La Liga - 35. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Betis : CA Osasuna - 8. července 2020   20:30

Real Betis
4' G. Rodríguez (Joaquín) • 25' Pedraza (Iglesias) • 90+7' Aleñá (Loren)
3:0
(2:0)
Real Betis
D. Martín – Emerson, Mándí, Feddal, Pedraza (74. Aleñá) – Joaquín (64. Tello), G. Rodríguez, Guardado (74. W. Carvalho), Moreno – Iglesias (86. Loren), Fékir (86. Juanmi).
A. Hernández – Villate, Naranjo
Estadio Benito Villamarín, Sevilla
CA Osasuna
Herrera – Vidal, D. García, Aridane, Lato (70. Roncaglia) – Barja (61. Adrián López), Brašanac (46. Estupiñán), Moncayola, Mérida (78. I. Pérez), R. Torres (46. Oier) – Arnáiz.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Real Betis může slavit definitivu záchrany v LaLize! Domácí šli do dnešního zápasu s jasným cílem – porazit již o nic hrajícího soupeře a zajistit si tak záchranu i pro příští ročník. To se domácím podařilo, když tento duel zvládli na výtečnou a po vstřelení druhého gólu si v podstatě již pouze hlídali náskok. Dnes opět neškodná Osasuna nepředvedla, stejně jako v posledním kole, téměř nic, hodně matný a slabý výkon hostů.
90+8'
90+7'
Real Betis právě vstřelil branku!
Loren dostal pas za obranu, z pravé strany se dostal k vápnu, kde si počkal, až si dovnitř naběhne CARLES ALEÑÁ. Tomu poslal míč a v běhu dokázal Carles Aleñá poslat míč nechytatelně o branky. Spoluhráče dvou střídajících hráčů tak vede k třetí domácí brance.
90+4'
Rychlá akce hostů po levé straně, ale znovu to končí špatnou přihrávkou tak, jako v celém předchozím průběhu tohoto utkání.
90+2'
Nastavuje se šest minut.
90+1'
Aridane (Osasuna) nyní hodně zariskoval, jednu žlutou kartu již má a nyní srazil soupeře k zemi... karta to ale nebude.
90'
Po rohovém kopu končí míč nad brankou Realu Betis, takže Dani Martín bude moci vykopávat od své branky.
89'
Osasuna vybojovala roh, hosté rozehrají z levé strany.
88'
Loren (Real Betis) se uvedl při prvním kontaktu s míčem, kdy si míč navedl do vápna a z levé strany vypálil, ale branku vysoko přestřeluje.
86'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Nabil Fékir, přichází Juanmi.
86'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Borja Iglesias, přichází Loren.
85'
Roh hosté rozehráli z levé strany, ale domácí se v pohodě ubránili.
84'
Oier (Osasuna) dostal míč do vápna Realu Betis, tam se ocitl Nacho Vidal, který zkusil zakončit akrobaticky, spadl na záda a to bylo v jeho podání všechno. Následně alespoň roh vybojoval Oier.
83'
Domácí připravují další změnu v sestavě, opět to bude dvojité střídání, jedním ze střídajících borců by měl být útočník Juanmi.
82'
Na druhé straně se Cristian Tello (Real Betis) dostal do vápna, ale bránící hráč ho odstavil od míče. Domácí však mají roh z levé strany.
81'
Hosté zkusili zaútočit, Nacho Vidal se vydal na útočný výlet, ale pokazil přihrávku k vápnu a nic z toho nebude.
80'
Čeká nás poslední desetiminutovka normální hrací doby, hrát se ale bude o něco více, každopádně zápas se již viditelně pouze dohrává, k vidění již toho moc není.
78'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Fran Mérida, přichází Iñigo Pérez.
77'
Krátká přestávka na osvěžení obou týmů je u konce, hra pokračuje.
76'
William Carvalho (Real Betis) hned po pár vteřinách na hřišti dostal žlutou kartu poté, co ve středovém kruhu, naprosto zbytečně, doslova zboural Oiera.
75'
Žlutou kartu dostává William Carvalho (Real Betis).
74'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Andrés Guardado, přichází William Carvalho.
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Alfonso Pedraza, přichází Carles Aleñá.
72'
Nacho Vidal (Osasuna) odkopává míč od vlastního vápna, jeho spoluhráči se ale zatím nedostali ani přes půlící čáru.
70'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Lato, přichází Facundo Roncaglia.
68'
Nacho Vidal (Osasuna) ale poslal hodně nepřesný pas na pravé křídlo, takže hrát mohou zase domácí.
67'
Volný kop pro Real Betis, v blízkosti půlící čáry, míč se dostává na polovinu Osasuny, která může zaútočit.
66'
Žlutou kartu dostává Lato (CA Osasuna).
64'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Joaquín, přichází Cristian Tello.
63'
Nabil Fékir (Real Betis) rozehrává z pravé strany přímý kop, zkouší to na bližší tyč, kde stál pozorný Sergio Herrera.
62'
Žlutou kartu dostává Pervis Estupiñán (CA Osasuna).
61'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Kike Barja, přichází Adrián López.
60'
Žlutou kartu dostává Fran Mérida (CA Osasuna).
58'
Nabil Fékir (Real Betis) prověřil z pravé strany gólmana Osasuny, Sergio Herrera bravurně jeho střelu vyrazil, reflexivní zákrok levou nohou.
57'
Tak nikoliv roh, ale pouze odkop od branky Realu Betis...
56'
Nakonec Oier (Osasuna) za to vzal, založil útočnou akci, na jejímž konci je roh pro hostující tým.
55'
Real Betis získává opět mírnou převahu a Osasuna se nyní nemůže dostat přes půlící čáru.
54'
Alfonso Pedraza (Real Betis) se již hnal znovu do zakončení, ale u míče byl dříve gólman Osasuny.
52'
Joaquín (Real Betis) napálil míč od středového kruhu kamsi do autu... zvláštní zásah domácího záložníka.
51'
Borja Iglesias (Real Betis) vybojoval míč u půlící čáry, zkusil kolmici za obranu Osasuny, ale poslal nepřesnou přihrávku.
50'
No, zatím je to hodně opatrný úvod druhé půle, hraje se znovu převážně ve středu hřiště.
48'
Rozehrávka od branky Osasuny, míč se dostává na polovinu domácích.
46'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Roberto Torres, přichází Oier.
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Darko Brašanac, přichází Pervis Estupiñán.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:35.
První poločas končí výhrou domácích, kteří dokázali v této části zápasu vstřelit dva góly. Osasuna se po druhém gólu přece jenom dostala více do hry, ale na gól to nestačilo. A samozřejmě velkou měrou k tomu přispělo i to, že se Real Betis již tolik nemusel tlačit dopředu.
45+5'
45+3'
Real Betis nespěchá s rozehrávkou... následuje pas až k vápnu Osasuny, kde zakročil Sergio Herrera.
45+2'
Snaha Osasuny končí útočným faulem, takže míč získávají domácí.
45+1'
Nastavují se čtyři minuty.
45'
A tentýž hráč nyní i vystřelil, po parádní přihrávce od Pedrazy, z levé strany, ale Sergio Herrera (Osasuna) přízemní střelu chytá.
44'
Nabil Fékir (Real Betis) bojoval u středového kruhu jako lev, byl při tom faulován, míč pro domácí.
43'
Hosté rozehráli rohový kop z pravé strany, ale znovu nemusel domácí gólman Dani Martín zasahovat.
42'
José Arnáiz (Osasuna) posílá z levé strany přihrávku před branku, tam ale zasáhl bránící Andrés Guardado, který míč odehrál na roh.
41'
Nyní je to především hra u půlící čáry, kde se oba týmy doslova perou o míč... výjimkou byl pas za obranu Osasuny, kam si naběhl Borja Iglesias a není to ofsajd.. ale nebylo komu přihrát.
40'
Míč končí v autu, vhazovat budou domácí, z pravé strany, na vlastní polovině.
39'
Alex Moreno (Real Betis) odvedl dobrou práci při plnění defenzivních úkolů na vlastní polovině.
38'
Domácí naprosto v poklidu ubránili rohový kop soupeře.
37'
Z rychlého protiútoku vybojovali hosté roh, který rozehrají z levé strany.
36'
Alfonso Pedraza (Real Betis) neuspěl na levém křídle, ale míč skončil v autu, domácí tak na polovině soupeře budou vhazovat.
35'
Dlouhá malá domů, až od půlící čáry, no je jasné, že nyní již domácí nemusí nikam spěchat.
33'
Tak hraje se dál, Zouhair Feddal (Real Betis) odehrál míč do autu, vhazují hosté.
31'
Ale hra se nezačne, je tu totiž osvěžující pauza u laviček.
30'
Rozehrávka od domácí branky, míč se dostává až k půlící čáře, kde zahrál jeden z hostujících hráčů rukou.
28'
Nakonec měli hosté k dispozici dva rohové kopy, ale ani jednou branku soupeře neohrozili.
27'
Rohový kop pro Osasunu, hosté budou rozehrávat z levé strany.
25'
No, je hodně vidět, kdo chce dnes hrát fotbal... Osasuna pokračuje v tom, co předvádí několik kol, tedy naprosto v matném výkonu, kdy hráči kupí jednu chybu za druhou. Nyní si domácí doslova pohráli s neuvěřitelně zmatenou obranou soupeře. ALFONSO PEDRAZA zatáhl míč po levé straně, poslal ho do vápna, kde ho Nabil Fékir přiťukl Borja Iglesiasovi, ten ho vrátil Pedrazovi, který pak poslal míč do branky.
23'
Zouhair Feddal (Real Betis) se vrací do hry, ale z jeho pohybu je patrné určité omezení.
22'
Ošetřovaným hráčem je Zouhair Feddal (Real Betis), kterému lékař promasíroval lýtko pravé nohy, ale nevypadá to, že by domácí obránce měl pokračovat ve hře.
21'
Jeden z domácích borců sedí na trávníku a na hřiště musí lékař domácího týmu, vypadá to na nějaký svalový problém na pravé noze.
20'
Prvních dvacet minut patřily jednoznačně domácím, kteří již jeden gól dali a měli také ještě jednu velkou šanci. Naštěstí pro Osasunu je to stále pouze o gól a je to tak hratelné.
18'
A byla z toho šance, kdy nedokázal míč odhlavičkovat bránící Aridane (Osasuna), následně ho Alex Moreno přiklepl Alfonso Pedrazovi, jehož střelu z první Sergio Herrera jen tak tak zastavil!
17'
Volný kop pro Real Betis, na polovině Osasuny, je to na centr do vápna.
16'
Žlutou kartu dostává Aridane (CA Osasuna).
16'
Z pravé strany nakonec domácí rozehrávali dva rohové kopy, po tom druhém zamířil vedle branky Osasuny střílející Nabil Fékir (Real Betis).
15'
Následuje další roh Realu Betis, tentokrát ale z pravé strany.
14'
Joaquín (Real Betis) poslal centr z levé strany, míč ale vyráží mimo vápno gólman Sergio Herrera.
13'
Druhý roh pro Real Betis, z toho prvního domácí skórovali, co z toho druhého?
12'
Žlutou kartu dostává David García (CA Osasuna).
12'
Přes gólmana Dani Martína jde rozehrávka domácích.
11'
Osasuna zatím příliš fotbalovosti nepředvedla, Real Betis má viditelnou převahu.
10'
Realu Betis první desetiminutovka vyšla náramně, domácí vedou o gól a jdou tak za svým cílem, kterým je dnešní vítězství.
9'
Útočnou akci Realu Betis přerušuje odpískaný ofsajd, hrají tak hosté.
8'
Míč se z levé strany dostal před branku Realu Betis, kde ale jeden z útočících hráčů fauluje, sudí hru přerušuje, následuje odkop od branky Realu.
7'
Také hosté získávají svůj první rohový kop v zápase, rozehrávat budou z levé strany.
6'
Ne, gól platí, hosté tak mohli rozehrát ze středového puntíku.
5'
Situaci ještě prověřuje VAR, zda nebyl Guido Rodríguez v ofsajdu.
4'
Skvělý start domácích to zápasu! Alex Moreno rozehrál roh na krátko, míč si převzal Joaquín, který poté odcentroval do vápna. Tam si odstoupil od obránců GUIDO RODRÍGUEZ, který poté celkem snadno, nikým nebráněn, dopravil míč hlavou do branky.
4'
Rychlý průnik Alexe Morena po levé straně má za následek první roh zápasu, rozehrávat budou domácí.
4'
Kike Barja (Osasuna) fauluje na polovině soupeře, míč tak zůstane v držení domácího mužstva.
3'
Hosté nezahrozili, nyní vhazují domácí, také z levé strany, na vlastní polovině.
2'
Dani Martín (Real Betis) sleduje situaci na levé straně, u vlastního vápna, hosté vhazují.
1'

Real Betis: D. Martín – Emerson, Mándí, Feddal, Pedraza – Joaquín, G. Rodríguez, Guardado, Moreno – Iglesias, Fékir.
Náhradníci: Robles – Javi García, González, Sidnei, Loren, W. Carvalho, Aleñá, Barragán, Juanmi, Tello, Bartra, D. Lainez.

CA Osasuna: Herrera – Vidal, D. García, Aridane, Lato – Barja, Brašanac, Moncayola, Mérida, R. Torres – Arnáiz.
Náhradníci: Pérez, R. Martínez – J. Martínez, Oier, Hualde, Navas, Estupiñán, Adrián López, Roncaglia, Oroz, I. Pérez.

Rozhodčí: A. Hernández – Villate, Naranjo.
CA OSASUNA
V Pamploně vládne pohodová nálada. Osasuna totiž dokázala v posledních čtyřech duelech nabírat deset bodů a tím si zajistila definitivu účasti v nejvyšší soutěži pro příští rok. Již do předchozího souboje s Getafe, které má pohárové ambice, šla Osasuna naprosto v klidu, což se, bohužel, odráželo i na její předváděné hře. Byla to opravdu hodně žalostná podívaná a nezbývá tak doufat, že na hřišti stále ještě o něco hrajícího soupeře by se hosté mohli vybičovat k lepšímu výkonu a hlavně k lepšímu fotbalu.
REAL BETIS
Baskický klub po dvou předchozích porážkách v posledním utkání konečně zabral a na hřišti také zachraňující se Celty Vigo dokázalo Bilbao uhrát nesmírně cennou remízu 1:1. Tento výsledek je důležitý jak z toho důvodu, že bod z venku se vždy počítá, v honbě za záchranou, tak i z toho důvodu, že Bilbau se povedlo obrat o body svého souseda v tabulce, kterého tak pod sebou udržel na distanc tří bodů. Náskok před první sestupující Mallorkou má Real Betis devítibodový, před předposledním Leganés již desetibodový a v případě výhry nad Osasunou by již Bilbao mohlo slavit záchranu!
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 34. kola španělské LaLigy, v němž REAL BETIS přivítá na svém stadionu CA OSASUNU.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.