La Liga - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Valladolid - 29. listopadu 2019   21:00

Celta Vigo
S. Álvarez – Mallo, Aidoo, N. Araujo, Olaza – Pape Diop, Lobotka (65. Beltrán), Denis Suárez (72. Rafinha) – S. Mina, Aspas, Sisto (82. G. Fernández).
Vieites – Rafinha, Méndez, G. Fernández, Costas, Yokuşlu, Beltrán.
Javier Alberola – Iván Hernández, Marcos Cerdán
Abanca-Balaídos, Vigo
16 918 diváků
Valladolid
Masip – Moyano, Olivas, Karim, Nacho Martínez – Hervías (63. Rubio), Míchel (74. Alcaraz), Fernández, Plano (77. Porro) – Sandro Ramírez, Guardiola.
Lunin – T. Villa, Ünal, Alcaraz, Porro, Rubio, Fede.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání sledovalo 16 918 diváků.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 8:7. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:16.
Utkání je u konce a i když jsme po přestávce viděli lepší fotbal, tak gólu jsme se nedočkali. Celta Vigo byla aktivnější, měla několik zajímavých příležitostí, s přesností se ale hráči dnes moc nepotkali. Nejblíže byl v závěru utkání Santiago Mina, jeho technická rána ale skončila těsně vedle. Zápas tak skončil 0:0, což je horší zpráva pro domácí, ti totiž zůstávají na 18. místě, Valladolid je na 14. místě.
90+3'
90+2'
Hosté se už pouze brání a posílají co nejdál od vlastní branky centrované míče hráčů Celty.
90+1'
Ještě jedna žlutá karta pro hostující tým, potrestaným hráčem byl Waldo Rubio.
90'
Rozhodčí přidá tři minuty.
90'
Rozhodnutí měl na kopačce domácí Santiago Mina, když si naběhl na Fernándezovu přihrávku z pravé strany, jenže jeho technická střela prolétla těsně vedle Masipovy branky!
89'
Centr za centrem teď létá před branku Valladolidu, je to ovšem tak trochu na náhodu.
88'
Lehce sražený centr z levého křídla skončil u Masipa, ten zvládl míč zachytit ještě předtím, než by z toho byl roh.
87'
Nepovedený přechod do útoku ze strany domácích, přihrávka do běhu na Malla šla do ofsajdu.
86'
Rafinha parádně vysunul Santiaga Minu, ten se v pokutovém území dostal do střetu s obranu a upadl. Na penaltu to ale dle rozhodčího nebylo.
85'
Jordi Masip se chystá k odkopu od vlastní branky, nikam s tím rozhodně nepospíchá.
84'
Beltránův pas na zadní tyč byl opětovně odvrácen na rohový kop. Celta Vigo se snaží alespoň trochu vystupňovat tlak.
83'
Salisu Karim poslal míč mimo hrací plochu, ze z toho další rohový kop pro Celtu.
82'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Pione Sisto, přichází Gabriel Fernández.
81'
Opět nám zápas trochu ztratil na tempu, hra mám prostoje, nikomu se nechce bezhlavě útočit.
80'
Po dalším rohovém kopu domácích se pískal útočný faul. Nedovoleného zákroku se dopustil Rafinha.
79'
Álvarez rázně odkopával od vlastní branky, dostal tak bleskově hru na opačnou polovinu.
78'
Po následném rohovém kopu se pouze pískal Diopův útočný faul na Salisu Karima.
77'
Přímý kop z hranice pokutového území rozehrál Iago Aspas, trefil však pouze dobře postavenou zeď.
77'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Óscar Plano, přichází Pedro Porro.
76'
Kousek od pokutového území byl faulován Sandiago Mina a tohle je pro Celtu velice zajímavá příležitost!
74'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Míchel, přichází Rubén Alcaraz.
72'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Denis Suárez, přichází Rafinha.
71'
Další centrovaný míč do pokutového území Valladolidu, opět byl ale uklizen do bezpečí.
71'
Mina centroval z levého křídla, po pasu se natahoval Olaza, chyběl mu ale kousek k tomu, aby míč sklepl na branku.
70'
Zmatky při rozehrávce domácích, Míchel toho ale nevyužil a při svém pokusu byl zablokován.
68'
Z toho už ale nic vážného nebylo, míč je mimo hrací plochu a Masip bude rozehrávat od vlastní branky.
67'
Sistova střela zpoza pokutového území byla lehce přizvednutá a je z toho rohový kop pro Celtu.
67'
Ve Vigu se silně rozpršelo, zatím to ale na kombinace hráčů nemá výraznější vliv.
66'
Opět se nám zažlutilo, kartu za zastavení útočné akce dostal hostující Sergi Guardiola.
65'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Stanislav Lobotka, přichází Fran Beltrán.
64'
Araujo zastavil výpad hostů, míč je již mimo pokutové území a Celta Vigo se snaží přejít do útoku.
63'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Pablo Hervías, přichází Waldo Rubio.
61'
Na lavičce Valladolidu se chystá střídání, zatím si ale hosté musí počkat na přerušení hry.
60'
Neuspěl ani domácí Santiago Mina, křížná střela po zemi skončilo mimo Masipovy branky.
58'
Po pěkné narážečce a přihrávce na střed pokutového území se do zakončení dostal Guardiola, střela na domácího gólmana však byla z těch slabších.
56'
Další tvrdý zákrok, nyní od Plana na domácího Suáreze. Rozhodčí vše vyřešil domluvou, kartu nechal v kapsičce.
55'
Docela se nám přitvrdilo, hra teď ztratila své tempo a spíše se polehává, než hraje.
54'
Faul na Diopa ukončil útočnou snahu Valladolidu, rozehrává se od Álvarezovy branky.
53'
Mallo opět fauloval Ramíreze, měl by si na podobné zákroky dávat pozor, neboť již jednu žlutou kartu má.
52'
Lobotka přišel při kličce o míč, obral jej Guardiola a zahájil tak protiútok Valladolidu.
50'
Přímý kop z levé strany mířil na volného Karima, ten se dostal k hlavičce, ta ovšem prolétla vedle levé Álvarezovy tyče.
49'
Žlutá karta pro domácí, u pomezní čáry trefil Hugo Mallo Ramíreze a byl ihned potrestán.
49'
Pád v pokutovém území Valladolidu nebyl potrestán pokutovým kopem, hosté jdou kupředu.
48'
Rychlá akce domácích byla zakončena střelou z hranice pokutového území, rána Suáreze ale byla zablokována a Masip zasahovat nemusel.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:00.
Je za námi první poločas, který mnoho fotbalu nepřinesl, spíše se bojovalo a když už přišla šance, tak skončila mimo, či zasáhl připravený brankář. Nejblíže úspěchu byli domácí Sisto a Aspas, které ovšem vychytal pohotový Masip. Do kabin se tak odešlo za stavu 0:0, na góly si musíme počkat.
45+1'
45'
Je tu první žlutá karta utkání, za stažení Suáreze ji dostal hostující Joaquin Fernández.
43'
Sisto dobře pokryl míč, nepustil soupeře do případné šance a ve spolupráci s Álvarezem rozehrál další akci Celty Vigo.
42'
Hostující Guardiola se na hranici pokutového území uvolnil a po zemi vyslal střelu, která skončila vedle Álvarezovy branky.
40'
Domácí Suárez nebyl v souboji s Ramírezem faulován, sám si škobrtl o vlastní nohu.
38'
Najednou tu ale byl bleskurychlý brejk v podání Iaga Aspase, který však po dlouhém sprintu už neměl rychlost a zakončoval trochu z úhlu. Masip jeho pokus vykopl.
37'
Centr Álvareze neohrozil, přesto si domáći ještě nemohou oddechnout, neboť je tu ještě aut z druhé strany.
36'
Už se zase hraje u branky Celty Vigo, hosté se pomaličku chystají k rozehrání rohového kopu.
35'
Narážečka na Aspase takřka vyšla, chyběl jen kousíček a bylo by z toho sólo na Masipa.
33'
Nakonec z toho byly rohy hned dva, hosté se pak ale na pravé straně uvolnili.
32'
Ostrý centr do pokutového území byl odvrácen na rohový kop, Celta Vigo tak může pokračovat v tlaku.
31'
Přímý kop pro domácí, tohle by mohlo být i celkem nebezpečné, je to takový roh z trochu lepšího úhlu.
30'
Lobotka šel šlapákem do souboje s Ramírezem a oba skončili na zemi. Po chvilce se pokračovalo proti brance Celty Vigo.
29'
Přímý kop rozehrál právě Hervías, jenže jeho pas z pravé strany odhlavičkoval Iago Aspas.
28'
Pione Sisto se teď dopustil faulu, když vlétl do souboje s Hervíasem a okamžitě se pískalo.
27'
Výpad Celty Vigo skončil u Sista na levém křídle, je z toho autové vhazování pro Valladolid.
25'
Po několika minutách se zase probouzí hostující tým, nyní však ale pouze kombinuje v uctivé vzdálenosti od Álvarezovy branky.
23'
Lucas Olaza se sice hezky odpoutal od Hervíase, jenže poté už jeho centr po zemi postrádal přesnost i razanci.
22'
Dlouhý nákop za obranu domácích skončil až v pokutovém území, kde jej pohodlně pokryl připravený Álvarez.
20'
Celta Vigo přitlačila soupeře k vápnu a po sérii rohů přišel i přímý kop. Na centr si naběhl Araujo a svou hlavičkou donutil jít Masipa na zem. Ten se tak v posledních minutách rozhodně nenudí.
18'
Roh byl rozehrán nakrátko na Sista a ten zleva vyslal ránu do vzdálenějšího rohu branky. Masip měl co dělat, aby vyškrábl i tuto střelu.
17'
Iago Aspas si vybojoval míč a zprava se dostal do vápna, odkud křížnou ranou protáhl Masipa. Ten vyrazil na roh.
16'
Santiago Mina se natahoval po přihrávce vzduchem, měl to ale trochu na dlouhou nohu a vše skončilo u Masipa.
15'
Nehrajeme, neboť po střetu s Diopem zůstal ležet hostující Guardiola. Chvíli byl otřesený, ale už je zase připraven do hry.
14'
Domácí potáhli akci středem, Mallo poté přihrál doprava na Minu, jehož následný centr skončil na břevně Masipovy branky.
12'
Lobotka dlouhým pasem hledal Santiaga Minu, ten však proti přesile neuspěl a k hlavičce se nedostal.
10'
Zprava zakončoval hostující Hervías, Álvarez možná zasahovat nemusel, míč by šel zřejmě mimo, chtěl mít ale jistotu a po míči se natáhl.
9'
Salisu Karim zastavil Lobotku, Valladolid zastavil akci domácích těsně před pokutovým územím.
8'
První vážnější akce utkání. Po centru z pravé strany se po míči natáhl Guardiola, jeho sklepnutí však skončilo nad břevnem Álvarezovy branky.
7'
Pape Diop se neprobil pravou stranou k centru, míč skončil mimo hrací plochu a bude odkopávat od Masipovy branky.
6'
Domácí při náznaku akce, Valladolid však dobře napadá a drží hru ještě před půlkou.
5'
Celta Vigo se ještě nedostala pořádněji za půlku, útočné akce končí pro nepřesné přihrávky.
4'
Pravou stranou pronikal Hervías, při pokusu o přihrávku na střed jej ale zastavil dobře postavený Lobotka.
3'
Na trávníku se ocitl hostující Ramírez a nebylo to jeho vlastní vinou, ale po ostřejším souboji o míč.
2'
Hosté hned v úvodu rozehráli standardku z levé strany, první centr odvracel Aspas, ten druhý Suárez.
1'

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – Mallo, Aidoo, N. Araujo, Olaza – Pape Diop, Lobotka, Denis Suárez – S. Mina, Aspas, Sisto.
Náhradníci: Vieites – Rafinha, Méndez, G. Fernández, Costas, Yokuşlu, Beltrán.

Real Valladolid: Masip – Moyano, Olivas, Karim, Nacho Martínez – Hervías, Míchel, Fernández, Plano – Sandro Ramírez, Guardiola.
Náhradníci: Lunin – T. Villa, Ünal, Alcaraz, Porro, Rubio, Fede.

Rozhodčí: Javier Alberola – Iván Hernández, Marcos Cerdán.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na stadionu Abanca-Balaídos začne ve 21 hodin, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Javier Alberola, kterému budou na pomezí asistovat Iván Hernández a Marcos Cerdán.
Real Valladolid

Hosté jsou na tom v tabulce o něco lépe, na 14. místě mají 17 bodů. Do dnešního duelu ale půde Valladolid v horším rozpoložení, neboť poslední dva ligové duely tým prohrál a navíc v nich nedal ani gól. Po vysoké porážce v Alavési Valladolid neuspěl ani doma proti Seville, se kterou po gólu Banegy z pokutového kopu prohrál 0:1. Má tak co napravovat...

Real Club Celta de Vigo

Domácí tým je v tuto chvíli na 18. místě s pouhými 12 body a situace tak není nejlepší. Náznak zlepšení ale přišel v minulém kole, kdy klub po pěti porážkách v řadě vyhrál a navíc na venkovní půdě ve Villarrealu. Hosté se dostali do vedení gólem Sista, přičemž na tuto branku zvládl zareagovat Chukwueze. Závěr utkání ale zase patřil Celtě a po dvou trefách Iaga Aspase si odvezla body za výhru 3:1.

Celta Vigo – Real Sociedad 0:1
Real Betis – Celta Vigo 2:1
Celta Vigo . Getafe 0:1
Barcelona – Celta Vigo 4:1
Villarreal – Celta Vigo 1:3
Dobrý večer u španělské LaLigy. Společně se podíváme na utkání 15. kola mezi týmy Real Club Celta de Vigo a Real Valladolid.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.