La Liga - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Levante - 4. listopadu 2018   16:15

Villarreal
90+3' Pedraza (N. Sansone)
1:1
(0:0)
Levante
77' Ra. Funes Mori (vl.)
Villarreal
Asenjo – Llambrich, Álvaro González, Ra. Funes Mori, J. Costa (C) (81. N. Sansone) – Chukweze, Cáseres, Trigueros (75. Pedraza), Fornals – G. Moreno (65. Cazorla), Toko Ekambi.
Andrés Fernández – M. Gaspar, V. Ruiz, N. Sansone, Pedraza, Cazorla, Iturra.
Estadio de la Cerámica, Villarreal
16499 diváků
Levante
Olazábal – Postigo, Chema, Suárez Pier – Jason, Rochina (72. Prcić), Campaña (85. Doukouré), E. Bardhi, Toňo – Morales (C), Martí (61. B. Mayoral).
Aitor Fernández – B. Mayoral, Doukouré, Prcić, Coke, Pedro López, E. Boateng.

Zatímco první poločas příliš atraktivity nepobral, po přestávce si zejména Villarreal vytvořil několik velkých šancí, z nichž jednu neproměnil čtvrthodiny před koncem Pablo Fornals, a hned vzápětí přišel trest, když si po přízemním centru ze strany vstřelil vlastní gól Ramiro Funes Mori. Žlutá ponorka se ale nepotopila, protože pár sekund před koncem vyrovnal nádhernou bombou z úhlu Alfonso Pedraza. Konečný výsledek důležitého zápasu pro domácí. Villarreal 1 Levante 1.
90+4'
90+4'
Álvaro González viděl žlutou kartu poté, co se nedalo šestnáctky dopustil ostrého faulu, po němž trestu neunikl.
90+3'
Villarreal právě vstřelil branku!
ALFONSO PEDRAZA si na levé straně šestnáctky naběhl na krásnou kolmou přihrávku a z úhlu výstavní střelou vymetl bližší horní roh brány! Villarrealu se pár sekund před koncem podařilo zaslouženě vyrovnat. Asistence: Nicola Sansone.
90+2'
V závěru zápasu už je hra hodně kouskována zásluhou velkého množství faulů a Villarreal už moc času nemá.
90+1'
Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 4 minuty.
90'
Běží poslední minuta utkání a za okamžik se dozvíme, kolik se nad jeho rámec bude nastavovat.
87'
Villarreal na levé straně rozehrál rohový kop a na přední tyči pálil zřejmě vysoko nad z úhlu Pablo Fornals.
86'
Jason si rychle srovnal míč na silnější nohu a zpoza šestnáctky napřáhl k prudké střele, která metr nad zemí minula levou tyč. Dobrá střela ze strany Levante, ale nepřesná.
85'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Campaña, přichází Cheick Doukouré.
84'
Útok Villarrealu zastavil po řadě zablokovaných centrů z křídel ofsajd a Levante připravilo poslední střídání.
81'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Jaume Costa, přichází Nicola Sansone.
81'
Ramiro Funes Mori mohl rychle vyrovnat, když po dalším skvělém centru z pravého křídla napřáhl uprostřed šestnáctky k pohotovému voleji, kterým trefil záda Roberta Suáreze Piera, a poté se dostal k dorážce, která těsně minula pravý horní roh brány! Další obrovská možnost.
80'
Santi Cazorla na pravém křídle rozehrál standardní situaci a jeho centr byl na přední tyči hlavou hostů odvrácen.
78'
Enis Bardhi sáhl ve středu hřiště k taktickému faulu, za který byl potrestán žlutou kartu. Útok domácích ovšem zastavil.
77'
Levante právě vstřelilo branku!
José Luis Morales po krásné kolmé přihrávce za obranu posílal na levé straně šestnáctky z úhlu míč před bránu a RAMIRO FUNES MORI si ho ve skluzu srazil do vlastní brány! Pro Villarreal je to katastrofa, která zřejmě znamená konec kouče.
76'
Alfonso Pedraza přišel na hřiště a po pár sekundách si mohl připsat asistenci, když z levé strany poslal do šestnáctky parádní přízemní centr a Pablo Fornals střelou bez přípravy těsně minul vzdálenější pravou tyč hostující brány!
75'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Alfonso Pedraza.
74'
Villarreal po dalším nebezpečném centru z pravé strany vybojoval rohový kop, následný pas už ale tak přesný nebyl.
72'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Rubén Rochina, přichází Sanjin Prcić.
71'
Pablo Fornals si naběhl uprostřed šestnáctky na krásný centr z pravého křídla, jeho hlavička ale minula vzdálenější levou tyč. Villarreal si vytváří šance, jenže ne a ne skórovat.
69'
Borja Mayoral si uprostřed šestnáctky naběhl na krásnou zpětnou přihrávku z pravé strany a přízemní střelou mířil mezi tři tyče, jenže Sergio Asenjo vytáhl fantastický zákrok a po rychlém pádu na zem jeho pokus pravou nohou vykopl!
68'
Villarreal poslal do šestnáctky z pravého křídla velmi nebezpečný centr a míč na přední tyči propadl, Levante se ale zuby nehty dokázalo ubránit a odvrátit ho do bezpečí.
67'
Borja Mayoral před pár okamžiky přišel na hřiště a nyní mohl vystřelit zpoza šestnáctky, jenže na ose hrací plochy se střelou otálel a byl čistě zbourán k zemi.
66'
Samuel Chukweze se nadechl na pravém křídle k velkému sólu, jenže byl před šestnáctkou drobně rozhozen a nakonec celou akci zpomalil. Domácí se k ničemu nedostali.
65'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Santi Cazorla.
64'
Už se zdálo, že Villarreal svou akci překombinoval, na pravé straně šestnáctky se ale dostal k prudké přízemní střele z úhlu Karl Toko Ekambi, jehož pokus mířící doprostřed brány bezpečně kryl Oier Olazábal.
63'
Villarreal je ovšem po přestávce mnohem lepší, a pokud bude v tlaku pokračovat, určitě se gólu dočká.
62'
Villarreal bleskově vyrazil do rychlého protiútoku a fanoušci se začali zvedat ze sedadel, jenže Gerard Moreno nedokázal na vzdálenější levé tyči po přečíslení dva na jednoho zpracovat přihrávku přes šířku šestnáctky z pravé strany, o kterou se postaral Samuel Chukweze.
61'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Roger Martí, přichází Borja Mayoral.
60'
Devatenáctiletý mladík Samuel Chukweze je po přestávce v dresu Villarrealu hodně vidět a nyní zpoza šestnáctky napřáhl k přízemní střele, která se stala snadnou kořistí brankáře Oiera Olazábala.
59'
Domácí rozehráli standardní situaci na vzdálenější levou tyč, kde byl jejich následný centr odvrácen.
58'
Miguelón Llambrich byl faulován u pravé postranní čáry a vybojoval pro Villarreal další standardní situaci.
57'
Roberto Suárez Pier zůstal ležet na hrací ploše, vše ale vyřešil obstřik a zápas opět může rychle pokračovat.
55'
Villarreal po přetaženém centru z rohového kopu zůstal u míče a na levém křídle střádal útočné plány, které mu vzápětí překazil zdvižený praporek pomezního rozhodčího.
54'
Samuel Chukweze si na pravé straně šestnáctky pracoval zády k bráně míč ze vzduchu mezi dvěma protihráči a parádní přízemní střelou z otočky mířil k přední tyči, jenže Oier Olazábal vytáhl skvělý zákrok a střelu skokem lapil!
53'
Hra výrazně ožila a hned vzápětí mohlo skórovat Levante, střela jednoho z hostů ale zpoza vápna zamířila dva metry nad.
52'
Samuel Chukweze si opět skvěle zasekl míč na pravém křídle směrem do středu hřiště a v pokutovém území se dostal k technické střele, která z úhlu minula vzdálenější levý horní roh!
51'
Pablo Fornals napřáhl zpoza šestnáctky k prudké přízemní střele, která byla na hranici pokutového území zablokována.
50'
Během padesáti minut hry jsme zatím byli svědky pouze jedné slibné šance, kterou měl na svědomí Roberto Suárez Pier, po standardní situaci ale našel pouze náruč brankáře.
49'
Levante parádně přeneslo hru z pravé strany doleva, kde se snažil míč poslat do šestnáctky od rohového praporku Toňo, jeho centr ale zamířil nad bránu a skončil v zámezí.
48'
Žlutá ponorka vstoupila do druhého poločasu aktivněji, stejně jako do celého zápasu, jenže zatím marně čeká na šanci, po které by se přiblížila vstřelení úvodního gólu.
47'
Villarreal se na pravé straně šestnáctky ocitl krátce po přestávce v šanci, bohužel pro domácí fanoušky ale byla přízemní střela z úhlu jedním z hostů ve skluzu zablokována.
46'
Levante obstaralo výkop druhého poločasu, do kterého oba týmy vstupují za stavu 0:0 a bez jediné změny v sestavě.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:16.
Villarreal se během prvního poločasu dostal několikrát do zakončení, o které se třikrát postaral domácí kapitán Jaume Costa, jenže všechny tři jeho střely zpoza šestnáctky po odvrácených centrech zamířily vysoko nad, zatímco na opačné straně hřiště v největší šanci utkání Roberto Suárez Pier hlavičkoval po standardní situaci pouze do náruče Sergia Asenja. Skóre po prvním poločase. Villarreal 0 Levante 0.
45'
45'
Villarreal v závěru prvního poločasu vybojoval po centru z osy hřiště rohový kop, následný centr byl ale odvrácen a Jaume Costa napálil míč ze střední vzdálenosti opět vysoko nad.
45'
Běží poslední minuta prvního poločasu, a že bychom sledovali nějaký ofenzivní koncert, to tedy rozhodně ne.
44'
Levante na levé straně hřiště rozehrálo rohový kop nakrátko a přízemní centr byl na přední tyči znovu odvrácen.
43'
Jason dobře odcentroval z pravého křídla, jenže na přední tyči byl Ramiro Funes Mori, který míč hlavou odvrátil.
42'
Hostům se v rychlém sledu nepodařilo odcentrovat z levého křídla a ve druhém případě z toho byl odkop od brány.
41'
Levante se v závěru prvního poločasu nadechuje v velkému náporu, stále se ale marně snaží dostat ke střele.
40'
Toňo posílal do šestnáctky z levé strany dobrý přízemní centr, před bránou ovšem nebyl žádný z jeho spoluhráčů, a tak míč napříč pokutovým územím zamířil do prostoru nikoho.
39'
Santiago Cáseres zastavil rychlý protiútok Levante podél pravé postranní čáry skluzem, za který byl potrestán žlutou kartou.
38'
Villarreal přímo po centru ze standardní situace nezahrozil, poté ale přišla pohotová střela zpoza šestnáctky, která zamířila nad levý horní roh brány hostujícího týmu.
37'
Miguelón Llambrich se snažil prosadit u pravé postranní čáry, kde ho ostřel fauloval Rubén Rochina. Žlutá karta.
37'
Jaume Costa nechtěně prodloužil míč hlavou za sebe a Roger Martí se málem řítil sám na bránu, jenže na hranici šestnáctky v tísni podklouzl a na zemi zahrál rukou.
36'
Fotbalisté Villarrealu se na pravém křídle dostali k dalšímu přízemnímu centru, jenže byl na přední tyči odvrácen.
35'
Oier Olazábal rychle vyběhl ze své brány, aby za hranicí vlastního pokutového území odkopl míč po nebezpečném a rychlém protiútoku Villarrealu za postranní čáru.
34'
Jason si na pravém křídle rychle zpracoval míč a zpoza šestnáctky napřáhl k přízemní střele, která po zemi minula o pořádný kus vzdálenější levou tyč brány.
33'
Jaume Costa se po odvráceném centru z pravého křídla podruhé v zápase opřel do míče, jeho střela z levé strany ale opět zamířila vysoko nad bránu Oiera Olazábala.
32'
Levante na pravém křídle rozehrálo standardní situaci v podobě zkráceného rohového kopu, jenže na přední tyči jeden z hostů v náběhu fauloval, a nebezpečí nepřišlo.
31'
Jason se zřejmě dožadoval vyloučení domácího obránce a za neustále řeči nakonec dostal žlutou kartu.
30'
Jason spěchal u pravého rohového praporku za kolmou přihrávkou a Jaume Costa ho sestřelil ostrým skluzem z boku, za který by mohl být klidně vyloučen. Žlutá karta.
29'
Villarreal se dostal na vzdálenější levé tyči na rohu pokutového území po odvráceném centru k pohotovému voleji, který nebyl špatný a přibližně o metr minul bližší horní roh brány.
28'
Gerard Moreno na pravém křídle tak dlouho motal jednomu z obránců hlavu, až byl jeho přízemní centr z úhlu sražen na rohový kop. Dobrou práci odvedl stínící Toňo.
27'
Villarreal se k pokutovému území soupeře dostává poměrně často, jenže mu chybí zabijácký instinkt, jehož zásluhou by se dostal ke střele na bránu a třeba i ke gólu.
26'
Fotbalisté Villarrealu rozjeli na levém křídle krásnou kombinační akci a poté posílali na hranici šestnáctky z ostrého úhlu nebezpečnou zpětnou přihrávku, jenže jeden z domácích hráčů ji na přední tyči pustil za sebe a za ním už nebyl nikdo.
25'
Roger Martí si nabíhal do šestnáctky na centr z levého křídla, jenže míč zamířil vysoko nad bránu Villarrealu.
24'
Lavante se postaralo v polovině prvního poločasu o první vážnější šancí, na úvodní gól ovšem čekáme marně.
23'
Roberto Suárez Pier se dostal na přední tyči po centru ze standardní situace k hlavičce, která sice mířila k zemi, zároveň ale také do náruče padajícího Sergia Asenja! První velká šance.
22'
Jason byl zřejmě hráčem, který byl faulován u pravé postranní čáry a vybojoval pro Levante další standardní situaci.
21'
Karl Toko Ekambi využil skvělého prodloužení míče po hlavičce jednoho ze spoluhráčů a po zpracování míče na pravém rohu šestnáctky napřáhl ke střele, která zamířila vysoko nad bránu.
20'
Roger Martí byl zezadu stažen k zemi, Álvaro González ale žluté kartě záhadným způsobem unikl. Nyní nechápu, proč si ještě ztěžuje, vždyť to byl on, kdo fauloval.
19'
Pablo Fornals se opřel do míče zpoza šestnáctky a jeho táhlá přízemní střela o dobré tři metry minula pravou tyč. Oier Olazábal zkontroloval její trajektorii a kopal od brány.
18'
Trochu mě překvapuje, že Levante nehraje směrem vpřed více aktivně, protože s vědomím formy Villarrealu by mělo toužit po vítězství a je papírovým favoritem.
17'
Hra se v pravidelném rytmu přelévá ze strany na stranu, že by ale bylo přehnaně vysoké, to rozhodně tvrdit nelze.
16'
Pablo Fornals si naběhl na levé straně šestnáctky na kolmou přihrávku a z nulového úhlu se míč snažil poslat před bránu, jenže se odrazil od obránce Levante do něj a poté do zámezí.
15'
Villarreal posílal z levé strany hřiště na vzdálenější pravou stranu pokutového území skvělý a vysoký diagonální pas, jenže domácí se vzápětí do šance nedostali.
14'
Levante se snažilo prosadit podél levé postranní čáry, jenže následná přihrávka byla příliš prudká. Villarreal se snadno ubránil a mohl poté vhazovat.
13'
Jaume Costa napřáhl zpoza šestnáctky k pohotovému voleji, jenže jeho rána minula levý horní roh brány Levante.
12'
Manu Trigueros rozehrál standardní situaci a jeho centr z pravé strany nebezpečně propadl na vzdálenější levou tyč, kde hostující hráči Levante oheň uhasili a míč odvrátili.
11'
Samuel Chukweze si skvěle zasekl míč a od postranní čáry si ho naváděl do šestnáctky, v blízkosti jejíhož rohu byl faulován Chemou. Následuje standardní situace.
11'
Roger Martí a José Luis Morales se vpředu nedomluvili po kolmé přihrávce na ose hřiště a míč zamířil k Sergiovi Asenjovi, který si míč zpracoval a poté v klidu rozehrál.
10'
Villarreal je v úvodu zápasu aktivní a snaží se o vstřelení úvodního gólu, jenže fotbalisté Levante skvěle brání.
9'
Villarreal přešel rychle do útoku a na pravé straně pokutového území se dostal k přihrávce přes jeho šířku, která sice byla na první pohled nebezpečná, hosté ji ale odvrátili.
8'
Rubén Rochina se snažil proniknout na levé straně hřiště do šestnáctky, jenže svého protihráče nedokázal obhodit.
7'
Levante během pár sekund na levé straně hřiště rozehrálo tři rohového kopy v řadě, jenže všechny tři centry dokázali fotbalisté Villarrealu odvrátit, i když třetí přicházel po rozehrávce nakrátko.
6'
Enis Bardhi se zhluboka nadechl a z volného přímého kopu napřáhl k prudké střele, která byla jedním z hráčů Villarrealu ve zdi přizvednuta nad bránu Sergia Asenja.
5'
Fotbalisté Levante v páté minutě utkání vybojovali v blízkosti pokutového území faul a budou zahrávat volný přímý kop. Hosté mají šanci ujmout se rychle vedení.
4'
Enis Bardhi se prosadil na pravé straně šestnáctky a z úhlu napřáhl k přízemní střele, která byla tečována a skončila v náručí připraveného brankáře Sergia Asenja.
3'
Pablo Fornals si na ose hřiště rovnal míč na kopačku, aby se vzápětí pokusil prodrat do šestnáctky nebo zpoza ní vystřelit, jenže obrana Levante opět dobře zafungovala.
2'
Fotbalisté Villarrealu vstoupili do zápasu dobře a dvakrát se snažili během pár okamžiků dostat ke střele na levé straně šestnáctky, ani v jednom případě ale neuspěli.
1'
Villarreal před pár okamžiky obstaral výkop zápasu, ve kterém bojuje o budoucnost svého současného trenéra.
1'

Villarreal CF: Asenjo – Llambrich, Álvaro González, Ra. Funes Mori, J. Costa (C) – Chukweze, Cáseres, Trigueros, Fornals – G. Moreno, Toko Ekambi.
Náhradníci: Andrés Fernández – M. Gaspar, V. Ruiz, N. Sansone, Pedraza, Cazorla, Iturra.

Levante UD: Olazábal – Postigo, Chema, Suárez Pier – Jason, Rochina, Campaña, E. Bardhi, Toňo – Morales (C), Martí.
Náhradníci: Aitor Fernández – B. Mayoral, Doukouré, Prcić, Coke, Pedro López, E. Boateng.

Rozhodčí: Carlos Del Cerro. Asistenti: Juan Yuste, Abraham Álvare. Čtvrtý rozhodčí: Jerónimo Montes.
Fotbalisté Villarrealu budou v neděli odpoledne hrát zřejmě o budoucnost svého trenéra Javiho Calleji, jehož pozice je nyní před zápasem proti Levante v ohrožení. Žlutá ponorka čeká čtyři ligová utkání na vítězství a nachází se těsně před sestupovým pásmem jen díky lepšímu skóre, zatímco hosté mají nejlepší formu ze všech týmů La Ligy, když vyhráli čtyřikrát v řadě a vážně usilují o příčky zajišťující evropské poháry.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.