La Liga - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Levante : Real Betis - 24. dubna 2019   21:30

Levante
9' Campaña  • 33' Pau López(vl.)  • 57' Morales  • 82' Coke (E. Bardhi)
4:0
(2:0)
Levante
Aitor Fernández – Coke, Vezo, Rober – Jason, E. Bardhi, N. Vukčević (67. Simon), Campaña (86. Chema), Toňo – B. Mayoral (78. Dwamena), Morales.
Olazábal – Martí, Pedro López, Simon, Dwamena, Chema, Luna.
Jaime – Bueno, Tresaco
Estadio Ciudad de Valencia, Valencia
Real Betis
Pau López – Mandi, Bartra, Sidnei – Emerson (46. Joaquín), Canales (72. Lainez), Guardado, Kaptoum, Firpo – Morón, León (61. Tello).
Robles – Jesé, Joaquín, Javi García, Guerrero, Lainez, Tello.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 29 % : 71 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 2:4. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 9:15.
Je konec! Levante zvládlo dnešní duel s Levante a po vítězství 4:0 si vylepšilo své záchranářské vyhlídky! Levante vstoupilo do utkání velmi dobře a hned první šanci využil José Campaña! Poté se hra trošičku uklidnila, ale ve 33. minutě si hostující brankář srazil do sítě centr z rohového praporku. Levante dokonce přidalo i třetí zásah, ale branka kvůli ofsajdu neplatila. Ve druhé půli pokračovalo Levante v dobrém výkonu a José Luis Morales přidal z penalty třetí branku! Deset minut před koncem navíc zahrávali domácí přímý kop, po kterém napsal gólovou tečku Coke.
90+3'
90+2'
Hra je přerušena! Jeden z fotbalistů Betisu zůstává sedět na trávníku a potřebuje ošetření. Domácí alespoň nasbírají další cenné vteřinky.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Aïssa Mandi uvolnil Sidneiho přihrávkou na pravé křídlo. Druhý jmenovaný poté odcentroval do šestnáctky, ale domácí brankář jeho pobídku schoval do rukavic.
89'
Do rozehrávky Levante se zapojil také brankář Aitor Fernández. Gólman domácího mužstva nakopl míč na pravou stranu, kde Levante vybojovalo vhazování.
88'
Andrés Guardado si naběhl na oblouček za obranu domácího celku, dostal se do pokutového území, jenže zakončením z ostrého úhlu brankáře nepřekvapil.
87'
Hráči Betisu by se už nejraději viděli v šatně. Hráčům v zelených dresech se nyní nedaří ani při postupné kombinaci na vlastní polovině.
86'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Campaña, přichází Chema.
85'
Branka nakonec platí! Coke se za hranicí ofsajdu nepohyboval!
85'
Tak pozor! Rozhodčí si prohlíží celou situaci u obrazovky! Podle všeho to bude nesmírně těžké a těsné rozhodnutí.
84'
Sudí ještě na videu zkoumá možné ofsajdové postavení autora čtvrté branky domácího celku.
82'
Levante právě vstřelilo branku!
Domácí Levante přidává i čtvrtý zásah! Rozehrávky přímého kopu se ujal Enis Bardhi, který krásným centrem našel rozběhnutého COKEHO, který překonal hostujícího brankáře!
81'
Morales sprintoval do pokutového území, jenže Wilfrid Kaptoum jej zastavil nedovoleným zákrokem. Levante má k dispozici další standardní situaci.
80'
Hra je přerušena! Střídající hráč domácího Levante Dwamena zůstává po souboji ležet na vlastní polovině a drží se za hlavu. Uvidíme, zda duel dohraje.
79'
Cristian Tello dostal další dobrou přihrávku, ale domácí Rúben Vezo jej hlídá jako vlastní manželku. Domácí stoper za svůj výkon sklízí ovace.
78'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Borja Mayoral, přichází Raphael Dwamena.
77'
Toňo si v souboji na levém křídle pomohl přidržením soupeře za dres a dopustil se nedovoleného zákroku. Sudí ihned nařídil přímý kop pro Real Betis.
76'
Marc Bartra poslal krásnou přihrávku na Tella, který se dral do pokutového území, ale důrazný obránce Rúben Vezo mu rychle vystavil stopku.
75'
José Luis Morales dostal přihrávku na pravou stranu, chtěl míč sklepnout pod sebe na dobíhajícího Simona, ale nekoncentrovaný jej poslal do autu.
74'
Hosté vybojovali míč a vydali se do protiútoku. Lainez na pravém křídle nešel proti míči a domácí obránce Toňo jej fantastickým skluzem obral o možnost k odcentrování.
73'
Levante zahrávalo další rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde zasáhl důrazný Marc Bartra. Levante však zůstává u míče.
72'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Sergio Canales, přichází Diego Lainez.
71'
Sidnei potáhl míč vpřed po pravé straně a dokonce odcentroval před domácí branku. Nikdo v zeleném centru se přes důrazné obránce neprobil k hlavičce.
70'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních dvacet minut a vše nasvědčuje tomu, že se dnešní utkání pouze dohrává. Ani jeden z týmů se nikam nežene.
69'
Zadáci Betisu si vyměňují přihrávky na polovině hrací plochy. Nikdo z hráčů v zeleném nyní zrovna nehýří pohybovou aktivitou. Domácí se brání bez většího úsilí.
68'
Sergio Canales vyslal přihrávku za obranu domácího celku, jenže Vezo byl na svém místě a včasným skluzem nepustil hosty do úniku.
67'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Nikola Vukčević, přichází Moses Simon.
66'
Po dalším centru do pokutového území se útočného faulu dopustil Cristian Tello. Rubén Vezo nyní diriguje své spoluhráče k větší aktivitě.
65'
Joaquín odcentroval z pravé strany na značku pokutového kopu, jenže tam se do zakončení nedostal nikdo v zeleném. Vezo míč odhlavičkoval.
64'
Real Betis se znovu usadil na polovině Levante, jenže nikdo v zeleném dresu se nedostal do zakončení. Levante zvládá dnešní duel na podtrženou jedničku.
63'
Levante zahrávalo další přímý kop v blízkosti pokutového území. Jeho rozehrávky se ujal Bardhi, jenže jeho centr prolétl vysoko nad břevnem branky Betisu.
62'
Aïssa Mandi zastavil unikajícího Bardhiho a za svůj zákrok dostává žlutou kartu.
61'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Sergio León, přichází Cristian Tello.
60'
Je za námi hodina hry a domácí Levante bez problémů kráčí za triumfem v dnešním souboji. Naopak Real Betis je směrem dopředu bezzubý.
59'
Hostující brankář tentokrát přečetl další útočnou snahu Levante, vystartoval na hranici velkého vápna a ukryl nepřesný centr do svých rukavic.
57'
K rozehrávce pokutového kopu se postavil právě faulovaný JOSÉ LUIS MORALES a s přehledem proměnil! Levante tak vede o tři branky!
56'
Penalta pro Levante! Po prozkoumání videa nakonec rozhodčí za faul na Moralese nařídil penaltu pro Levante!
55'
Tak pozor! Rozhodčí se ještě na zákrok na Moralese podívá na videu!
54'
Morales se po pádu v pokutovém území dožadoval odpískání pokutového kopu. Rozhodčí však střet dobře viděl a nechal pokračovat ve hře.
53'
Levante zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, jenže nikdo v dresu domácího celku na skákavou pobídku nedosáhl.
52'
Levante rozehrávalo přímý kop na polovině Realu Betis. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, nicméně nikdo v modrém dresu nezakončil. Bude z toho jen odkop od branky.
51'
Lorenzo Morón se hnal za přihrávkou na levé křídlo, jenže trefil domácího Robera šlapákem. Ani tentokrát rozhodčí žlutou kartu nevytáhl.
50'
Sidnei na polovině hrací plochy fauloval domácího hráče a může být rád, že nedostal žlutou kartu. Hostující zadák už jednu má a na podobné zákroky si musí dát pozor.
49'
Sergio Canales prošel s míčem u nohy až na hranici pokutového území, kam poslal prudkou přihrávku šajtlí, ale našel jen obránce v modrém dresu.
48'
Sergio Canales si na pravé straně pomohl nedovoleným zákrokem a poslal k zemi domácího Moralese. Hostující hráč může být rád, že nedostal žlutou kartu.
47'
Real Betis se hned v úvodu druhého poločasu vydal do útoku. Fotbalisté v zelených dresech si vyměnili několik krátkých přihrávek, ale nikdo si zatím netroufl na zakončení.
46'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Emerson, přichází Joaquín.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější domácí fotbalisté! Levante vstoupilo do utkání velmi dobře a hned první šanci využil José Campaña! Poté se hra trošičku uklidnila, ale ve 33. minutě si hostující brankář srazil do sítě centr z rohového praporku. Levante dokonce přidalo i třetí zásah, ale branka kvůli ofsajdu neplatila. Do kabin se proto odchází za stavu 2:0.
45+1'
45'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Domácí fotbalisté v závěru prvního poločasu skvěle napadají rozehrávku svého soupeře a nedávají fotbalistům Realu Betis prostor k přechodu do útoku.
44'
Sergio Canales poslal průnikovou přihrávku za obranu domácího mužstva, nicméně nikdo v zeleném dresu se k míči nedostal před domácím brankářem.
43'
Borja Mayoral poslal nádherný oblouček za obranu Realu Betis, nicméně tam se nedostal nikdo v dresu Levante. Hosté mohou uklidnit hru.
42'
Sergio León prošel s míčem na hranici pokutového území, kde si jej přehodil na pravačku, ale dělovkou nártem vůbec netrefil branku Levante.
41'
Toňo se vydal na individuální průnik na polovinu Betisu, ale Marc Bartra mu vystavil stopku, když mu jednoduše nastavil tělo. Levante bude rozehrávat.
40'
Zadáci Realu Betis si znovu vyměňují krátké přihrávky a nepouští hráče Levante k míči. Hosté chtějí snížit ještě před poločasovou přestávkou.
39'
Hostující trenér nyní neudržel emoce a pronesl několik slovíček směrem k hlavnímu rozhodčímu. Sudí mu dal poslední šanci. Příště už se bude pakovat na tribunu.
38'
Už to vypadalo, že Levante může slavit třetí branku, jenže Moralesův zásah kvůli ofsajdu neplatí!
37'
Lorenzo Morón si při svém průniku na polovinu Levante pomohl útočným faulem a poslal k zemi domácího obránce Veza. Sudí jeho prohřšek dobře viděl.
36'
Rúben Vezo nakopl míč na polovinu soupeře, jenže nikdo z hráčů v modrém dresu jeho pobídku nepochopil. Fotbalisté Betisu mohou uklidnit hru.
35'
Sergio Canales si v pokutovém území zpracoval dobrý centr z pravé strany, jenže ránou z otočky trefil jen obránce, který zamezil míči v cestě do sítě!
33'
Levante přidává druhou branku a odskakuje do vedení 2:0! Domácí celek zahrával rohový kop. Jeho exekuce se ujal José Campaňa a hostující brankář PAU LÓPEZ si srazil míč do sítě!
32'
Nikola Vukčević utekl svému strážci po pravém křídle a odcentroval na malé vápno. Nikdo v modrém dresu na jeho střílený centr nedosáhl.
31'
Hosté zahrávali rohový kop. Centr od rohového praporku přiletěl na malé vápno, kde se do hlavičky tlačil Sergio Canales, ale domácí obránce Vezo byl důraznější.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání. Real Betis se sice snaží útočit, jenže nemá prostor ke kombinaci. Levante dnes brání opravdu skvěle.
29'
Wilfrid Kaptoum táhl akci Realu Betis středem hrací plochy. Domácí Nikola Vukčević jej zatažením za dres poslal k zemi a dostává žlutou kartu.
28'
José Luis Morales dostal dobrou přihrávku na levé křídlo, jenže si nedokázal obhodit obránce a jeden ze soupeřů jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
27'
Sidnei si v hlavičkovém souboji na polovině Levante pomohl nedovoleným zákrokem a navíc dostává žlutou kartu.
26'
Marcos Remeseiro znovu odcentroval z pravé strany pokutového území. Jeho pobídka byla tentokrát příliš krátká a obrana Betisu míč odehrála do bezpečí.
25'
Coke postupoval vpřed středem hrací plochy, nicméně na polovině hrací plochy udělal zbytečnou zasekávačku a důrazný Wilfrid Kaptoum jej obral o míč.
24'
Júnior Firpo se v pokutovém území natáhl po centru z pravé strany hrací plochy, jenže ve velké rychlosti už míč nestačil nasměrovat mezi tři tyče.
23'
Pau López se musel zapojit do rozehrávky hostujícího celku. Brankář Betisu nakopl míč na pravé křídlo, ale Real Betis u balónu dlouho nezůstal.
22'
Hra je přerušena! Enis Bardhi si ze souboje na polovině Realu Betis odnese bolestivý šrám na polovině soupeře. Domácí rychlonožka však bude schopen pokračovat.
21'
José Luis Morales se skvěle vrátil na vlastní polovinu a vynikajícím obranným zákrokem vybojoval míč pro domácí celek. Betis se směrem dopředu trápí.
20'
Marcos Remeseiro si naběhl na přihrávku z autového vhazování. Domácí fotbalista měl proti sobě hned dva soupeře a neudržel proti nim míč.
19'
Rúben Vezo diriguje rozehrávku domácího celku na polovině hrací plochy. Fotbalisté Levante chtějí hrát s míčem na kopačkách a nepouští Betis do útočení.
18'
Exekuce následného přímého kopu se ujal Sergio Canales, který zvolil nadýchaný centr na značku pokutového kopu, jenže tam nebyl nikdo v zeleném.
17'
Coke fauloval v blízkosti hranice pokutového území a nabídl Realu Betis rozehrávku přímého kopu ze zajímavé pozice. Navíc může být rád, že nedostal žlutou kartu.
16'
Marcos Remeseiro obdržel krásnou přihrávku na pravé křídlo a poslal zpětnou pobídku na hranici velkého vápna, jenže tam nebyl nikdo v modrém.
15'
Levante se znovu usadilo na polovině soupeře, nicméně hráči Betisu nyní brání v pevném bloku a nedávají domácím fotbalistům prostor ke kombinaci.
14'
Sergio Canales se zpoza hranice pokutového území opřel do odraženého míče, jenže si nestačil seřídit mířidla a zakončil jen do boční sítě.
13'
Andrés Guardado přenesl hru na levé křídlo, kde byl Júnior Firpo, jenže ten si netroufl na individuální průnik a raději si pomohl zpětnou přihrávkou.
12'
Nikola Vukčević se skvěle vrátil do blízkosti vlastní šestnáctky a včasným skluzem odehrál míč mimo hrací plochu. Levante nepouští Betis do střelecké pozice.
11'
Domácí fanoušci jsou po úvodní brance dnešního utkání jako urvaní ze řetězu. Zaplněný stadion nyní bouří a žene své oblíbence do útoku.
9'
Domácí Levante se hned z první šance dnešního souboje dostává do vedení! Do pokutového území přiletěl nádherný centr z pravé strany, na který si naběhl JOSÉ CAMPAŃA a pohotovou střelou rozvlnil síť!
8'
Marc Bartra diriguje rozehrávku Realu Betis na polovině soupeře. Nikdo v modrém dresu Levante rozehrávku hostujícího celku neatakuje.
7'
Coke odcentroval z hranice pokutového území na malé vápno, nicméně nikdo v modrém dresu na jeho nádhernou přihrávku nedosáhl.
6'
Aitor Fernández se zapojil do rozehrávky domácího celku. Jeho nákop na levé křídlo si zpracoval Bardhi, jenže důrazná obrana Betisu míč vybojovala.
5'
Nikola Vukčević vhazoval na pravé straně hrací plochy. Následně přiletěla přihrávka do pokutového území, ale nikdo v modrém nedokázal zakončit.
4'
Coke si krásně obhodil jednoho ze soupeřů a poslal přihrávku do pokutového území. Jeho přihrávka skončila na noze prvního obránce.
3'
Rober poslal dobrou přihrávku za obranu Betisu, kam si naběhl Morales, jenže ten svým centrem z levé strany nenašel nikoho v modrém dresu.
2'
Emerson vybojoval přihrávku na pravou stranu, jenže nedokázal obejít důrazného obránce a o míč rychle přišel. Levante bude vhazovat.
1'
Levante obstaralo výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Levante se ihned vydalo do útoku, jenže nikdo v tmavém na dlouhou pobídku nedosáhl.
1'
Oba týmy už jsou na hrací ploše. Levante bude hrát v tmavých dresech, zatímco Real Betis přijel v zelenobílém.

Levante UD: Aitor Fernández – Coke, Vezo, Rober – Remeseiro, E. Bardhi, N. Vukčević, Campaña, Toňo – B. Mayoral, Morales.
Náhradníci: Olazábal – Martí, Pedro López, Simon, Dwamena, Chema, Luna.

Real Betis: Pau López – Mandi, Bartra, Sidnei – Emerson, Canales, Guardado, Kaptoum, Firpo – Morón, León.
Náhradníci: Robles – Jesé, Joaquín, Javi García, Guerrero, Lainez, Tello.

Rozhodčí: Jaime – Bueno, Tresaco.
Vzájemný zápas

Dnešní soupeři se spolu střetli v polovině srpna. Levante vyhrálo na půdě Betisu vysoko 3:0.
Levante UD

Levante je na tom mnohem hůř! Domácí celek bude do posledního kola bojovat o setrvání v nejvyšší španělské soutěži. Aktuálně má na svém kontě třicet čtyři bodů a patří mu sedmnáctá pozice španělské ligy. Na záchranu má navíc náskok jen v podobě jediného bodu. Nebezpečně na něj kromě Valladolidu útočí také Huesca, která v posledních týdnech rapidně zlepšila své výkony. V minulém kole doma Levante remizovalo 2:2 s Espanyolem.
Real Betis

Real Betis zatím prožívá průměrnou sezónu. Dnešní hostující celek sice dlouhou dobu okupoval pozice, ze kterých se postupuje do pohárové Evropy, ale v posledních kolech z nich vypadl. Nyní má na svém kontě čtyřicet tři bodů a patří mu devátá pozice. Na pohárové příčky aktuálně ztrácí jen tři body. V minulém utkání však doma prohrál 1:2 s Valencií.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání La Ligy mezi Levante a Realem Betis. Výkop je stanoven na 21:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.