La Liga - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Barcelona - 2. dubna 2019   21:30

Villarreal
24' Chukweze  • 50' Toko Ekambi (Chukweze) • 63' Iborra (Morlanes) • 81' Bacca (Cazorla)
4:4
(1:2)
Barcelona
13' Coutinho  (Malcom) • 17' Malcom  (Arturo Vidal) • 90' Messi   • 90+4' L. Suárez
Villarreal
Asenjo – Álvaro González, Ra. Funes Mori, V. Ruiz – M. Gaspar, Morlanes (65. Cáseres), Cazorla, Pedraza – Chukweze (88. Bonera), Toko Ekambi (75. Bacca), Iborra.
Andrés Fernández – Cáseres, Raba, Bonera, Quintilla, Bacca, Trigueros.
Hernández – Sobrino, Naranjo
Estadio de la Cerámica, Villarreal
Barcelona
ter Stegen – Roberto, Umtiti, Lenglet, Alba – Arturo Vidal, Busquets (74. Rakitić), Arthur (74. Aleñá) – Malcom, L. Suárez, Coutinho (61. Messi).
Pena – Messi, K-P. Boateng, Piqué, Rakitić, N. Semedo, Aleñá.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 9:9. Střely mimo: 5:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 10:10.
Je konec! Barcelona nakonec ve fantastickém utkání dokázala uhrát bod za remízu 4:4. Villarreal přitom vlétl do zápasu hodně aktivně, ale ter Stegen zlikvidoval dvě obrovské šance! Barcelona pak udeřila ve 13. minutě, kdy se prosadil Philippe Coutinho! O čtyři minuty později navíc navýšil hostující vedení Malcom! Domácí to však nezabalili a ve 24. minutě snížil Samuel Chukweze! Před přestávkou mohl Villarreal dokonce vyrovnat, ale Chukweze svou druhou branku nepřidal.

Velké věci se děly po změně stran! Po pěti minutách totiž dokázal vyrovnat Karl Toko Ekambi! Villarrealu to však nestačilo a Vicente Iborra dokonce poslal domácí celek do vedení. Deset minut před koncem pak navýšil vedení střídající Carlos Bacca! Jenže pak se děly věci! Domácí stoper Álvaro González se po druhé žluté kartě nechal vyloučit. Barcelona si vypracovala tlak a střídající Lionel Messi v devadesáté minutě snížil na rozdíl jediné branky. Šanci na vyrovnání měl Alba, ale Asenjo jeho pokus vyrazil na roh. Po něm se však dostal do zakončení Luis Suárez, který famózní ranou vyrovnal!
90+5'
90+4'
Barcelona právě vstřelila branku!
Neskutečné! Barcelona nakonec dokázala vyrovnat! Hosté zahrávali poslední rohový kop. Centrovaný míč propadl do volného prostoru, odkud zakončil LUIS SUÁREZ, jehož dělovka skončila v síti! Domácí jsou na kolenou!
90+3'
Jordi Alba v poslední minutě nastavení dostal přihrávku do velkého vápna, ale Asenjo vyrazil ven z branky, vrhl se mu pod nohy a spasil Villarreal před pohromou!
90+2'
Cáseres zajel na vlastní polovině do kotníku Jordiho Alby a dostává žlutou kartu.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Drama je na světě! Barcelona zahrávala přímý kop v blízkosti pokutového území. Jeho rozehrávky se ujal mistr LIONEL MESSI, který nádhernou střelou o tyč nedal brankáři šanci!
89'
Jordi Alba poslal přihrávku na levé křídlo, jenže tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů. Fotbalisté Barcelony se i v závěru snaží o útočení.
88'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Samuel Chukweze, přichází Daniele Bonera.
87'
Álvaro González si za hloupý faul nechal dát druhou žlutou kartu a dnešní duel pro něj končí!
86'
Za následné protesty dostává žlutou kartu také Lionel Messi.
86'
Navíc přichází další žlutá karta pro vedoucí celek španělské ligy. Jejím adresátem je tentokrát Sergi Roberto.
85'
Arturo Vidal ještě hecuje své spoluhráče k větší aktivitě, jenže proti pevnému defenzivnímu bloku to Barcelona bude mít hodně těžké.
84'
Aleňá fauloval v blízkosti branky soupeře a dostává žlutou kartu.
83'
Na stadionu panuje parádní atmosféra! Domácí fanoušci si užívají skvělý výkon svých oblíbenců. Villarreal je blízko k vítězství nad Barcelonou.
81'
Villarreal právě vstřelil branku!
Villarreal dokázal udeřit ze skvěle sehraného protiútoku a přibližuje se k zisku třech bodů! Cazorla vyslal parádní přihrávku za obranu, na kterou si naběhl CARLOS BACCA, který obešel brankáře a zakončil do prázdné branky!
80'
Chukweze si navedl míč na hranici pokutového území, odkud zakončil levačkou, ale ter Stegen si připsal snadný zákrok.
79'
Brankář domácího celku dlouho váhal s odkopem od branky. Hráčům Barcelony se jeho počínání vůbec nelíbilo, ale vše se obešlo bez karty.
78'
Arturo Vidal fauloval šlapákem na polovině hřiště a dostává žlutou kartu.
77'
Rakitič přenesl těžíště hry na pravou stranu. Barcelona pokračuje v obléhání branky soupeře, ale nikdo v červenomodrém se ne a ne dostat ke střele.
76'
Malcom dostal dobrou přihrávku na levou stranu pokutového území, ale jeho zakončení levačkou se mu vůbec nepovedlo a míč prolétl kolem branky.
75'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Karl Toko Ekambi, přichází Carlos Bacca.
74'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Arthur, přichází Carles Aleñá.
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Sergio Busquets, přichází Ivan Rakitić.
73'
Hra je přerušena! Jeden z domácích fotbalistů si nyní stěžuje na křeče a podle všeho bude potřebovat pomoc.
72'
Samuel Chukweze se z levého křídla prosmýkl až na hranici pokutového území, odkud zakončil nártem, ale jeho pokus skončil v rukavicích brankáře.
71'
Malcom spěchal za pobídkou do pokutového území, jenže radost mu pokazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
70'
Villarreal zahrával další rohový kop. Na krásný centr si v pokutovém území naskočil Álvaro González, jehož pokus skončil vedle branky.
69'
Lionel Messi odcentroval do pokutového území, kam spěchal Luis Suárez, jenže jeho hlavička skončila v rukavicích pozorného brankáře.
68'
Jordi Alba dostal prostor na levé straně, jenže jeho vysoký centr do pokutového území nebyl pro domácí obranu problémem.
67'
Karl Toko Ekambi upadl po kontaktu s Umtitim v pokutovém území. Rozhodčí měl střet přímo před očima a rozhodl se nechat pokračovat ve hře.
66'
Barcelona se usadila na polovině Villarrealu a s míčem na kopačkách si hledá cestičku do střelecké pozice, ze které by mohla vyrovnat.
65'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Morlanes, přichází Santiago Cáseres.
63'
Villarreal otáčí vývoj dnešního utkání a strhává vedení na svou stranu! VICENTE IBORRA si naběhl na přihrávku za obranu Barcelony, podíval se na postavení brankáře a s klidem uklidil míč k zadní tyči!
62'
Arthur poslal nadýchanou přihrávku za obranu domácího celku, jenže nikdo v modročerveném dresu jeho úmysl nepochopil.
61'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Philippe Coutinho, přichází Lionel Messi.
60'
Je za námi hodina hry a zatím sledujeme překvapivý průběh dnešního souboje. Villarreal už sice prohrával o dvě branky, ale dokázal se vrátit do zápasu.
59'
Právě Sergio Busquets nyní vymyslel zajímavý oblouček do pokutového území, jenže nikdo z hráčů Barcelony jeho úmysl nepochopil a nerozběhl se.
58'
Ramiro Funes Mori poslal další dlouhý nákop na polovinu soupeře, jenže Samuel Chukweze se k míči nedostal kvůli zákroku Busquetse.
57'
Právě Suárez se nyní snažil uvolnit rozběhnutého Malcoma, jenže zadáci ve žlutém stáli blízko u sebe a nenechali míč projít do pokutového území.
56'
Luis Suárez dostal dobrou přihrávku a hnal se do pokutového území, kde ještě zkoušel zbytečnou kličku, kterou se připravil o zakončení.
55'
Ramiro Funes Mori dostal dobrou přihrávku na vlastní polovinu a roztáhl hru Villarrealu na levé křídlo. Ještě nás čeká hodně zajímavý závěr duelu.
54'
Arturo Vidal diriguje rozehrávku Barcelony v blízkosti pokutového území soupeře. Domácí Villarreal však brání v pevném bloku.
53'
Domácí celek znovu zahrával rohový kop. Na nadýchaný centr si naskočil Ramiro Funes Mori, jehož hlavička prolétla nad břevnem.
52'
Samuel Chukweze se dral do pokutového území, jenže Jordi Alba si jeho pohyb tentokrát pohlídal a srazil míč do zámezí. Villarreal dále tlačí.
50'
Tak pozor! Je vyrovnáno! Tohle byl hodně kuriózní gól! KARL TOKO EKAMBI doběhl prudkou přihrávku na pravé křídlo, dostal se s míčem do šestnáctky a překvapil ter Stegena střelou. Německý brankář očekával centr a vyběhl.
49'
Jordi Alba podpořil útočnou akci Barcelony sprintem po pravé straně hřiště, jenže jeho centr skončil na hlavě prvního obránce ve žlutém.
48'
Philippe Coutinho poslal přihrávku na hranici pokutového území, jenže Suárez se nedostal do zakončení. Domácí obrana byla opět pozorná.
47'
Samuel Chukweze dostal přihrávku na pravou stranu pokutového území, ale radost mu pokazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd.
46'
Barcelona obstarala výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Hosté se ihned vydali do útoku, jenže nikdo v červenomodrém se nedostal k centru.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté hostující Barcelony. Villarreal přitom vlétl do zápasu hodně aktivně, ale ter Stegen zlikvidoval dvě obrovské šance! Barcelona pak udeřila ve 13. minutě, kdy se prosadil Philippe Coutinho! O čtyři minuty později navíc navýšil hostující vedení Malcom! Domácí to však nezabalili a ve 24. minutě snížil Samuel Chukweze! Před přestávkou mohl Villarreal dokonce vyrovnat, ale Chukweze svou druhou branku nepřidal. Do kabin se proto odchází za stavu 1:2.
45+3'
45+2'
Mori na polovině hřiště sestřelil Suáreze a za svůj faul dostává žlutou kartu.
45+2'
Suárez si nabíhal na další přihrávku za obranu soupeře, jenže se nedostal k míči kvůli včasnému zásahu domácího stopera Moriho.
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Philippe Coutinho se kličkou ve stylu Zinedina Zidana snažil prosmýknout kolem obránce, ale míč si předkopl daleko před sebe a už míč nedohnal na hřišti.
44'
Rozehrávky následného přímého kopu se ujal Santi Cazorla, který chtěl obranu Barcelony překvapit přízemní střelou, jenže trefil zeď.
43'
Lenglet fauloval na hranici pokutového území a nabídl Villarrealu přímý kop. Hostující stoper navíc vidí žlutou kartu.
43'
Malcom si řekl o přihrávku na střed hrací plochy a pohotově chtěl přenést míč na rozběhnutého Suáreze. Útočník Barcelony neměl proti přesile obránců šanci.
42'
Philippe Coutinho se v blízkosti pokutového území dostal k odraženému míči, jenže Brazilec se následně neprosmýkl do střelecké pozice.
41'
Marc-André ter Stegen nyní zachránil Barcelonu před vyrovnáním! Samuel Chukweze se opřel do odraženého míče, ale německý brankář reflexivně zasáhl!
40'
První žlutá karta také na straně Barcelony. Za svůj ostrý skluz ji vidí Busquets.
39'
Villarreal se usadil v blízkosti pokutového území Barcelony a kombinuje s míčem na kopačkách. Nikdo v červenomodrém dresu teď domácí rozehrávku neatakuje.
38'
Malcom se vrátil pomoci svým spoluhráčům z obrany. Villarreal totiž v posledních minutách zcela zahodil respekt a tlačí se do pokutového území.
37'
Na světě je první žlutá karta dnešního utkání. Za zakopnutí míče do zámezí ji dostává Álvaro González.
36'
Karl Toko Ekambi si na hranici pokutového území zpracoval vysoký nákop, jenže ve sprintu se nedokázal otočit a obránci jej obrali o zakončení.
35'
Santi Cazorla zastavil nepovedenou rozehrávku Barcelony, skvěle si zpracoval míč, jenže jeho přenesení hry na opačnou stranu bylo čitelné.
34'
S Lengletem to nyní nevypadá vůbec dobře. U střídačky Barcelony se už rozcvičuje jeden z hráčů.
33'
Hra je přerušena! Jeden z hostujících hráčů nyní zůstává ležet na trávníku a drží se za levé rameno. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
32'
Karl Toko Ekambi se dostal na hranici pokutového území, odkud poslal prudký centr na malé vápno, ale nikdo ve žlutém se nedostal k zakončení.
31'
Marc-André ter Stegen se zapojil do rozehrávky hostujícího celku. Německý brankář nakopl míč na levé křídlo, ale nikdo v modročerveném se k němu nedostal.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání a zatím sledujeme parádní fotbal. Barcelona vlétla do zápasu jako velká voda, ale Villarreal v posledních minutách zlepšil svůj výkon.
29'
Sergi Roberto dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, jenže jeho pobídka za obranu Villarrealu byla příliš pomalá a domácí zadáci stačili zareagovat.
28'
Malcom operoval s míčem na pravé straně hrací plochy, ale vyrazili proti němu hned dva obránci, kteří jej nenechali odcentrovat do pokutového území.
27'
Barcelonu obdržená branka podle všeho zrovna nezasáhla. Hostující celek už opět hraje s míčem na kopačkách a hledá si cestičku do pokutového území.
26'
Suárez se hnal za přihrávkou na hranici pokutového území, jenže domácí stoper Álvaro González byl důrazný a odkopl míč daleko do zámezí.
24'
Je sníženo! Villarreal se dostává zpátky do boje o body! SAMUEL CHUKWEZE se dostal za obranu Barcelony, jenže jeho ránu zastavila tyč. Domácí útočník se však dostal k odraženému míči a pohotově jej uklidil do sítě!
24'
Aktivní Coutinho tentokrát napřáhl ke střele zpoza hranice pokutového území, jenže jeho rána levačkou mířila jen do míst, kde byl připravený brankář.
23'
Sergi Roberto táhl útok Barcelony po pravé straně hrací plochy. Rychlonohý fotbalista si však musel pomoci zasekávačkou.
22'
Samuel Umtiti se z pozice stopera dostal ke střele v pokutovém území, jenže byl příliš rychlý a jeho následný pokus levačkou prolétl kolem domácí svatyně.
21'
Brazilec Coutinho se tentokrát ujal rozehrávky rohového kopu Barcelony. Jeho centr přiletěl na hranici pokutového území, ale domácí obránci tentokrát stáli na správných místech.
20'
S Villarrealem mohlo být ještě mnohem hůře! Luis Suárez se dostal na hranici velkého vápna, prostrčil míč na Coutinha, ale jeho oblouček zastavila tyč!
19'
Barcelona se znovu usadila na polovině soupeře a hosté si vyměňují krátké přihrávky. Nikdo ve žlutém dresu Villarrealu domácí kombinaci neatakuje.
17'
Barcelona hodně rychle přidává svou druhou branku v dnešním střetnutí! Arturo Vidal načechral parádní centr na malé vápno, kde hlavičkoval MALCOM a jeho hlavička skončila v síti!
16'
Suárez dostal přihrávku do pokutového území, ale místo zakončení ještě hledal Malcoma, jehož následný pokus zablokoval domácí stoper Mori.
15'
Philippe Coutinho spěchal za další dlouhou přihrávkou na levou stranu hrací plochy, jenže míč byl v tomto případě příliš rychlý a Brazilec jej nezastihl na hřišti.
13'
Barcelona dokázala udeřit ze své první šance a dostává se do vedení! Malcom si naběhl na krásnou přihrávku za obranu, dostal se až do pokutového území, kde míč ještě předložil před branku a PHILIPPE COUTINHO už měl snadnou práci!
12'
Sergio Busquets poslal zajímavý centr na hranici pokutového území, kam se probíjel také Luis Suárez, ale domácí stopeři byli připravení.
11'
Ekambi je v úvodních minutách dnešního střetnutí hodně aktivní. Tentokrát si míč navedl na hranici šestnáctky, ale technickou střelou poslal míč nad břevno.
10'
Další obrovská šance Villarrealu! Karl Toko Ekambi si dokázal poradit se statickým Umtitim, probil se do pokutového území, ale Marc-André ter Stegen vytáhl další parádní zákrok!
9'
Také další rohový kop se domácímu Villarrealu podařil. Álvaro González se natahoval po odraženém míči, jenže mu scházel jediný krok.
8'
Rozehrávky rohového kopu Villarrealu se ujal Santi Cazorla, který odcentroval na malé vápno, kde hlavičkoval Vicente Iborra, jehož pokus musel Marc-André ter Stegen vyškrábnout nad břevno!
7'
Samuel Umtiti se musel vrátit do pokutového území před vlastní branku, kde ve skluzu na poslední chvíli odehrál míč na rohový kop.
6'
Sergio Busquets si došel pro přihrávku na vlastní polovinu, efektně se s míčem otočil a rozehrál na pravé křídlo. Nikdo v modročerveném se k míči nedostal.
5'
Arturo Vidal dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, jenže k němu bleskově přistoupil domácí zadák, který jej nenechal rozehrát.
4'
Barcelona zahrávala svůj první rohový kop v dnešním souboji. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde zasáhl pozorný obránce ve žlutém.
3'
Suárez dostal přihrávku na hranici pokutového území, krásně se uvolnil do střelecké pozice, jenže přízemní ránou z ostrého úhlu nechal vyniknout brankáře.
2'
Do rozehrávky domácího celku se nyní musel zapojit také brankář Asenjo. Gólman Villarrealu nakopl míč na levou stranu, ale tam nebyl nikdo ve žlutém.
1'
Villarreal obstaral výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Domácí fotbalisté se ihned vydali do útoku, ale nákop na levé křídlo byl nepřesný.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Villarreal bude hrát ve žlutém, zatímco Barcelona oblékne své klasické modročervené dresy.

Villarreal CF: Asenjo – Álvaro González, Ra. Funes Mori, V. Ruiz – M. Gaspar, Morlanes, Cazorla, Pedraza – Chukweze, Toko Ekambi, Iborra.
Náhradníci: Andrés Fernández – Cáseres, Raba, Bonera, Quintilla, Bacca, Trigueros.

FC Barcelona: ter Stegen – Roberto, Umtiti, Lenglet, Alba – Arturo Vidal, Busquets, Arthur – Malcom, L. Suárez, Coutinho.
Náhradníci: Pena – Messi, K-P. Boateng, Piqué, Rakitić, N. Semedo, Aleñá.

Rozhodčí: Hernández – Sobrino, Naranjo.
Vzájemný zápas

Dnešní soupeři se spolu střetli začátkem prosince. Barcelona doma vyhrála 2:0.
Villarreal

Villarreal zažívá úplně opačné starosti. Dnešní domácí celek vybojoval jen dvacet devět bodů a nyní mu patří sedmnáctá pozice. Na záchranu má navíc k dobru jen jediný bod. V letošním ročníku španělské ligy navíc dokázal vyhrát jen šestkrát. Naposledy prohrál 3:2 na hřišti Celty Vigo.
FC Barcelona

Dnešní hostující celek je v letošním ročníku španělské ligy naprostým suverénem. Barcelona dosud sehrála dvacet devět zápasů a vybojovala v nich šedesát devět bodů. S tímto ziskem jí patří první příčka španělské ligy deset bodů před Atléticem Madrid. O víkendu navíc zvládla městské derby proti Espanyolu. Výhru režíroval Argentinec Lionel Messi, který vytáhl parádu v podobě krásného gólu z přímého kopu.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání španělské ligy mezi Villarrealem a Barcelonou. Výkop je stanoven na 21 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.