La Liga - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Huesca : Villarreal - 23. ledna 2021   14:00

0:0
(0:0)
Huesca
Fernández Llorente – G. Silva (83. Luisinho), Pulido (C), Siovas – Maffeo Becerra (74. Pedro López), Seoane, I. Doumbia, Galán – Escriche (56. Mir), Okazaki (56. M. Rico), Ontiveros (56. Gómez).
Gasca – Ferreiro, M. Rico, Valderrama, Pedro López, Nwakali, B. García, Luisinho, Gómez, Mir.
Alberola – Hernández, Villate
Estadio El Alcoraz, Huesca
Villarreal
Asenjo – Peña, Albiol (C), P. Torres, Ra. Funes Mori (84. Niño) – Capoue (76. Coquelin), Parejo – Trigueros (61. Pino), Moisés Gómez, Pedraza (76. Estupiñán) – Bacca (61. Alcácer).
Rulli, Jörgensen – Raba, Estupiñán, Niño, Coquelin, Pino, Alcácer, Baena.

S konstatováním, že Villarreal jen remizoval s Huescou, se loučím a přeji vám příjemný zbytek sobotního dne.
Sledovali jsme utkání, které fotbalové krásy moc nepobralo. Spíše se jednalo o soubojový zápas, který podtrhly ještě nepřesnosti. Villarreal si sice dvě nadějné šance vypracoval, ale neproměnil je a další akce si pak soupeř již pohlídal. Poslední Huesca jistě bod bere a může se od něj odrazit k lepším zítřkům.
90+3'
90+2'
Přihrávku proti noze přebral Fernando Niño, který byl zády k brance a po chvíli byl zablokován. Následně se míč snažil získat Dani Parejo, jenž fauloval.
90+1'
Budou se hrát ještě tři minuty.
90'
Villarreal vyslal z levé strany další přihrávku na hranici malého vápna. obránci byli znovu pozorní a následně míč odkopli do bezpečných míst.
89'
V přerušené hře se k nedovolenému zákroku vrátil hlavní sudí, jenž ukázal žlutou kartu Luisinhovi (Huesca). Ten si vyšlápl na Yeremiho Pinoa, který pronikal podél lajny.
87'
Huesca je stále u balonu a rozhodně spěchat nebude. Navíc po průniku u postranní čáry byl nedovoleně zastaven Javier Galán.
86'
Domácí celek se drží u míče, čímž získává cenné vteřinky. Poslední celek tabulky může být spokojen, protože doslova rozbil hru Villarrealu.
84'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Ramiro Funes Mori, přichází Fernando Niño.
84'
Villarrealu už musí čas ubývat velmi rychle, tentokrát se pokusil o pas na levou stranu, avšak byl nepřesný a zamířil mimo hrací plochu.
83'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Gastón Silva, přichází Luisinho.
83'
Poslední Huesca se znovu ubránila a už nic nevymýšlí. K vidění byl jen odkop do autu a bude se znovu střídat.
81'
Hráči ve žlutých dresech znovu kombinují na útočné polovině. Po chvíli přišla nepřenos, a tak žlutá ponorka začne znovu až od brankáře.
79'
Dani Parejo poslal přihrávku na hranici vápna, kde stál Paco Alcácer. Střídající hráč nebyl v pohybu, a tak na míč dosáhl. To rozohnilo přihrávajícího hráče, ale také trenéra Villarrealu.
77'
Na rozhodnutí o vítězi je stále spousta času, ovšem čas už plyne velmi rychle, alespoň pro žlutou ponorku ano. Villarreal se tentokrát předvedl centrem zleva, který si našel Álvaro Fernández Llorente.
76'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Étienne Capoue, přichází Francis Coquelin.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Alfonso Pedraza, přichází Pervis Estupiñán.
75'
Rafael Mir si řekl o míč, který nákopem za obranu na něj měl mířit. Avšak byl příliš dlouhý, a tak skončil v rukavicích hostujícího brankáře.
74'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Pablo Maffeo Becerra, přichází Pedro López.
73'
Étienne Capoue (Villarreal) si také prohlédne žlutou kartu, jelikož zatažením za dres zastavil soupeře, který se vydal do otevřené obrany.
73'
Kombinace se žluté ponorce na pravé straně nepovedla. Paco Alcácer se hodně zlobí, protože byl stažen k zemi, avšak faul se nepískal.
72'
Hostující hráči se znovu přesunuli na útočnou polovinu, kde znovu hledají recept na překonání soupeřovy obrany. Zatím je to spíše marná snaha.
71'
Na levé straně motal hlavu soupeři Javier Galán, který nakonec odcentroval. Míče se v šestnáctce chopil Mikel Rico, jenž o něj velmi rychle přišel.
69'
Poslední celek v tabulce drží míč a kombinuje kolem středového kruhu. Navíc si domácí mužstvo vynutilo faul, Huesca by jistě bod s Villarrealem brala.
68'
Pěkným výpadem na střed se uvolnil na levé straně šestnáctky Yeremi Pino, jehož technické zakončení zamířilo kousek nad břevno. Tohle byla pohledná situace, bohužel jich je v zápase jako šafránu.
66'
Villarreal předvedl další ztrátu, což se stalo také na druhé straně. Žlutá ponorka bude muset zabrat, protože předvedená hra neodpovídá postavení obou soupeřů v tabulce.
65'
Žlutá ponorka je stále u balonu a kombinuje na útočné polovině, zatím se nachází daleko od branky. Hráči bez míče jsou bez pohybu, a tak probojování se ke střelecké pozici bude složité.
64'
Balon se aktuálně nachází ve vzduchu a létá sem a tam. Ani jeden z týmů jej nedokázal dostat na zem, což se až po chvíli podařilo Villarrealu.
63'
Huesca chvíli kombinovala, ale při přechodu přes půlící čáru o balon přišla. Na míči je tak žlutá ponorka, která zatím nikam nespěchá.
61'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Yeremi Pino.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Carlos Bacca, přichází Paco Alcácer.
61'
Dále pokračujeme v bojovném střetnutí, mužstva mají s kombinací potíže. Zatím to ani nevypadá, že bychom viděli vstřelenou branku.
59'
Také Villarreal bude v dalším přerušením hry střídat. Hostující hráči znovu kombinačně neprorazili obrannou hráz domácích.
56'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Dani Escriche, přichází Rafael Mir.
56'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Šindži Okazaki, přichází Mikel Rico.
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Javier Ontiveros, přichází Sergio Gómez.
55'
Huesca už chystá hned dvojí střídání. Dalším potrestaným hráčem je Dani Escriche (Huesca), jenž zasáhl soupeře loktem do obličeje.
54'
Rubén Peña se na pravé straně protáhl kolem soupeře a odcentroval. jenomže i jeho pas byl z pokutového území odvrácen mimo hrací plochu.
52'
Villarreal rozehrával rohový kop, ale nic z něho nevytěžil. Další akce hostujícího mužstva začne až od brankáře Sergia Asenjoa.
51'
Dani Parejo nastartoval další akci žluté ponorky a následně přihrál do strany, odkud přišla přihrávka před branku. Carlos Bacca pustil míč za sebe, kde se ve druhé vlně nacházel Moisés Gómez, jehož pokus mířil do míst, kam se dostal Álvaro Fernández Llorente.
50'
Centr z pravé strany byl sražen na rohový kop. Huesca tak poslala centr před branku, odkud byl míč odvrácen do bezpečných míst.
49'
Na druhé straně podobnou situaci nezvládl Carlos Bacca, který zazdil akci do otevřené obrany domácího mužstva.
48'
Šindži Okazaki napadal rozehrávku soupeře a vybojoval autové vhazování. Po rozehrání se japonský fotbalista pokoušel o přihrávku nalevo, ale nedal ji razanci.
47'
Obě mužstva pokračují v zahajovacích sestavách, několik hráčů se ale už začalo rozcvičovat. Vraťme se na trávník, kde se zatím hraje spíše remízové střetnutí.
46'
Po problémech s komunikačním zařízením prvního asistenta pokračujeme druhým poločasem.
46'
Nejen, že jsme neviděli vstřelenou branku, ale neviděli jsme ani zakončení, které by mířilo mezi tři tyče. Sledujeme spíše bojovné utkání, které se hraje mezi šestnáctkami a je v něm spousta nepřesností. O trochu lépe působí Villarreal, avšak i on se do vápna dostává spíše sporadicky. Největší šanci zaznamenal Carlos Bacca, který sice trefil tyčku, jenže se nacházel v ofsajdu. Doufejme, že se ve druhém poločase hra výrazně zlepší.
45+2'
45+2'
Žlutá ponorka znovu mačkala soupeře k jeho šestnáctce. Nevydařenou přihrávku předvedl Manu Trigueros, jenž trefil soupeře a pak se mu ještě míč otřel o ruku.
45+1'
Budou se nastavovat dvě minuty!
44'
Villarreal po ztrátě míče znovu napadal rozehrávku soupeře. Balon si výborně pokryl Javier Galán, jehož nedovoleně atakoval Rubén Peña.
42'
První velkou šanci měl na kopačce Carlos Bacca, jenž se dostal přes obránce a zamířil do vzdálenější tyče. Jenomže vzrušení bylo zbytečné, protože se hostující útočník nacházel v ofsajdovém postavení.
41'
Centr od rohového praporku mířil do ohně, odkud byl odvrácen za šestnáctku. Následně přišlo rychlé zakončení, které bylo opět zablokováno.
40'
Z levé strany se snažil odcentrovat Alfonso Pedraza, jehož pas byl odvrácen na roh. Ještě před jeho rozehráním se rozhodčí vrací k Becerraovi, který zůstal ležet na trávníku.
39'
Blížíme se ke konci prvního poločasu, hráči ve žlutých dresech dál kombinují na útočné polovině. Jenomže přihrávku do vápna si pohlídal Álvaro Fernández Llorente.
37'
Žlutá ponorka získala balon ve středovém kruhu, odkud se rychle vydala do akce. Jenomže Moisés Gómez byl vytlačen ze střelecké pozice a zleva pak našel jen soupeře.
36'
Nemůžeme říct, že sledujeme povedené utkání, spíše je to fotbalová nuda. Oba celky kupí hodně nepřesností, což tentokrát potvrdil Villarreal.
34'
Prvním potrestaným hráčem zápasu je Javier Ontiveros (Huesca), který při napadání došlápl na kotník Raúla Albiola.
33'
Pokračujeme v prvním poločase, Huesca je u balonu a snaží se něco vymyslet na útočné polovině. Po chvíli se vrátil do hry také Raúl Albiol.
32'
Lékaři zkoušeli pozornost Raúla Albiola a také kontrolovali nos obránce Villarrealu. Zkušený hráč po svých zamířil mimo hrací plochu a bude schopen pokračovat.
31'
Po jednom ze soubojů zůstal ležet na hrací ploše Raúl Albiol, který trefil obličejem hlavu japonského útočníka. Hostující kapitán potřebuje lékařskou pomoc, je značně otřesen.
30'
Třicet minut hry je pryč a zatím jsme neviděli žádnou velkou šanci, stav zápasu je dál 0:0. Změnit to mohla Huesca, ovšem centr z levé strany zamířil jen mimo hrací plochu.
28'
Jorge Pulido si navedl balon ze strany více na střed a vystřelil přes dva bránící hráče. Jeho pokus za moc nestál, protože zamířil velmi daleko od brány.
27'
Domácí obrana si hodně zahrává, jelikož přihrávky před šestnáctkou jsou velmi pomalé. Hráči ve žlutých dresech aktivně napadají, ale zatím se jim nedaří získat míč.
25'
Na pravé straně číhal Alfonso Pedraza, který se rozeběhl, a tak na něj zamířilo přenesení hry. Ovšem celou situaci zvládl bránící hráč.
24'
Manu Trigueros je velmi aktivní, tentokrát se pokusil získat balon, jenomže atakoval soupeře nedovoleně. Huesca to se štěstím zvládla.
23'
Idrissa Doumbia hodně zahrál na nervy svých fanoušku, když dával přihrávku na vlastního brankáře. Po balonu se o kousek nenatáhl Manu Trigueros, jenž ještě napadal Álvara Fernándeze Llorentea.
22'
Villarreal znovu kombinoval na útočné polovině, kde byla k vidění nepřesná přihrávka. Celou situaci musel hasit Manu Trigueros, jenž sáhl k nedovolenému zákroku.
20'
Dalším pokusem zpoza pokutového území se prezentoval Dani Parejo, jehož zakončení bylo nepřesné a zamířilo pouze nad branku.
19'
Za šestnáctkou dostal hodně prostoru Moisés Gómez, který si balon připravil a vystřelil. Jeho pokus ale zamířil jen do bránícího soupeře.
18'
Na pravé straně se rozeběhl Alfonso Pedraza, a tak mířila přihrávka za obranu. Celou situaci přečetl Álvaro Fernández Llorente, který byl u balonu první a odehrál jej do bezpečí.
17'
Poslední akce byla konečně zajímavá, avšak nedopadla – stav zápasu je stále bezbrankový. Gól by zápasu jistě pomohl.
16'
Domácí hráči vyvezli balon na útočnou polovinu, kde dál probíhala kombinace. Následně přišel centr z strany, který byl odvrácen, a tak zakončení přes hlavu vyzkoušel Pablo Maffeo Becerra. Prostor tří tyčí ale netrefil.
14'
Přihrávku do pravé strany domácí obrana zastavila. Nejprve to vypadalo na rychlý přechod domácího mužstva, avšak opak byl pravdou a vidíme další kombinaci.
13'
Od pravé postranní lajny se odpoutal Rubén Peña, jenž byl faulován. Žlutá ponorka se vrací k míči a může dál vymýšlet plán, jak překonat soupeřovu obranu.
12'
Hráči ve žlutých dresech znovu získali balon a kombinují na útočné polovině, kde přihrávka do šestnáctky neprošla.
11'
Villarreal na vlastní polovině uklidňuje hru a snaží se o kombinaci kolem středové kruhu. Po chvíli přišel nákop na levou stranu, odkud přišla přihrávka před branku. Jenomže Carlos Bacca podklouzl, a tak zaúřadovala obrana.
10'
Deset minut hry je minulostí a my jsme neviděli nic zajímavého. Oba celky se snaží získat převahu, avšak před branku se ani jeden zatím nedostal.
9'
Dvojice hráčů ve žlutém se snažila prosadit u pravého praporku, avšak Manu Trigueros narazil na soupeře. Následně autové vhazování ale vybojoval Moisés Gómez.
8'
Hostující celek se usadil na útočné polovině, kde probíhala kostrbatá kombinace. Situaci uklidnil až Dani Parejo, který míč vrátil zpátky. Avšak po chvíli přišla další ztráta na levé straně.
6'
Zatím sledujeme spíše oťukávací taktiku. Zatím se hraje mezi vápny a doufejme, že se obraz hry brzy změní.
5'
Žlutá ponorka se nedostala ani za půlící čáru a už musela spěchat zpátky. Zprava centroval Jaime Seoane, jehož snažení bylo zablokované a o zbytek práce se postaral Dani Parejo.
4'
Centr z levé strany sebral ze vzduchu Sergio Asenjo, Villarreal je u balonu, ale nejprve se musí vypořádat s napadáním soupeře.
3'
Domácí se vydali do akce po levé straně a pokusili se o zakončení z velké dálky, které bylo zastavené. Hráči v modrých dresech pokrčují v kombinaci, ovšem až od obránců.
2'
Huesca nastoupila do dnešního střetnutí v modrých dresech, naopak Villarreal hraje ve žluté sadě.
1'
Jdeme na to, utkání bylo právě zahájeno! Jako první se míče chopil Carlos Bacca, a tak právo první akce měl Villarreal. Nákop na útočné polovině nebyl zpracován, a tak sledujeme boj ve středu pole.
1'

SD Huesca: Fernández Llorente – G. Silva, Pulido, Siovas – Maffeo Becerra, Seoane, I. Doumbia, Galán – Escriche, Okazaki, Ontiveros.
Náhradníci: Gasca – Ferreiro, M. Rico, Valderrama, Pedro López, Nwakali, B. García, Luisinho, Gómez.

Villarreal CF: Asenjo – Peña, Albiol (C), P. Torres, Ra. Funes Mori – Capoue, Parejo – Trigueros, Moisés Gómez, Pedraza – Bacca.
Náhradníci: Rulli, Jörgensen – Raba, Estupiñán, Niño, Coquelin, Pino, Alcácer, Baena.

Rozhodčí: Alberola – Hernández, Villate.
Ještě jednou vás vítám u dnešního přenosu ze španělské LaLigy, další duel startuje zhruba za třicet minut, a tak si pojďme představy sestavy obou celků. Doufejme, že nás čeká zajímavá fotbalová bitva.
Oba celky se nacházejí úplně v jiných rolích, zatímco jeden bojuje o nejvyšší příčky, druhý se nachází na samotném dnu tabulky. Huesca zatím hraje velmi špatně, a tak posbírala pouze dvanáct bodů, což je nejméně z celé LaLigy. Domácí mužstvo má především problém se zakončováním, vždyť se prosadilo pouze čtrnáctkrát a v posledních čtyřech duelech pokaždé prohrálo. Nejlepším střelcem týmu pak je Rafael Mir Vicente, jenž zaznamenal tři góly. Úplně v jiných patrech se nachází Villarreal, jemuž za třiatřicet bodů patří čtvrtá pozice. Žlutá ponorka zatím předvádí skvělý fotbal, který jí zřejmě donese do pohárové Evropy. V posledních pěti duelech hosté dvakrát zvítězili a také remizovalo, pouze jednou prohráli, když nestačili na Sevillu. Nejlepším střelcem týmu je Gerard Moreno, který nasázel deset branek, což je třetí nejlepší počin ve španělské nejvyšší soutěži. Lépe jsou na tom pouze Suaréz a Messi, kteří se radovali jedenáctkrát.
Vítám všechny fotbalové nadšence u dvacátého kola španělské LaLigy, v němž se střetnou SD Huesca a Villarreal CF. Roli obrovského favorita bude hájit žlutá ponorka, tedy hosté.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.