La Liga - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Bilbao - 20. ledna 2019   16:15

Villarreal
71' Toko Ekambi (Pedraza)
1:1
(0:1)
Bilbao
19' J. Costa (vl.)
Villarreal
Asenjo – M. Gaspar (C), Ra. Funes Mori, Álvaro González, J. Costa (58. Pedraza) – Fornals (58. Chukweze), Trigueros, Iborra, Cazorla – Toko Ekambi, G. Moreno (66. Bacca).
Andrés Fernández – Cáseres, V. Ruiz, Bacca, Llambrich, Pedraza, Chukweze.
Undiano – Alonso, García
Estadio de la Cerámica
Bilbao
Herrerín – Capa, Yeray, I. Martínez, Berchiche – Dani García, Beñat (73. San José) – I. Gómez (76. de Marcos), Muniain (C), I. Córdoba – I. Williams (90+2. Guruzeta).
Simón – Núñez, San José, Susaeta, de Marcos, Balenziaga, Guruzeta.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 1:5. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 17:13.
Je dobojováno! Hosté do utkání vstoupili lépe, nejprve Gómez nastřelil brankovou konstrukci, poté si Costa vstřelil vlastní branku. Vypadalo to, že Bilbao ve druhé půli kontroluje vývoj tohoto utkání, ovšem Villarreal ze své jediné příležitosti srovnal. Tři minuty před koncem základní hrací doby přišel moment, který ještě bude hodně probíraný. Williams vstřelil branku, ovšem ta neplatila pro údajný ofsajd Berchicheho. Rozhodčí u videa celou situaci dlouho zkoumal, ovšem řekl bych, že gól měl platit. To se ale nestalo, oba týmy si tak body rozdělí!
90+7'
90+6'
K centru se znovu dostal de Marcos. Celou situaci nakonec vyřešil brankář Asenjo, víc už se v tomto zápase pravděpodobně nestane.
90+5'
Na levé straně se uvolnil Cazorla který do vápna poslal slušný centr. Ven z branky musel Herrerín, hostující gólman míč vyboxoval do bezpečí!
90+4'
De Marcos teď poslal zajímavý centr do pokutového území soupeře. Na ten si naskočil střídající Guruzeta, který ovšem nemířil přesně!
90+3'
Pokud dnes utkání skončí nerozhodně, s bodem budou spokojeni především domácí fotbalisté. Hosté mají v závěru obrovskou převahu!
90+2'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Iñaki Williams, přichází Gorka Guruzeta.
90+1'
Hlavní sudí Undiano přidal šest minut nad rámec druhého poločasu! Ta první se blíží ke svému konci, u balónu je Herrerín.
90'
Hodně prostoru dostal v pokutovém území Williams, ovšem jeho střela byla zblokovaná. Pedraza pak dokázal uhlídat balón, odkopávat bude Asenjo.
89'
Všem domácím hráčům i příznivcům teď musel spadnout kámen ze srdce. Branka nakonec uznána nebyla, ovšem řekl bych, že tato situace ještě bude hodně rozebírána!
88'
Sudí Undiano i nadále celou situaci analyzuje s rozhodčím u videa. Domácí příznivci pískají, opravdu šlo o velmi těsnou záležitost!
87'
Tak to byla hodně zajímavá situace! Přihrávku na levou stranu dostal Berchiche a vypadalo to, že je v ofsajdu. Domácí pak včetně brankáře Asenja přestali hrát. Krajní hráč našel Williamse, který uklidil do prázdné branky. Čárový tuto situaci nechal dohrát, následně zvedl praporek. Opakované záběry však ukazují, že šlo o opravdu velmi těsnou záležitost!
85'
Bilbao vzápětí rozehrávalo rohový kop, jenže do brejku se dostali domácího. Hosté pak celou situaci hasili taktickým faulem.
84'
To byl kolotoč! Hosté kombinovali na malém prostoru, čímž naprosto rozebrali domácí defenzivu. Z pravé strany přišel centr, na který si naskočil kapitán Muniain. Ten hlavičkoval z obtížné pozice, zakončení postrádalo přesnost!
83'
Do skluzu šel Trigueros. Ten sice trefil balón, ovšem zároveň také nohy soupeře a může být rád, že se celá situace obešla bez žluté karty.
82'
Z levé strany teď Martínez poslal přízemní centr do pokutového území soupeře. Asenjo byl rychle na zemi, balón pak dokázal udržet před lajnou.
81'
Míč končí v zámezí, tentokráte budou vhazovat domácí, konkrétně Pedraza, kteří běží pro balón. Vypadá to na dlouhý aut.
79'
Bilbao teď svého soupeře zatlačilo v jeho pokutovém území. Domácí zadáci se ubránili jen za cenu autového vhazování.
78'
Oba celky se snaží rychle rozehrávat, je evidentní, že bod nestačí ani jednomu z nich. Závěr utkání tak slibuje pořádné drama!
77'
Toko Ekambi si podle rozhodčího pomohl útočným faulem. Nutno dodat, že Martínez tomu hodně přihrál, hosté rychle rozehrávají.
76'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Ibai Gómez, přichází Óscar de Marcos.
74'
Domácí příznivci se radují, branka nakonec platí! Opakovaný záznam však ukázal, že se v předchozí akci možná opravdu mohla pískat ruka domácího fotbalisty!
73'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Beñat, přichází Mikel San José.
72'
Branku však bude muset potvrdit rozhodčí u videa! Fotbalisté hostujícího celku se nyní hodně zlobí na hlavního sudího, který podle nich před pár vteřinami neodpískal ruku domácího hráče zhruba metr za velkým vápnem!
71'
Villarreal právě vstřelil branku!
Domácí se do první větší příležitosti dostali až dvacet minut před koncem, přesto dokázali udeřit! Pedraza teď z levé strany poslal výborný přízemní centr do pokutového území, do skluzu šel KARL TOKO EKAMBI, který míč poslal do odkryté svatyně! Asistence: Alfonso Pedraza.
70'
Jeden na jednoho. Williams teď skvěle obešel Moriho, následně přihrával pod sebe. Střelecký pokus kapitána Muniaina byl zblokovaný!
69'
Nedorozumění mezi brankářem Asenjem a obráncem Álvarem. Oba si to následně vyříkali, Bilbao bude rozehrávat rohový kop.
68'
Álvaro dostal pořádně naloženo od Williamse, pro kterého to byl snad už sedmý faul v utkání. Hostující hráč zůstává i nadále bez žlutého napomínání.
67'
Další nedovolený zákrok domácích, fauloval kapitán Gaspar, který už jednu žlutou kartu má. Hosté s následnou rozehrávkou nikam nepospíchají.
66'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Carlos Bacca.
65'
Boj o balón u postranní lajny, poté srážka mezi Capou a Iborrou, oba dva hráči zůstávají na trávníku, rozehrávat bude Villarreal.
63'
Na hrací ploše zůstává ležet útočník Williams, který dnes rozdal několik ran, tentokráte to však odnesl právě on, náraz do Álvara byl opravdu hodně tvrdý.
62'
Williams si poslal míč kolem Álvara, který zatáhl za záchranou brzdu. To byla hodně ostrá srážka, domácí fotbalista vidí žlutou kartu.
61'
Rozběhla se závěrečná půlhodina tohoto utkání. Obrázek hry se zatím nijak nemění, domácí fotbalisté se téměř k ničemu nedostávají.
59'
Domácí příznivci se hodně zlobí, Undiano píská další nedovolený zákrok. Útočným faulem si podle něj pomohl Moreno.
58'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Jaume Costa, přichází Alfonso Pedraza.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Pablo Fornals, přichází Samuel Chukweze.
57'
Čtvrtá žlutá karta v zápase, potřetí je potrestán domácí hráč. V tuto chvíli je to Gaspar, který podle rozhodčího fauloval Beñata.
56'
Skvělá práce kapitána Muniaina, který na malém prostoru udržel balón, následně si vynutil faul. Následovat bude standardka pro Bilbao!
55'
Dlouhým pasem teď Cazorla hledal na útočné polovině Morena. Tomu chyběla podpora spoluhráčů, proti přesile byl bez šance.
54'
Berchiche byl u míče jako první, následně přišel jasný faul, kterým se provinil domácí záložník Iborra. Ten vidí žlutou kartu.
53'
Souboje vzdušných soubojů ve středu hřiště. Balón je nyní dlouho nahoře, což se pochopitelně nelíbí domácím příznivcům.
51'
Gómez dělal kličku na pravé straně, ovšem o balón přišel. Domácí fotbalisté šli do brejku, celou situaci ale také nevyřešili nejlépe.
50'
Po centru Gaspara z pravé strany se k hlavičce dostal Moreno! Jeho následný pokus byl hodně nepřesný, přesto to byla největší šance Villarrealu v dosavadním průběhu utkání.
49'
Žlutá ponorka teď zatlačila svého protivníka před jeho velkým vápnem. Hodně jsou slyšet domácí příznivci, kteří si přejí vyrovnávací branku.
48'
Na pravé straně se výborně uvolnil Gaspar. Místo přihrávky pod sebe však do vápna poslal zblokovaný centr, hosté se ubránili.
47'
Córdoba, Muniain, následně centr z levé strany. Obránce Funes Mori byl na svém místě, balón bez problémů odhlavičkoval do bezpečí.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:16.
Úvodní pětačtyřicetiminutovka hry je za námi. Hosté do zápasu vstoupili lépe, nejprve po zakončení Gómeze zvonila branková konstrukce, vzápětí si Costa vstřelil vlastní branku. Domácí poté drželi balón, ovšem proti pozorně bránícímu soupeři se do žádné větší příležitosti nedostali.
45+1'
45'
Poblíž středového kruhu si hodně viditelným faulem pomohl Trigueros, který jednoznačně přistrčil svého protivníka, rozehrávat bude Bilbao.
44'
Williams posunul na Córdobu, který zakončoval pravou nohou. Střela hostujícího záložníka byla hodně nepřesná, Córdoba to vzal s úsměvem.
42'
Exekuci rohového kopu si vzal na starost Cazorla, ten trefil pouze prvního bránícího hráče. Moreno se poté marně dožadoval odpískání dalšího rohového kopu.
41'
Dobrou práci odvedl Fornals, který zabojoval o balón, vzápětí vybojoval rohový kop. Ten budou domácí rozehrávat z pravé strany.
40'
Beñat teď u postranní lajny místo balónu trefil nohy Morena, který zůstává ležet na hrací ploše. Přichází žlutá karta, v této statistice srovnáno.
39'
Další dva nedovolené zákroky domácího celku během krátké chvíle, o oba se postaral Cazorla, který zatím zůstává za očekáváním.
38'
K odraženému míči se dostal Córdoba. Jeho střela z velmi těžké pozice však postrádala přesnost, Asenjo zasahovat nemusel.
37'
Rozhodčí vytahuje žlutou kartu, vůbec první v tomto duelu. Vidí ji Funes Mori, který si nezahraje v příštím zápase proti Valencii.
36'
Hodně nepřesná přihrávka, tohle si Funes Mori za rámeček rozhodně nedá. Balón skončil v zámezí, odkopávat bude Herrerín.
35'
Hra je přerušena, na hřišti totiž zůstal ležet Iborra. Nohu mu přišlápl Williams, který zrovna dopadal na zem po vzdušném souboji.
33'
Williams odehrál balón, poté byl ostře dohrán. Obránce Álvaro ani neprotestuje, moc dobře totiž ví, že si pomohl jasným faulem.
32'
Do konce prvního poločasu zbývá zhruba patnáct minut. Villarreal má v posledních minutách lehce navrch, k výraznější příležitosti se ale stále nedostal.
31'
Žlutá ponorka teď svého soupeře doslova zamkla před jeho velkým vápnem a kombinuje, Cazorla místo zakončení ještě přihrával na pravou stranu.
30'
Ve skluzu teď Funes Mori zahrál do bezpečí. Na jeho ruku pak nešťastně dopadl Williams, tohle muselo bolet. Domácí fotbalista by měl být v pořádku.
29'
Berchiche to zase udělal výborně, obešel dva protihráče, kapitán Gaspar si poté musel pomoci taktickým faulem, což neuniklo hlavnímu rozhodčímu.
28'
Cazorla si narazil s Fornalsem, následně svým centrem hledal Morena. Jako první byl u míče Martínez, ten odvrátil do bezpečí.
26'
Hlavičkovanou teď lépe zvládli hosté, kteří šli do zajímavého kontru. Čistý skluz u postranní lajny předvedl Costa, který zhatil slibně se rozvíjející akci soupeře.
25'
Řekl bych, že žlutá karta visí ve vzduchu. To byl snad už čtvrtý nedovolený zákrok Williamse v dosavadním průběhu utkání.
24'
Nikdo nevěděl, kdo má vhazovat. Míč si tak vzal Berchiche, který našel Muniaina. Ten vybojoval další rohový kop pro Bilbao!
23'
Toko Ekambi posílal centr do vápna, trefil však prvního hráče před sebou. Balón se ale ještě otřel o nohu domácího hráče, následovat bude odkop od branky.
22'
Hra je opět přerušena a znovu budou rozehrávat hosté. Kapitán Gaspar teď signalizuje, že v jednom z předchozích soubojů přišel o kopačku.
21'
Domácí Fornals si u postranní lajny pomohl nedovoleně, faulovaným hráčem byl Berchiche, který na levé straně hřiště předvádí výbornou práci.
20'
Přihrávka na levou stranu, Cazorla centroval z první. K hlavičce se chystal Moreno, na poslední chvíli zasáhla hostující defenziva.
19'
Bilbao právě vstřelilo branku!
Po levé straně utekl Berchiche, který míč poslal do vápna domácích. Tam nebyl žádný z hostujících hráčů, přesto si JAUME COSTA balón nešťastně srazil do vlastní branky, Asenjo byl bez šance!
18'
Pas mezi obranu dostal Williams. Výbornou práci předvedla domácí obrana, jako první byl navíc u balónu brankář Asenjo.
17'
Opět dlouhá kombinace Bilbaa, zahrál si také Herrerín. Ten počkal, až se k němu přiblíží Moreno, poté rozehrál svým spoluhráčům.
15'
Z levé strany teď cent směřoval do pokutového území hostů. Toko Ekambi si udělal prostor, jenže k balónu se nedostal.
14'
Hosté nyní mysleli, že byl Costa v ofsajdu a úplně přestali hrát. Praporek čárového rozhodčího zůstal dole, Villarreal bude vhazovat.
13'
Do vzdušného souboje se dostali Williams s Costou. Hostující hráč si pomohl rukama, Costa se zvedl a bude pokračovat ve hře.
12'
Další přihrávka na Williamse. Ten šel do sprintu, jako první se ovšem k balónu dostal gólman Asenjo, který ho odkopl na útočnou polovinu.
11'
Úvodní desetiminutovka hry je za námi. Kapitán Gaspar teď celou situaci řešil odkopem do bezpečí, vhazovat budou hosté.
10'
Vzdušná přihrávka od Martíneze hledala Williamse. Útočník Bilbaa však zůstal stát, úmysl svého spoluhráče nepochopil.
9'
Cazorla snad třikrát naznačil, že bude centrovat. Obránce Bilbaa mu na to pokaždé skočil, následný centr španělského hráče však nikoho ve žlutém dresu nenašel.
8'
Hostující fotbalisté jsou v úvodních minutách aktivnějším a nebezpečnějším týmem, Asenjo teď bude odkopávat od branky.
6'
To byla obrovská příležitost pro Bilbao! Skvělý pas za obranu dostal Ibai Gómez, který si udělal prostor, následně přehazoval domácího brankáře. Balón skončil na tyči!
5'
Výborná individuální práce hostujícího beka na pravé straně. Capa přešel přes dva hráče, jeho následný centr zastavila obrana soupeře.
4'
Ostrý souboj u postranní lajny, sudí Undiano následně přerušil hru, záložník Fornals si podle něj pomohl nedovoleným zákrokem.
3'
Hosté drželi míč na svých kopačkách a kombinovali. Zahrál si také Herrerín, který celou situaci vyřešil dlouhým odkopem na polovinu soupeře.
2'
Dlouhou přihrávku za obranu dostal Moreno, který míč zpracoval na prsa, následně posunul na Fornalse. Vzrušení bylo zbytečné, domácí útočník se nacházel v ofsajdu.
1'

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar (C), Ra. Funes Mori, Álvaro González, J. Costa – Fornals, Trigueros, Iborra, Cazorla – Toko Ekambi, G. Moreno.
Náhradníci: Andrés Fernández – Cáseres, V. Ruiz, Bacca, Llambrich, Pedraza, Chukweze.

Athletic Bilbao: Herrerín – Capa, Yeray, I. Martínez, Berchiche – Dani García, Beñat – I. Gómez, Muniain (C), I. Córdoba – I. Williams.
Náhradníci: Simón – Núñez, San José, Susaeta, de Marcos, Balenziaga, Guruzeta.

Rozhodčí: Undiano – Alonso, García.
Ani jeden celek na tom není tabulkově nikterak dobře. Athletic Bilbao se nachází na patnácté příčce a na svém kontě má 22 bodů. Hráči z Baskicka se výsledkově zvedají, neboť vyhráli poslední dva ligové duely. Celtu Vigo zdolalo Bilbao v poměru 2:1 a v minulém zápase zaskočilo Sevillu výsledkem 2:0. Nejlepším střelcem mužstva je útočník Inaki Williams, který nastřílel už sedm branek.

Villarreal CF prožívá hrozivou sezonu. Celek, který jsme zvyklí vídat v evropských pohárech hraje v letošní sezoně o holé přežití v La Lize. „Žluté ponorky“ jsou na předposledním místě. V 19 zápasech nasbírali 17 bodů a navíc bilance z posledních zápasů není pro Villarreal vůbec příznivá. V lize čeká Villarreal na výhru od konce listopadu! Uvidíme, jestli se mu dneska odpoledne podaří zvednout v souboji dvou trápících se týmů.
Krásné nedělní odpoledne při sledování online přenosu ze španělské La Ligy. Dnes uvidíme souboj týmů Villarreal CF a Athletic Bilbao. Zápas začíná v 16:15. Přeji Vám příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.