La Liga - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valencia : D. Alavés - 5. října 2019   18:30

Valencia
27' Gómez (Rodrigo) • 83' Parejo
2:1
(1:0)
D. Alavés
89' Lucas Pérez
Valencia
Cillessen – Wass, Garay, Gabriel, J. Costa – Torres (70. Diakhaby), Parejo (C), Coquelin, Čeryšev (90+2. Sobrino) – Rodrigo (59. M. Vallejo), Gómez.
Doménech – T. Correia, Guedes, Diakhaby, M. Vallejo, Lee Kang-in, Sobrino.
Iglesias – Manzano, Rodríguez
Estadio de Mestalla (Valencia)
38 943 diváků
D. Alavés
Sivera – Navarro (73. Aleix Vidal), Laguardia, Ely (84. Sainz Gallo), R. Duarte – Burke, Pina (21. Pons), García (C), Rioja – Joselu, Lucas Pérez.
Castro – Magallán, Guidetti, Aleix Vidal, Pons, Martín, Sainz Gallo.

To je ode mě z tohoto zápasu všechno. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 3:4.
Střely mimo: 6:5.
Rohy: 4:7.
Ofsajdy: 2:0.
Fauly: 7:16.
Valencia si závěr zápasu takticky pohlídala a může se radovat ze zaslouženého vítězství. Domácí byli téměř celý zápas aktivnějším celkem a hosty nepouštěli skoro do ničeho. Jejich hru nijak neovlivnil ani výpadek osvětlení, který na několik minut ponořil Mestallu téměř do tmy. Svůj náskok ale navýšili až gólem Pareja z penalty v 83. minutě a jak se nakonec ukázalo, byl to vítězný gól. Těsně před koncem totiž ještě dokázal skórovat Lucas Pérez, to ale bylo ze strany Alavése všechno. Valencia tak vyhrála potřetí v sezoně a dostala se na průběžné osmé místo, Alavés prohrál počtvrté z posledních 5 zápasů a je aktuálně na 15. místě tabulky.
90+7'
90+7'
Sobrino potáhl míč k rohovému praporku a podržel tam na chvilku míč. Hosté mu ho nakonec odkopli, dostal se ale k Diakhabymu, který kolmicí chtěl vysunout za obranu hostů Pareja. Kapitánovi domácích odmával asistent rozhodčího ofsajd.
90+6'
Vidal nacentroval na zadní tyč na kapitána svého týmu Garcíu, ten ale ze záklonu a z těžké pozice poslal míč výrazně mimo domácí branku.
90+5'
Lucas Pérez dostal průnikovou přihrávkou na levé křídlo a míč mu odkopl na rohový kop Wass.
90+4'
Sainz Gallo rychle rozehrál přímý kop centrem do šestnáctky, kde se v souboji s obráncem Valencie provinil proti pravidlům Laguardia.
90+3'
Sobrino se okamžiě zapojil do hry, když si naběhl na levé straně za přetaženým centrem. Z první ho ale poslal přímo na tribunu za Siverovou brankou.
90+2'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Denis Čeryšev, přichází Rubén Sobrino.
90+1'
Někomu z členů realizačního týmu hostů se nelíbil počet přidaných minut a vrhl se na čtvrtého rozhodčího. Ten to ohlásil hlavnímu, který ukázal protestujícímu okamžitě červenou kartu!
90'
Bude se hrát ještě šest minut.
89'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
Hosté se ještě vracejí do zápasu! Joselu si na hranici pokutového území domácích zpracoval centr Aleixe Vidala a z voleje namířil k pravé tyči domácí branky. Cillessen tuto střelu vyrazil, míč se však dostal přímo k dobíhajícímu LUCASOVI PÉREZOVI, který ho nekompromisně od břevna napálil do sítě. Bez asistence.
88'
Hra se po druhém gólu Valencie pořádně přitvrdila. Diakhaby skluzem zasáhl Ponse do nohy, sám ale byl sražen k zemi jedním z hráčů Alavése.
87'
Joselu zasáhl v hlavičkovém souboji Costu. Ten si tento zákrok s útočníkem hostujícího celku ještě vysvětluje a uklidnit ho musí až hlavní rozhodčí.
86'
Domácí drželi míč na útočné polovině a ztratili ho až po faulu Wasse. I tak ale dokázali získat desítky cenných sekund.
85'
Pons v souboji o míč trefil nohy Diakhabyho. Za tento zákrok trochu nepochopitelně nedostává žádnou kartu...
84'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Rodrigo Ely, přichází Bernardo Sainz Gallo.
83'
Valencia právě vstřelila branku!
DANI PAREJO přímo ukázkovou panenkovskou penaltou navyšuje náskok domácích! Brankáře Siveru poslal do levé strany a sám jemně podkopl míč, který poslal do středu branky hostů.
82'
Žlutou kartu dostává Antonio Sivera (Deportivo Alavés).
81'
Tak jsme se dočkali! VAR potvrdil verdikt hlavního rozhodčího a Valencia tak bude kopat penaltu!
80'
Situaci ještě kontroluje VAR, po shlédnutí videozáznamu se ale zdá, že o faulu by neměly být žádné pochybnosti. Otázka je jen, kde se tento faul stal – zda už v pokutovém území nebo ještě před ním.
79'
Parejo ai narazil míč s Gómezem a vletěl do otevřené obrany hostů. Proti němu vyrazil brankář Sivera, který se mu vrhl pod nohy a Parejo přes něj spadl zřejmě v pokutovém území. Hlavní rozhodčí ukazuje na penaltový puntík!
78'
Hra se v posledních minutách zasekla ve středu pole, kde si oba týmy poměrně pravidelně střídání kontrolu nad míčem.
77'
Po několika tvrdých soubojích u středového kruhu zůstal ležet na trávníku Burke. Zdá se ale, že skotský fotbalista bude v pořádku a bude v zápase pokračovat.
76'
Držení míče: 59 % : 41 %
75'
Coquelin se pak pokusil o okamžitý pas na Gómeze, ten ale neměl šanci tento nákop zpracovat na hrací ploše.
74'
Diakhaby ztratil míč ve středu hřiště, pak ho ale čistým skluzem vypíchl Ponsovi.
73'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Ximo Navarro, přichází Aleix Vidal.
73'
Centr Lucase Péreze doletěl k úplně volnému Laguardiovi, který to už asi ani nečekal a míč se mu jen odrazil od nohy mimo branku Cillessena.
72'
Navarrův centr zblokoval Costa k Riojovi, který se uvolnil na pravém křídle. Costa mu nakonec míč odkopl na rohový kop.
71'
Domácí nechávají hosty kombinovat na jejich polovině, jakmile se ale pokusí o přechod na jejich část hřiště, tak je zatlačí zpátky.
Přícho Diakhabyho znamená i taktické změny v domácím týmu. Vallejo se posunul na pravé křídlo, Parejo pod hrotového útočníka Gómeze a Diakhaby se po svém příchodu zařadil do středu zálohy.
70'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Ferrán Torres, přichází Mouctar Diakhaby.
69'
Hosté si posouvali míč na vlastní polovině a téměř ho ztratili. Nakonec jim ale pomohlo, že Čeryševův souboj, který obral o míč Navarra, byl vyhodnocen jako faul.
68'
Parejův centr zvedl hlavou jeden z hráčů Valencie na přední tyči, na zadní ale ukončil útok domácích faulem v souboji o míč Maxi Gómez.
67'
Světla na stadionu Mestalla už naskočila a všechny technické problémy jsou vyřešeny. Na hřišti odhlavičkoval Laguardia Wassův centr na rohový kop.
66'
Parejo zakroutil míč z přímého kopu těsně nad branku hostů!
66'
Elyho šlápl před vlastní šestnáctkou na nohu Costovi. Přímý kop Valencie téměř z hranice pokutového území Deportiva. Vzdálenost k brance je 25 metrů.
65'
Maxi Gómez dostal výborný pas na pravou stranu od Pareja a z ostrého úhlu zakončoval. Brankář Sivera byl připraven a dobře zasáhl.
64'
Domácí získali míč až po faulu Ponse na Pareja. Předchozí minuty se nesly ve znamění tlaku hostů.
63'
Lucas Pérez chtěl patičkou prodloužit míč za sebe do domácí šestnáctky na Joseluho, ten ale jeho úmysl nepochopil a jako první byl u hracího předmětu brankář Valencie.
62'
Střídající Vallejo se poprvé zapojil do hry, když fauloval ve vzdušném souboji Laguardiu. Hosté zakládají další útočnou akci.
61'
Tak přece jen se postupně osvětlení zlepšuje a zápas tak pokračuje bez větších problémů. Na hřišti mezitím Cillessen chytil centr hostů z pravé strany.
60'
Zápas navzdory mnohem slabšímu osvětlení pokračuje dál!
59'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Manu Vallejo.
59'
Zdá se, že i když se vypadnutou část světel nedaří opravit, tak zápas bude pokračovat.
57'
Na stadionu teď vypadla část osvětlení a zápas je přerušen!
56'
Další šance hostů! Z levé strany doletěl centr na zadní tyč na Joseluho, který usměrnil míč hlavou znovu jen těsně mimo branky domácích.
55'
Z ničeho nic měli hosté obrovskou šanci! Wass nezasáhl míč, který se tak dostal v pokutovém území Valencie k Lucasovi Pérezovi. Ten míč sice nezasáhl, kulatý nesmysl ale zasáhl přes Garaye Joselu. Míč napokon končí těsně mimo domácí branku.
54'
Nákop od rohového praporku domácí obrana odvrátila a následný centr z levé strany už nedokázal zasáhnout na zadní tyči Laguardia. Míč skončil za brankovou čárou.
53'
Lucas Pérez hezkým obloučkem za obranu vysunul na levé straně do úniku Joseluho a jeho tvrdou střelu musel vyrazit na rohový kop Cillessen.
52'
Domácí rychle otočili hru a Torres po rychlém přechodu do útoku centroval z pravé strany. Gómez se k míči nedostal a míč ztratil.
51'
Burke si naběhl na levé křídlo na výborný pas od Ponse, z brankové čáry ale nacentroval jen k brankáři domácích Cillessenovi.
50'
Hosté drží míč ve středu hřiště, zatím si ho ale posouvají jen ze strany na stranu. Domácí dobře vykrývají všechny volné prostory.
49'
Na Joseluho centr si naběhl García, kapitán hostů ale míč poslal hlavou do země a od něj se odrazil přímo do rukou brankáře Cillessena. Toho pak ještě García navíc fauloval.
49'
I hosté budou mít přímý kop po faulu na pronikajícího Ponse. Vzdálenost k brance Valencie je 31 metrů.
48'
Parejův vysoký centr padal k zadní tyči, kde ho ještě hlavou zasáhl Garay. Při této hlavičce ale obránce Valencie spadl a míč usměrnil už jen do zámezí.
47'
Torres se pokusil uvolnit přes Duarteho na pravé straně, obránce hostů ho ale stáhl k zemi. Přímý kop pro Valencii z pravé strany útočné poloviny.
46'
Domácí míč posunuli dozadu na brankáře Cillessena, který ho nakopl dopředu. Tam ho nedokázal udržet nikdo v bílém, hrací předmět se ale vrátil k obráncům Valencie.
46'
Výkop druhého poločasu měli domácí. Během přestávky nedošlo k žádným střídáním.
46'

Fauly: 2:5
V prvním poločase byla aktivnějším týmem domácí Valencia, která jde do šatny se zaslouženým vedením 1:0. O něm rozhodl svým gólem Maxi Gómez, který zužitkoval skvělou přihrávku Rodriga. Hosté byli v útoku prakticky bezzubí. Pŕed brankou domácích se objevovali jen sporadicky a pokud se i dostali k akci na polovině domácích, tak se ke střelám prakticky nedostávali. Uvidíme, jak na tento vývoj zareagují hosté ve druhé půli.
45+4'
45+2'
Rodrigo se hezky obtočil kolem dvojice obránců hostujícího týmu, potáhl míč k jejich šestnáctce a pak tvrdou a nepřesnou střelou poslal míč na tribunu za Siverovou brankou.
45+1'
Wass se dostal k vysokému pasu z levé strany a potáhl míč k šestnáctce. Tam se hrací předmět postupně dostal k Čeryševovi, jehož centr obrana hostů zblokovala.
45'
Bude se hrát ještě čtyři minuty.
45'
Stále beze změny. Domácí čekají na vlastní půlce v obranných blocích, hostům ale jakoby se ani nechtělo zaútočit a míč si posouvají na vlastní půlce.
44'
Hosté drží míč pod svou kontrolou, zatím ale jen v úctivé vzdálenosti od branky Cillessena. Domácí jsou všichni za míčem a tak hosté musí útočit do plných.
43'
Rodrigo se při snaze zasáhnout centr z rohu srazil hlavou s Duartem, hra ale pokračovala dál a míč se nakonec odrazil k nadále hrajícímu Rodrigovi, který ho z voleje poslal těsně mimo branky hostů.
42'
Rodrigo výbornou průnikovou přihrávkou poslal do náběhu za obranu Alavésu Costu. Jeho přihrávku na nabíhajícího Čeryševa poslal ve skluzu na rohový kop Navarro.
41'
Postupný útok domácích tak pokračuje ve středu pole. Hosté čekají seřazení v obranném postavení na vlastní polovině.
40'
Costova přihrávka z pravé strany se dostala ke Gómezovi, kterému pak pokus o vysunutí Čeryševa nevyšel. Hosté pak pod tlakem odkopli míč jen k obráncům Valencie.
39'
Domácí zazmatkovali v rozehrávce a k míč se dostal Lucas Pérez, kterým vysokou přihrávkou z pravé strany hledal před odkrytou brankou Valencie Joseluho. Dobře se vrátil Coquelin, který míč zastavil a pak i založil postupný útok domácích.
38'
Centr Lucase Péreza ze standardky byl velmi nepovedený a i když letěl na zadní tyč, tak ho neměl šanci zasáhnout nikdo ve fialovém.
37'
Joselu se v souboji před šestnáctkou Valencie dostal před pravého obránce domácích Wasse a ten ho pak stáhl k zemi. Přímý kop pro Alavés z levé strany útočné poloviny.
36'
VAR teď během přerušení ještě prozkoumal zákrok Elyho na Gómeze, který se odehrál při průniku Gómeze cca před 2 minutami. Faul ale nebyl prokázán a hra tak pokračuje dál.
35'
Hosté se snaží hru trochu uklidnit kombinací na vlastní polovině, nepřesnými přihrávkami se ale sami dostali pod tlak napádajících hráčů Valencie.
34'
Gómez se prosadil na pravém kraji hřiště a pronikl do pokutového území hostů. Z brankové čáry pak poslal do brankoviště něco mezi přihrávkou a střelou, brankář Sivera si však poradil a míč vyrazil.
33'
Akce Coquelina a Wassa na pravém křídle úspěch domácím nepřinesla, míč ale hosté jen odkopli na polovinu Valencie.
32'
I Joselu ale zůstává ležet na trávníku a také musí být ošetřen. Hosté ještě reklamují Wassův zásah loktem do obličeje Joseluho, ten ale opakované záběry neprokázaly.
31'
Francouz napokon odešel za postranní čáru. Hosté rozehráli rohový kop centrem na zadní tyč, kde se přes Wassa přetlačil k hlavičce Joselu, zblízka ale hlavou poslal míč mimo domácí branku.
30'
Coquelin je ošetřován lékařským týmem Valencie, zůstává ale nadále ležet na trávníku.
29'
Hosté po velmi diskutabilním zákroku Garciu na Coquelina vyrazili do rychlého protiútoku. Ten zakončil střelou z pravé strany Joselu, Gabriel ale ve skluzu srazil jeho pokus na rohový kop.
27'
Domácí otevírají skóre! Rodrigo z první prodloužil Parejovu přihrávku na MAXIHO GÓMEZA, který si míč potáhl doprava do šesnáctky a odtud střelou přes obránce Laguardiu poslal míč po zemi k pravé tyči branky hostů. Asistence: Rodrigo.
26'
Lucas Pérez si narazil na hranici pokutového území Valencie míč s Joselum a pak pravačkou šajtlí vypálil. Branku domácích minul svou střelou jen těsně.
25'
Tempo zápasu po úvodní aktivitě Valencie trochu opadlo a hra se víceméně zasekla ve středu hřiště.
24'
Rychlému protiútoku hostů zabránil okamžitý návrat domácích do obrany. Pak po zisku míče vyrazil za kolmicí Čeryševa z první Rodrigo, vybíhal ale z ofsajdu a navíc ještě fauloval v souboji o míč Duarteho.
23'
Hosté vytlačili domácí na jejich polovinu, o míč je ale připravit nedokázali. Povedlo se jim to až po nákopu na Čeryševa, který si ruský hráč Valencie nedokázal zpracovat.
23'
Držení míče: 68 % : 32 %
22'
Rioja nacentroval z levé strany přímo na připraveného gólmana Valencie Cillessena. Ten bez váhání rozehrál na spoluhráče na polovině soupeře, kteří tam teď rozvíjejí postupný útok domácích.
21'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Tomás Pina, přichází Pere Pons.
21'
Rohy: 2:3

Ani třetí roh hostů nebezpečí pro Cillessena nepřinesl a znovu ho vyřešila domácí obrana.
20'
Pina už je na nohou, za postranní čárou se už ale rozcvičuje jeden z náhradníků Deportiva. Dá se tak očekávat brzké vynucené střídání hostů.
19'
Gabriel odkopl centr z pravé strany na rohový kop. Na trávníku mezitím zůstává ležet Pina, který má zřejmě nějaký svalový problém.
18'
Centr od rohového praporku letěl příliš vysoko a skončil na opačné straně v zámezí. Hosté po autovém vhazování otáčejí hru.
17'
Čeryšev si zpracoval centr z pravé strany a ještě se pokusil vysunout na levé straně Pareja, těsně před šestnáctkou ale míč odkopl na roh Navarro.
16'
Parejo rozehrál standardku nepovedeným centrem do pokutového území Alavésu, který bez problémů chytil brankář Sivera. Hosté pak míč dlouho neudrželi a znovu útočí domácí.
15'
Žlutou kartu za držení Čeryševa dostává Manuel García (Deportivo Alavés).
15'
Žlutou kartu za podražení Gómeze dostává Rubén Duarte (Deportivo Alavés).
14'
První žlutou kartu zápasu dostává za tento zákrok na Rioju Daniel Wass (Valencia CF).
13'
Domácí pokazili rozehrávku a Garay míč v podstatě přihrál rozběhnutému Riojovi. Toho zastavil držením za dres Wass. Přímý kop pro Alavés z levé strany, vzdálenost k brance je 31 metrů.
12'
Valencia znovu založila útok od vlastních obránců. Na polovině hostů pak kolmou přihrávkou na levé straně vyslal Parejo do náběhu Čeryševa, centr Rusa ale skončil vysoko nad brankou Sivery.
11'
Iniciativa je v těchto minutách jednoznačně na kopačkách domácích. Rodrigův první centr odhlavičkoval Laguardia, druhý ale doletěl na hlavu Čeryševa, který ještě vracel míč před branku hostů. Brankář Sivera ho tečoval a tento jeho dotek stačil na to, aby ho nedokázal trefit před odkrytou brankou Gómez.
10'
Parejo poslal výborný centr na zadní tyč, kde se dostal k hlavičce úplně volný Rodrigo. Svoje zakončení ale asi neumístil tak, jak chtěl, a nepříliš prudkou hlavičkou chytil gólman Deportiva Sivera.
10'
Torres se pokusil o individuální průnik po pravém křídle, míč mu ale odkopl na rohový kop Duarte.
9'
Domácí s rozehrávkou nikam nepospíchají a míč si zatím posouvají jen na vlastní polovině.
8'
Ani tato standardka v podání Alavésu úspěšná nebyla, míč je stále v držení hostujícího celku. Costův centr z levé strany odhlavičkoval Gabriel a Ely pak v souboji ve středu pole podrazil Gómeze.
7'
Na druhé straně se ale hosté znovu dostali k balonu a centr z levé strany srazil na rohový kop Garay.
6'
Hosté získali první rohový kop v utkání. Od rohového praporku ho rozehrál center na zadní tyč Lucas Pérez, centr byl ale příliš vysoký pro všechny nabíhajíce hráče.
5'
Při náběhu na nákop Wasse spadl v souboji s Laguardiou v pokutovém území hostů Gómez. Hlavní rozhodčí nijak nereagoval a brakář Sivera, který míč chytil, může založiť akci hostů.
4'
Domácí aktivním pohybem donutili hosty k odkopu míče do autu, a tak jejich postupná útočná akce pokračuje prakticky bez přerušení.
3'
Míč si na vlastní polovině posouvala obranná čtveřice Valencie a nakonec se o individuální akci pokusil Costa. Míč potáhl k šestnáctce hostů, přihrávka na Rodriga ale přesná nebyla.
2'
Domácí tak poprvé vyrazili do útoku. Rodrigo zavezl míč na útočnou polovinu, kde mu ale Navarro zablokoval cestu do brance. Domácí útočník tak míč posunul dozadu.
1'
Výkop utkání měli hosté. Svůj první útok začali nákopem na Joseluho, útočník Alavésu ale nedokázal v souboji s obránci Valencie udržet míč pod kontrolou.
1'
Valencia bude hrát v tradičních bílých dresech, hosté ve fialových.
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu, zápas se tak o malou chvíli začne.

Valencia CF: Cillessen – Wass, Garay, Gabriel, J. Costa – Torres, Parejo (C), Coquelin, Čeryšev – Rodrigo, Gómez.
Náhradníci: Doménech – T. Correia, Guedes, Diakhaby, M. Vallejo, Lee Kang-in, Sobrino.

Deportivo Alavés: Sivera – Navarro, Laguardia, Ely, R. Duarte – Burke, Pina, García (C), Rioja – Joselu, Lucas Pérez.
Náhradníci: Castro – Magallán, Guidetti, Aleix Vidal, Pons, Martín, Sainz Gallo.

Rozhodčí: Iglesias – Manzano, Rodríguez.
Vzájemné zápasy

Od návratu Alavésu mezi španělskou fotbalovou elitu se oba týmy utkaly v LaLize šestkrát. Mírně úspěšnější je Valencia, která vyhrala čtyři zápasy a dva prohrála. Valencia prohrála s Alavésem doma naposledy v dubnu 2001. V minulém ročníku vyhrál doma Alavés 2:1 a v druhém zápase zase Valencia doma 3:1.
Deportivo Alavés

Ani forma hostů zatím v nové sezoně není nijak oslnivá. V zatím vyrovnané tabulce LaLigy jsou až na 15. místě se ziskem osmi bodů. V zatím posledním kole se jim ale povedlo poprvé od prvního kola zvítězit a ukončit tak sérii tří porážek, při kterých Alavés nevstřelil soupeři ani jeden gól. Ofenzivní produkce je celkově obrovský problém Deportiva. Alavés moc gólů nedostává (jen 7 inkasovaných gólů), 4 vstřelené branky za 7 zápasů je ale hrozně málo a méně jich má na kontě jen zatím poslední Leganés. Venku ještě v letošním ročníku LaLigy Alavés nevyhrál a i dnes ve Valencii bude outsiderem zápasu.

Valencia CF

Domácím se vstup do nového ligového ročníku nepovedl a první výhry se dočkali až ve třetím kole. Ze sedmi zápasů v LaLize vyhráli jen dva a na kontě mají devět bodů, což je průběžně řadí na 10. místo ligové tabulky. Pozitivem na výkonech Valencie může být zlepšování výsledků, protože domácí neprohráli v posledních třech ligových zápasech. Slabinou týmu je naopak především obrana, protože jen tři týmy inkasovaly v lize více gólu než Valencia (11 inkasovaných gólů). Ve svém posledním odehraném utkání prohrála Valencia doma v Lize mistrů s Ajaxem 0:3, dnes se tak za svůj výkon bude chtít určitě revanšovat.

Valencia – Mallorca 2:0
Barcelona – Valencia 5:2
Valencia – Leganés 1:1
Valencia – Getafe 3:3
Athletic Bilbao – Valencia 0:1

Nebudou hrát: José Gayà (zranění stehna), Carlos Soler (zranění kotníku)
Vítejte u on-line přenosu z utkání Valencia CF – Deportivo Alavés, které se odehraje v osmém kole španělské LaLigy. Utkání začíná v 18:30.