La Liga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Espanyol : Valladolid - 29. září 2019   12:00

0:2
(0:1)
Valladolid
26' Míchel   • 90+4' Plano  (Ünal)
Espanyol
Diego López – Javi López, Naldo, F. Calero, Vilà (64. Lej) – Darder (68. David López), Roca, V. Sánchez, Pedrosa – Calleri, Vargas (74. Piatti).
Prieto – Granero, Piatti, Lej, Puado, Melendo, David López.
Cuadra – J. López, G. García
RCDE Stadium, Cornella de Llobregat
Valladolid
Masip – Moyano, Olivas, Karim (64. Fernández), Nacho Martínez – Plano, Míchel, Fede, T. Villa (75. Porro) – Sandro Ramírez (60. Ünal), Guardiola.
Lunin – Ünal, Fernández, Hervías, Porro, Tuhami, Rubio.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Espanyol prohrává doma hodně důležitý duel s Realem Valladolid, který na tom v tabulce LaLigy nebyl o mnoho lépe. Dnešní duel jen ukázal, v jaké nepohodě Espanyol je. Domácím nešlo vůbec nic, relativně slušnou rozehrávku kazila chaotická útočná fáze, kde se domácí zbavovali jednoho míče za druhým. Naproti tomu hosté se spoléhali na brejky, které vycházeli a díky nim vybojovali penaltu a poté i druhý gól.
90+5'
90+4'
Real Valladolid právě vstřelil branku!
Domácí měli k dispozici roh, ale ten zahráli hodně špatně. Míče se chopili hosté, kteří šli do rychlého protiútoku, zakončeném gólovou střelou ÓSCARA PLANA, z levé strany.
90+3'
Pedro Porro (Real Valladolid) naběhl z pravé strany do vápna soupeře, ale vystřelit neodkázal, o míč přišel.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
90'
Espanyol s míčem na polovině Realu Valladolid, domácí se rychle snaží dostat míč co nejblíže k vápnu soupeře, ale tímto se míče často pouze zbavují.
88'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře. Míč se dostal do vápna, kde opět jeden z domácích upadl, byl to Adria Giner Pedrosa, ale ani tentokrát se domácí penalty nedočkali.
86'
Až k vlastní brance posílají míč hosté, kteří kombinují u půlící čáry.
85'
Ani jednou týmu se nyní kombinace nedaří, míče se dostávají k brankám, odkud je zase gólmani odkopávají pryč.
84'
Ofsajdem končí útočná akce domácích, hosté tak nebudou spěchat s rozehrávkou.
82'
Jonathan Calleri (Espanyol) si nabíhá do vápna, na centr z levé strany, na který ale nedosáhl.
80'
Čeká nás posledních deset minut tohoto zápasu, v němž hosté i nadále drží těsné vedení.
79'
Následuje dlouhý nákop domácích, kteří se i v deseti snaží o vyrovnání.
78'
Enes Ünal (Real Valladolid) centruje do vápna soupeře, kde hledá Sergi Guardiolu, k němu ale míč nedošel.
76'
Rozhodčí dává oběma týmům opět přestávku na osvěžení.
75'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Toni Villa, přichází Pedro Porro.
74'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Matías Vargas, přichází Pablo Piatti.
73'
Espanyol připravuje střídání, do hry se chystá Pablo Piatti.
72'
Míchel (Real Valladolid) se po rohovém kopu dostal do zakončení, ale branku minul.
71'
Střela Villy ale byla tečována, takže hosté získávají roh z pravé strany.
70'
Toni Villa (Real Valladolid) pálí uvnitř vápna Espanyolu, míč ale končí vedle branky.
68'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Sergi Darder, přichází David López.
67'
Hosté dávají ze standardní situace druhý gól, který ale vzápětí neplatí, neboť skórující JOAQUIN FERNÁNDEZ si naběhl za obranu soupeře z ofsajdového postavení. Do hry zasáhl VAR.
66'
Real Valladolid získává standardku na polovině soupeře, ale hosté samozřejmě spěchat s jejím rozehráním nebudou.
65'
Komplikace pro domácí, Sergi Guardiola (Real Valladolid) se prodíral přes Fernanda Calera (Espanyol Barcelona) do úniku, ten ho stáhl na trávník a od sudího vidí rovnou červenou kartu.
64'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Dídac Vilà, přichází Wu Lej.
64'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Salisu Karim, přichází Joaquin Fernández.
62'
Espanyol zůstává s míčem na polovině Realu Valladolidu, hosté v plném počtu brání své hubené vedení.
61'
Je za námi hodina hry, Espanyol ve druhém poločas mocně usiluje o vyrovnání, ale to se mu stále nedaří, Real Valladolid je pod tlakem.
60'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Sandro Ramírez, přichází Enes Ünal.
59'
Centr domácích míří z levé strany před branku Valladolidu, kde si míč stahuje ze vzduchu gólman Jordi Masip.
57'
Espanyol stále aktivnější v dosavadním průběhu druhé půle, domácí by ale měli spíše souboje dotahovat až do zakončení a ne si říkat o penaltu.
56'
Další pokus domácích o penaltu, Jonathan Calleri se skácel ve vápně Realu Valladolid na trávník, ale i tentokrát sudí ukazuje, že o faul nešlo.
55'
Domácí rozehráli z pravé strany rohový kop, míč se snesl do vápna, kde ho ale odvrací obránce Realu Valladolid.
54'
Jonathan Calleri (Espanyol) vybojoval rohový kop pro svůj tým.
53'
Míč létá ze strany na stranu, přes půlící čáru, Adria Giner Pedrosa (Espanyol) se dere za míčem do vápna Realu Valladolid, kde padá, není to penalta.
51'
Zatím je hra v úvodu druhého poločasu hodně neurovnaná, domácí výrazně přidali na pohybu, ale je to na úkor kvality, k vidění je dost faulů a špatných přihrávek.
50'
Autové vhazování hostů, z levé strany, na vlastní polovině.
48'
Sergi Darder (Espanyol) fauluje na své polovině, míč pro Real Valladolid.
47'
Adria Giner Pedrosa (Espanyol) se hned v úvodu druhé půle dostal do zakončení, ale branku minul.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 13:05.
První poločas je u konce, do šaten odchází mnohem spokojenější hosté, kteří díky proměněné penaltě vedou 1:0. Po vstřeleném gólu převzal Valladolid otěže zápasu pevně do svých rukou a hosté udávali tempo zápasu. Domácí se viditelně trápí.
45+4'
45+3'
Espanyol se v závěru poločase o něco sice snaží, ale je to takové toporné, domácí nedokáží dostat míč do vápna.
45+1'
45'
Jordi Masip (Real Valladolid) v brance nemusel zasahovat, po rohovém kopu domácích, následuje odkop.
44'
Espanyol vybojoval rohový kop, který budou domácí rozehrávat z levé strany.
43'
Za pískotu diváků se hosté drží u pokutového území Espanyolu.
42'
Dvojice bránících hráčů Espanyolu nepustila Toni Villu do pokutového území.
41'
Probíhá poslední pětiminutovka prvního poločasu, hosté drží těsné vedení, Espanyol se trápí.
40'
Statistika držení míče – 48% : 52%.
39'
Další z hráčů Realu Valladolid končí na trávníku, po souboji u půlící čáry.
38'
Espanyol rozhodně není v pohodě, domácí často zbytečně ostře faulují a koledují si o další karetní tresty.
37'
Sandro Ramírez (Real Valladolid) to zcela správně zkusil přímo na branku, ale poslal míč jen do míst, kde stál Diego López.
36'
Velmi zajímavá standardka pro Real Valladolid, v blízkosti šestnáctky Espanyolu.
35'
Žlutou kartu dostává Javi López (Espanyol Barcelona).
34'
Další zajímavá akce hostů, kdy Nacho Martínez poslal pas z levé strany před branku Espanyolu, ale nakonec to byl ofsajd.
33'
Matías Vargas (Espanyol) vybojoval míč, obešel jednoho bránícího hráče, na tom druhém ale ztroskotal.
32'
Už se opět hraje, míč u půlící čáry, domácí vyčkávají, hosté kombinují.
30'
Sudí přerušuje hru a dává oběma týmům přestávku na osvěžení.
29'
Espanyol s míčem u půlící čáry, domácí ale znovu chybují a hrát mohou hosté.
28'
Míč ale získávají hosté, kteří nespěchají s rozehrávkou, nyní musí být aktivita na kopačkách domácích.
27'
Autové vhazování pro Espanyol, domácí vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
26'
MÍCHEL s naprostým přehledem dává první gól zápasu proměněnou penaltou a zároveň svůj první ligový gól v této sezóně.
24'
Víctor Sánchez (Espanyol) udeřil v hlavičkovém souboji Kiko Olivase do hlavy, ten se skácel k zemi a je z toho penalta pro hosty! A navíc žlutá karta pro Sáncheze.
24'
Následuje rohový kop Realu Valladolid, hosté rozehráli z levé strany, ve vápně ale zůstává jeden z hráčů hostujícího mužstva a sudí volá na trávník nosítka.
23'
Velká šance pro Real Valladolid, Sandro Ramírez to po přihrávce z levé strany zkusil z první a brankář Diego López fantasticky vyráží na roh.
22'
Espanyol získává míč a domácí mohou rozehrát, jsou ale pod tlakem při rozehrávce.
21'
A další standardka pro Real Valladolid, po faulu na Óscara Plana, téměř ze stejného místa, odkud hosté před chvíli rozehrávali.
20'
Óscar Plano (Real Valladolid) rozehrál, jeho pas dolétl k vápnu, kde ho ale odvrací bránící hráč Espanyolu.
19'
Volný kop pro Real Valladolid, hosté budou rozehrávat z levé strany, na polovině Espanyolu.
18'
Nacho Martínez (Real Valladolid) si z levé strany naběhl do ofsajdu, akce Valladolidu končí.
17'
Po delší odmlce se také hosté dostávají na polovinu soupeře.
16'
Matías Vargas (Espanyol) přestřeluje branku soupeře, domácí jdou zatím lepší.
14'
Javi López (Espanyol) si bere míč a bude vhazovat z pravé strany, na polovině Realu Valladolid.
13'
Sergi Guardiola (Real Valladolid) fauluje v hlavičkovém souboji u půlící čáry, míč pro Espanyol.
12'
Míč končí v autu, vhazují z pravé strany domácí, na polovině Realu Valladolid.
11'
Domácí rozehráli rohový kop z levé strany, ale míč končí v rukavicích Jordi Masipa.
10'
Espanyol postupuje po levé straně, Sergi Darder vybojoval roh.
9'
Jonathan Calleri (Espanyol) se dostal ke střele z první, uvnitř malého vápna soupeře a míč poslal na tyč!
8'
První zajímavá akce domácích, kdy se Matías Vargas dostal k hlavičce, ale míč v podstatě jen lehce „lízl“, takže gólman Valladolidu v pohodě chytá.
7'
Zatím se toho na hřišti moc neděje, hraje se pouze u půlící čáry.
5'
U půlicí čáry vybojovali míč hosté, jenže jim je vzápětí odpískán faul, takže hrát budou opět domácí.
4'
Fernando Calero (Espanyol) zachytil míč u půlící čáry a domácí mohou i nadále kombinovat.
3'
Espanyol na polovině soupeře, domácí kombinují u levé postranní čáry.
2'
Sandro Ramírez (Real Valladolid) si pěkně sklepl míč uvnitř vápna, udělal kličku obránci a vypálil, ale branku Espanyolu netrefil.
1'

Espanyol Barcelona: Diego López – Javi López, Naldo, F. Calero, Vilà – Darder, Roca, V. Sánchez, Pedrosa – Calleri, Vargas.
Náhradníci: Prieto – Granero, Piatti, Lej, Puado, Melendo, David López.

Real Valladolid: Masip – Moyano, Olivas, Karim, Nacho Martínez – Plano, Míchel, Fede, T. Villa – Sandro Ramírez, Guardiola.
Náhradníci: Lunin – Ünal, Fernández, Hervías, Porro, Tuhami, Rubio.

Rozhodčí: Cuadra – J. López, G. García.
REAL VALLADOLID
Hosté na tom nejsou v tabulce LaLigy o nic moc lépe, než Espanyol. Real Valladolid má jen o jednu remízu lepší bilanci, což v bodovém součtu dělá jediný bod, který ho dělí od svého hostitele. Real Valladolid se z vítězství radoval hned v prvním kole a od té doby nic. Následovala sice nesmírně cenná remíza 1:1 na hřišti Realu Madrid, pak ale přišly zbytečné ztráty s Levante (venku 0:2), Osasunou (doma 1:1) nebo v posledním kole doma s Granadou (remíza 1:1). Prohra 0:2 v kole pátém se nedá považovat za ztrátu, odtud se vozy nevozí snadno.
ESPANYOL BARCELONA
Espanyol je stále až po uši namočen v sestupových vodách. S pouhým jediným vítězstvím ze šesti ligových kol se ale ani není čemu divit. Z vítězství se druhý nejlepší tým z katalánské Barcelony radoval v kole čtvrtém, kdy dokázal vyhrát 2:1 v Eibaru. Hned poté uhrál doma remízu v premiéře Evropské ligy s Ferencvárosem. Následoval domácí výprask 1:3 od Realu Sociedad (mimochodem letos nesmírně dobře hrajícího) a ve vloženém kole v týdnu pak remíza 1:1 na hřišti Celty Vigo. Budou to z duelu s Valladolidem konečně další tři body?
Utkáním, které se odehraje na RCDE stadionu v Cornella de Llobregat, provede jako hlavní sudí Guillermo Cuadra, jemuž budou na čarách asistovat Juan López a Gonzalo García.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 9. kola španělské LaLigy, v němž ESPANYOL BARCELONA přivítá na svém stadionu REAL VALLADOLID.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.