La Liga - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valladolid : Villarreal - 8. února 2019   21:00

Valladolid
Masip – Moyano (C) (67. Antoñito), Olivas, Fernández, Nacho Martínez – Keko (90. B. Fernández), Míchel, Alcaraz, Hervías (81. D. Verde) – Plano, Guardiola.
Y. Rodríguez – B. Fernández, Antoñito, Ünal, D. Verde, Tuhami, T. Villa.
Hernández – Sobrino, Naranjo
Estadio Municipal José Zorrilla (Valladolid)
16 842 diváků
Villarreal
Asenjo (C) – Álvaro González, Ra. Funes Mori, Bonera (88. J. Costa) – Llambrich, Cazorla, Iborra, Fornals (72. Bacca), Pedraza – Toko Ekambi (81. Chukweze), G. Moreno.
Andrés Fernández – J. Costa, Fuego, Bacca, Chukweze, M. Gaspar, Morlanes.

Textový on-line přenos je u konce. Děkujeme vám za pozornost a přejeme dobrou noc.
V páteční večer si přišli na své fanoušky defenzivního fotbalu, v předehrávce 23. kola LaLigy mezi Valladolidem a Villarrealem totiž neviděli gól. Domácí tým se díky zisku jednoho bodu o trochu vzdálil sestupovému pásmu, hosté naopak prodloužili svou mizérii bez výhry na deset ligových utkání v řadě a jenom tím prohloubili patálii se záchranou.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 13:18.
90+3'
90+3'
V samotném závěru zápasu si v osobním souboji nebral servítky Nacho (Valladolid) a může být rád, že karty už se rozhodčímu vytahovat nechtělo.
90+2'
Po kontaktu se soupeřem upadl uvnitř vápna Guardiola. Co na to píšťalka sudího Hernándeze? Ta k nevoli domácích fanoušků zůstala němá.
90+1'
Možnost skórovat budou mít týmy v posledních třech nastavených minutách. Pokud se jim to nepodaří, utkání bohužel skončí bezbrankovou remízou.
90'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Keko, přichází Borja Fernández.
88'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Daniele Bonera, přichází Jaume Costa.
87'
To se nestalo, hosté se ubránili.
86'
Podstatně lépe mířil na opačné straně Verde (Valladolid). Nepříjemná rána směřující doprostřed brány nadělala Asenjovi nejednu vrásku na čele. Tak tak vyražený míč nakonec skočil nad ní a útočící tým ještě tedy může něco vymyslet díky exekuci rohového kopu.
84'
Pohnout se skóre chtěl střídající Chukwueze (Villarreal), střela z voleje mu ale nesedla.
82'
Gólově skoupé utkání sleduje na tribunách Estadia Municipal José Zorrilla 16 842 diváků. Všem lidem, kteří v té zimě vyrazili na fotbal, bych aspoň jednu trefu přál. Moc času už na to ale nezbývá.
81'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Pablo Hervías, přichází Daniele Verde.
81'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Karl Toko Ekambi, přichází Samuel Chukweze.
79'
Fanoušky domácího klubu pobavil Guardiola (Valladolid), když jednoho ze soupeřů zesměšnil jesličkama. Ty byly ukázkové, radost pohledět.
78'
Asenjo lapil centr Míchela. Tohle bylo snadné sousto pro villarrealského brankáře.
76'
Statistika držení míče: 46% : 54%.
75'
Tento pokus šel mimo. Cílené zařízení netrefil po přímém kopu hlavičkující Moreno (Valladolid).
74'
Další roh pro Valladolid. Tentokrát už žádné pochybnosti o porušení pravidel nevznikly.
72'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Pablo Fornals, přichází Carlos Bacca.
71'
A neudělal to vůbec špatně. Míč poslal do prostoru, ve kterém stál Pedraza, a dotek ruky bránícího fotbalisty s míčem byl patrný. Domácí se však odpískání penalty nedočkali a musí se soustředit na pokračování hry.
70'
Zatím pokračujeme v rohových kopech, ten budoucí rozehraje Míchel (Valladolid).
68'
Trenér Javi Calleja se myslí, že by uskutečněná výměna hráčů mohla oživit hru. No, uvidíme.
67'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Javi Moyano, přichází Antoñito.
66'
Začínají se množit žluté karty, tahle je celkově pátá. A radost z toho nemá Pablo Hervías (Valladolid), jenž si v souboji pomohl drobným přidržením.
64'
Roh zahrávali také domácí. Proti centru se vydal Asenjo, aby ho vyboxoval ho do bezpečných míst.
63'
Hosté měli k dispozici další rohový kop, z něj ovšem ani tentokrát nijak nebezpečněji nezahrozili.
61'
Statistika držení míče: 42% : 58%.
60'
Hra se zase přestěhovala na valladolidské území, kde tým Villarrealu kopal roh.
58'
Po jeho vyhození se zrodil kontr, který zakončoval Hervías (Valladolid) střelou nad břevno.
57'
Přímý kop kousek od rohu vápna zahrávající Cazorla (Villarreal) našel pouze náruč gólmana.
56'
Rubén Alcaraz (Valladolid) zabránil Llambrichovi v průniku do pokutového území jen za cenu faulu, po kterém následovala žlutá karta.
55'
A pak se vydal do protiútoku. Ten Villarrealští zastavili ještě před středovou čárou.
54'
Valladolidský Real ubránil standardní situaci zahrávanou ze střední vzdálenosti.
52'
Střelecký pokus také na druhé straně. Škoda pro domácí, že Llambrich zpoza šestnáctky přestřelil.
51'
Ofsajd a v něm Toko Ekambi (Villarreal). Zakončení, které následovalo, už tedy bylo navíc.
50'
Ani Hervías (Valladolid) nevyslal kvalitní pas. Hru naváže odkop brankáře Asenja.
48'
Úmysl zahrozit po změně stran jako první měl Plano (Valladolid), jeho centr však opustil hřiště.
47'
Do druhé poloviny střetnutí přišly oba týmy ve velkém nasazení. Snad jim to vydrží co nejdéle.
46'
Aktéři zápasu se vrátili na travnatý porost, aby v bitvě o body pokračovali ve druhém dějství.
Nenudil, ale ani moc nezabavil. Úvodní poločas předehrávky 23. kola LaLigy mezi Valladolidem a Villarrealem gól nenabídl, i když k jeho vstřelení oba týmy několik příležitostí měly. Za domácí byl nejblíže k otevření skóre Hervías, za hosty potom Toko Ekambi a v závěru poločasu Pedraza. Do šaten tak odcházeli s dobrou náladou pouze dva muži – brankáři.
45+1'
45+1'
Před odchodem do kabin se hosté ještě ubránili exekuci rohového kopu.
45'
Alejandro Hernández nastavil jedinou minutku.
43'
Podrazíš protihráče? Dostaneš žlutou kartu. Svědomí zpytuje Santi Cazorla (Villarreal).
41'
Starosti měli naopak domácí. A to nemalé! Do levé strany šestnáctky nabíhající Pedraza přijal kolmou přihrávku spoluhráče a okamžitě vypálil do bližší šibenice. Pohromu odvrátil Masip, který se proletěl vzduchem. A neúspěšný střelec? Ten se chytá za hlavu. Šance to byla obrovská...
39'
Zatím tomu nic nenasvědčuje. Villarrealská obrana totiž působí jako ocelová zeď.
38'
Teď je to Valladolid, kdo hledá skuliny v defenzivě svého protivníka. Najde je?
36'
Hra se obrátila. Brejk zkusil akrobaticky zakončit Moreno (Villarreal), v krkolomné pozici však nezamířil přesně. Masip tak provede odkop.
35'
A bránili dobře, protože Nacho (Valladolid) nebyl schopen procpat balon skrz jejich defenzivu.
34'
Domácí se vydali na průzkum, ale nic neobjevili. A tak se zase stáhli zpátky a brání.
33'
Keko (Valladolid) fauloval ve středu hrací plochy.
31'
30'
Skvělá práce defenzivní řady Villarrealu, která se ubránila dvojici rohových kopů.
29'
Druhým karetně potrestaným hráčem je za faul loktem Ramiro Funes Mori (Villarreal).
28'
Byl to Fornals (Villarreal). Ten se objevil ve výhodné pozici poté, co k převzal přihrávku z pravé strany vápna. Střele však scházela větší razance, takže s jejím zkrocením neměl Masip sebemenší potíže.
26'
Po brankářově výhozu se hraje u půlící čáry. Kdo z fotbalistů se bude radovat z úlovku?
25'
Zmatky uvnitř vápna Villarrealu. Pro bránící se tým to nakonec dobře dopadlo, když nepřehlednou situaci osvětlil pozorný gólman Asenjo.
23'
A nakonec ho ukořistil Cazorla (Villarreal). Zkusil využít moment překvapení střelou z uctivé vzdálenosti, ale Masipa v nedbalkách nenachytal.
22'
Série nepřesností se přemístila doprostřed hřiště. Balon tam střídá majitele opravdu často.
21'
Úplně stejně to dopadlo na opačné straně při pasu, který vyslal Toko Ekambi (Villarreal).
19'
Byl to centr, kterým se prezentoval Keko (Valladolid). Nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
18'
Kombinační souhra dovedla Valladolid na útočnou polovinu. Copak tam Real asi vymyslí?
16'
Statistika držení míče: 47% : 53%.
15'
Domácí ekipa raději uklidňuje hru.
14'
Další útok už vypadal o poznání nebezpečněji! Toko Ekambi (Villarreal) při něm přijal přihrávku do bezprostřední blízkosti Masipa, toho však z rohu malého vápna neprostřelil.
12'
Hosté nechtěli zůstat pozadu. A proto k dalekonosné ráně napřáhl Toko Ekambi. Míč letěl opravdu dlouho a nakonec přistál až za Masipovou brankou.
11'
Seznamovací úvod máme za sebou. Lépe se představil Valladolid, který si vytvořil šanci už po několika desítkách vteřin od zahájení tradiční oťukávané.
9'
Už po necelých deseti minutách známe prvního hříšníka potrestaného žlutou kartou. Na Hervíase si u postranní čáry vyšlápl Óscar Plano (Valladolid).
7'
A když už za obranu přeci jen pronikli, tak stál Toko Ekambi (Villarreal) v ofsajdu.
6'
Podobně to dopadlo při akci, kterou středem hřiště táhl Iborra. Hosté se zatím zkoušejí prosadit marně.
5'
A tak mohli zaútočit hosté. Konkrétně Pedraza, jeho centr ovšem postrádal kvalitu.
3'
Z následného rohu už Valladolid nic nevytěžil.
2'
Přesto přišli s prvním varováním domácí! Zdvižený prst měl Hervías, když střelu vyprodukovanou kousek od levého rohu šestnáctky chytře tlačil pod břevno. Asenjo se musel pořádně natáhnout, aby balon vyrazil nad konstrukci své branky.
1'
Zahajovací výkop provedli hosté.
1'
Aktéři zápasu oficiálně nastoupili na hrací plochu.

Real Valladolid: Masip – Moyano (C), Olivas, Fernández, Nacho Martínez – Keko, Míchel, Alcaraz, Hervías – Plano, Guardiola.
Náhradníci: Y. Rodríguez – B. Fernández, Antoñito, Ünal, D. Verde, Tuhami, T. Villa.

Villarreal CF: Asenjo (C) – Álvaro González, Ra. Funes Mori, Bonera – Llambrich, Cazorla, Iborra, Fornals, Pedraza – Toko Ekambi, G. Moreno.
Náhradníci: Andrés Fernández – J. Costa, Fuego, Bacca, Chukweze, M. Gaspar, Morlanes.

Rozhodčí: Hernández – Sobrino, Naranjo.
Známy už jsou sestavy! Jejich prohlédnutím si můžete zkrátit čas do začátku utkání.
Jak valladolidští, tak villarrealští hráči už vběhli na hřiště, kde se intenzivně rozcvičují.
Vážení sportovní přátelé, dovolte mi vás ještě jednou přivítat u sledování textového on-line přenosu z předehrávky 23. kola LaLigy.
Vzájemná měření sil

Podzimní zápas (7. kolo):
Villarreal – Valladolid 0:1 (0:0)
Branka: 53. Suárez.

V 83. min. Moreno (Villarreal) neproměnil penaltu.
ŽK: Gaspar, Bacca, Cazorla – Čop, Kiko, Nacho.

Výsledky z předchozích sezon:
25.01.2014 Valladolid – Villarreal 1:0
24.08.2013 Villarreal – Valladolid 2:1
04.04.2010 Valladolid – Villarreal 0:2
22.11.2009 Villarreal – Valladolid 3:1

Villarreal CF

"Žlutá ponorka" připluje na soutok řek Pisuerga a Esgueva s touhou bodovat. A nejlépe naplno. Na ligovou výhru už totiž čeká od listopadu, kdy v domácím prostředí udolala Betis. Od té doby zaznemenala pět remíz a stejný počet porážek, které ji ponořily skoro až na samé dno dvacetičlenné tabulky. Dokáže vyplout zpátky nad obzor?

Nejlepší střelci:
4 góly – Carlos Bacca a Gerard Moreno

Real Valladolid

Valladolid nevkročil do nového kalendářního měsíce tou správnou nohou. Čtrnáctý celek ligového pořadí totiž schytal čtyřgólový výprask na hřišti poslední Huesky, takže nejlepší omluvou pro fanoušky je samozřejmě výhra. Ta by byla pro tým vlastněným bývalou brazilskou hvězdou Ronaldem důležitá, protože spodek tabulky je opravdu našlapaný.

3 góly – Oscar Plano a Enes Ünal
Všem fotbalovým fanynkám a fanouškům přeji příjemný páteční večer a zároveň vás vítám u sledování textové on-line reportáže z předehrávky 23. kola LaLigy, kterou obstará souboj týmů zespoda tabulky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.