La Liga - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Getafe : Real - 4. ledna 2020   16:00

0:3
(0:1)
Real
35' Soria (vl.)  • 54' Varane  (Kroos) • 90+6' Modrić  (Valverde)
Getafe
Soria – Damián Suárez, Dakonam, Cabrera, Nyom (81. Ndiaye) – Fajr (61. J. Molina), Nemanja Maksimović, Arambarri, Cucurella – Ángel Rodríguez, Jaime Mata (81. Portillo).
Chichizola – J. Molina, Antunes, Portillo, Ndiaye, Etxeita, Timor.
Munuera – Prieto, Baena
Coliseum Alfonso Pérez (Getafe)
Real
Courtois – Carvajal, Militao, Varane, F. Mendy – Modrić, Casemiro, Kroos (70. Valverde) – Bale, Benzema (82. Jović), Isco (71. Vinícius Júnior).

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 6:2. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 5:4. Fauly: 21:14.
Je konec! Real Madrid nakonec zvládl dnešní duel na půdě Getafe a vítězí 3:0! Hosté se do vedení dostali deset minut před přestávkou, když si vlastní branku nešťastně vsítil brankář Soria.Hned v úvodu druhé půle navíc po standardní situaci udeřil hlavou Varane! Hosté od té doby kralovali dění na hrací ploše a nepouštěli Getafe do šancí. V závěru utkání navíc přidal po rychlém brejku pojistku Luka Modrič.
90+6'
90+6'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Real Madrid v závěru střetnutí přidává třetí branku a pojišťuje si výsledek! Do rychlého brejku se dostal Valverde, který ještě poslal přihrávku před prázdnou branku a LUKA MODRIČ už měl snadnou práci!
90+5'
Žlutou kartu dostává Francisco Portillo (Getafe CF).
90+5'
Getafe stále hraje s míčem na kopačkách, jenže nikdo v modrém dresu se teď není schopen dostat do blízkosti pokutového území.
90+4'
Getafe zahrávalo rohový kop, jenže centrovaný míč byl příliš krátký a dobře postavený Varane odhlavičkoval míč mimo nebezpečný prostor.
90+3'
Další zahozená tutovka na straně Realu Madrid! Před brankáře se tentokrát prosmýkl Gareth Bale, ale v pádu trefil jen Soriovu ruku!
90+2'
Domácí brankář Soria vystartoval z branky na hranici pokutového území, kde schoval do rukavic odražený míč a okamžitě přenesl hru na levou stranu.
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90'
Vinícius Júnior mohl přidat třetí zásah Realu Madrid! Brazilský šikula se zjevil sám před brankářem, ale jeho dloubáček rozvlnil jen boční síť!
89'
Marc Cucurella se dostal k odcentrování z pravé strany hrací plochy, jenže jeho oblouček skončil přesně v rukavicích připraveného Courtoise.
88'
Amath Ndiaye vyslal prudký centr na hranici pokutového území, jenže k jeho pobídce se opět nedostal nikdo v modrém dresu. Domácím hráčům už trošičku drhne pohyb.
87'
Casemiro si při návratu na vlastní polovinu pomohl nedovoleným zákrokem a poslal k zemi rozběhnutého soupeře. Real Madrid zatím brání za každou cenu.
86'
Gareth Bale si naběhl na přihrávku na polovinu soupeře, ale hlavou prodloužil míč jen za sebe do zámezí. Vhazovat tak bude Getafe.
85'
Djené Dakonam už zůstává jako jediný stoper na polovině hrací plochy. Zbývající fotbalisté v modrém se usadili v blízkosti velkého vápna a číhají na možnost k zakončení.
84'
Luka Jović tentokrát spěchal za přihrávkou na levou stranu hrací plochy, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu utekl mimo hrací plochu. Real ale drží míč daleko od své svatyně.
83'
Luka Jović se krátce po svém příchodu na trávník provinil šlapákem a dostává žlutou kartu.
82'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Luka Jović.
81'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Allan Nyom, přichází Amath Ndiaye.
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Jaime Mata, přichází Francisco Portillo.
80'
Getafe vybojovalo rozehrávku dalšího rohového kopu. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, jenže nikdo v modrém dresu se nedostal do zakončení.
79'
Gareth Bale znovu přišel o míč v souboji na křídle a pustil domácí Getafe do rychlého protiútoku. Jaime Mata následně poslal přízemní centr do šestnáctky, na který nedosáhl nikdo v modrém.
78'
Luka Modrič po delší době vyvezl míč na polovinu Getafe, kde se s ním bez problémů otočil a rozehrál na pravou stranu. Real teď může trošičku pošetřit síly.
77'
Marc Cucurella vlétl do hlavičkového souboje na polovině soupeře, jenže jeho rozehrávka byla nepřesná a skončila u prvního obránce soupeře.
76'
Ferland Mendy se dostal tělem před domácího Rodrígueze a špičkou kopačky před ním odkopl míč daleko od velkého vápna.
75'
Varane skvěle předskočil Molinu a odehrál před ním míč do bezpečí. Zkušený stoper Realu Madrid dnes podává opravdu fantastický výkon.
74'
Getafe se v posledních minutách sice tlačí do pokutového území, jenže zadáci Realu Madrid předvádějí parádní výkon v defenzivě a nepouštějí soupeře do šancí.
72'
Soria si dal pozor na další nepřesnou rozehrávku Realu Madrid a bez problémů ukryl míč do rukavic. Následně ale nerozehrál přesně.
71'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Vinícius Júnior.
70'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Toni Kroos, přichází Federico Valverde.
69'
Damián Suárez dostal přihrávku na pravou stranu a následně krásným obloučkem přehodil míč přes obránce Realu Madrid. Za jeho pobídkou ale opět nepokračoval nikdo v modrém dresu.
68'
Gareth Bale si naběhl na krásnou přihrávku na polovinu soupeře a pokusil se domácího brankáře překvapit chytrým lobem. Soria ale na míč doskočil a ukryl jej v rukavicích.
67'
Éder Militao si skvěle pohlídal pohyb rozběhnutého Moliny, natlačil se před něj tělem a nechal míč propadnout do zámezí. Real Madrid může uklidnit hru.
66'
Mendy si nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil daleko od těla. Hostující obránce svou chybu ale stačil rychle napravit a ještě byl faulován.
65'
Getafe v posledních minutách stále stupňuje svůj tlak. Domácí zahrávali další rohový kop, jenže prudký centr tentokrát skončil u první obránce.
64'
Getafe zahrávalo další rohový kop. Centrovaný míč se tentokrát snesl na malé vápno, kde byl Leandro Cabrera, který hlavou těsně minul branku.
63'
Toni Kroos chtěl urychlit přechod Realu Madrid na polovinu soupeře, jenže zadáci Getafe teď stáli blízko u sebe a nepustili soupeře do šance.
62'
Jaime Mata dostal prostor na pravé straně a krásně odcentroval do pokutového území. Jeho centr však dobíhající Marc Cucurella neusměrnil mezi tři tyče.
61'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Fajsal Fajr, přichází Jorge Molina.
60'
Německý záložník si rozehrávku přímého kopu ještě jednou zopakoval. Jeho následný centr přizvedla domácí obrana na rohový kop.
59'
Real Madrid zahrával další přímý kop v blízkosti pokutového území soupeře. Toni Kroos tentokrát odcentroval na přední tyč, kde nebyl nikdo v bílém.
58'
Mendy se dostal k přihrávce na levou stranu hrací plochy a odcentroval do pokutového území. Jeho pobídka skončila u pozorného obránce v modrém.
57'
Branka nakonec platí a Real Madrid skutečně navyšuje vedení na 2:0!
55'
Tak pozor! Brankovou situaci ještě prohlíží VAR! Zkoumá se, zda Varane nestál v ofsajdu!
54'
Real Madrid opět dokázal udeřit ze standardní situace a odskakuje na rozdíl dvou branek! Po dalším přímém kopu si na krásný centr naskočil RAPHAEL VARANE a hlavou přidal svůj druhý zásah v utkání!
53'
Marc Cucurella si v souboji s rozběhnutým Iscem pomohl nedovoleným zákrokem a poslal fotbalistu Realu Madrid k zemi. Bílý balet bude rozehrávat.
52'
Real Madrid si dal pozor na nákop za obranu a Varane v pádu odehrál míč mimo pokutové území. Fotbalisté v bílém tak mohou pokračovat v kombinaci.
50'
Karim Benzema se hnal za odraženým míčem na pravou stranu, jenže skákavý balón před ním utekl do zámezí. Vhazovat tak bude Getafe.
49'
Courtois vyrazil ven z branky a před dotírajícím soupeřem odkopl míč mimo hrací plochu. Domácí Getafe ale vlétlo po změně stran do hry velmi aktivně.
48'
Pokračující útočnou snahu domácího Getafe zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si nepohlídal Jaime Mata, který se ocitl v ofsajdu.
47'
Getafe si hned v úvodu druhého poločasu vypracovalo rozehrávku rohového kopu. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kde zasáhla hostující obrana.
46'
Getafe obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Do druhé půle vyběhly na trávník totožné jedenáctky jako v první půli.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté Realu Madrid. Dlouho se čekalo na úvodní možnost. Do té se nakonec dostal domácí Suárez, jenže belgický brankář jeho ránu skvěle vyrazil. Naopak Real dokázal z první šance udeřit. Hlavou se prosadil Raphaël Varane! Do kabin se proto odchází za stavu 0:1.
45+3'
45+3'
Courtois ještě nakopl míč na polovinu soupeře, jenže za jeho pobídkou se znovu nevydal nikdo z ofenzivních hráčů Realu Madrid. Vypadá to, že první půle už nic nepřinese.
45+2'
Daniel Carvajal se zjevil v pozici hrotového útočníka, jenže Dakonam se před něj fantastickým způsobem natlačil a odkopl míč mimo nebezpečí.
45+1'
Nastavují se tři minuty!
45'
Leandro Cabrera spěchal za přetaženým centrem z levé strany, jenže v pádu nedokázal přesně zakončit a rybičkou minul branku Realu Madrid.
44'
Marc Cucurella se dostal k odraženému míči na hranici pokutového území. Jeho zakončení však Courtois vyrazil na rohový kop.
43'
Real Madrid zahrával další rohový kop. Prudký centr se opět snášel do prostoru, kam spěchal Varane, jenže jeho zakončení prolétlo nad břevnem.
42'
Nemanja Maksimović se pokusil o přihrávku do pokutového území, ale hostující obránce Éder Militao stál na správném místě a ihned míč odkopl do autu.
41'
Éder Militao odkopl míč z vlastní poloviny na polovinu soupeře. K jeho pobídce se probil Mata, který se řítil do pokutového území, jenže neustál souboj s obráncem.
40'
Damián Suárez si v hlavičkovém souboji s Varanem pomohl loktem a dostává žlutou kartu.
39'
Nyom dostal prostor na levé straně a prosmýkl se až do blízkosti pokutového území. Domácí fotbalista chtěl následně odcentrovat, ale trefil jen obránce.
38'
Mohlo být vyrovnáno! Mauro Arambarri si naběhl na krásnou přihrávku do blízkosti pokutového území a prudkou střelou nártem těsně minul zadní tyčku!
37'
Hra je znovu přerušena! Právě Mendy si totiž ve sprinterském souboji na levé straně pomohl zatažením soupeře za dres a poslal jej k zemi.
35'
Real Madrid se dostává do vedení! Favorit dnešního duelu udeřil ze své prrvní šance! Po nepovedeném přímém kopu se míče na levé strany zmocnil Mendy, který okamžitě odcentroval zpět před branku a DAVID SORIA si nešťastně srazil míč do sítě!
34'
Gareth Bale neustál souboj v blízkosti rohového praporku, kde do něj zajel Nyom. Domácí hráč navíc dostává žlutou kartu.
33'
Isco získal odražený míč na polovině hrací plochy a vyslal průnikovou přihrávku mezi obránce domácího mužstva. Nikdo z jeho spoluhráčů se však k balónu nedostal.
32'
Mauro Arambarri získal odražený míč na levé straně hrací plochy a okamžitě odcentroval do pokutového území. Jeho centr ale skončil u prvního obránce.
31'
David Soria dlouho otálel s odkopem míče od branky. Domácí brankář hledal Nyoma, jenže u něj hlídkoval Gareth Bale, jež jej odstavil od míče.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání a zatím sledujeme hodně vyrovnaný duel. Jedinou šanci si zatím vypracovalo domácí Getafe, ale Courtois drží čisté konto.
29'
Až nyní se hlavnímu rozhodčímu podařilo ve spolupráci se čtvrtým sudím komunikační zařízení opravit a může se pokračovat ve hře.
27'
Rozhodčí nyní musel na malou chvíli přerušit hru, jelikož mu přestalo fungovat komunikační zařízení.
26'
Domácí celek se nadále tlačí do útoku. Na pravé straně pokutového území tentokrát kouzlil Mauro Arambarri, ale při svém průniku do vápna si pomohl faulem.
25'
První obrovská šance Getafe! Po mele na hranici velkého vápna se do zakončení opřel Damián Suárez, jehož dělovku musel Courtois vyrazit!
24'
Domácí fanoušci se pořádně zlobí! Mata totiž po souboji s Varanem zůstává ležet na hranici pokutového území a drží se za pravý kotník.
23'
Jaime Mata si naběhl na přihrávku na pravou stranu hrací plochy, skvěle si pokryl míč tělem a snažil se prosmýknout kolem obránce. Důrazný zadák Realu jej však odstavil.
22'
Raphaël Varane musel po nepřesné přihrávce Toniho Kroose pořádně zabrat směrem dozadu. Stoper Realu Madrid se tělem natlačil před Matu a pomohl si malou domů.
21'
Getafe se chtělo vydat do rychlého protiútoku, jenže Fajr poslal příliš pomalou přihrávku, se kterou si obrana Realu Madrid bez problémů poradila.
20'
Real se po delší době usadil na polovině soupeře a hledá si cestičku do pokutového území. Z pravé strany opět centroval Bale, ale trefil prvního hráče před sebou.
19'
Luka Modrić byl pozdě v souboji na levé straně a dopustil se faulu. Obětí jeho nedovoleného řádění se stal Marc Cucurella. Getafe bude zahrávat přímý kop.
18'
Nyom svedl hlavičkový souboj se svým strážcem Carvajelem. Urostlý fotbalista domácího celku si poněkolikáté v utkání pomohl nedovoleným zákrokem.
17'
Djené Dakonam nakopl míč až na hranici pokutového území, jenže nikdo v modrém dresu se k jeho pobídce nedostal a Real se bez problémů ubránil.
16'
Bale opět rozkmital své hbité nohy po pravé straně a snažil se umotat obránce domácího celku. Šikovný křídelník ale nedostal dostatek prostoru k odcentrování.
15'
Getafe zahrávalo přímý kop v blízkosti pokutového území. Centrovaný míč se snesl přímo do míst, kam si pro něj došel připravený brankář Courtois.
14'
Casemiro si dal pozor na přihrávku mezi zadáky Realu Madrid, bez problémů si míč zpracoval a dokázal přesně rozehrát. Hosté se ale v první půli spíše trápí.
13'
Gareth Bale si chtěl na pravé straně narazit s rozběhnutým Carvajalem, ale druhý jmenovaný se právě v době přihrávky zastavil a už neudržel míč ve hře.
12'
Skvělou práci odvedl Isco, který sice neustál souboj s Nyomem, ale v pádu ještě dokázal posunout míč na lépe postaveného Kroose. Real tak může pokračovat v kombinaci.
11'
Do rozehrávky Realu Madrid se znovu musel zapojit také brankář Courtois. Belgický gólman se tentokrát rozhodl pro nákop na levé křídlo, jenže tam neměl nikoho ze spoluhráčů.
10'
Toni Kroos si na polovině hřiště skvěle pokryl tělem odražený míč a bez problémů přenesl hru na levou stranu. Německý záložník byl navíc faulován, domácí celek hraje hodně tvrdě.
9'
Djené Dakonam si skvěle pohlídal náběh jednoho ze soupeřů, natlačil se před něj tělem a pohlídal si cestičku míče do zámezí. Getafe bude rozehrávat od vlastní branky.
8'
Bale se pustil do hlavičkového souboje na pravé straně a dotírající Fajr mu doslova vyšplhal po zádech. Domácí hráč se tak dopustil faulu, rozehrávky se ujme Real.
7'
Karim Benzema si na polovině hrací plochy skvěle poradil v hlavičkovém souboji a přenesl těžiště hry k pomezní čáře. Real Madrid má ale velké problémy s přechodem na polovinu soupeře.
6'
Thibaut Courtois si musel dát pozor na hodně neposednou malou domů. Belgický brankář ve službách Realu Madrid na poslední chvíli zakopl míč do autu.
5'
Real Madrid tentokrát uklidňuje kombinaci postupnou rozehrávkou na vlastní polovině. Nikdo v modrém dresu domácího Getafe akci soupeře neatakuje.
4'
Marc Cucurella spěchal za vysokým nákopem na levou stranu hrací plochy, jenže měl znovu velké problémy se zpracováním a míč mu uskočil od těla.
3'
Gareth Bale si naběhl na průnikovou přihrávku mezi obránce v modrých dresech, jenže vinou špatného zpracování se vytlačil mimo střeleckou pozici a vůbec nezakončil.
2'
Také Getafe se poprvé v utkání vydalo do útoku. Fajsal Fajr táhl akci domácího mužstva po pravém křídle, jenže jeho centr skončil u prvního obránce.
1'
Real Madrid obstaral výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Hostující celek se ihned vydal do útoku, jenže nákop na Balea byl příliš prudký a skončil v zámezí.
1'
Oba týmy už nastupují na trávník. Real Madrid bude hrát v bílém, zatímco Getafe oblékne modrou sadu dresů.

Getafe CF: Soria – Damián Suárez, Dakonam, Cabrera, Nyom – Fajr, Nemanja Maksimović, Arambarri, Cucurella – Ángel Rodríguez, Jaime Mata.
Náhradníci: Chichizola – J. Molina, Antunes, Portillo, Ndiaye, Etxeita, Timor.

Real Madrid CF: Courtois – Carvajal, Militao, Varane, F. Mendy – Modrić, Casemiro, Kroos – Bale, Benzema, Isco.
Náhradníci: Aréola – Jović, Vinícius Júnior, Odriozola Arzallus, Valverde, Nacho Fernández, Rodrygo.

Rozhodčí: Munuera – Prieto, Baena.
Getafe CF

Domácí Getafe také prožívá povedenou sezónu. V loňském ročníku si zajistilo postup do Evropské ligy, kde předvedlo velmi sympatické výkony. V nejvyšší španělské soutěži navíc po osmnácti duelech drží s třiceti body šestou příčku ligové tabulky. Na čtvrté Atlético Madrid navíc ztrácí pouhé dva body. Na domácím trávníku navíc Getafe patří mezi úplně nejlepší týmy. V posledním duelu ale těsně prohrálo 0:1 na hřišti Villarrealu.
Real Madrid CF

Královský klub zatím prožívá docela povedenou sezónu. Ze základní skupiny Ligy mistrů prošel do další fáze. V domácí soutěži patří Realu Madrid druhá pozice za vedoucí Barcelonou. Na svého úhlavního rivala nyní ztrácí jen dva body. Real navíc zalepil díru, která jej tlačila v minulé sezóně. V tomto ročníku totiž inkasoval jen dvanáct branek. V posledním duelu ale jen remizoval bez branek na půdě Athleticu Bilbao.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání španělské ligy mezi Gatafe a Realem Madrid. Výkop je stanoven na 16 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.