La Liga - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : CD Leganés - 8. března 2020   18:30

Villarreal
5' G. Moreno (Cazorla)
1:2
(1:0)
CD Leganés
48' Óscar Rodríguez  (Carrillo) • 71' Óscar Rodríguez
Villarreal
Asenjo – Peña (88. Anguissa), Albiol, Francisco Torres, A. Moreno – Cazorla, Iborra, Trigueros (66. Chukwueze), Moisés Gómez (58. Ontiveros) – G. Moreno, Alcácer.
CD Leganés
Cuéllar – Awaziem, Siovas (69. Omeruo), J. Silva – Rosales (75. Bustinza), Amadou, Mesa, Kévin Rodrígues – Ruibal (65. Assalé), Óscar Rodríguez – Carrillo.
Soriano – Assalé, Bustinza, Gil, Guerrero, Omeruo, R. Pérez.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 9:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:11.
Je konec! Villarreal nakonec nezvládl dnešní duel a podlehl CD Leganés 1:2. Domácí celek vlétl do dnešního souboje hodně aktivně a hned v úvodních minutách se prosadil Gerard Moreno! Od úvodní branky tempo utkání pořádně opadlo. Po změně stran navíc dokázal krásnou střelou rychle vyrovnat Óscar Rodríguez. Leganés bylo od vyrovnávací branky lepším týmem a dočkalo se pokutového kopu. Ten s přehledem proměnil znovu Óscar Rodríguez. Villarreal se v závěru snažil o vyrovnání, jenže z velkého množství centrů branku nevytěžil.
90+6'
90+5'
Santi Cazorla zahrával ještě jeden přímý kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, ale nikdo ve žlutém dresu nedokázal zakončit.
90+4'
Awaziem zboural rozběhnutého soupeře a dostává žlutou kartu.
90+4'
Roque Mesa potáhl míč po pravém křídle do blízkosti rohového praporku, kde nasbíral cenné sekundy, ale nakonec o míč přišel.
90+3'
Ani po následném rohovém kopu se nikdo v modrém dresu nedostal do zakončení. Jeden z hráčů Leganése se navíc dopustil útočného faulu.
90+2'
Bustinza uspěl v souboji u rohového praporku a vybojoval pro hostující celek rohový kop. Do vápna ale míří jen dva hlavičkáři v modrém dresu.
90+1'
Nastavuje se šest minut!
90'
Villarreal se při přechodu na polovinu soupeře dopustil prohřešku proti pravidlům a domácí celek přišel o míč. Leganés s rozehrávkou rozhodně nebude spěchat.
89'
Hostující brankář opět nakopl míč na levou stranu hrací plochy, jenže tam nebyl nikdo v modrém dresu Leganése. Hráči domácího celku už nemají moc času.
88'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Rubén Peña, přichází André Anguissa.
87'
Moreno se dral za dalším skákavým centrem z levé strany, jenže se po míči natahoval marně a špičkou kopačky jej těsně minul.
86'
Iborra si naskočil na další nadýchaný centr z levé strany hrací plochy, ale jeho pokus skončil v rukavicích pozorného brankáře. Hosté budou rozehrávat.
85'
Hostující brankář s rozehrávkou rozhodně nespěchal. Nakonec nakopl míč na polovinu Villarrealu, kde jej vybojovali fotbalisté domácího celku.
84'
Iborra si na hranici velkého vápna naskočil na vysoký centr, jenže musel hlavičkovat zády k brance a jeho pokus skončil vysoko nad břevnem.
83'
Stopeři Villarrealu ženou své spoluhráče na hranici pokutového území. Domácí celek už se snaží útočit pomocí vysokých nákopů.
82'
Domácí celek se znovu vydal do útoku, ale obrana hostujícího celku si s vysokým nákopem bez větších problémů dokázala poradit.
81'
Žlutou kartu dostává Kévin Rodrígues (CD Leganés).
80'
Na světě je další žlutá karta! Za svůj šlapák ji dostává Peňa.
79'
Gerard Moreno se zpoza hranice velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže jeho pokus zastavil hned první obránce v modrém dresu Leganése.
78'
Villarreal zahrával rohový kop. Cazorla odcentroval na malé vápno, ale jeho pobídka skončila v rukavicích připraveného brankáře.
77'
Domácí celek se nastěhoval na polovinu soupeře, jenže fotbalisté Villarrealu se zatím ne a ne probít do zakončení. Leganés brání skvěle.
76'
Také domácí fotbalisté se nyní dožadovali odpískání pokutového kopu, ale rozhodčí zatím nechává pokračovat ve hře. Uvidíme, zda se k situaci vrátí.
75'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Roberto Rosales, přichází Unai Bustinza.
74'
Moreno si naběhl do pokutového území na parádní centr z pravé strany, jenže jeho hlavička z těžké pozice skončila vedle branky.
73'
Gerard Moreno rychle odpověděl vyrovnávací brankou, ale jeho zásah nemůže platit kvůli ofsajdu!
71'
Leganés právě vstřelili branku!
Hostující celek se dostává do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil ÓSCAR RODRÍGUEZ a jeho zakončení skončilo u tyče!
70'
Pokutový kop pro Leganés! Hostující celek dostává obrovskou šanci k otočce!
69'
Pozor! Po souboji v pokutovém území před brankou domácích si rozhodčí půjde prohlédnout záběr na videu!
69'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Dimitris Siovas, přichází Kenneth Omeruo.
68'
Další zranění na straně hostujícího celku. Fotbalisté Leganése v posledních minutách odpadají jako kuželky.
67'
Moreno se ihned po příchodu Chukwuezeho na hrací plochu zapojil do kombinace s čerstvým hráčem, jenže nepochopil jeho zpětnou přihrávku.
66'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Samuel Chukwueze.
65'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Aitor Ruibal, přichází Roger Assalé.
65'
Albiol odkopl míč z vlastní poloviny na polovinu soupeře, jenže nikdo ve žlutém dresu se k jeho nákopu nedostal. Vhazovat bude Leganés.
64'
Moreno se hnal za dalším vysokým nákopem na polovinu soupeře, jenže jeho pobídka skončila až u brankáře hostujícího celku.
63'
Albiol se včas vrátil před vlastní branku a odehrál do bezpečí Silvův centr z levé strany. Domácí stoper dnes hraje velmi povedené utkání.
62'
Óscar Rodríguez se na levé straně hrací plochy dostal k odraženému míči a nakopl jej na polovinu soupeře. Jeho pobídka skončila u dobře postaveného obránce.
61'
Cazorla se zpoza hranice pokutového území opřel do odraženého míče, jenže přízemní střelou nártem trefil jen prvního spoluhráče ve žlutém.
60'
Je za námi hodina hry a stále pokračuje obrovský boj o každý metr hrací plochy. Villarreal se v posledních minutách otřepal z předchozí branky a tlačí se do útoku.
59'
Hostující obránce Siovas se drží za levý kotník a zůstává u pomezní čáry. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat ve hře.
58'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Javier Ontiveros.
57'
Hra je přerušena! Ibrahim Amadou zůstává po jednom ze soubojů ležet na trávníku a drží se za levý kotník. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
56'
Siovas si dal pozor na nákop Morena na polovinu soupeře. Hostující stoper v dnešním utkání skvěle diriguje zbývající obránce Leganése.
55'
Leganés je po vstřelení vyrovnávací branky o něco aktivnější a tlačí se do útoku. Obrana Villarrealu má v posledních minutách plné nohy práce.
54'
Gerard Moreno Gerard Moreno si v pokutovém území počkal na centr z pravé strany hrací plochy, jenže jeho snaha o zakončení postrádala přesnost.
53'
Carillo odcentroval z pravé strany před branku domácího celku, jenže jeho pobídka skončila u pozorného obránce v dresu domácího celku.
52'
Až nyní se domácí celek po delší době dostal na polovinu soupeře, jenže nikdo ve žlutém dresu se nedostal do zakončení.
51'
Hostující celek zahrával další rohový kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, jenže nikdo v modrém dresu se do zakončení hlavou nedostal.
50'
Domácí celek je po vyrovnávací brance hostujícího celku pořádně zaskočený. Hráčům Villarrealu se nyní nedaří ani při kombinace na krátkou vzdálenost.
48'
Hostující celek se jako blesk z čistého nebo dočkal vyrovnání! ÓSCAR RODRÍGUEZ se zpoza hranice pokutového území opřel do odraženého míče a jeho fantastická střela se zastavila až v síti!
46'
Domácí celek obstaral výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Villarreal se ihned vydal do útoku, jenže centr z levé strany skončil na hrudi obránce.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce může být o něco spokojenější domácí Villarreal. Domácí celek vlétl do dnešního souboje hodně aktivně a hned v úvodních minutách se prosadil Gerard Moreno! Od úvodní branky tempo utkání pořádně opadlo. Villarreal znovu přidal až v závěru poločasu, ale další branku už nevsítil.
45'
45'
Cazorla se dostal k odraženému míči na hranici velkého vápna, jenže nikdo ve žlutém se k jeho přiklepnutí nedostal. Leganés přestálo další horký moment.
44'
Trigueros táhl rychlou akci Villarrealu po pravém křídle, jenže místo centru na rozběhnutého Cazorlu zvolil kličku a zapomněl míč kousek za sebou.
43'
Hostující brankář nyní hodně hlasitě nabádá své spoluhráče k větší aktivitě. Nikdo v modrém dresu v tuto chvíli zrovna nehýří pohybem a domácí získávají odražené míče.
42'
Villarreal mohl krátce před přestávkou přidat druhou branku! Moreno si v pokutovém území naběhl na vynikající přihrávku, ale ve skluzu poslal míč nad břevno!
41'
Moreno si naběhl na přihrávku za obranu soupeře, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu od nohy utekl k prvnímu obránci.
40'
Trigueros si řekl o přihrávku na polovinu hrací plochy, kde měl velké problémy se zpracováním míče a balón mu utekl k prvnímu obránci.
39'
Domácí celek uklidnil rozehrávku na vlastní polovině. Do kombinace Villarrealu se tak musel zapojit také brankář. Ani jeden z týmů se nikam nežene.
38'
Hostující brankář dlouho otálel s odkopem od branky. Rozhodčí přerušil hru a dal mu jasným gestem najevo, že příště to bude za žlutou kartu.
37'
Cazorla dostal přihrávku na levou stranu, potáhl míč po křídle do blízkosti velkého vápna, jenže jeho centr skončil u prvního obránce v modrém.
36'
Trigueros dostal přihrávku na hranici velkého vápna, jenže jeho pokus levou nohou letěl moc vysoko a prosvištěl vysoko nad břevnem.
35'
Stopeři Villarrealu se nyní vysunuli hodně vysoko na polovinu soupeře. Přihrávka na levou stranu ale byla moc prudká a skončila v autu.
34'
Rosales si naběhl na přihrávku na pravou stranu hrací plochy, ale předkopl si míč daleko před sebe a už jej nezastihl na hrací ploše.
33'
Asenjo vyrazil ven z branky a došel si na malé vápno pro odražený míč. Domácí brankář zatím předvádí hodně jistý výkon a sbírá jeden míč za druhým.
32'
Moreno si naběhl na krásnou přihrávku na hranici pokutového území. Nikdo ve žlutém dresu se k jeho sklepnutí nedostal.
31'
Albiol získal další odražený míč, poslal přihrávku na levou stranu, jenže Cazorla si neporadil s jedním ze spoluhráčů a dva hráči ve žlutém se srazili.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a domácí Villarreal zatím potvrzuje roli favorita. Hostující celek se stále nedostal do zakončení.
29'
Cazorla dostal prostor na levé straně, odkud bez váhání odcentroval do pokutového území, ale hned první obránce v modrém dresu srazil míč do autu.
28'
Cazorla dostal prostor na levé straně, ale jeho centr skončil na hrudi prvního obránce v modrém dresu CD Leganés. Hosté brání ze všech sil.
27'
Siovas vyvezl míč na polovinu domácího celku, ale jeho nákop skončil u obránců Villarrealu. Po rychlé brance domácího celku tempo hry pořádně opadlo.
26'
Asenjo se ujal odkopu od branky, ale jeho nákop skončil u prvního hráče hostujícího celku. Domácí Villarreal teď velmi snadno přichází o balóny.
25'
Cazorla dostal krásnou přihrávku na hranici velkého vápna, kde se otočil kolem svého strážce, jenže jeho nadýchaný centr skončil na hlavě obránce.
24'
Albiol diriguje rozehrávku domácího celku na polovině soupeře. Nikdo ve žlutém dresu Villarrealu v tuto chvíli zrovna nehýří pohybem.
23'
Hra je přerušena! Jeden z domácích fotbalistů zůstává po souboji ležet na trávníku a drží se za levou nohu. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
22'
Silva dostal krásnou přihrávku do běhu na levou stranu hrací plochy, potáhl míč na polovinu soupeře, ale nikdo v modrém se mu neuvolnil do prostoru.
21'
Carrillo dostal krásnou přihrávku z pravé strany hrací plochy, ale špičkou kopačky ve skluzu poslal míč pouze do tyče!
20'
Leganés se usadilo na polovině svého soupeře, jenže nikdo v modrém dresu si zatím netroufl na zakončení. Domácí celek stojí v pevném bloku.
19'
Cazorla odcentroval z levé strany vysokým obloučkem na malé vápno, kam si naběhl Moreno, ale Siovas na poslední chvíli odehrál míč do bezpečí.
18'
Gerard Moreno se v pokutovém území natáhl po centru z pravé strany, ale špičkou kopačky poslal míč vedle branky hostujícího celku.
17'
Stopeři Villarrealu si dávají na čas s rozehrávkou na vlastní polovině. Nikdo v modrém dresu Leganése rozehrávku domácího celku neatakuje.
16'
Carillo dostal přihrávku na hranici velkého vápna, kde si míč skvěle pokryl, ale vybojoval pro hostující celek pouze rohový kop.
15'
Cuéllar si dal pozor na další vysoký centr z levé strany a došel si pro míč. Hostující brankář následně rozjel útočnou akci po levé straně. Zatím je to hodně bojovné.
14'
Domácí celek se snažil využít volného prostoru na levé straně. Za centrovaným míčem se hnal Alcácer, ale jeho pokus špičkou skončil nad břevnem.
13'
Do rozehrávky Leganése se musel zapojit také hostující brankář, nicméně nikdo v modrém dresu na jeho dlouhou pobídku nedosáhl.
12'
Domácí celek pokračuje v aktivní ofenzivní hře, jenže další přihrávka směřující na Gerarda Morena skončila hned u prvního obránce v modrém dresu.
11'
Hostující celek zahrával rohový kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, ale tam vystartoval Asenjo, který potvrdil dobrou formu a ukryl míč do rukavic.
10'
Domácí celek uklidňuje rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Fotbalisté Villarrealu si vyměňují krátké přihrávky a číhají na skulinku v obraně soupeře.
9'
Na opačné straně se za centrem z levé strany tlačil Carillo, jenže osamocený útočník hostujícího celku zboural při sprintu svého strážce.
8'
Gerard Moreno si naběhl na další Cazorlův centr z levé strany hrací plochy, jenže tentokrát hlavičkoval z těžké pozice a nezamířil mezi tři tyče.
7'
Hostující celek se ihned vydal do útoku se snahou o rychlou odpověď. Leganés kombinuje na pravé straně, ale nikdo v modrém se ne a ne dostat do zakončení.
5'
Villarreal právě vstřelil branku!
Domácí celek se hned v úvodu dnešního souboje dostává do vedení! Domácí celek rozjel akci kolem pokutového území. Na parádní centr si na malém vápně naskočil Gerard Moreno a hlavou poslal míč do sítě!
4'
Siovas si dal pozor na vysokou pobídku na hranici velkého vápna a bez problémů odhlavičkoval míč mimo nebezpečný prostor. Hráči v modrém mohou rozjet novou akci.
3'
Santi Cazorla odcentroval z levé strany do pokutového území, ale hned první obránce v modrém dresu dokázal jeho pobídku odehrát.
2'
Asenjo si dal pozor na vysoký nákop z pravé strany a schoval míč do svých rukavic. Domácí brankář následně rozjel novou akci domácích po pravé straně.
1'
Villarreal obstaral výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale nákop na levou stranu proskákal do autu.
1'
Oba týmy už jsou na hrací ploše. Villarreal bude hrát ve žlutém, zatímco hosté obléknou modré dresy.

Villarreal CF: Asenjo – Peña, Albiol, Francisco Torres, A. Moreno – Cazorla, Iborra, Trigueros, Moisés Gómez – G. Moreno, Alcácer.
Náhradníci: Andrés Fernández – Bacca, Chukwueze, M. Gaspar, Ontiveros, Anguissa, Ra. Funes Mori.

CD Leganés: Cuéllar – Awaziem, Siovas, J. Silva – Rosales, Amadou, Mesa, Kévin Rodrígues – Ruibal, Óscar Rodríguez – Carrillo.
Náhradníci: Soriano – Assalé, Bustinza, Gil, Guerrero, Omeruo, R. Pérez..
Vzájemný zápas

Dnešní soupeři se spolu utkali v polovině září. Villarreal uspěl na půdě soupeřem výsledkem 3:0.
Villarreal CF

Domácí Villarreal je na tom o něco lépe. Celek, který je zvyklý bojovat v evropských pohárech, sehrál dvacet šest zápasů, ve kterých vybojoval třicet osm bodů a patří mu osmá pozice ligové tabulky. Na pohárové příčky navíc ztrácí jen pět bodů a může se dnes pořádně přiblížit. V posledním utkání ale po velkém boji prohrál 0:1 na půdě Athleticu Bilbao.
CD Leganés

Hostující celek zatím neprožívá zrovna povedenou sezónu. Leganés dosud sehrálo dvacet šest zápasů, ve kterých vybojovalo dvacet bodů a patří mu předposlední devatenáctá pozice ligové tabulky. Na záchranu navíc aktuálně ztrácí už šest bodů. Pro hostující celek se tak boj o setrvání mezi španělskou smetánkou mění v pořádný boj. V posledním duelu na domácí půdě remizoval 1:1 s Deportivem Alavés.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Primera Division mezi Villarrealem a CD Leganés. Duel začíná v 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.