La Liga - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cádiz : Eibar - 6. března 2021   18:30

Cádiz
40' Negredo (Espino)
1:0
(1:0)
Cádiz
Ledesma – Carcelén, Cala, Mauro, Espino – Salvi (63. Perea), Jönsson (74. Garrido), Mari (C) (74. Fali), Álex Fernández – Sobrino (79. Izquierdo), Negredo (74. Lozano).
Del Cerro – Yuste, García
Estadio Ramón de Carranza
Eibar
Dmitrović – Pozo, P. Oliveira, Arbilla, Cote – P. León (68. Kévin Rodrígues), Papakouli Diop (80. Recio), Expósito (68. Garcia), Gil – Enrich, Kike García (C) (79. Muto).

Tímto se s Vámi loučím. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů zase někdy na počtenou.
Držení míče: 31 % : 69 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 4:10. Rohy: 0:12. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 7:11.
Nováček z Cádizu v důležitém souboji o udržení nakonec vítězí! Ve druhém poločase však měl na mále, protože Eibar nebyl daleko od vyrovnání, jelikož měl výhodu penalty. Jeremías Ledesma si však v souboji s druhým brankářem Markem Dmitrovićem připsal nejdůležitější zákrok utkání a rozhodl tak o výhře svého týmu. Hosté se totiž následně už marně snažili o vyrovnání a dnes končí bez bodu.
90+8'
90+7'
Jairo Izquierdo si ještě za příliš důrazné napadání vysloužil žlutou kartu, mrzet ho to ale nebude.
90+6'
Cádiz ještě kupuje nějaký čas na útočnou polovině, ale Isaac Carcelén selhal při zpracování na levé straně, což okamžitě vyžehlil dobrým napadáním Alberto Perea.
90+5'
Domácí si dávají s rozehrávkou dost na čas a už vidí tři body v kapse. Stále se ale hosté klidně ještě mohou prosadit.
90+4'
Recio si na hraně šestnáctky našel odražený míč a mohl tak střílet, což ale uspěchal, protože se netrefil ani mezi tři tyče!
90+3'
Další centr už likviduje Jeremías Ledesma, který ale míč nesrazil moc daleko a navíc ho poslal jen k protihráči.
90+2'
Anthony Lozano je po střídání opravdu platným hráčem, protože další centr od rohového praporku poslal z nebezpečné zóny.
90+1'
Nastavuje se pět minut.
90'
Pomalu jdeme do nastavení a hosté stále nemohou na soupeře ani zatlačit. Nyní však Bryan Gil šikovně našel cestu do pokutového území, kde ale skončil čistým zákrokem na trávníku.
89'
Hosté se po delší době dostali do šestnáctky, kam ale letěl jen nepřesný centr, který tedy v pohodě pokryl domácí brankář.
88'
Eibar je směrem dopředu stále hodně slabý a času už má navíc opravdu málo. Nyní navíc získali míč Alfonso Espino, který pak vybídl do střelecké pozice Anthonyho Lozana, který trestuhodně přestřelil!
87'
Jeremías Ledesma po delší době rozehrával od vlastní brány a míč samozřejmě poslal co nejvíce dopředu, kde se ale chopili obránci Eibaru.
85'
Jairo Izquierdo možná hrál v pokutovém území rukou, ale zatím to zůstává bez odezvy. Hosté tak mají připravený rohový kop.
84'
Aleix Garcia výborně doběhl na pravou stranu pro míč a získal tak aut, po kterém se však jeho spoluhráči stejně stahují zpátky dozadu.
82'
Hosté sice už mají většinu času míč v moci, ale marně hledají cestu jenom k šestnáctce. Domácí totiž výborně pokrývají veškerý volný prostor.
81'
Eibar už má pouhých deset minut a stále si nemůže vytvořit nic nebezpečného. Směrem dopředu dost chybí nějaká bojovnost.
80'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Papakouli Diop, přichází Recio.
79'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Kike García, přichází Jošinori Muto.
79'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Rubén Sobrino, přichází Jairo Izquierdo.
79'
Isaac Carcelén si zničehonic sedá na trávník a hned signalizuje, že bude potřeba střídání.
77'
Eibar má během krátké chvíle výhodu dvou rohových kopů, přičemž z obou přišel centr na bližší tyč, kde ale v obou případech zasáhl pozorný Anthony Lozano.
76'
Alejandro Pozo na pravé straně nemohl zpracovat vysoký nákop, jeden z domácích tak opět bude vhazovat.
75'
Cádiz už dělí od třech bodů jen patnáct minut. Nyní navíc získal aut na pravé straně, po kterém Anthony Lozano získal pár sekund.
74'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Jens Jönsson, přichází Jon Ander Garrido.
74'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází José Mari, přichází Fali.
74'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Álvaro Negredo, přichází Anthony Lozano.
73'
Bryan Gil si u levého rohového praporku ukousl příliš velké sousto, protože souboj s dvěma protihráči nemohl dotáhnout do vítězného konce.
71'
Cádiz je v plném počtu stažený na své polovině a už začíná vyčkávat na závěrečný hvizd. Určitě ho ale čeká ještě dost horkých chvil.
70'
Domácí také někdy hledají cestu dopředu, ale s tím jsou hodně opatrní. Proto na centr z levé strany nikdo nezareagoval.
69'
Eibaru rychle dochází čas, který se ještě zkrátí, protože se mu nepovedla kombinace na půlící čáře, protože míč skončil v autu.
68'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Pedro León, přichází Kévin Rodrígues.
68'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Eduardo Expósito, přichází Aleix Garcia.
66'
Sergi Enrich nebyl daleko od zpracování centru, ale pod tlakem ho srazil jen moc daleko před sebe. Pak už zasáhli obránci Cádizu.
65'
Eibar vybojoval míč, ale zase se s ním moc dlouho neohřál, protože ihned vymýšlet nákop, který ale skončil jen u domácího brankáře.
64'
Alberto Perea se hned po svém přechodu zapojil do hry a jen tak tak udržel míč na pomezní čáře, díky tomu ale může pokračovat v kombinaci.
63'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Salvi, přichází Alberto Perea.
62'
Anaitz Arbilla se pokusil o překvapivou hlavičku po odrazu míče od země, ale z těžké pozici nemířil ani na bránu, takže bude moci rozehrávat Jeremías Ledesma.
60'
Vstupujeme do poslední třetiny utkání, takže Eibar má stále dost času na vyrovnání, ale stejně to bude mít pořádně složité.
59'
Álvaro Negredo mohl položit hosty z Eibaru, protože se po chybě Papakouliho Diopa dostal do úniku, který řešil lobem. Na ten Marko Dmitrović nazareagoval, ale měl štěstí, protože míč směřoval mimo tři tyče!
57'
Marko Dmitrović se postavil k pokutovému kopu, který řešil střelou do pravé části branky, která byla přesná i docela rychlá, ale Jeremías Ledesma to výborně odhadl a míč srazil na roh!
56'
Bryan Gil se pokoušel o přihrávku na zadní tyč, která ale byla sražena přímo do ruky Juana Caly, hlavní rozhodčí tak nemusel nic řešit!
55'
Penalta pro Eibar!
55'
Bryan Gil je dnes také velmi aktivní, mezi obránci si výborně našel nakopnutý míč, ale pod tlakem následně zvládl přihrávku dozadu.
54'
Cádiz po delší době hledá cestu dopředu, o což se pokoušel na levé straně, ale hosté se bez problémů ubránili a chopili se tak míče.
53'
Po šikovném sklepnutí vzdušné přihrávky, o které se postaral Kike García, se do míče na hraně šestnáctky opřel Bryan Gil, jehož pokus nevypadal zle, ale nakonec se mezi tyče nevešel.
51'
José Mari je prvním domácím hráčem se žlutou kartu, protože Kike Garícu doslova praštil do krku.
51'
Alfonso Espino musel spěchat dozadu za nakopnutým míčem, následně ho hlavou raději poslal do rukavic vlastního brankáře, protože nechtěl nic riskovat.
50'
Jens Jönsson se z dálky odhodlal k zakončení, které nevypadalo zas tak špatně, ale Marko Dmitrović ho i přesto v klidu pokryl.
49'
Álex Fernández svým centrem z levé strany nikoho nenašel. Cádiz však bude pořád držet míč, protože hosté následně odkopli míč do autu.
48'
Následný přímý kop skončil tragickým stříleným centrem, který byl příliš vysoký a nakonec tak skončil mimo hrací plochu.
47'
Papakouli Diop byl tentokrát už zasažen dvěma protihráči, to už hlavní rozhodčí odpískal nedovolený zákrok.
46'
Papakouli Diop se docela smolně při hlavičkovém souboji střetl se svým spoluhráčem Paulem Oliveirou, ale neštěstí žádné vážnější následky z toho nebudou.
46'
V prvním dějství byl po většinu času aktivnější Eibar, ale ten v něm stejně padl, i když šel do vedení. Jeho gól však neplatil kvůli ruce, ale hosté v tom nezůstali sami, protože i jeden gól Cádizu neplatil kvůli ofsajdu. Domácí však přece jen našli regulérní cestu do sítě po hlavičce Álvara Negreda a jsou tedy blíže k zisku tří bodů.
Druhý poločas začne přibližně v 19:33.
45+2'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta.
45'
Salvi pokračuje ve své aktivitě, tentokrát centroval z pravé strany, ale mířil přímo do náruče Marka Dmitroviće.
43'
Centr z pravé strany byl příliš vysoký. Míč následně zkoušel vybojovat Bryan Gil, ale ten se dopustil jen nedovoleného zákroku.
42'
Eibar se samozřejmě pokouší o rychlou odpověď, ale na útočné polovině zatím kombinuje jen kolem šestnáctky a od střely je hodně daleko.
40'
Cádiz právě vstřelil branku!
Jako první dává regulérní gól Cádiz! Alfonso Espino totiž vymyslel parádní centr na pravou tyč, kam si naběhl ÁLVARO NEGREDO, jenž hlavou poslal míč do levé tyče, od které zamířil do sítě. Asistence: Alfonso Espino.
38'
Marko Dmitrović raději vyběhl daleko z brány naproti nakopnutému míči, ale nakonec nic neriskoval, protože se Salvi nacházel v ofsajdu.
36'
Kike García přenáší hru na druhou stranu hřiště, kde si Alejandro Pozo vynutil nedovolený zákrok a další přímý kop tak bude mít i Eibar.
35'
Álex Fernández centruje na vzdálenější tyči a po několika odrazech se do balónu opřel Salvi, který ale z hranice vápna mířil jen nad bránu!
34'
Cote měl při obraně Álvara Negreda velké potíže, nakonec tak raději zatáhl za záchrannou brzdu a skluzem fauloval, takže se také musel smířit se žlutou kartou.
32'
Bryan Gil díky dobrému zpracování vzdušné přihrávky mohl získat aut i pro svůj tým, takže Eibar může hledat cestu dopředu přes levou stranu.
31'
Domácí můžou po delší době útočit, protože Isaac Carcelén vhazuje na pravé straně, ale jeho rozehrávku vůbec nezvládl.
30'
Cádiz vynakládá do obrany všechno své úsilí, což se mu vyplácí, protože soupeři už dlouho nic nebezpečného nedovolil. Jeremías Ledesma tak může rozehrávat.
29'
José Mari raději srazil centr na zadní tyč na rohový kop, jelikož nevěděl, kde se nachází protihráči.
28'
Eibar po delší době rozehrává standardní situaci, ale Pedro León centroval příliš nízko, takže míč poslal pryč druhý hráč v cestě.
25'
Salvi sice vytáhl výbornou ránu ke vzdálenější levé tyči, ale jeho branka hned není uznána kvůli ofsajdu, který byl zcela evidentní.
24'
Eibar nyní v klidu kombinuje kolem půlící čáry. Následně přichází nákop po levé straně, který ale Sergi Enrich nedokázal zpracovat.
23'
Salvi byl ve správný čas na správném místě, zablokoval tak nebezpečný pas a míč srazil do rukavic svého brankáře.
22'
Cádiz po faulu Sergiho Enricha měl tedy výhodu přímého kopu, ze kterého samozřejmě přišel centr, ale ten hosté okamžitě odvrátili z nebezpečné zóny.
20'
Marko Dmitrović si poprvé kopne do míče až teď a při odkopu rozehrává na nejbližšího spoluhráče, dopředu nakopává až po chvíli.
19'
Sergi Enrich docela riskuje, protože nyní fauloval skluzem Jense Jönssona a může být rád, že nevidí červenou kartu.
16'
Tak branka neplatí kvůli ruce Sergiho Enricha, který se jí jasně dopustil! Navíc byl ještě jeho čin oceněn žlutou kartou.
15'
Eibar se sice dostává do vedení, protože po centru z pravé strany hlavičkuje směrem na bránu Sergi Enrich, jehož střelu si srazil do vlastní sítě Marcos Mauro, ale gól nebude platit, protože útočník hostů hrál rukou.
13'
Eibar má mnohem větší držení míče a častěji tak podniká útočné výpady. Při dalším pálil Kike García, který ale bránu také minul.
12'
Papakouli Diop po autu nakopává dopředu, z čehož vyplynula nebezpečné zakončení Sergiho Enricha, který ale mířil těsně vedle pravé tyče.
10'
Souboje na malém prostoru pořád zvládají lépe hosté, kteří se sice díky tomu moc dopředu neposouvají, ale pořád drží míč pod kontrolou.
9'
Alfonso Espino zvládl obranu levé strany, i když míč nezískal, protože centr srazil jen za pomezní čáru.
7'
Salvi může těžit z aktivního napadání, ale na pravé straně neobešel prvního protihráče, avšak vybojoval aspoň aut.
6'
José Mari si pomohl hraničním zákrokem, který ale nebyl posouzen jako nedovolený, takže se Cádiz může poprvé přiblížit k šestnáctce soupeře.
5'
Zápas je v prvních minutách z obou stran dost opatrný, nikdo směrem dopředu nic neriskuje, takže nic moc nebezpečného zatím na vidění nebylo.
4'
Hosté z prvního rohového kopu nic nezískali, takže opět rozehrává domácí brankář, který ale ani tentokrát žádného spoluhráče nenašel. Ti ale přece jen míč získali.
2'
Jeremías Ledesma už stihl první odkop od své brány, který ale moc přesný nebyl, protože Eibar po něm může zakládat útočnou akci.
1'

Cádiz CF: Ledesma – Carcelén, Cala, Mauro, Espino – Salvi, Jönsson, Mari (C), Álex Fernández – Sobrino, Negredo.
Náhradníci: Gil – Pombo, Garrido, Izquierdo, Martin, Alcalá, Fali, Alejo, Lozano, Šaponjić, Perea, Malbašić.

SD Eibar: Dmitrović – Pozo, P. Oliveira, Arbilla, Cote – P. León, Papakouli Diop, Expósito, Gil – Enrich, Kike García (C).
Náhradníci: Y. Rodríguez – Kévin Rodrígues, Muto, S. Álvarez, Rafa, Quique, Garcia, Recio, Inuj, Burgos.

Rozhodčí: Del Cerro – Yuste, García.
SD Eibar
Eibar každoročně bojuje o udržení a ani letos to není jiné, ale jako vždy zatím tuto bitvu relativně zvládá, protože se nachází mimo pásmo sestupu, i když ho od něj dělí jen lepší skóre v porovnání s Valladolidem a Alavésem. Dnešní hosté tak nutně potřebují začít pravidelně vítězit, což se jim nedaří, protože na výhru už čekají strašně dlouho. Naposledy ji zapsali na začátku ledna proti Granadě, od té doby mají na kontě pět porážek a tři remízy. Jedna z nich přišla v posledním utkání, kdy si Eibar připsal bod proti Huesce, na což dnes bude chtít určitě navázat.

Poslední tři utkání
Eibar vs. Huesca – 1:1
Elche vs. Eibar – 1:0
Eibar vs. Valladolid – 1:1
Cádiz CF
Cádiz se na začátku sezony prezentovala slušným výkonem, ale aktuálně se mu už absolutně nedaří, kvůli čemuž bude bojovat o udržení. Nyní se nachází až na patnácté příčce se ziskem 25 bodů, takže na sestup má pouze tříbodový náskok. Může za to mizerná série, protože dnešní domácí nevyhráli ani jeden duel z posledních sedmi, přičemž si v nich připsali pouhé dva body. Jednu remízu však zapsali proti Barceloně, což je opravdu cenný bod, ale následně nezvládli duel s Betisem, kterému podlehli 0:1. Dnes je ale čeká mnohem jednodušší soupeř, tak uvidíme, jak si s ním poradí.

Cádiz vs. Betis – 0:1
Barcelona vs. Cádiz – 1:1
Cádiz vs. Bilbao – 0:4
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! LaLiga nestojí ani tento víkend, kdy nás čeká již 26. kolo! Jeden ze zápasů tak obstará Cádiz a Eibar. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.