La Liga - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Levante : Eibar - 31. března 2019   12:00

Levante
5' Morales (Luna) • 26' Rochina (Morales)
2:2
(2:1)
Eibar
19' Escalante   • 78' Enrich  (Orellana)
Levante
Aitor Fernández – Vezo, Rober (80. N. Vukčević), Postigo – Simon, Rochina (83. Martí), Campaña, E. Bardhi (69. Coke), Luna – B. Mayoral, Morales (C).
Koke – Martí, Coke, N. Vukčević, Cabaco, Pedro López, Jason.
Prieto Iglesias
Estadio Ciutat de Valéncia
Eibar
Dmitrović – Peña, P. Oliveira, Ramis (C), Cucurella – León (71. Cardona), Escalante (84. S. Álvarez), Jordán, Orellana – Enrich, Kike García (63. Charles).
Riesgo – S. Álvarez, Cardona, Cote, De Blasis, Charles, Milla.

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek neděle.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 3:7. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 9:12.
Utkání nakonec končí remízou. Oba celky předváděly podobný výkon a každý po zásluze bere jeden bod. Levante využilo nabidnuté šance, zatímco Eibar si jich vytvořil celkem dost, takže mohl dát ještě více gólů. Obrana domácích však dovolila jen dva góly, takže ještě může být celkem ráda za jeden bod.
90+4'
90+3'
Po odkopu Aitora Fernándeze se sice domácí dostali k vápnu, ale tam nepřesně kombinovali, takže míč ztratili.
90+2'
Domácí se ještě pokouší o vyrovnání, ale vzduchem to nepůjde. Centr do vápna totiž bez problémů kryje Dmitrović.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty.
90'
Hosté se ještě dopředu vydávají, ale zatím kombinují kolem půlící čáry.
89'
Eibar už chce remízu udržet a proto už se do útoku moc nežene, soustředí se hlavně na defenzivu.
88'
Domácí budou rozehrávat z poloviny hřiště. Rozehra se však vůbec nepovedla, postranní přihrávka je totiž moc dlouhá a končí v autu.
87'
Žlutou kartu dostává Marc Cucurella (SD Eibar).
86'
Levante se také snaží o skórování, ale centr do vápna hosté bez problémů srazili do zámezí.
85'
Eibar se žene za obratem, ale domácí ho rozhodně nechtějí dopustit a skvěle se brání. Nyní skvěle ubránili rohový kop.
84'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Gonzalo Escalante, přichází Sergio Álvarez.
83'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Rubén Rochina, přichází Roger Martí.
83'
Žlutou kartu dostává Nikola Vukčević (Levante UD).
81'
Eibar nikam nespěchá a klidně hru zpomalí kombinací na vlastní polovině.
80'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Rober, přichází Nikola Vukčević.
80'
Levante začíná opět aktivně útočit, ale nyní vymyslelo pouze nepřesnou střelu mimo tři tyče.
78'
Eibar právě vstřelil branku!
Hosté okamžitě trestají špatnou domácí rozehrávku! Orellana skvěle uvolnil SERGIHO ENRICHA, který se z hranice malého vápna bez problémů prosadil. Asistence: Fabián Orellana.
78'
Levante zatím obranu zvládá. Nyní dostalo míč za půlící čáru, ale hosté na nic nečekají a do útoku se okamžitě vracejí.
77'
Roh žádné nebezpečí nepřinesl, protože proti centru zasáhl Aitor Fernández. Ten poté míč odkopává co nejdál od branky.
76'
Eibar nakonec úspěšně rozehrál a odměnou mu je rohový kop.
75'
Domácí se po delší době osvobodili a následně získávají nějaký čas napadáním.
74'
Hosté začínají aktivně útočit, ale zatím se nedostali do žádné výrazné šance.
73'
Eibar díky obětavosti Enricha získal rohový kop, ale ani ten nic nebezpečného nepřinesl. Centr bez problémů vyhlavičkovala domácí obrana do bezpečí.
71'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Pedro León, přichází Marc Cardona.
71'
Domácí jsou nyní jednoznačně aktivnější. Hosté už se dlouho nedostali ze své poloviny a jejich šance na body je každou minutou menší.
70'
Eibar roh úspěšně ubránil, ale míc stále nezískal. Musel se totiž osvobodit odkopem.
69'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Enis Bardhi, přichází Coke.
68'
Levante vymyslelo nebezpečný centr, který na poslední chvíli srazil na rohový kop Oliveira.
67'
Domácí poté získávají míč a pomalu směřují dopředu. Nemají kam spěchat, drží jednobrankové vedení.
66'
Eibar se okamžitě snaží potrestat nevyužitou šanci. V útoku vymýšlí centr, ale ten je zblokován domácí obranou.
65'
Obrovská šance domácích! Po přihrávce měl před sebou Simon úplně prázdnou branku, ale míč poslal do boční sítě!
64'
Eibar na útočné polovině nic nebezpečného nevymyslel, navíc okamžitě ztratil míč a dopředu jde tak Levante.
63'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Kike García, přichází Charles.
62'
Nyní byl pro změnu faulován Escalante a hosté se tak budou moct vrhnout do útoku.
61'
Domácí to dopředu zkoušeli pomocí nákopu, ale ten skončil jen u gólmana Eibaru.
60'
Hosté rozehrávají nepřesně a tak už míč má zase Levante. Bardhi je navíc faulován, takže domácí budou moct v klidu rozehrávat.
58'
Levante se snaží o založení útoku, ale hosté to nedovolují. Domácí si navíc pomohli faulem, takže míč poputuje k Eibaru.
57'
Domácí se po dlouhé době dostali na útočnou polovinu, ale centr z levé strany bez potíží pokryl Dmitrović.
56'
Eibar ji nakonec našel a dokonce získal rohový kop. Centr byl však velmi nepřesný a žádný z hostujících útočníku nedokázal ohrozit domácí klec.
55'
Levante se raději osvobodilo pomocí nákopu, takže Eibar drží míč na své polovině a hledá cestu do útoku.
54'
Domácí brankář rozehrál nepřesně a tak se hosté usazují na útočné polovině. Tam zatím kombinují kolem šestnáctky.
53'
Nákop Eibaru je moc dlouhý a končí až v rukavicích Aitora Fernándeze, který s rozehrou pochopitelně nespěchá.
52'
Domácí při útočném snažení také nevymysleli nic nebezpečného a rozehrávat bude Dmitrović.
51'
Hosté na útočné polovině míč okamžitě ztratili a ani při následném napadání ho nemůžou získat.
50'
Roh žádné velké nebezpečí směrem na Dmitroviće nepřinesl. Brankář Eibaru sice musel zasahovat, ale těžký zákrok to nebyl.
49'
Eibar ztratil míč hned na polovině a musel se tak bránit dalšímu útoku domácích. Hosté to nakonec zvládli, ale soupeř bude rozehrávat rohový kop.
48'
Domácí se do útoku rychle vrátili, ale nyní je o míč rychle připravila obranu hostů.
47'
Na druhé straně se do zakončení chtělo dostat i Levante, ale domácí jsou zastaveni ofsajdem.
46'
Eibar se ihned pokouší prosadit, ale přes obranu domácích neprošel.
46'
Nastavovat se nebude a tak se půjde do šaten za vedení domácích. Ti obstarali první branku zápasu, na kterou ještě Eibar dokázal odpověď. Levante se pak prosadili ještě jednou a poté už hosté odpověď nenašli. Domácí tak jsou v lepší pozici a mají to blíže ke třem bodům.
Druhý poločas začne přibližně v 13:03.
45+1'
45'
Poločas už se asi dohraje v klidu. Hosté se sice ještě vydávají dopředu, ale nic tam neriskují.
44'
Následný útok hostů skončil pouze odkopem Aitora Fernándeze. Ten míč posílá do zámezí, takže Eibar ještě může jít do útoku.
43'
Domácí si při obraně pomohli nedovoleným zákrokem a hosté tak budou rozehrávat z poloviny hřiště.
42'
Eibar je na závěr poločasu velmi aktivní, ale přes obranu domácích se nemůže dostat do další šance.
40'
Žlutou kartu dostává Enis Bardhi (Levante UD).
40'
Levante se po dlouhé době vydává do útoku. O vstřelení branky se však moc nesnaží, spíše chce získat co nejvíce času.
39'
Nyní už se Eibar do zakončení dostal. Rána Enricha však skončila mimo tři tyče.
38'
Hosté sice dostali míč do pokutovému území, ale tam ho našli jen domácí obráncí, kteří ho okamžitě uklidili do zámezí.
37'
Eibar se okamžitě usazuje na útočné polovině, ale zatím hraje spíše na jistotu a nevymýšlí žádné riskantní přihrávky.
36'
Útok domácích pak ještě chvíli pokračoval, ale domácí nakonec faulovali a budou se muset stahovat.
35'
Levante dokonce získalo rohový kop, ale ten žádné nebezpečí nepřinesl. Míč totiž mířil mimo vápno.
34'
Eibar v tlaku pokračuje a ještě v prvním poločase by rád vyrovnal. Domácí se však zase osvobozují odkopem.
33'
Vyrovnání bylo opravdu blízko, ale stále platí jednobrankové vedení Levante! Orellana totiž nastřelil brankovou konstrukci!
32'
Domácí opět bez problémů pokryli míč soupeřícího celku, ale zase se jim vůbec nedaří rozehra.
31'
Eibar nakonec dopředu nakopl, což se nevyplatilo. Levante odkoplo míč až k Dmitrovićovi.
30'
Hosté získávají míč pod svou kontrolu a chtějí ho co nejdéle držet. Přitom se pomalu přibluží k brance Aitora Fernándeze.
29'
Eibar se opět pokouší o vyrovnání, ale zatím soupeřící branku neohrozil. Domácím navíc daroval autové vhazování na středu hřiště.
26'
Levante právě vstřelilo branku!
Další rychlý útok domácích končí gólem! Morales nabil RUBÉNOVI ROCHINOVI, který se z hranice vápna trefil k levé tyči. Dmitrović se po míči natahoval, ale nakonec na něj nedosáhl. Asistence: José Luis Morales.
26'
Útok domácích však nakonec skončil jen dalším zákrokem Dmitroviće, který s následnou rozehrou nikam nespěchá.
25'
Hosté aktivně napadají, ale tentokrát se to nevyplatili. Levanto nakonec úspěšně rozehrálo nákopem.
24'
Přímý kop se nyní vůbec nepovedl. Míč skončil vysoko nad branku a rozehrávat tak bude Aitor Fernández.
23'
Domácí však při obraně zachybovali, takže si museli pomoci faulem. Eibar tak získává další nebezpečný přímý kop.
22'
Hostům se také nepovedla ofenziva, takže míč zůstává v držení domácího týmu.
21'
Levante už zase začíná útočit, ale nyní v útoku nic nebezpečného nevymysleli. Darovalo pouze odkop Dmitrovićovi.
19'
Ještě v první dvacetiminutovce je vyrovnáno! Centr z přímého kopu se celkem šťastně odrazil na nohu GONZALA ESCALANTEHO, který volejí propálil vše, co mu stále v cestě..
18'
Přenesení hry se hostům vůbec nepovedl. Vysoká přihrávka Orellanu přeletěla a domácí tak budou vhazovat.
17'
Eibar při následném útoku získal roh, který ale žádné větší nebezpečí nepřinesl. Domácí se bez problémů osvobodili.
16'
Útok hostů končí hodně nepřesným zakončením, takže bude rozehrávat domácí brankář.
15'
Domácím se směrem dopředu vůbec nedaří. Teď ztratili balón hned za půlící čárou a dopředu tak může jít Eibar.
14'
Výkop Aitora Fernándeze končí jen u hostujících fotbalistů. Domácí ale aktivně napadají a nakonec míč získávají.
13'
Levante se po vstřelené brance jen brání. To zatím zvládá dobře, třeba nyní domácí gólman bez problémů zneškodnil centr hostů.
12'
Hosté při ponechané výhodě nic nebezpečného vymysleli, nakonec mají místo nadějné standartky jen autové vhazování.
11'
Až teď Eibar získává míč a co nejrychleli směřuje do útoku. Hosté se však zatím nedostali ani přes polovinu hřiště.
10'
Hosté při úspěšné defenzivě míč nezískali a musí se tak bránit další ofenzivě soupeře.
9'
Levante může přidat druhou branku. Rohový kop je však špatně rozehrán a hosté se bez problémů ubránili.
8'
Eibar se ihned pokouší o vyrovnání, ale útok hostů končí pouze snadným zákrokem Aitora Fernándeze.
5'
Domácí se bleskově ujímají vedeni! Luna našel perfektní přihrávkou nabíhajícího JOSÉHO LUISE MORALESE, který překonal Dmitroviće střelou k levé tyči. Asistence: Antonio Luna.
4'
Nepřesný nákop hostů zachycují domácí fotbalisté, ale ti nepřesně rozehrávají, takže se nakonec musí bránit.
3'
Domácí roh bez problémů ubránili, ale míč nezískali. Eibar tak klidně kombinuje na své polovině.
2'
Hosté už první střelu vymysleli. Rána je sražená domácí obranou na rohový kop.
1'
Levante se po úvodním výkopu okamžitě vydává do útoku. Eibar první obranu zvládá skvěle, soupeře zatlačil zpět na jeho polovinu.
1'

Levante UD: Aitor Fernández – Vezo, Rober, Postigo – Simon, Rochina, Campaña, E. Bardhi, Luna – B. Mayoral, Morales (C).
Náhradníci: Koke – Martí, Coke, N. Vukčević, Cabaco, Pedro López, Jason.

SD Eibar: Dmitrović – Peña, P. Oliveira, Ramis (C), Cucurella – León, Escalante, Jordán, Orellana – Enrich, Kike García.
Náhradníci: Riesgo – S. Álvarez, Cardona, Cote, De Blasis, Charles, Milla.

Rozhodčí: Prieto Iglesias.
Levante UD
Levante ještě bude muset zabojovat, pokud se chce vyhnout sestupu. Aktuálně se totiž nachází na patnáctém místě na první sestupovou příčku má nejistý náskok tří bodů. Dnešním domácím se navíc v poslední době vůbec nedaří. V posledním zápase sice remizovali, ale předtím prohráli třikrát v řadě, což je asi na patnácté místo posunulo. Levante se tak dnes určitě pokusí nepříznivou sérii zlomit.

Poslední tři utkání
Real Sociedad vs. Levante – 1:1
Levante vs. Villarreal – 0:2
Leganés vs. Levante – 1:0
SD Eibar
Eibar je na tom podobně jako jeho dnešní soupeř. O postup do evropských pohárů už asi bojovat nebude, spíše už se chce vyhnout sestupu. Aktuálně se totiž nachází skoro na středu tabulky, patří mu dvanácté místo. Právě na patnácté Levante má však náskok jen čtyř bodů, což rozhodně není dostatečně velký náskok a dnešní hosté tak budou ještě nějaké body potřebovat. Dnes by to pro ně měl být hratelný zápas, od Eibaru se očekává nejméně remíza.

Eibar vs. Valladolid – 1:2
Alavés vs. Eibar – 1:1
Eibar vs. Celta Vigo – 1:0
Zdravím všechny fanoušky španělského fotbalu. Dnešní hrací den nám začne polední bitvou mezi Levantem a Eibarem. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.