La Liga - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Levante : Real Betis - 29. prosince 2020   21:30

Levante
2' Ó. Duarte (De Frutos) • 23' Morales (Goméz) • 25' Morales  • 55' Martí (Morales)
4:3
(3:1)
Real Betis
15' Mándí   • 78' Canales   • 87' Canales  (Miranda)
Levante
Aitor Fernández – Miramón, Rober, Ó. Duarte – C. Clerc, De Frutos (63. Son), Radoja, Malsa (72. Melero) – Morales, Martí (63. S. León) – Goméz (73. Coke).
Real Betis
Robles – Emerson, Mándí, V. Ruiz, Miranda – G. Rodríguez (59. Akouokou), Guardado (66. Rodri) – Ruibal, Fékir (62. Canales), Tello (38. A. Sanabria) – Juanmi (59. D. Lainez).

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 3:7. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 9:14.
Je konec! Levante nakonec zvládlo utkání s Realem Betis a vítězí 4:3. Domácí celek se do vedení dostal hned v úvodu utkání, kdy se prosadil Duarte! Na jeho zásah ale odpověděl Mandí. Levante se však rychle vrátilo zpátky do vedení. Dvakrát se během krátké doby prosadil Morales. Po změně stran navíc navýšil vedení domácího celku Roger. Poté však přišel zkrat právě Rogera, který se nechal vyloučit. Realu Betis se ale podařilo zdramatizovat závěr duelu. Z penalty totiž snížil Canales, který poté přidal ještě jednu branku. Domácí celek už ale těsný náskok uhlídal.
90+5'
90+4'
Canales se prodral k hlavičce v pokutovém území, jenže jeho pokus skončil daleko vedle branky soupeře.
90+3'
Real Betis zahrával rohový kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kam si pro něj došel domácí brankář.
90+2'
Hostující celek už vrhá všechny síly do útoku. Také hostující brankář nyní rozehrával prakticky z poloviny hrací plochy.
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90'
Žlutou kartu dostává Ajsa Mándí (Real Betis).
89'
Hostující celek se nadále tlačí do zakončení, ale obrana Levante zatím odolává a drží se v těsném vedení.
87'
Real Betis právě vstřelil branku!
Drama je na světě! Hostující celek totiž v závěru utkání snižuje na rozdíl jediné branky! Po rychlé akci přiletěl do vápna míč z levé strany. Balón si zpracoval SERGIO CANALES a napálil jej k přední tyči!
86'
Real Betis se sice tlačí do útoku, ale obrana domácího Levante brání na hranici sebeobětování. Sledujeme parádní fotbal.
84'
Domácí zahrávali přímý kop na polovině soupeře. Prudký centr přiletěl na značku pokutového kopu, kde zakročila obrana Realu Betis.
83'
Sergio León zůstává po jednom ze soubojů ležet pořádně otřesený a podle všeho bude potřebovat ošetření.
82'
Paul Akouokou dohrál unikajícího soupeře a vidí žlutou kartu.
81'
Canales se zpoza velkého vápna položil do odraženého míče, jenže jeho dělovka skončila na hrudi dobře postaveného obránce.
80'
Domácí fotbalisté zbytečně nechtějí komplikovat závěr dnešního souboje a stále se snaží hrát ze zabezpečené defenzivy.
78'
Je sníženo! K exekuci pokutového kopu se postavil SERGIO CANALES a střelou do protipohybu brankáře jej pekonal!
77'
A je to skutečně penalta pro Real Betis!
77'
Pozor! Rozhodčímu se něco nezdálo v pokutovém území a půjde si prohlídnout záznam!
77'
Hosté zahrávali přímý kop na polovině soupeře. Centr levačkou přiletěl na značku pokutového kopu, ale obrana Levante byla pozorná.
76'
Žlutou kartu dostává Carlos Clerc (Levante UD).
75'
Domácí brankář si dal pozor na další vysoký centr z levé strany a schoval míč do rukavic. Levante si bez problémů drží své těsné vedení.
74'
José Luis Morales se s míčem u nohy dostal na hranici velkého vápna, odkud odcentroval do šestnáctky, ale tam neměl spoluhráče.
73'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Dani Goméz, přichází Coke.
72'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Mickaël Malsa, přichází Gonzalo Melero.
71'
Hosté sice hrají proti oslabenému soupeři, jenže Levante dnes hraje opravdu skvěle a doslova nepouští soupeře do šancí.
70'
Sergio León se hnal za nákopem na polovinu soupeře, ale brankář proti němu skvěle vyrazil a odehrál míč daleko na tribunu.
69'
Sutečně je to červená karta! za svůj zkrat ji dostává Rober!
68'
Tak pozor! Jeden z domácích hráčů podle všeho dal soupeři facku. Vše řeší VAR!
67'
Domácí fotbalisté už se nikam neženou a koncentrují se především na defenzivu. Hned osm fotbalistů Levante stojí na hranici velkého vápna.
66'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Andrés Guardado, přichází Rodri.
66'
Paul Akouokou se prodral do pokutového území, kde si míč krásně přehodil na levačku, ale jeho pokus skončil na kopačce obránce Radoji.
65'
Domácí brankář se musel zapojit do rozehrávky Levante. Jeho nákop skončil u prvního obránce v dresu Realu Betis.
64'
Real Betis se usadil na polovině Levante a postupnou kombinací s hledá cestičku do pokutového území. S dalším centrem si poradila domácí obrana.
63'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Roger Martí, přichází Sergio León.
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Jorge De Frutos, přichází Son.
62'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Nabil Fékir, přichází Sergio Canales.
61'
Aitor Fernández si připsal důležitý zákrok! Střídající Sanabria na něj pálil z těsné blízkosti, ale brankář Levante vytáhl parádní zákrok!
59'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Juanmi, přichází Diego Lainez.
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Guido Rodríguez, přichází Paul Akouokou.
57'
Domácí fotbalisté nadále kombinují s míčem na kopačkách a hledají si cestičku do pokutového území. Real Betis se dnes opravdu trápí.
55'
Levante právě vstřelilo branku!
Domácí celek nakonec přidává čtvrtou branku už deset minut po přestávce! ROGER MARTÍ skvěle dohrál akci Levante, naběhl si na malé vápno a placírkou uklidil do sítě pobídku z levé strany!
54'
Real Betis zahrával rohový kop. Prudký centr od rohového praporku přiletěl na značku pokutového kopu, kde kralovali obránci domácího Levante.
53'
Juanmi se dostal k zakončení hlavou v pokutovém území, jenže jeho pokus z ostrého úhlu skončil v rukavicích připraveného brankáře.
52'
Až nyní se hosté usadili v blízkosti pokutového území domácího celku. Kombinace však skončila nepřesnou přihrávkou, kterou nedohnal Fékir.
51'
Domácí stopeři uklidňují hru kombinací na vlastní polovině. Nikdo v dresu Betisu akci Levante neatakuje.
50'
Roger Martí si naběhl na průnikovou přihrávku do pokutového území, ale obránce Realu Betis se před něj skvěle natlačil a odkopl míč do bezpečí.
49'
Sanabria diriguje rozehrávku hostujícího celku na polovině hřiště. Hostující středopolař poté rozehrál na pravé křídlo, kde nenašel spoluhráče.
48'
Hostující celek vstoupil do druhého poločasu hodně aktivně, ale na levé straně míč v kombinaci neudržel. Obránci Levante si dali dobrý pozor.
47'
Víctor Ruiz pslal nákop za obranu domácího celku, jenže jeho přihrávka byla příliš prudká a skončila na hlavě obránce Robera.
46'
Domácí obstarali výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Levante se ihned vydalo do útoku, ale prudký nákop skončil za obranou Betisu.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali parádní fotbal! Domácí celek se do vedení dostal hned v úvodu utkání, kdy se prosadil Duarte! Na jeho zásah ale odpověděl Mandí. Levante se však rychle vrátilo zpátky do vedení. Dvakrát se během krátké doby prosadil Morales. Do kabin se proto odchází za stavu 3:1.
45+4'
45+4'
Sanabria si v pokutovém území naběhl na nadýchaný centr z levé strany, jenže jeho hlavička skončila vysoko nad břevnem domácí branky.
45+3'
Žlutou kartu dostává Jorge De Frutos (Levante UD).
45+2'
Fékir si našel prostor pro zakončení z hranice velkého vápna, jenže jeho dělovka pouze orazítkovala horní tyč domácí svatyně!
45+1'
Nastavují se čtyři minuty!
45'
V samotném závěru prvního poločasu kombinují domácí na polovině hřiště a podle všeho už chtějí dohrát první půli bez větších problémů.
44'
Víctor Ruiz střílel z úctyhodné vzdálenosti, jenže jeho projektil nabral příliš velkou výšku a skončil na tribuně za brankou Levante.
43'
Juanmi poslal přihrávku do pokutového území, jenže obránci Levante znovu zvládli svou defenzivní činnost na jedničku a šanci zmařili.
42'
Víctor Ruiz odcentroval z pravé strany do pokutového území, ale domácí brankář vyrazil ven z branky a schoval míč do rukavic.
41'
Střídající Sanabria procedil kolmici mezi obránce domácího celku, jenže zadáci Levante se rychle stačili vrátit a zmařili šanci soupeře.
40'
Domácí brankář si dal pozor na nadýchaný centr z pravé strany, vyrazil mezi hlavičkáře a schoval míč do rukavic.
39'
Po delší době se hosté dostali do útoku, jenže nikdo ve světlém dresu neprošel do střelecké pozice.
38'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Cristian Tello, přichází Antonio Sanabria.
37'
Obrana Betisu má plno práce i v další fázi prvního poločasu. Levante si dnešní duel užívá.
36'
Morales se z hranice velkého vápna dostal do zakončení, ale jeho pokus skončil vysoko nad břevnem.
34'
Domácí stopeři kombinují na vlastí polovině a číhají na skulinku v obraně Betisu.
32'
Domácí Roger fauloval na polovině soupeře, kde se dopustil nedovoleného zákroku loktem.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a domácí Levante má zatím výsledek utkání pevně v rukou. Hosté se po obdržení druhé a třetí branky prakticky nedostávají vpřed.
29'
Morales svedl další hlavičkový souboj na hranici velkého vápna, jenže v něm zboural jednoho z obránců v zelenobílém dresu Betisu.
27'
Levante nadále hraje s míčem na kopačkách a svého soupeře prakticky k ničemu nepouští. Fotbalisté Realu Betis jsou průběhem duelu poněkud zaskočení.
25'
Fantastický výkon domácího celku nadále pokračuje! Levante se krátce po vstřelení druhé branky opět vydalo do pokutového území a JOSE MORALES z dorážky přidal svůj druhý gól v utkání!
23'
Domácí celek si bere zpět své ztracené vedení! V první půli zatím sledujeme parádní podívanou! Na centr z pravé strany si ve vápně počkal JOSE MORALES a pohotovou střelou poslal míč pod břevno!
22'
Nemanja Radoja prošel s míčem středem hrací plochy na polovinu soupeře, nicméně jeho rozehrávka skončila prudkou přihrávkou do zámezí.
21'
Mandí se zpoza velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže střela mu tentokrát vůbec nesedla a míč skončil daleko vedle branky Levante.
20'
Levante zahrávalo další rohový kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kam si pro míč bez problémů dokráčel hostující brankář.
19'
Do rozehrávky Levante se musel zapojit také domácí brankář. Jeho nákop přiletěl na polovinu soupeře, kde znovu kralovali fotbalisté Betisu.
18'
Domácí celek se ihned tlačí do útoku se snahou o rychlou odpověď, jenže stopeři Realu Betis hrají blízko u sebe a získávají jeden míč za druhým.
16'
Žlutou kartu dostává Roger Martí (Levante UD).
15'
Branka nakonec platí! Rozhodčí nakonec zkoumal, zda vyrovnávacímu zásahu nepředcházela hra rukou! AISSA MANDI míč nakonec doklepl do sítě regulérně!
15'
Zřejmě se zkoumá, zda se míče dotkl domácí obránce nebo hostující útočník.
14'
Vše ještě zkoumá VAR!
13'
Tak pozor! Už to vypadalo, že se hosté dočkají vyrovnání, ale rozhodčí nakonec odpískal ofsajd!
12'
Roger Martí dostal přihrávku na hranici velkého vápna, kde se krásně uvolnil kolem obránce, jenže jeho pokus o zakončení zablokoval první obránce.
11'
Nabil Fékir skvěle napadal rozehrávku domácího celku a dostal hráče s míčem pod velký tlak. Duarte balón odkopl skutečně na poslední chvíli.
10'
Emerson se po pravém křídle také probil do blízkosti velkého vápna, jenže jeho centr skončil na hrudi prvního obránce v dresu domácího Levante.
9'
Jorge Miramón dostal přihrávku do volného prostoru na pravé straně, jenže jeho další prudký centr skončil u prvního obránce v zeleném dresu Betisu.
8'
Jorge Miramón dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, odkud odcentroval na značku pokutového kopu, ale pozorná obrana Betisu si poradila.
7'
Levante se znovu tlačilo do pokutového území. Zpoza jeho hranice zakončoval Radoja, jenže jeho dělovku zablokoval první obránce v zelenobílém.
6'
Ajsa Mándí vhazoval na levé straně hrací plochy. Jeho pobídka směřovala na Fékira, jenže středopolař Realu Betis byl těsně bráněn.
5'
Víctor Ruiz dostal přihrávku na polovinu hřiště, ale obránce v modročerveném dresu jej skvěle odstavil až do zámezí.
4'
Domácí celek po dobrém vstupu do utkání pokračuje ve své aktivitě a tlačí se do útoku. Sprintující Roger Martí byl u míče o chvíli později než obránce.
2'
Levante se hned v úvodu dnešního souboje dostává do vedení! Domácí celek zahrával rohový kop. Na povedený centr si naskočil OSCAR DUARTE a přesnou hlavičkou otevřel skóre!
1'
Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Real Betis se ihned vydal do útoku, ale nákop na hranici velkého vápna si pohlídala obrana soupeře.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Domácí budou hrát v modročerveném, zatímco Betis oblékne zelenobílou sadu.

Levante UD: Aitor Fernández – Miramón, Rober, Ó. Duarte – C. Clerc, De Frutos, Radoja, Malsa – Morales, Martí – Goméz.
Náhradníci: Cárdenas, Koke – Coke, Kočorašvili, S. León, Melero, Rochina, Son, Sevikjan, Toňo.

Real Betis: Robles – Emerson, Mándí, V. Ruiz, Miranda – G. Rodríguez, Guardado – Ruibal, Fékir, Tello – Juanmi.
Náhradníci: D. Martín – Akouokou, Barba, Canales, Iglesias, Joaquín, D. Lainez, Loren, Montoya, Rodri, A. Sanabria, Sidnei..
Levante UD

Domácí Levante je na tom o něco hůře. Ve čtrnácti odehraných duelech totiž získalo patnáct bodů a zatím mu patří patnáctá pozice ligové tabulky. Na sestupové pozice má k dobru aktuálně pouze jeden jediný bod. V posledním kole Levante ukopalo remízu na půdě Huescy.
Real Betis

Hostující Real Betis odehrál v letošním ročníku patnáct zápasů a vybojoval v nich devatenáct bodů. S touto vizitkou mu patří devátá pozice španělské ligy. Na pohárové umístění Sevilly zatím ztrácí jen čtyři body. V posledním kole Real Betis na svém stadionu přehrál těsně 1:0 Cádiz.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání La Ligy mezi Levante a Realem Betis. Výkop je stanoven na 21:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.