La Liga - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real : Levante - 20. října 2018   13:00

Real
72' Marcelo (Benzema)
1:2
(0:2)
Levante
7' Morales  (Postigo) • 13' Martí
Real
Courtois – Odriozola Arzallus (46. Bale), Varane, Ramos, Marcelo – Modrić, Casemiro, Isco (60. Benzema) – L. Vázquez, Díaz, Asensio (60. D. Ceballos).
Navas – Nacho Fernández, Kroos, Benzema, Bale, D. Ceballos, Reguilón.
Cuadra – Barbero, López
Estadio Santiago Bernábeu. Madrid
Levante
Olazábal – Cabaco, Postigo (76. Chema), Suárez Pier – Remeseiro, Rochina (67. Doukouré), E. Bardhi, Campaña, Toňo – Morales, Martí (79. E. Boateng).
Aitor Fernández – Chema, Doukouré, Pedro López, Simon, Dwamena, E. Boateng.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 70 % : 30 %.
Střely na branku: 12:2. Střely mimo: 14:3. Rohy: 15:1. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 11:18.
Je konec! Real Madrid nezvládl domácí zápas s Levante a prohrál 1:2! Levante vlétlo do utkání jako velká voda a José Luis Morales v šesté minutě otevřel skóre! Ve 13. minutě navíc sudí po poradě s kolegou u videa odpískal Varaneho ruku a Roger Martí navýšil vedení hostujícího mužstva. Real mohl rychle snížit, ale Asensiova branka neplatila kvůli ofsajdu. Po dalším rohovém kopu Mariano pro změnu orazítkoval horní tyč. Dvě minuty před přestávkou měl vyloženou šanci Lucas Vázquez, ale z těsné blízkosti trefil nohu soupeřova brankáře. Do druhého poločasu nastoupil také Gereth Bale. Ten o sobě dal vědět v 66. minutě, kdy střelou z přímého kopu protáhl soupeřova brankáře. V 72. minutě se Real přeci jen dočkal branky. Střelou pod břevno se prosadil Marcelo. O čtyři minuty později mohlo být vyrovnáno, ale Benzema trefil tyč. Real dokázal vyrovnat, ale Mariano dopravil míč do sítě z ofsajdu. V nastavení mohl ještě výhru Levante podtrhnout Morales, ale jeho přízemní pokus prolétl kolem zadní tyče.
90+4'
90+4'
Marcelo ještě dostává žlutou kartu.
90+4'
Oier Olazábal po dalším rohovém kopu Realu Madrid vyrazil mezi hlavičkáře a vybojoval míč. Hosté se následně dostali do šance. Morales šel sám na brankáře, ale minul vzdálenější tyč!
90+3'
Domácí fotbalisté se nyní nemohou probít na polovinu Levante. Hosté skvěle napadají rozehrávku Realu a jsou hodně blízko k fantastickému úspěchu.
90+2'
Mariano se pustil do hlavičkového souboje se soupeřem. Obránce Levante měl ve výskoku výhodu výškových centimetrů a domácího útočníka k míči nepustil.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Luka Modrič dirigoval akci Realu Madrid před pokutovým územím soupeře. Obrana Levante ale znovu skvěle zasáhla a hosté odkopli míč na polovinu Realu.
89'
Remeseiro ostrým skluzem fauloval na polovině hřiště a za odměnu vidí žlutou kartu.
88'
Realu se sice podařilo dopravit míč do sítě, ale Mariano se při hlavičce Karima Benzemy pohyboval za hranou ofsajdu. Jeho dorážka proto nemůže platit!
88'
Mariano se po zmatcích na hranici pokutového území opřel do odraženého míče, jenže jeho pokus nártem mířil přímo do rukavic připraveného brankáře.
87'
Střídající Boateng si naběhl za obranu Realu Madrid, ale akci hostujícího celku tentokrát zastavuje zdvižený praporek. Po ofsajdu bude rozehrávat Real.
86'
Marcelo se natahoval po odraženém míči, ale brazilskému šikulovi tentokrát scházely centimetry. Real už útočí ze všech sil, ale obrana Levante hraje skvěle.
85'
Rozehrávka přímého kopu se Realu příliš nepovedla. K odraženému míči se přesto probil Marcelo, který odcentroval do prostoru, kam spěchal Ramos, jenže zadák Levante měl k míči blíže.
84'
Karim Benzema při dalším průniku do pokutového území upadl a vymodlil si faul. Real tak bude zahrávat přímý kop z hranice pokutového území.
83'
José Luis Morales uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hrací plochy, ale míč pouze prodloužil do zámezí. Real tak může pokračovat v kombinaci.
82'
Boateng bez váhání odkopl míč do zámezí. Fotbalisté Levante si zbytečně nechtějí přidělávat práci a raději si pomáhají dlouhými odkopy.
81'
Levante už sbírá vteřinky za každou cenu. Hostující brankář dlouho otálel s rozehrávkou. Příště za to může dostat žlutou kartu.
80'
Zadáci Realu Madrid kombinují s míčem na vlastní polovině. Obrana španělského giganta hecuje své spoluhráče k větši aktivitě. Realu už moc času nezbývá.
79'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Roger Martí, přichází Emmanuel Boateng.
78'
José Luis Morales si zpracoval přihrávku na polovinu hrací plochy, otočil se s míčem a na malou chvíli otupil rostoucí tlak Realu Madrid.
77'
Mohlo být vyrovnáno! Karim Benzema vypálil ze střední vzdálenosti a jeho parádní střelu zastavila až branková konstrukce!
76'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Sergio Postigo, přichází Chema.
75'
Hra je přerušena! Sergio Postigo zůstává ležet na trávníku a drží se za levou nohu. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat ve hře.
74'
Benzema je rázem při chuti! Francouzský fotbalista se prosmýkl do pokutového území, ale z jeho levé strany nenašel nikoho ze spoluhráčů
72'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Real se přeci jen dočkal branky! Konečně se projevilo střídání! Od Karima Benzemy se míč dostal k Marcelovi, který dělovkou pod břevno rozjásal domácí fanoušky a vykřesal Realu naději! Levante to ještě bude mít hodně těžké!
70'
Karim Benzema se po levé straně prosmýkl do pokutového území, odkud zkoušel centrovat na malé vápno, jenže získal jen rohový kop.
69'
Oier Olazábal po delší době odkopl míč na polovinu Realu Madrid. Enis Bardhi se řítil mezi stopery domácího celku, ale Raphaël Varane jej čistým zákrokem zastavil.
68'
Obrana Levante hraje blízko u sebe a nenechává fotbalistům Realu Madrid prostor. Modrič sice odcentroval na malé vápno, ale Mariano na centr nedoskočil.
67'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Rubén Rochina, přichází Cheick Doukouré.
66'
K balónu se nakonec postavil právě Gereth Bale, který vyslal zajímavou střelu levačkou přes zeď. Brankář Oier Olazábal se prolétl vzduchem a vyrazil míč na roh!
65'
Casemiro upadl po faulu v blízkosti pokutového území. Real Madrid tak bude zahrávat přímý kop z výborné pozice. Míč si už chystá Gereth Bale.
64'
Karim Benzema odcentroval z levé strany do pokutového území. Jeho centr mířil na Mariana, ale druhý jmenovaný se přes obránce neprotlačil.
63'
Poprvé o sobě dal vědět také Gereth Bale. Rychlonohý fotbalista Realu Madrid zakončil levačkou zpoza pokutového území. Oier Olazábal si připsal snadný zákrok.
62'
Dani Ceballos zkusil své štěstí střelou zpoza hranice pokutového území. Do cesty se mu postavil obránce, který jeho dělovku pravačkou zablokoval.
61'
Sergio Ramos vyslal dlouhou přihrávku na Marcela a spěchal za centrem do pokutového území. Nadýchaná přihrávka skončila na hlavě pozorného obránce.
60'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Karim Benzema.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marco Asensio, přichází Dani Ceballos.
60'
Je za námi hodina hry a Real Madrid stále marně hledá cestičku přes obranu svého soupeře. Fotbalisté Levante dnes podávají opravdu výborný výkon.
59'
Levante zahrávalo další rohový kop. Míč se tentokrát stáčel přímo do branky, nicméně brankář Thibaut Courtois byl pozorný a vyboxoval jej do bezpečí.
58'
Roger Martí dostal přihrávku před pokutové území, krásně se uvolnil a z jeho hranice dokázal zakončit. Raphaël Varane jeho pokus srazil na roh.
57'
Levante skvěle napadá rozehrávku Realu Madrid a nepouští domácí hvězdy do zakončení. Na hrací plochu přišel Bale, který dosud takřka nebyl vidět.
56'
Také Levante nyní zahrávalo rohový kop. Centr od rohového praporku se snesl na malé vápno, odkud míč odhlavičkoval nikým neatakovaný Sergio Ramos.
55'
Domácí celek následně zahrával rohový kop. Luka Modrič odcentroval na přední tyč, kde s přehledem zakročil obránce Erick Cabaco.
54'
Real následně zahrával přímý kop z hranice pokutového území. Jeho exekuce se ujal Isco, jehož centr z malého vápna odvrátil obránce Levante.
53'
Erick Cabaco fauloval Asensia zatažením za dres na hranici pokutového území a za odměnu dostává žlutou kartu.
52'
Marcos Remeseiro odcentroval z pravé strany do pokutového území. Za jeho pobídkou se tlačil José Luis Morales, ale z ostrého úhlu branku Realu Madrid neohrozil.
51'
První velká šance Realu Madrid ve druhé půli. Modrič nečekaně zakončil v pokutovém území, ale jeho přízemní střela prolétla kolem zadní tyče!
50'
Casemiro se z pravé strany pokusil odcentrovat před branku Levante, jenže jeho pobídka byla hodně nepovedená a brankář Oier Olazábal ukryl míč do rukavic.
49'
Luka Modrič uvolnil spoluhráče na pravé straně hrací plochy. Lucas Vázquez se přes dobře postaveného soupeře nedostal k odcentrování.
48'
Sergio Ramos se skvěle vrátil do pokutového území a před Moralesem odhlavičkoval do bezpečí nadýchaný centr z levé strany hrací plochy.
47'
José Luis Morales pokračuje v aktivním výkonu. Hostující útočník na pravé straně dostal pod tlak Vázqueze. Nakonec si ale pomohl nedovoleným zákrokem.
46'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Álvaro Odriozola Arzallus, přichází Gareth Bale.
46'
První poločas končí! Vypadá to, že v Madridu se pomalu rodí další senzace. Levante vlétlo do utkání jako velká voda a José Luis Morales v šesté minutě otevřel skóre! Ve 13. minutě navíc sudí po poradě s kolegou u videa odpískal Varaneho ruku a Roger Martí navýšil vedení hostujícího mužstva. Real mohl rychle snížit, ale Asensiova branka neplatila kvůli ofsajdu. Po dalším rohovém kopu Mariano pro změnu orazítkoval horní tyč. Dvě minuty před přestávkou měl vyloženou šanci Lucas Vázquez, ale z těsné blízkosti trefil nohu soupeřova brankáře. Do kabin se proto odchází za stavu 0:2.
45+3'
45+3'
Mariano Díaz upadl v pokutovém území a dožadoval se odpískání pokutového kopu. Rozhodčí však souboj posoudil jako čistý a nechal pokračovat ve hře.
45+2'
Další akci Realu Madrid zastavuje zdvižený praporek! Své postavení si tentokrát nepohlídal Mariano Díaz. Levante může dohrát poločas s míčem na kopačkách.
45+1'
Real zahrával další rohový kop. Na vysoký centr si počkal Casemiro, který hlavičkoval v záklonu a nezamířil mezi tři tyče.
45'
Nastavují se tři minuty!
45'
Marcelo chtěl oslovit Asensia, jenže obránce Erick Cabaco přečetl jeho úmysl, vrátil se na svůj post a přihrávku překazil. Zdá se, že Levante uhraje první poločas s nulou.
43'
Pro Real mohlo být ještě hůře! Levante totiž přidalo další branku, jenže tentokrát se jednalo o ofsajd!
43'
Bílý balet zahrával další rohový kop. Centr od rohového praporku přiletěl na malé vápno, kde se k němu dostal Lucas Vázquez, ale z těsné blízkosti nepřekonal brankáře!
42'
Casemiro dostal pěknou přihrávku na pravou stranu hrací plochy, jenže ani on tentokrát nepodpořil útok Realu dobrým náběhem. Hosté se brání bez větších problémů.
41'
Casemiro poněkolikáté během prvního poločasu odcentroval do pokutového území. Před Marianem tentokrát hlavou zasáhl obránce Erick Cabaco.
40'
Isco si naběhl na zpětnou přihrávku z kopačky Marcela. Krajní obránce Realu Madrid svému spoluhráči poslal přihrávku na paty a Isco se nedokázal uvolnit.
39'
Morales se prosmýkl kolem obránce na pravém křídle a zpětnou přihrávkou se snažil vybídnout Bardhiho. Na poslední chvíli se stačil vrátit Marcelo.
38'
Na opačné straně se do pokutového území řítil aktivní Morales. Akci hostujícího výběru zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
37'
Casemiro vyslal parádní centr na hranici pokutového území. Do zakončení se tlačil Mariano Díaz, který se přes skvěle postaveného Postiga nedostal ke střele.
36'
Real Madrid rozehrával přímý kop na polovině soupeře. Marcelo chtěl rozehrávku urychlit, jenže jeho přihrávku na levou stranu zastavila obrana soupeře.
35'
Po dalším rohovém kopu vyrazil Oier Olazábal ven z branky a vyboxoval balón pryč z pokutového území. Real Madrid však zůstává u míče.
34'
Realu chybí také potřebné štěstí! Na další povedený centr od rohového praporku si naskočil Mariano, jehož dělovka orazítkovala horní tyč!
33'
Lucas Vázquez se tentokrát v pokutovém území odhodlal k zakončení. Jeho pokus levačkou z otočky mířil přímo do míst, kde stál připravený brankář Oier Olazábal.
32'
Lucas Vázquez dostal prostor na pravé straně pokutového území, jenže místo odcentrování poslal zpětnou přihrávku na Casemira, jehož pokus byl nepřesný.
31'
Álvaro Odriozola Arzallus si krásně zpracoval vysokou přihrávku a hnal se do pokutového území. Na jeho hranici se mu do cesty postavil Postigo, jež mu balón vypíchl.
30'
Morales táhl další akci Levante středem hrací plochy. Na hranici pokutového území hledal Bardhiho, ale výborně postavený Casemiro dokázal zasáhnout.
29'
Lucas Vázquez byl faulován na polovině hrací plochy. Také Toňův zákrok se obejde bez karetního trestu. Real Madrid se v posledních minutách nemůže dostat před soupeřovu branku.
28'
Casemiro pořádně riskoval ve vlastním pokutovém území. Domácí fotbalista nechtěl míč odkopnout před Moralesem. Hostující útočník jej naštěstí pro Real fauloval.
27'
Luka Modrič načechral nadýchaný centr na malé vápno. Do zakončení se tlačili hned dva fotbalisté v bílém dresu, ale ani jeden z nich na centr nedosáhl.
26'
Isco si na polovině hrací plochy skvěle pokryl míč tělem a nechal se faulovat. Hosté hrají skvěle i po taktické stránce a nepouštějí Real do tlaku.
25'
Roger Martí nakopl míč na polovinu Realu Madrid. Raphaël Varane tentokrát vystoupil včas a přetlačil Moralese. Hosté však získali vhazování.
24'
Hosté nyní uklidňují hru kombinací na vlastní polovině. Rozehrávku Levante diriguje Roberto Suárez Pier. Nikdo v bílém dresu kombinaci soupeře neatakuje.
23'
Centr od rohového praporku přiletěl na Casemira, který jej prodloužil na Ramose, ale jeho zakončení brankář Oier Olazábal fantasticky vyrazil nad břevno!
22'
Marcelo prošel s míčem po levé straně na hranici pokutového území. K odcentrování se nakonec probil Isco, který trefil jen obránce. Bude z toho roh.
21'
Sergio Ramos musel zabrat do obrany. Domácí stoper si nakonec pomohl malou domů. Real se ale jen s obtížemi dostává na polovinu soupeře.
20'
José Luis Morales se v pokutovém území tlačil za odraženým míčem na malé vápno. Brankář Thibaut Courtois však dával pozor a došel si pro míč.
19'
Tohle je pro Real Madrid hodně špatný vstup do dnešního souboje. Hráči Levante jsou naopak dosavadním průběhem nabuzení a tlačí se do útoku.
18'
Tak pozor! Už to vypadalo, že Real dokázal snížit, ale sudí se znovu radil s kolegou u videa a branku odvolal! Zakončující Asensio stál podle všeho v ofsajdu!
16'
Marcelo si při průniku po levém křídle pomohl zatažením soupeře za dres a dopustil se nedovoleného zákroku. Levante může opět zaútočit.
15'
Real Madrid se okamžitě nastěhoval na polovinu soupeře a snaží si najít cestičku do pokutového území. Levante však brání v pevném bloku.
13'
Levante právě vstřelilo branku!
Pohroma pro Real Madrid! K exekuci pokutového kopu se postavil ROGER MARTÍ, který vypálil k tyči a uklidil míč do sítě!
13'
Tak pozor! Rozhodčí se ještě radil s kolegou u videa a nakonec ukázal na značku pokutového kopu!
12'
Raphaël Varane tentokrát zahrál rukou na hranici pokutového území a Levante bude zahrávat přímý kop z vynikající pozice. Real nezačíná vůbec dobře.
11'
Morales si znovu nabíhal na vysokou přihrávku za obranu Realu Madrid. Tentokrát si však nepotykal se zpracováním a Raphaël Varane mu balón ukopl.
10'
Rozehrávky přímého kopu se ujal Isco. Do zakončení se akrobatickým způsobem položil Sergio Ramos, který levačkou vybojoval jen roh.
9'
Marco Asensio upadl na hranici pokutového území a dožadoval se odpískání pokutového kopu. Sudí hru přerušil, ale bude z toho jen přímý kop pro Real.
7'
Neskutečné! Mizérie Realu Madrid nadále pokračuje! Na domácí celek pískají vlastní fanoušci! Na krásnou přihrávku za obranu si naběhl JOSĚ LUIS MORALES, který si obhodil brankáře a zavěsil do prázdné branky!
6'
Lucas Vázquez si naběhl na krásnou přihrávku do pokutového území, ale vinou špatného zpracování musel zakončovat zády k brance a trefil jen obránce.
5'
Zadáci Levante uklidňují hru kombinací v zadních řadách. Hostující celek spíše vyčkává a hledá skulinku v záložní řadě Realu Madrid.
4'
Marcelo poslal přihrávku na levé křídlo, odkud Asensio vyslal do pokutového území Isca. Poslední jmenovaný ale nedotáhl svou kličku do konce.
3'
Álvaro Odriozola Arzallus vyslal prudkou přihrávku podél levé postranní čáry. Marco Asensio dokázal odcentrovat do šestnáctky, ale míč už podle sudího opustil hrací plochu.
2'
Sergio Ramos si dal pozor na vysoký nákop za obranu Realu. Domácí stoper před rozběhnutým Moralesem odhlavičkoval míč do bezpečí.
1'
Real obstaral výkop do dnešního utkání. Domácí celek zahájil dnešní duel kombinací v zadních řadách. Álvaro Odriozola Arzallus si před dotírajícím soupeřem pomohl malou domů.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Real Madrid bude hrát v tradičních bílých dresech, zatímco Levante přijelo v modročerveném.

Real Madrid CF: Courtois – Odriozola Arzallus, Varane, Ramos, Marcelo – Modrić, Casemiro, Isco – L. Vázquez, Díaz, Asensio.
Náhradníci: Navas – Nacho Fernández, Kroos, Benzema, Bale, D. Ceballos, Reguilón.

Levante UD: Olazábal – Cabaco, Postigo, Suárez Pier – Remeseiro, Rochina, E. Bardhi, Campaña, Toňo – Morales, Martí.
Náhradníci: Aitor Fernández – Chema, Doukouré, Pedro López, Simon, Dwamena, E. Boateng.

Rozhodčí: Cuadra – Barbero, López.
Real Madrid CF

Slavný Real Madrid prožívá novou etapu své existence. Bílý balet totiž před startem nového ročníku opustil nepolapitelný Cristiano Ronaldo. Real v osmi duelech vybojoval čtrnáct bodů a je až na čtvrté pozici dva body za vedoucí Sevillou. V posledních třech zápasech uhrál Real v lize jediný bod za remízu s Atléticem Madrid. Naposledy prohrál na půdě Alavése. V Lize mistrů navíc neuspěl v Moskvě proti CSKA. Jak si poradí s generálkou na zápas proti Plzni?
Levante UD

Levante zatím prožívá solidní úvod sezóny. Dnešní hostující celek v osmi kolech nasbíral deset bodů a patří mu jedenáctá pozice. To je na nováčka nejvyšší španělské soutěže hodně solidní počin. Na sestupové pozice má Levante náskok v podobě tří bodů. Poslední dva zápasy před reprezentační pauzou dokázalo vyhrát. Nejprve doma porazilo Deportivo Alavés. V dalším souboji tak vyloupilo stadion Getafe.
Dobré odpoledne všem fanynkám a fanouškům španělského fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z Primera Division mezi Realem Madrid a Levante. Výkop je stanoven na 13 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.