La Liga - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valencia : Vallecano - 24. listopadu 2018   16:15

Valencia
35' S. Mina (Rodrigo) • 61' S. Mina  • 76' Gameiro (Rodrigo)
3:0
(1:0)
Valencia
Neto – Wass, Gabriel, Diakhaby, Gayá – Soler (81. Vezo), Coquelin, Parejo (C), Guedes (72. Torres) – Rodrigo, S. Mina (67. Gameiro).
Doménech – Vezo, Kondogbia, Gameiro, Lato, Torres, Batshuayi.
Estadio de Mestalla, Valencia
37814 diváků
Vallecano
Dimitrievski – Advíncula, Gálvez, Amat, Á. Moreno – Comesaña – Embarba (C) (53. Á. García), Imbula, Trejo (73. Alegría), Pozo (58. Bébé) – De Tomás.
Alberto García – G. Elustondo, Bébé, Alegría, Á. García, Velázquez, Akieme.

Valencia poprvé v letošní sezóně zvítězila v domácím prostředí, když na Mestalle rozdílem třídy porazila Vallecano. Hosté byli zejména po přestávce bezzubí a zásluhou dvou branek Santiaga Miny a střídajícího Kévina Gameira odjíždí domů s prázdnou. Konečný výsledek dnešního utkání. Valencia 3 Vallecano 0.
90+4'
90+4'
Alex Alegría se ocitl v ofsajdu v momentě, kdy do konce zápasu už zbývá odehrát jen několik málo sekund.
90+1'
Rodrigo napřáhl na pravé straně šestnáctky ke střele, která skončila pouze v náručí brankáře Vallecana.
90'
Nad rámec dnešního utkání byly nastaveny 4 minuty.
88'
Dlouho se kvůli zkoumání videa nehrálo, a tak uvidíme, kolik se bude nad rámec dnešního zápasu nastavovat.
87'
Luis Advíncula předvedl hokejový bodyček, ze kterého ho usvědčilo video, a žlutá karta byla udělena právě jemu, což je velký problém. Hosté dohrávají o deseti. Rozhodčí zaslouží pochvalu.
83'
Alex Alegría se dostal po parádní patičce spoluhráče na levé straně šestnáctky k prudké přízemní střele, jenže trefil pouze rukavice Neta, který nadvakrát míč zastavil! Skóre je stejné.
81'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Carlos Soler, přichází Rúben Vezo.
80'
Vallecano na levém křídle vydřelo po sraženém centru rohový kop, jenže následný pas během trajektorie opustil hrací plochu a na řadu přichází třetí změna na straně Valencie.
76'
Valencia právě vstřelila branku!
KÉVIN GAMEIRO vyrazil na ose hrací plochy do rychlého protiútoku 2 na 1 a po výměně míče s Rodrigem ve skluzu skóroval z blízkosti do prázdné brány! Valencia vede nad hostujícím Vallecanem už o tři góly. Asistence: Rodrigo.
74'
Carlos Soler na levé straně útočné poloviny Vallecana fauloval v blízkosti šestnáctky a viděl žlutou kartu za to, že zezadu poslal k zemi pronikajícího Álexe Morena.
74'
Álex Moreno dokázal dobře odcentrovat z levého křídla, jenže míč byl na přední tyči brány Valencie odvrácen.
73'
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Óscar Trejo, přichází Alex Alegría.
73'
Fotbalisté Valencie rozehráli na pravé straně další z rohových kopu, po kterém se tentokrát k ničemu nedostali.
72'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Gonçalo Guedes, přichází Ferrán Torres.
71'
Rodrigo si na pravé straně šestnáctky rovnal míč po kolmé přihrávce na pravačku a přízemní střelu, jenže jeden z hostů mu ho na poslední chvíli ukopl a odvrátil na rohový kop.
70'
Álex Moreno skvěle vystoupil a vystavil na pravé straně šestnáctky do ofsajdového postavení Daniho Pareja.
69'
Bébé se snažil protlačit do zakončení v blízkosti šestnáctky, jenže fauloval a poté se marně odvolával u rozhodčího.
67'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Santiago Mina, přichází Kévin Gameiro.
66'
Vallecano se po rozehrání rohového kopu na levé straně hřiště k ničemu nedostalo a Valencia se definitivně ubránila.
65'
Raúl De Tomás se pokusil na levé straně šestnáctky snížit střelou z úhlu, kterou mohl Neto na přední tyči snadno zastavit, jenže měl problémy a míč vyrazil na rohový kop.
61'
Dani Parejo na pravé straně rozehrál rohový kop a po jeho přetaženém centru se ocitl na vzdálenější levé tyči ve velké šanci Rodrigo, který si parádně zpracoval míč na prsa a přízemní střelou na dlouhou nohu z úhlu mířil ke vzdálenější pravé tyči! Stole Dimitrievski ale jeho pokus fantasticky vyrazil levou nohou, mělo to ovšem háček, protože k dorážce se dostal SANTIAGO MINA a z blízka míč poslal pod víko!
59'
Vallecano podruhé vystřídalo a na přední pravé tyči se dostal po rozehrání rohového kopu k hlavičce Alejandro Gálvez, jenže míč poslal vysoko nad bránu Valencie.
58'
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází José Angel Pozo, přichází Bébé.
56'
Dani Parejo rozehrál na pravé straně hřiště rohový kop a jeho centr byl na přední tyči zpacifikován hostující obranou.
55'
Gonçalo Guedes se na levé straně šestnáctky pěkně uvolnil a do šestnáctky poslal z ostrého úhlu přízemní centr, který byl na přední tyči Vallecanem úspěšně odvrácen.
54'
Mouctar Diakhaby na pravém křídle nedostihl prudkou kolmou přihrávku a následoval odkop od brány Vallecana.
53'
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Adrián Embarba, přichází Álvaro García.
52'
Dani Parejo rozehrál standardní situaci a na vzdálenější pravou tyč točil pěkný centr, hosté ho ale dokázali odvrátit.
51'
Alejandro Gálvez se postavil do cesty rozeběhnutému hráčovi Valencie a za ostrý faul viděl žlutou kartu.
51'
Carlos Soler po rozehrání rohového kopu vypálil zpoza šestnáctky, míč ale zamířil pouze do náruče Stolea Dimitrievskiho, který si v bráně hostů připsal snadný zákrok.
50'
Rodrigo se uprostřed šestnáctky ocital po krásné kolmé přihrávce v obrovské šanci, jenže Giannelli Imbula přispěchal s rychlým skluzem a míč odvrátil na rohový kop.
49'
Ještě je potřeba dodat, že oba týmy nastoupily do druhého poločasu ve stejném složení, v jakém zápase zahájily.
47'
Rayo Vallecano je sice předposlední, jenže letos už dokázalo potrápit i tým jako Barcelona, které na začátku listopadu podlehlo doma těsně 2:3.
46'
José Gayá si na přední tyči naběhl na krásný přízemní centr z levého křídla, jenže byl tísněn a jeho střela pod tlakem zamířila vysoko nad bránu Vallecana.
46'
Druhý poločas začal s mírným zpožděním, jelikož pořadatelé museli upravit upevnění sítě brány.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:17.
Úvodní poločas na Mestalle byl poměrně vyrovnaný, i když blíže ke gólu měli domácí fotbalisté Valencie a deset minut před přestávkou byli za svou snahu odměněni, když se krásnou technickou střelou po prodloužení míče za obranu prosadil Santiago Mina. Skóre po prvním poločase. Valencia 1 Vallecano 0.
45+1'
45+1'
José Angel Pozo si uprostřed hřiště navedl míč na pravačku a zpoza šestnáctky zamířil vysoko nad bránu.
45'
Nad rámec prvního poločasu byla nastavena 1 minuta.
44'
Carlos Soler poslal do šestnáctky z pravého křídla parádní přízemní centr, na který si na značce pokutového kopu naběhl Rodrigo, a v akrobatické pozici poslal míč těsně vedle pravé tyče. Vzrušení ale bylo kvůli ofsajdu nakonec zbytečné.
43'
Hra je z obou stran velice vyrovnaná, Valencia ovšem získala po vstřelení vedoucí branky velké sebevědomí.
41'
Santi Comesaña chtěl ve skluzu zahrát míč, jenže místo něho trefil pouze nohy domácího Rodriga.
40'
Nakonec to byl Rodrigo, kdo byl po přízemním centru z pravého křídla poslán uprostřed pokutového území k zemi. Píšťalka hlavního rozhodčího ale zůstala němá.
38'
Santiago Mina chtěl na ose hřiště zrychlit hru kolmou přihrávkou, jenže byla dlouhá a zamířila do území nikoho.
37'
Jeden z hráčů Valencie upadl v blízkosti hranice šestnáctky nebo dokonce uvnitř ní, penalta se ovšem nepískala a hra pokračovala za pískotu domácích fanoušků.
35'
Rodrigo vyhrál důležitý hlavičkový souboj, během něhož míč prodloužil hlavou za sebe a v pokutovém území si na něj ve sprintu naběhl SANTIAGO MINA, místo zpracování ho ale kontroloval pouze pohledem a ve správný okamžik ho technickou střelou uklidil přesně do pravého horního rohu brány! Nádherný gól, po kterém Valencia vede 1:0. Asistence: Rodrigo.
34'
Gonçalo Guedes předvedl na levém křídle pěkný sprint a poté byl stažen k zemi, jenže faul se nepískal.
32'
Ze zápasu uběhlo úvodních 30 minut a zatím čekáme na gól. Valencia doma hraje s Vallecanem bez branek.
31'
José Gayá se pokusil na levém křídle odcentrovat z ostrého úhlu a jeho centr byl na přední tyči odvrácen.
29'
Valencia i Vallecano se sice snaží být směrem vpřed aktivnější, jenže střela volající po gólu ne a ne přijít.
28'
Mouctar Diakhaby předvedl ostrý zákrok, za který byl po necelé půlhodině hry potrestán žlutou kartou.
28'
Francis Coquelin zůstal ležet na hrací ploše a zpět na nohy se zvedl až po krátkém ošetření přímo na hřišti.
25'
Utkání je hodně vyrovnané a během posledních okamžiků utkání se hra z obou stran hodně uklidnila.
22'
Luis Advíncula předvedl ostrý skluz, kterým sestřelil Gonçala Guedese, a za faul zezadu byl potrestán žlutou kartou.
22'
Valencia se dostala na pravé straně šestnáctky k pohotové střele, která se ze vzduchu snášela do vzdálenějšího levého horního rohu brány, Neto ji ale úspěšně vyboxoval! Vallecano se osmělilo.
21'
Luis Advíncula se vzápětí dostal k dorážce, jeho přízemní pokus ale kryl bez problému pozorný Neto.
20'
Luis Advíncula si naběhl na vzdálenější pravé straně šestnáctky na přetažený přízemní centr z levé strany hřiště a bez přípravy napřáhl k přízemní střele, která orazítkovala přední tyč!
18'
Před bránou Valencie vznikl obrovský závar, hosté ho ale nedokázali využít a Netova brána úspěšně odolala.
17'
Gonçalo Guedes se na levé straně pokutového území dobře uvolnil a z úhlu napřáhl k prudké přízemní střele, kterou na přední tyči brankář Stole Dimitrievski vyrazil nohou na rohový kop!
15'
Čtvrthodiny zápasu téměř za námi a zatím sledujeme vyrovnaný zápas, i když směrem vpřed je aktivnější Valencia.
14'
José Angel Pozo si naběhl na levé straně šestnáctky na krátkou kolmou přihrávku od Raúla De Tomáse a poté dělal kličku vybíhajícímu brankářovi, jenže míč nedokázal udržet na hrací ploše a navíc mu byl nakonec odmáván ofsajd.
13'
Valencia je podle předpokladů od úvodních minut lepším týmem na hřšti, zatím se jí ale skórovat nepodařilo.
12'
José Gayá fauloval v blízkosti šestnáctky a Vallecano na pravém křídle rozehrálo standardní situaci nakrátko. Poté přišel do šestnáctky přízemní centr, který byl domácími odvrácen.
10'
Ze zápasu uběhlo téměř úvodních deset minut a zatím čekáme na gól. Valencia je ovšem zatím lepším týmem.
8'
José Gayá pohotově vypálil ze střední vzdálenosti a míč po jeho ráně zamířil vysoko nad bránu domácí Valencie.
7'
Valencia si vytvořila v úvodu zápasu tlak a nyní do šestnáctky poslala z pravého křídla centr, který bez problému stáhl ze vzduchu pozorný brankář Vallecana Stole Dimitrievski.
4'
Carlos Soler se krásně uvolnil na pravé straně šestnáctky a technickou střelou mířil přesně ke vzdálenější levé tyči, Stole Dimitrievski ale vytáhl fantastický zákrok a tygřím skokem míč vyrazil!
3'
Dani Parejo napřáhl zpoza šestnáctky bez přípravy k prudké ráně pravačkou, která mířila přesně do vzdálenějšího levého horního rohu brány, Stole Dimitrievski ale míč skvěle vyrazil!
2'
Álex Moreno si to z levého křídla namířil kolem jednoho z hráčů Valencie do šestnáctky a posílal pod sebe prudký centr, který na přední tyči odvrátil za postranní čáru pozorný Gabriel.
1'
Valencia se ihned po výkopu zápasu snažila prosadit po pravém křídle, jenže narazila na pevnou obranu Vallecana. Ani hosté ale s první akcí neuspěli, když předvedli nepřesnou kolmou přihrávku.
1'

Valencia CF: Neto – Wass, Gabriel, Diakhaby, Gayá – Soler, Coquelin, Parejo (C), Guedes – Rodrigo, S. Mina.
Náhradníci: Doménech – Vezo, Kondogbia, Gameiro, Lato, Torres, Batshuayi.

Rayo Vallecano: Dimitrievski – Advíncula, Gálvez, Amat, Á. Moreno – Comesaña – Embarba (C), Imbula, Trejo, Pozo – De Tomás.
Náhradníci: Alberto García – G. Elustondo, Bébé, Alegría, Á. García, Velázquez, Akieme.

Rozhodčí: Pablo González. Asistenti: César García, Alfredo Rodríguez. Čtvrtý rozhodčí: Daniel Palencia.
Valencia odehrála v letošní sezóně La Ligy 18/19 šest domácích zápasů, během nichž pětkrát remizovala a jednou prohrála. Fotbalisté Valencie budou tedy v nadcházejícím sobotním zápase proti Vallecanu usilovat o první domácí vítězství. Domácí naposledy vyhráli na Mestalle 20. května proti La Coruni. Vallecano letos vyhrálo pouze jeden zápas a v tabulce je předpolední.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.