La Liga - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vallecano : Huesca - 20. dubna 2019   18:30

0:0
(0:0)
Vallecano
Alberto García (C) – Tito, A. Ba, Gálvez, Á. Moreno – Mario Suárez, Medrán – Bébé, Pozo (82. Di Santo), Embarba – De Tomás.
Dimitrievski – Amat, Agbo, Di Santo, Á. García, Trejo, Velázquez.
Huesca
R. Santamaría – Miramón, Etxeita, Pulido (46. Mantovani), Galán – Y. Herrera, Melero (C) (65. Cucho), Moisés Gómez – Ávila, Gallego, Ferreiro.
Jovanović – Gallar, Cucho, Diéguez, Musto, Mantovani, Añor.

Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Skončilo utkání, ve kterém byli lepším domácí fotbalisté Raya Vallecana, ale nedokázali skórovat. Nejvýraznější hráč byl domácí De Tomas, ale ani tento kanonýr se nedokázal dnes prosadit, i když příležitostí měl dost. V prvním poločase dokonce domácí Moreno vstřelil branku, ale rozhodčí mu ji pro ofsajd neuznal. Vallecano hraje v příštím kole se Sevillou. Huesca příště hraje s Eibarem.
90+4'
90+4'
Domácí tlačí a ještě chtějí vyhrát, ale času mají hodně málo.
90+3'
Domácí De Tomas dostal dobru přihrávku na penaltový puntík, ale při střele uklouzl, takže ani ke střele nedošlo.
90+2'
Přímý kop byl zahrán pouze na hlavu Miramona, jenž míč v klidu odhlavičkoval.
90+1'
Domácí Di Santo byl faulován. Domácí mají k dispozici přímý kop z pravé strany.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.
90'
Hosté nyní kombinují na polovině hřiště.
89'
Další centr předvedl hostující Miramon, ale De Tomase o kousek nenašel.
88'
Hostující Ferreiro centroval z pravé strany do vápna na Avilu, který si před prázdnou brankou s míčem nedokázal poradit.
87'
Žlutou kartu dostává Raúl De Tomás (Rayo Vallecano).
86'
Domácí De Tomas opět leží ve vápně, ale rozhodčí to opět ignoruje.
85'
K odraženému míči po rohovém kopu se dostal domácí Bebe, jehož bomba skončila kousek nad brankou.
84'
De Tomas byl ve vápně tvrdě atakován soupeřem, rozhodčí se na záznam jít podívat nechce.
83'
Rohový kop pro domácí.
82'
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází José Angel Pozo, přichází Franco Di Santo.
81'
Rohový kop našel pouze domácího Galveze, který míč odhlavičkoval pryč.
80'
Rohový kop pro hosty.
79'
Ke střele z vápna se po přiťuknutí dostal hostující Avila. Garcia si s jeho střelou dokázal poradit.
78'
Na zemi leží Ferreiro, který má problém s levým kolenem.
77'
Domácí Embarba utíkal s míčem dopředu, ale před vápnem ho zastavil hostující obránce Etxeita.
76'
Další centr z levé strany předvedl Galan, ale Enric na jeho centr nedoskočil.
75'
Ferreiro se dostal k centru, ale domácí obrana mu ho zablokovala.
74'
Dnešní utkání sleduje 10542 diváků.
73'
Nepřesný centr domácích dopředu pokryl Santamaria.
72'
Aktuální statistika držení míče: 56%:44%.
71'
Domácí Bebe nahrával do vápna. Jeho úmysl přečetl Santamaria, který si pro nahrávku došel do rukavic.
70'
Ferreiro si vyměnil míč se spoluhráčem a odcentroval do vápna. Jeho centr nikoho z hostí nenašel.
69'
Kombinaci hostí na útočné polovině ukončila nepřesná přihrávka Gomeze.
68'
Hostující Galan oklamal soupeře a odcentroval do vápna. Jeho kvalitní centr ale nikoho v modrém ve vápně nenašel.
67'
Žlutou kartu dostává José Angel Pozo (Rayo Vallecano).
66'
Cucho odcentroval do vápna z levé strany a k zakončení se dostal Enric, ale branku netrefil.
65'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Gonzalo Melero, přichází Cucho.
64'
Žlutou kartu dostává Gonzalo Melero (SD Huesca).
63'
Další kombinace hostí začne od brankáře Santamarii.
62'
Domácí De Tomas dostal z levé strany dobrou nahrávku do vápna od Morena a špičkou zakončoval. O kousek se míč do branky nevešel.
61'
Hostující Ferreiro se uvolnil na středu hřiště a posílal chytrou přihrávku dopředu na Enrica, ale ten byl v ofsajdu.
60'
Domácí se dlouho drželi na útočné polovině, ale nepřesná přihrávka Embarba je vyhnala pryč.
59'
Po dlouhém nákopu domácí na De Tomase budou domácí vhazovat aut z pravé strany.
58'
Domácí Bebe se uvolnil ve středu hřiště a vystřelil. Jeho tvrdá střela skončila těsně nad brankou.
57'
Na zemi nyní leží Embarba a Santamaria po jejich vzájemné srážce.
56'
Rohový kop se domácím nepovedl. Míč skončil mimo hřiště.
55'
54'
Po dohodě s kolegou u videa rozhodčí branku neuznává.
53'
Rozhodčí se ještě jde podívat na video.
52'
Domácí nyní kombinují na vlastní polovině.
51'
Domácí Ba se dostal k odraženému míči a poslal ho do vápna. Na jeho centr nikdo z domácích nedosáhl.
50'
Hostující Avila se otočil a z 30 metrů vystřelil na branku. Jeho střela byla nepřesná a skončila vedle branky.
49'
Domácí hráči nyní kombinují na vlastní polovině.
48'
Žlutou kartu dostává Enric Gallego (SD Huesca).
47'
Hned v úvodu 2. poločasu centroval hostující Miramon do vápna. Jeho centr Garcia v klidu lapil.
46'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Jorge Pulido, přichází Martín Mantovani.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:33.
První poločas nabídl tři velké šance domácích. Nejdříve v 15. minutě ve vápně byl De Tomas, ale míč mu skočil a střela se mu nepovedla. Ve 24. minutě už se domácí radovali, ale rozhodčí odpískal ofsajd Morenovi. V 39. minutě byl sám a malém vápně Pozo, ale Santamaria ho fantasticky vychytal. Konec poločasu byl plný emocí, za což byli oceněni žlutou kartou Medran a Tito.
Statistiky 1. poločasu:
Držení míče: 59%:41%
Střely celkem: 11:3
Střely na branku: 1:0
Rohové kopy: 5:1
Souboje: 9:0
45+2'
45+2'
Žlutou kartu dostává Tito (Rayo Vallecano).
45+1'
Žlutou kartu dostává Álvaro Medrán (Rayo Vallecano).
45'
Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.
44'
Domácí kanonýr De Tomas se pokusil prokličkovat se až k brance soupeře, ale ke střele se nedostal.
43'
Rohový kop domácích dokázal hostující Etxeita odvrátit.
42'
41'
Domácí De Tomas se chtěl prokličkovat dopředu, ale trojici hostujících hráčů ho dokázala o míč připravit.
40'
Hostující Pulido opět na zemi. Tentokrát to vypadá, že asi dohrál.
39'
Obrovská šance hostí. K dorážce se na malém vápně dostal Pozo, ale fantastický Santamaria ho dokázal vychytat.
38'
Hostující Ferreiro centroval z levé strany do vápna, ale trefil pouze bránícího Tita.
37'
Při souboji ve vápně přejel domácí hráč hostujícího Pulidu, který se těžce sbírá ze země.
36'
Domácí tým nyní kombinuje na vlastní polovině.
35'
Na levé straně se opět uvolnil Embarba a odcentroval do vápna. Jeho centr byl opět nepřesný a skončil mimo hřiště.
34'
Hostující Miramon dostal míč na pravou stranu a odcentroval do vápna. Jeho centr s přehledem odhlavičkovat do bezpečí Ba.
33'
Domácí Embarba vykoupal soupeře na levé straně a odcentroval do vápna. Jeho centr byl nepřesný.
32'
K míči se postavil Embarba, který poslal míč přímo na hlavu De Tomase, ten ale hlavičkoval pouze vedle branky.
31'
Domácí Pozo byl faulovaný. Domácí mají k dispozici přímý kop z levé strany.
30'
Rohový kop domácích z pravé strany dokázal odhlavičkovat hostující Pulido.
29'
K míči se postavil Bebe, jehož střela byla zblokována, takže domácí mají roh.
28'
De Tomas byl faulovaný. Domácí mají k dispozici přímý kop z 29 metrů.
27'
Rohový kop z levé strany si našel domácí Galvez a hlavičkoval, ale hlavička skončila pouze vedle branky.
26'
Rohový kop pro Vallecano.
25'
Ofsajdové postavení Avili ukončilo zajímavý brejk hostí.
24'
Po nahrávce do vápna od Poza se radoval jeho spoluhráč Moreno, který překonal Santamariu, jenomže radost mu překazil zvednutý praporek pomezního.
23'
Hostující Miramon si vyměnil u pravé lajny míč se spoluhráčem a odcentroval. Centr mu nesedl a skončil nad brankou domácích.
22'
Po dlouhém autu Miramona do vápna se pokusil Enric o nůžky. Jenomže mu kop moc nesedl a míč je mimo hřiště.
21'
Ferreirův centr z levé strany do vápna dokázala domácí obrana odvrátit.
20'
Rohový kop pro Huescu.
19'
Hostující Ferreiro dostal míč na levou stranu, navedl si míč doprostřed a chtěl vystřelit. Jeho střelu zablokovala domácí obrana.
18'
17'
Galan poslal z vlastní poloviny dlouhý pas na Enrica, ale ten byl v ofsajdu.
16'
Domácí střelec De Tomas se octl po jednom ze soubojů na zemi, ale rozhodčí zatím nepíská.
15'
Chytrou přihrávku dal Pozo De Tomasovi, který byl sám ve vápně před Santamariou, jenomže míč mu špatně skočil a jeho střela skončila na tribuně.
14'
Další nákop letěl na hostujícího Ferreira, ale ten se bohužel nacházel v ofsajdu.
13'
Ofsajdové postavení jednoho z hostí ukončilo jejich útočné snažení.
12'
Po nepřesném zakončení hostí bude rozehrávat hostující brankář od vlastní branky.
11'
Hostující bek Galan centroval z levé strany do vápna. Jeho centr, který letěl na Enrica dokázal přečíst Garcia a ukryl míč do rukavic.
10'
Domácí Moreno se uvolnil a běžel s míčem dopředu, jenomže jeden z hostujících obránců mu míč dokázal odkopnout.
9'
Nepřesný nákop dopředu od Tita končí v autu.
8'
Domácí Pozo hledat kolmou přihrávkou vpředu De Tomase, ale nahrávka se mu nepovedla.
7'
Domácí Moreno se protáhl kolem lajny a chtěl nacentrovat do vápna. Jenomže mu ujel míč mimo hřiště.
6'
Diváci nyní sledují na stadionu kombinaci Vallecana na polovině hřiště.
5'
Nepřesná nahrávka šajtlí od De Tomase končí mimo hřiště.
4'
Hostující Galan chtěl centrovat do vápna, ale nahrál radši Gomezovi, jenž míč ztratil.
3'
Hosté jsou nyní na útočné polovině a hledají cestu k brance soupeře.
2'
Hostující Melero centroval z hloubky hřiště do vápna, ale jeho míč nabíhajícího Enrica nenašel.
1'
Dopředu hned utíkal domácí Embarba, ale nepřesná přihrávka od Medrana k němu nedorazila.
1'

Rayo Vallecano: Alberto García (C) – Tito, A. Ba, Gálvez, Á. Moreno – Mario Suárez, Medrán – Bébé, Pozo, Embarba – De Tomás.
Náhradníci: Dimitrievski – Amat, Agbo, Di Santo, Á. García, Trejo, Velázquez.

SD Huesca: R. Santamaría – Miramón, Etxeita, Pulido, Galán – Y. Herrera, Melero (C), Moisés Gómez – Ávila, Gallego, Ferreiro.
Náhradníci: Jovanović – Gallar, Cucho, Diéguez, Musto, Mantovani, Añor..
Poslední vzájemná utkání:
2018 Huesca VS. Vallecano 0:1
2018 Vallecano VS. Huesca 3:0
2017 Huesca VS. Vallecano 2:1

SD Huesca
Hosté jsou na posledním místě LaLigy. Na svém kontě mají 25 bodů z 32 zápasů. Mají záporné skóre 35:55. Na svého dnešního soupeře ztrácí 2 body, na udržení zatím ztrácí 7 bodů. Jejich nejlepší střelec je argentinský záložník Ezequiel Avila, který vstřelil 8 branek a na dvě přihrál.
Poslední tři utkání:
Huesca VS. Barcelona 0:0
Levante VS. Huesca 2:2
Huesca VS. Celta Vigo 3:3

Rayo Vallecano:
Domácí jsou na předposledním 19. místě tabulky. Na první nesestupovou příčku ztrácí 5 bodů. V dosavadním ročníku posbírali domácí 27 bodů z 32 zápasů. Mají záporné skóre 36:57. Jejich nejlepší střelec je španělský útočník Raul De Tomas, jenž vsítil 14 branek a na jednu nahrál.
Poslední tři zápasy:
Ath. Bilbao VS. Vallecano 3:2
Vallecano VS. Valencia 2:0
Eibar VS. Vallecano 2:1
Zdravím všechny fanoušky a fanynky španělské kopané. V rámci 33. kola LaLigy se utkají domácí Rayo Vallecano a hostující Huesca.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.