedařilo, ale hodně to ovlivnil začátek utkání, který domácím vůbec nevyšel. Každopádně Girona předvedla dobrý výkon a vyhrála zcela zaslouženě.
90+3'
90+2'
Už se nic nestane, Girona vyhraje 3:1.
90'
Girona právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Po chybě v obraně se do úniku dostal zkušený SEYDOU DOUMBIA, který nadvakrát překonal brankáře a je jasné, že Girona získá všechny tři body.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Žlutou kartu dostává Mario Hermoso (Espanyol Barcelona).
89'
Žlutou kartu dostává Pere Pons (Girona FC).
88'
Hlavičku z hranice penalty Jasín Bunú skvěle zneškodnil, poté se k dorážce dostal Pablo Piatti, ale napálil míč nad branku!
86'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Cristhian Stuani, přichází Seydou Doumbia.
84'
A další akci Espanyolu zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
82'
Po hodně zajímavém centru se k míči drali tři domácí hráči, ale ani jeden ho nakonec zasáhl.
80'
Moc času ale domácí nemají, zhruba posledních deset minutek. Nyní je u míče Girona, která samozřejmě šetří cenné vteřinky.
78'
Domácí jsou samozřejmě na koni a znovu se tlačí dopředu, tak uvidíme, zda se jim podaří vyrovnat.
76'
Žlutou kartu dostává Borja Iglesias (Espanyol Barcelona).
74'
Espanyol právě vstřelil branku!
Domácí po nenápadné akci snižují na rozdíl jedné branky! Po přihrávce do vápna se k míči nakonec dostal BORJA IGLESIAS, který ho s pořádnou dávkou štěstí dostal za brankáře!
73'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Sergio García, přichází Javi Puado.
72'
Po delší době se dopředu vydali i domácí, ale byl z toho jen velmi nepřesná centr.
70'
Hosté kontrolují hru a směrem dopředu jsou navíc nebezpečnější, než domácí celek, který vůbec neví, co má hrát.
68'
Po chybě domácího brankáře to mohlo být 3:0, jenže Lopeze na brankové čáře zastoupil jeden ze spoluhráčů, který míč vyhlavičkoval!
66'
Hosté nyní dobře drží míč a nikam nepospíchají. Espanyol je v křeči a ve druhém poločase toho zatím moc nepředvedl.
64'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Patrick Roberts, přichází Álex Granell.
62'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Léo Baptistão, přichází Oscar Melendo.
61'
Je před námi posledních třicet minutek. Espanyol stále prohrává o dvě branky, takže je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
59'
Centr z levé, následně i z pravé strany, ale ani z jednoho nic nebylo. Naopak dopředu šli hosté, ale Aleix Garcia jejich akci doslova zazdil zbytečnou kličkou.
57'
Domácí drží míč a kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Jasín Bunú.
55'
Na trávníku se nyní nic zajímavého neděje a k vidění je pouze velké množství nepřesných přihrávek.
53'
Domácí se snaží, tlačí se dopředu, ale dnes se jim v ofenzivní činnosti vůbec nedaří a na nějakou otočku to opravdu nevypadá.
51'
Hostující hráč to znovu zkusil z dálky, ale jeho dělovka nebyla přesná a stav se nemění.
50'
Ale akce domácích skončila jen dalším útočným faulem a rozehrávat bude ze svého vápna Jasín Bunú, který samozřejmě nikam nepospíchá.
48'
Z následného rohu nic nebylo a dopředu už pospíchají domácí, kteří mají ve druhém poločase co dohánět.
47'
Hosté začali znovu zostra! Po střele z dvaceti metrů musel zasahovat Diego López, který dobrým zákrokem vyrazil míč na roh!
46'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Esteban Granero, přichází Pablo Piatti.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:33 hodin.
První poločas je za námi. Girona do něj vstoupila výborně, když se během prvních šesti minut prosadil dvakrát Stuani a hosté vedli 2:0. Domácí pak přidali a byli lepším týmem, ale v zakončení se jim zatím vůbec nedaří, navíc Girona výborně brání a v poločase tedy vede o dvě branky a kráčí za dalším vítězstvím.
45+3'
45+1'
Rozhodčí přidal tři minutky.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
První poločas se blíží ke svému konci a vypadá to, že další branky se už nedočkáme.
41'
Žlutou kartu dostává Diego López (Espanyol Barcelona).
41'
Žlutou kartu dostává Cristhian Stuani (Girona FC).
40'
Domácí se dostali hned dvakrát do zakončení, ale obě rány hostující hráči zblokovali a Jasín Bunú byl tedy bez práce. Girona zatím brání opravdu na jedničku s hvězdičkou.
38'
Javi López se vydal dopředu, ale fauloval, takže akci domácího celku znovu zastavil.
36'
Hostující hráč se dostal do vápna Espanyolu, tam po souboji upadl, ale rozhodčí zůstal zcela klidný a pokutový kop neodpískal.
34'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Carles Planas, přichází Marc Muniesa.
32'
Po stříleném centru míč zasáhl David López, ale Jasín Bunú ho s velkou dávkou štěstí na brankové čáře zachytil!
31'
Rohový kop pro Espanyol.
30'
Domácí se stále tlačí dopředu, ale obrana Girony i nadále funguje na jedničku a hosté mají ke třem bodům podstatně blíže.
29'
Žlutou kartu dostává Carles Planas (Girona FC).
28'
Žlutou kartu dostává Jonás Ramalho (Girona FC).
26'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, navíc další snažení domácích skončilo útočným faulem.
25'
Rohový kop pro domácí.
23'
Hosté mají velmi nebezpečné výpady, tak jako nyní, kdy to ale vše skončilo ofsajdem a Borja García nemohl zakončovat z hranice penalty.
21'
Tak je to střelec dvou branek Stuani a bohužel pro hosty to s ním nevypadá příliš dobře.
19'
Hostující hráč zůstal ležet na trávníku a rozhodčí hru raději přerušil, bude se ošetřovat.
17'
Domácí přidali a je to znát. Nyní je Espanyol jasně lepším celkem, ale v útočné fázi se zatím trápí.
15'
Nyní domácí hráč střílel z rohu malého vápna, ale měl to hodně složité a brankáře nepřekonal!
14'
Ale i tentokrát se Girona výborně ubránila a stále tedy vede o dvě branky.
13'
12'
Girona se zatáhla a hlavně brání, což je pochopitelné, protože za tohoto stavu musí hrát především Espanyol.
10'
Domácí dostali míč do vápna hostů, ale žádný z hráčů se do zakončení nedostal.
8'
Domácí se hned tlačí dopředu a snaží se něco vymyslet, ale po dvou inkasovaných brankách vůbec neví, co mají hrát.
6'
A další rána pro domácí celek! Po další akci se k hlavičce znovu dostal CRISTHIAN STUANI, který ani tentokrát nezaváhal a Girona jde tedy do vedení o dvě branky. Tak to je fantastický začátek pro hostující celek.
4'
Ale úvodní branku tohoto zápasu dávají po rychlé akci hosté. Na parádní centr z levé strany si naskočil CRISTHIAN STUANI, který nechytatelnou hlavičkou nedal brankáři šance a Girona jde tedy do vedení.
3'
A první šance domácích! Po krásné kombinaci byl zcela sám před brankářem Borja Iglesias, ale Jasín Bunú ho skvěle vychytal a podržel svůj celek!
2'
Nakonec z toho bylo i zakončení z dobrých dvaceti metrů, ale Diego López si s prvním pokusem poradil a míč vyboxoval.
1'
Hosté začali aktivně a hned se usadili na polovině Espanyolu a kombinují.
1'
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Espanyol Barcelona: Diego López – Javi López, David López, Hermoso, Vilà – Darder, Roca, Granero – Baptistão, Iglesias, Sergio García.
Náhradníci: Roberto – Ó. Duarte, Melendo, H. Pérez, Piatti, Puado, V. Sánchez.

Girona FC: Bunú – Ramalho, Juanpe, Espinosa – Porro, Pons, Aleix Garcia, Planas – Roberts, B. García – Stuani.
Náhradníci: Iraizoz – Alcalá, Doumbia, V. Fernández, Granell, Lozano, Muniesa.

Rozhodčí: Hernández – Sobrino, Naranjo.
Poslední vzájemné zápasy

Girona – Espanyol 0:2
Espanyol – Girona 0:1
Girona – Espanyol 3:0
Girona – Espanyol 2:1
Espanyol Barcelona zatím v této sezoně předvádí velmi dobré výkony. Domácí mají po dvanácti kolech 21 bodů a jsou na páté pozici. Na první Barcelonu ztrácí domácí pouze tři body, takže Espanyol to má v této sezoně velmi dobře rozehrané a dnes nebere nic jiného, než všechny tři body.

Girona FC si ale také nevede špatně. Hostující celek zatím získal 17 bodů a v tabulce se nachází na jedenácté pozici. Girona hraje v posledních týdnech velmi dobře, protože z posledních pěti mistrovských utkání ani jednou neprohrála. Vyhrála například ve Valencii či doma porazilo Vallecano.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. LaLiga má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Espanyolem a Gironou, kdy favoritem tohoto utkání je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.