La Liga - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valladolid : Eibar - 10. listopadu 2018   13:00

0:0
(0:0)
Valladolid
Masip – Moyano (C) (72. Antoñito), Olivas, F. Calero, Nacho Martínez – Leo Suárez (62. Verde), Míchel, Alcaraz, T. Villa – Plano, Ünal (83. Čop).
Y. Rodríguez – Antoñito, J. Moreno, Tuhami, B. Fernández, Verde, Čop.
Guillermo Cuadra – Juan López, Gonzalo García
Estadio Municipal José Zorrilla (Valladolid)
16 038 diváků
Eibar
Riesgo – Peña, P. Oliveira, Arbilla, Ángel Valdés – Escalante (C), Diop – Orellana (76. Bigas), Jordán, Cucurella (88. S. Álvarez) – Charles (69. Kike García).
Dmitrović – Bigas, S. Álvarez, Hervías, Cardona, Enrich, Kike García.

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního dne a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 7:7. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 16:15.
Je dobojováno. Nakonec jsme se opravdu branky nedočkali a zápas tak skončil výsledkem, jaký byl na světelné tabuli i před začátkem tohoto duelu. Tedy bezbrankovou remízou. Snahu měly oba celky, ale brankáři na obou stranách neinkasovali. Body si tak hráči obou týmů spravedlivě rozdělili.
90+4'
90+3'
Hráči Eibaru se hned pokusili ohrozit branku Valladolidu, jenže obrana byla na místě a pomohla svému brankáři. Domácí tak ještě spěchají možná k poslednímu útoku zápasu.
90+2'
Po něm hlavičkoval jeden z domácích hráčů a poslal míč jen nad břevno branky Eibaru. Následuje tak odkop, který provede brankář Asier Riesgo.
90+1'
Bigas se dostal ke střele z rohu velkého vápna, ale neuspěl. Poté hru otočili domácí hráči na opačnou stranu a vybojovali rohový kop.
90'
Nastavovat se budou ještě tři minuty navíc.
88'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Marc Cucurella, přichází Sergio Álvarez.
87'
Žlutou kartu dostává Papakouli Diop (SD Eibar).
87'
Plano si naběhl před branku domácích a Diop ho fauloval. Za svůj prohřešek tak hostující hráč dostane žlutou kartu.
86'
Další nepřesnosti byly k vidění na obou stranách, ani jeden tým nedokázal ohrozit branku soupeře. Nyní jsou u balonu hosté a zakládají akci.
84'
Čop se zapojil do hry, dostal míč na kopačku a poté vystřelil, ale jeho pokus skončil pouze mimo branku soupeře.
83'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Enes Ünal, přichází Duje Čop.
81'
Calero zahrál rukou a dostává žlutou kartu.
80'
Jdeme do poslední desetiminutovky zápasu a stále jsme se branky nedočkali, dost možná se tak zrodí bezbranková remíza. Samozřejmě ale ještě nepředbíhejme.
78'
Kike Grarcía střílel na hranici velkého vápna, jeho projektil srazil do bezpečí brankář domácích Masip.
77'
V další šanci se ocitli hosté, ale jejich další střelecký pokus skončil mimo tři tyče.
76'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Fabián Orellana, přichází Pedro Bigas.
74'
Ovšem po jeho zahrání míč letěl jen vedle branky hostů. Ti tak po zisku balonu půjdou do další útočné akce.
73'
Arbilla zahrál na hranici velkého vápna rukou a dostává tak druhou žlutou kartu v utkání a samozřejmě na to i kartu červenou. Domácí budou zahrávat nebezpečný volný přímý kop.
72'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Javi Moyano, přichází Antoñito.
70'
Joan Jordán střílel z dvaceti metrů, jeho pokus šel ale znovu jen nad domácí branku. Následuje tak odkop od ní, který provede Jordi Masip.
69'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Charles, přichází Kike García.
68'
Stále tak čekáme na úvodní branku zápasu. Zatím oba celky mají snahu dostat se do šance, po které by branku soupeře ohrozily, ale nedaří se jim to.
67'
Cucurella vyslal z levé strany dobrý centr do pokutového území, kde okamžitě střílel Charles, jeho pokus však skončil jen nad brankou domácích.
65'
Asier Riesgo nyní nadvakrát ukryl do rukavic pokus Alcaraze, jenž tak jeho branku na chvíli ohrozil. Následuje pouze odkop od ní.
64'
Plano centroval míč z pravé strany, nabíhající Ünal by tak mohl jít do samostatné akce, kdyby ovšem do souhry obou domácích hráčů nevložil svoji nohu obránce hostů Valdés.
63'
Domácí však po této standardní situaci neohrozili branku Eibaru a hned na to hosté otáčejí hru na opačnou stranu.
63'
Peña zezadu zastavil unikajícího soupeře a sudí tasí další žlutou kartu. Následuje tak volný přímý kop pro Valladolid.
62'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Leonardo Suárez, přichází Daniele Verde.
60'
Po šedesáti minutách hry je stav stále bez branek, kromě jedné velké šance, která se zrodila v závěru první půle, jsme další nebezpečí před oběma brankami neviděli.
59'
Nic z toho nebylo a hosté šli do rychlé protiakce, na jejímž konci byla střela Orellana, který však branku Valladolidu přestřelil.
58'
Tu ale svou následnou střelou neohrozili a Jordi Masip tak odkopne balon od své branky a pošel spoluhráče do další útočné akce.
57'
Série nepřesností na obou stranách. Nyní jsou už u balonu zpátky zase hosté a jdou kombinovat před branku Valladolidu.
55'
Přetažený a vysoký centr hostů skončil u zadní čáry, kde ho zachytil Charles, ale obrana domácích ho do zakončení nepustila.
54'
Domácí zakopli míč do zámezí a autové vhazování budou rozehrávat hosté.
53'
Po centru Diopa vyskočil nejvýšše Masip a vyboxoval míč do bezpečí. Hosté se však okamžitě dostali k míči zpět a po Diopově ráně musela zasahovat obrana Valladolidu.
52'
A hosté budou zahrávat další rohový kop. Tentokráte z druhé strany.
51'
Obránci domácích dal zasekávačku Fabián Orellana a poté s míčem unikl směrem dopředu. Jeho následný pokus ale srazila obrana domácích za zadní čáru. Rohový kop pro Eibar.
50'
Uprostřed hřiště vybojovali míč na svou stranu znovu hosté, ti se dostávali do další útočné akce, ale balon poslali příliš daleko. Ten tak končí za zadní čárou a bere si ho k odkopu Jordi Masip.
48'
Toni Villa z levé strany vyslal centr do pokutového území, na ten si však nikdo z jeho spoluhráčů nenaběhl a míč tak končí v moci hráčů Eibaru.
47'
Na druhé straně si stejně počínali také hráči Valladolidu, kteří na branku hostů vyslali hodně nepřesnou střelu.
46'
Cucurella napálil míč na levé straně, bylo to však z úhlu a balon skončil pouze na brankáři domácího celku.
46'
Střely na branku: 1 – 3
První poločas je za námi. V něm jsme neviděli ani jednu branku. Nejblíže k ní měli hosté v šestatřicáté minutě, kdy v pokutovém území hlavičkoval Fabián Orellana, ale jeho pokus pohotové zlikvidoval brankář domácích. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne přibližně ve 14:05.
45+3'
45+2'
Hosté to zkusili od svého brankáře, ten rozehrál balon zpět a Eibar zamířil do útočné akce. Jenže Fabián Orellana poslal svou střelu vysoko nad domácí branku.
45'
Hlavní sudí nastaví první poločas o dvě minuty navíc.
44'
Masip si došel pro míč, který po střele hostů skončil kousek u jeho branky a znovu tak provedl další odkop od své branky.
43'
Centr od rohového praporku odhlavičkoval mimo ohrožení vlastní branky Kiko Olivas a domácí tak mohou projít do další útočné akce.
42'
Další rohový kop pro hostující tým.
42'
Centr však příliš přetáhli a míč skončil u levé tyče, kde si ho sebral Masip a odkopne ho daleko od svého zařízení.
41'
Domácí Martínez stáhl za dres zezadu soupeře a také on dostává žlutou kartu. Volný přímý kop zahrají hosté z Eibaru.
40'
Z levé strany vyslal nepříjemný projektil Toni Villa, záložník Valladolidu však střílel mimo tři tyče.
39'
Po něm branku soupeře neohrozili a do akce na opačné straně hřiště se tak jali domácí hráči.
38'
Kiko Olivas spěchal k míči, který mířil za zadní čáru, aby ho odkopl do bezpečí, nakonec to nestihl a hosté přeci jenom budou zahrávat rohový kop.
37'
Alcaraz se vrátil na hrací plochu a pokračuje ve hře.
36'
Dosud největší šance utkání. Fabiano Orellana hlavičkoval po dobrém centru v pokutovém území, pohotovým zákrokem pak míč v pádu chytil domácí brankář. Hosté nebyli daleko od úvodní branky.
35'
Hosté sportovně vrátili balon soupeři, který ho zakopl díky zranění Alcaraze za postranní čáru.
34'
Už je ošetřován a uvidíme, zda bude moci pokračovat dále ve hře, nebo zda bude muset nakonec vystřídat.
33'
Alcaraz se nyní ocitl na hrací ploše v nefotbalové pozici a je třeab jeho ošetření. Došlo tak při hlavičkovém souboji se soupeřem a Acaraz špatně došlápl.
32'
Domácí rozehrávali míč z poloviny hřiště a dostali se do další akce, na levé straně ale míč utekl Alcarazovi a skončil jen za zadní čárou. Odkop od hostující branky.
31'
Další ofsajdová situace domácích. Ti byli v další pěkné kombinační akci, ale zakončovat kvůli postavení mimo hru nemohli.
30'
Nepřesnost v rozehrávce hostů končí autem. Vhazovat od postranní čáry tak bude domácí Javi Moyano.
29'
Óscar Plano se dostával do zajímavé střelecké pozice, ale marně. Byl v ofsajdu a čárovému sudímu tato situace neunikla. Zdvihl svůj praporek a Valladolid ztrácí míč.
28'
Ovšem balon proskočil na kopačku Olivase a ten táhne rychlou akci na druhé straně.
28'
Valdés vyslal centr z levé strany, ten domácí srazili za postranní čáru a je z toho další autové vhazování pro hráče Eibaru.
27'
Tam však utekl míč Oliveirovi, jenž se tak ke střele nedostal. Mohlo to být i vinou deště, který nad Valladolidem panuje a hrací plocha začíná být vlhká.
26'
Hosté získali opět míč na svou stranu a míří do blízkosti domácí branky.
24'
Další útok Eibaru, který o sobě v posledních chvílích dává více vědět. Valdés však průnikovou přihrávkou nabíhajícího Orellanu neoslovil. Ten na balon nedosáhl.
23'
Fabián Orellana z hranice pokutového kopu vystřelil a jeho pokus pak vyrazil mimo tři tyče domácí obránce.
22'
Na druhé straně chtěl z levé strany střílet Toni Villa, ale jeho náznak šance překazil obránce hostů, jenž pak míč poslal ke středu hřiště.
21'
Fabián Orellana střílel po zemi, jeho pokus zastavila obrana Valladolidu a poslal míč do bezpečí. Domácí hráči se tak vrhají do dalšího útoku.
20'
Leonardo Suárez vyslal levačkou nepříjemnou střelu, která se stočila až k levé tyči. Tam byl připraven Asier Riesgo a hned odkopl míč směrem dopředu.
19'
Rohový kop vybojovali hráči Valladolidu.
18'
V ofsajdové situaci se ocitli domácí hráči a ztratili míč. Poté se do předbrankového prostoru Valladolidu dostali hosté, ale vůbec nevystřelili.
17'
Na kraji velkého vápna se zjevil osamocený Javi Moyano, jeho pokus však v hostující brance neskončil. Hned na to hru na druhou stranu otáčejí hosté.
16'
S touto standardní situací však Valladolid nenaložil příliš dobře a branku Eibaru tak vůbec neohrozil.
15'
Arbilla ze vzduchu nohou kopl soupeře a ten s bolestivou grimasou upadl na zem. Sudí ho za tento nešetrný zákrok odměnil žlutou kartou. Domácí budou zahrávat volný přímý kop.
14'
Hosté zakopli míč za postranní čáru a je z toho autové vhazování pro Valladolid, který se může vydat opět směrem k brance Eibaru.
13'
José Ángel Valdés z voleje pálil na domácí branku, nechal jen vyniknout gólmana Valladolidu a ten tak bude znovu odkopávat míč daleko od své branky.
12'
Po pravé straně unikli do blízkosti branky Valladolidu dva hostující hráči, ovšem byli zastaveni dalším dobrým obranným zákrokem soupeře.
11'
Rozehrávka domácích byla napadena obranou hostů, přesto se Valladolid dostal před branku Eibaru, kde míč ze vzduchu chytil Asier Riesgo. Následuje tak odkop od jeho branky.
10'
A hned na to střílel také Óscar Plano, ale také jeho pokus byl nepřesný a skončil mimo tři tyče.
9'
Fabián Orellana dostal přihrávku na roh velkého vápna, poté vyslal přízemní střelu, kterou musel likvidovat domácí brankář Jordi Masip.
8'
Na druhé straně se pokusili o průnik na polovinu Valladolidu hosté, kteří však záhy ztratili balon a hned do rychlé akce šli domácí. Hráči Eibaru se tak museli vracet zpátky do obrany.
7'
Enes Ünal se napřáhl levačkou na hranici velkého vápna, jeho pokus končí jen vedle pravé tyče z pohledu hostujícího brankáře Riesga.
6'
Domácí byli v další akci před brankou hostů a zatím tedy obraně Eibaru mnohdy zatápějí. Další střela Míchela končí mimo tři tyče.
4'
Nyní byli v útoku znovu hráči domácího Valladolidu a z pravé strany velkého vápna vyslal nebezpečnou střelu Míchel. Jeho pokus zastavil zákrok Riesga.
3'
Po nepřesné střele Charlese míč získala domácí obrana a ta hned po zahrání balonu brankářem Masipem míří znovu do útoku.
2'
Už jsou tak u míče hosté, kteří z vlastní poloviny zakládají útočnou akci na opačném konci hřiště.
1'
Domácí se vydali do prvního útoku v tomto duelu, ale před brankou hostů toho moc nevymysleli a nakonec balon ztratili.
1'

Real Valladolid: Masip – Moyano (C), Olivas, F. Calero, Nacho Martínez – Leo Suárez, Míchel, Alcaraz, T. Villa – Plano, Ünal.
Náhradníci: Y. Rodríguez – Antoñito, J. Moreno, Tuhami, B. Fernández, Verde, Čop.

SD Eibar: Riesgo – Peña, P. Oliveira, Arbilla, Ángel Valdés – Escalante (C), Diop – Orellana, Jordán, Cucurella – Charles.
Náhradníci: Dmitrović – Bigas, S. Álvarez, Hervías, Cardona, Enrich, Kike García.

Rozhodčí: Guillermo Cuadra – Juan López, Gonzalo García.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Oba celky se naposledy střetly v létě před třemi lety v rámci přípravného utkání. Tehdy byl úspěšnější Valladolid, když vyhrál nad Eibarem 1:0. Zvládne letošní nováček Valladolid porazit Eibar i v první španělské lize?
SD Eibar

Hosté z Eibaru jsou na dvanácté pozici se čtrnácti body. Na svého dnešního soupeře tak ztrácejí dva body a jejich cíl je jasný, na hřišti soupeře bodovat. Čtyřikrát vyhráli, dvakrát remizovali a pětkrát odešli ze hřiště jako poražený celek. V posledním odehraném utkání na domácím hřišti zapsali tři body po výhře 2:1 nad Alavesem a na tuto výhru by tedy rádi navázali i dnes. Čeká nás zajímavý duel o důležité body do tabulky, tak si ho nenechte ujít.
Real Valladolid

Fotbalisté Valladolidu jsou v tabulce nejvyšší španělské ligy na devátém místě, hrají tak v klidném středu tabulky a mají šanci bojovat o evropské poháry, Evropskou ligu či Ligu mistrů. Letos jsou nováčkem Primera Division, kam postoupili ze druhé ligy. Na svém kontě mají šestnáct bodů a na tato místa ztrácejí minimálně. Na své konto si připsali čtyři výhry, stejný počet remíz a tři prohry. Valladolid naposledy nestačil na Real Madrid, na jeho hřišti padli jeho hráči 0:2 z jejich pohledu. Dnes by rádi doma plně bodovali, aby si svou pozici udrželi nebo v případě klopýtnutí soupeřů před nimi postoupili o nějaký ten stupínek výše. Uvidíme, jak se jim dnes proti Eibaru povede.
Hezké sobotní odpoledne přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu dvanácté kolo španělské Primera Division a my v jeho rámci budeme prostřednictvím tohoto textového online přenosu sledovat utkání mezi týmy Real Valladolid a SD Eibar.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.