La Liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  CA Osasuna : Real Betis - 23. září 2021   19:30

CA Osasuna
39' Kike García (R. Torres)
1:3
(1:1)
Real Betis
21' Hermoso   • 82' Juanmi  (Montoya) • 90+3' José  (W. Carvalho)
CA Osasuna
Herrera – N. Vidal, Aridane, D. García, M. Sánchez – Moncayola (77. Oier), Torró (85. Barbero), Brašanac – R. Torres (85. R. Ibáñez), Kike García (77. Ávila), R. García (73. Ontiveros).
J. Martínez – Díaz, M. Martínez
Estadio El Sadar, Pamplona (Iruñea)
Real Betis
Bravo – Montoya, Hermoso, González, Moreno – G. Rodríguez, Guardado – Ruibal (75. Juanmi), Fékir (90. W. Carvalho), Canales (87. Joaquín) – Iglesias (75. José).

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 8:11. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 17:10.
Osasuna si dnes dělala zálusk na nějaké body, ale ten výkon tomu vůbec neodpovídal. S výjimkou jediné akce, z níž vstřelil domácí svůj jediný gól, nepředvedla Osasuna v podstatě vůbec nic. S výjimkou množství faulů a velkého množství chyb.
Naproti tomu hosté takticky dnešní duel zvládli, byli přece jenom o něco málo nebezpečnější a nakonec dokázali vstřelit i o dva góly více, takže si právem odváží všechny body.
90+6'
90+5'
Osasuna se snaží na útočné polovině, ale nejde to, další přehlídka laciných ztrát míčů a následně i faulů...
90+3'
Real Betis právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Střídající WILLIAN JOSÉ krásným lobem z levé strany překonává vyběhnuvšího gólmana Herreru.
90+3'
Defenziva Osasuny ubránila roh, ale domácí se k míči nedostávají, hosté vhazují z levé strany, na polovině domácích.
90+2'
Rohový kop pro Real Betis, sedmý roh rozehrají hosté z pravé strany.
90+1'
Nastavuje se šest minut.
90'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Nabil Fékir, přichází William Carvalho.
89'
Hráči Osasuny reklamují hraní rukou bránícího hráče ve vápně Realu Betis, ale sudí nechává hrát dál, penalta se nekoná.
88'
Roh pro Osasunu, domácí mají možnost srovnat skóre!
87'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Sergio Canales, přichází Joaquín.
85'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Lucas Torró, přichází Iván Barbero.
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Roberto Torres, přichází Robert Ibáñez.
84'
Roberto Torres (Osasuna) sbíhal do vápna Realu Betis, před ním míč pohotově odehrál bránící hráč.
82'
A je to gól! O ofsajd nešlo, posuzovalo se také to, zda přihrávající přihrávající Montoya rukou či nikoliv... VAR prokázal, že nikoliv, o ofsajd také nešlo, takže zakončující JUANMI nasměroval míč hlavou do branky.
82'
Tak nakonec je otázka, zda nebyl gól uznán pro ofsajd anebo pro údajné hraní rukou... do hry vstupuje VAR!
81'
Hosté dostali míč do branky, ale gól neplatí pro ofsajd.
81'
Až na faul Brašanace domácí opět nic nepředvedli, při rohovém kopu.
80'
Žlutou kartu dostává Darko Brašanac (CA Osasuna).
79'
Rohový kop pro Osasunu, dokáží domácí konečně z rohového kopu zahrozit?
77'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Jon Moncayola, přichází Oier.
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Kike García, přichází Ezequiel Ávila.
76'
Rohový kop pro domácí, z pravé straně rozehrává Roberto Torres... ani tentokrát z toho nic není.
75'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Borja Iglesias, přichází Willian José.
75'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Aitor Ruibal, přichází Juanmi.
73'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Rubén García, přichází Javier Ontiveros.
73'
Útočným faulem končí akce domácích, takže další neúspěšná akce...
72'
Rychle chtěli zaútočit i hosté, jenže Nabilu Fékirovi se zapletl míč pod nohama a míč získávají domácí.
71'
Rychlá útočná akce Osasuny, jenže domácí se ale zastavují před vápnem a tím je celá akce u konce.
70'
Vypadá to, že jako první budou střídat domácí, mezitím sledujeme výkop Claudia Brava od branky Realu Betis.
68'
Rozehrávka Realu Betis, nákop dopředu a následná ztráta míče.
67'
Další míč míří do vápna Realu Betis, ale pro míč si došel pozorný gólman Claudio Bravo.
66'
Roberto Torres (Osasuna) odcentroval z pravé strany, ve vápně se k hlavičkovému pokusu dostal Kike García, ale branku netrefil.
65'
Edgar González (Real Betis) skluzem dostává míč do autu, při hrozícím počínajícím brejku soupeře.
64'
Alex Moreno (Real Betis) napodruhé odcentroval z levé strany, ale znovu šlo o nepřesný centr.
63'
Na druhé straně registrujeme povedenou střelu Guida Rodrígueze (Real Betis) z hranice vápna, Sergio Herrera reflexivně pravačkou zastavuje míč před brankovou čárou!
62'
Nacho Vidal (Osasuna) posílá z pravé strany míč před branku Realu Betis, gólman Claudio Bravo chytá míč do své náruče.
61'
Probíhá poslední půl hodina, Sergio Canales (Real Betis) děkuje za pas na levou stranu, byť se k míči nedostal, když nákop nebyl tak úplně přesný.
60'
Je za námi hodina hry, stav stále nerozhodný, navíc v dosavadním průběhu druhé půle je k vidění opět pouze urputný boj plný faulů.
59'
Dva fauly v jedné chvíli v podání domácích, na útočné polovině, rozehrávají tak hosté.
58'
Jenže ani tentokrát nebyl centr Fékira, od rohového praporku, přesný, hosté branku domácích neohrozili.
57'
Rohový kop pro Real Betis, z levé strany bude rozehrávat Nabil Fékir.
56'
Na centr z levé strany si ve vápně Realu Betis naskočil Darko Brašanac (Osasuna), který hlavičkuje pouze vedle branky.
55'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na vlastní polovině.
54'
Rubén García (Osasuna) poslal pas z levé strany do vápna Realu Betis, Kike García však ani ve skluzu nedokázal míč zasáhnout.
53'
Také v úvodu druhé půli je k vidění hodně nepřesností, vývoj zatím podobný, jako v první půli.
52'
Nabil Fékir (Real Betis) rozehrál z levé strany, centr míří na bližší tyč, kde hlavičkuje vedle branky Borja Iglesias.
51'
Rohový kop pro Real Betis, hosté budou rozehrávat z levé strany.
50'
Volný kop pro Real Betis, pas z pravé strany míří do vápna, ale tam kralují ve vzduchu obránci Osasuny.
49'
Claudio Bravo (Real Betis) rozehrává od své branky, následuje faul bránícího hráče domácího týmu, hosté tak zůstanou u míče.
48'
Rychlá kombinace domácích po pravé straně, Roberto Torres ale poslal hodně špatný pas k vápnu, míč končí mimo hřiště.
47'
Dlouhý nákop hostů nebyl přesný, Kike Hermoso nenašel na pravé straně Aitora Ruibala.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:31.
Hned po neúspěšném rohu Realu Betis ukončil sudí Martínez první poločas, který dlouho nenabízel v podstatě vůbec nic. Na hřišti se pouze bojovalo, docházelo k častým ztrátám míčů atd.
Vše změnila až 21. minuta, kdy se do vedení dostali hosté zásluhou Hermosa. Od té doby se začal hrát konečně fotbal, ani jedno z mužstev převahu nemělo, ovšem přesto se dočkali domácí vyrovnání. Ve 39. minutě se, po krásné akci, prosadil Kike García a stav 1:1 vydržel až do konce první půle.
45+1'
45+1'
Hosté rozehrávají roh z levé strany, ale ani oni z této situaci nedokázali nic vytěžit.
45'
Po rychlém brejku získávají hosté roh z levé strany, po dobrém zákroku bránícího Nacho Vidala.
45'
Hosté standardní situaci soupeře ubránili, ale pouze za cenu rohového kopu. Domácí svůj druhý roh rozehrávají z levé strany, jmenovitě Rubén García, jehož centr odvrací.
44'
Osasuna získává standardku na polovině Realu Betis, není to na přímou střelu na branku, ale spíše na centr do vápna.
43'
Také akce Osasuny končí útočným faulem, těch faulů je hodně a zbytečně se tím kouskuje hra.
42'
Real Betis kombinuje u půlící čáry, pro oba týmy nyní platí hlavně neudělat chybu.
41'
Útočným faulem končí akce domácích, hosté rozehrávají.
39'
Osasuna právě vstřelila branku!
Ale přece jenom se domácím povedlo vyrovnat! Po chybě v rozehrávce Realu Betis se k míči dostal Rubén García, ten přiťukl na Manu Sáncheze, který poslal míč k šestnáctce Realu Betis. Tam si KIKE GARCÍA efektně patičkou „narazil“ s Torresem a poté prostřelil Brava.
39'
Tak oba týmy jakoby se vystřídaly a ani hostům se roh nepovedl a také Real Betis musel odvracet brejk soupeře, domácí se do šance nedostali, na rozdíl od soupeře před okamžikem.
38'
Rohový kop se ale Osasuně vůbec nepovedl, do brejku totiž šel soupeř... a Aitor Ruibal měl na noze druhý gól, jenže Sergio Herrera skvěle zasáhl a reflexivním zákrokem míč vytěsnil na roh!
37'
Rohový kop pro Osasunu, domácí budou rozehrávat z levé strany.
36'
Real Betis měl k dispozici rohový kop z pravé strany, ale domácí se v pohodě ubránili.
35'
Sergio Herrera (Osasuna) skvělým zákrokem vyráží střelu Sergia Canalese, to byla šance pro Real Betis!
34'
Sergio Herrera (Osasuna) odkopává míč od vlastního vápna, soupeře se k němu nedostal.
33'
Kike García (Osasuna) prověřil pozornost Clauia Brava, jeho pokus ale nebyl tak úplně povedený, hostující gólman v klidu střelu lapil.
32'
Navíc domácí faulují, takže o míč přicházejí a hrát mohou hosté.
31'
Znovu to domácí zkouší po levé straně, v podstatě tak, jako pokaždé zatím, ale znovu to k ničemu nevede.
30'
Statistika držení míče – 40% : 60%.
29'
Darko Brašanac (Osasuna) vyhrál hlavičkový souboj na útočné polovině, jenže jeho spoluhráči se nechali vytlačit až k půlící čáře.
28'
Manu Sánchez (Osasuna) kazí přihrávku, domácí ztrácí míč a pak ještě faulují, takže rozehrávat budou z vlastní poloviny hosté.
27'
Rozehrávka od branky Osasuny, Sergio Herrera bude vykopávat co nejdál.
26'
Žlutou kartu dostává David García (CA Osasuna).
25'
Kike Hermoso (Real Betis) v klidu vrací míč až k vlastní brance a zapojuje tak gólmana Brava do rozehrávky.
24'
Další útok hostů, po dlouhém pasu na levou stranu, domácí se ale pro tuto chvíli ubránili.
23'
A Real Betis je opět na útočné polovině... a je tu střela z levé strany, uvnitř vápna Osasuny, gólman Sergio Herrera (Osasuna) byl ale na svém místě a střelu chytil.
21'
Tak se přece jenom povedlo a vidíme první gól zápasu! Hosté rozehráli standardku, šlo asi o nacvičenou situaci, kdy šel míč napravo, odkud Aitor Ruibal poslal jednoduše míč před branku. Tam ho tečoval jeden z bránících hráčů tak nešikovně, že míč se dostal před volného KIKE HERMOSA, který střelou z první prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
21'
Možná nyní se dočkáme nějaké té střely na branku, po faulu na útočícího Nabila Fékira získávají hosté volný kop.
20'
Je za námi první dvacetiminutovka, na první gól a vůbec na první šanci si musíme počkat...
19'
Domácí kouč u postranní lajny burcuje své svěřence k větší aktivitě, ti jakoby ho ale neposlouchali.
18'
Ofsajd zastavil akci Realu Betis, no... zatím je to tedy jedno velké fotbalové nic.
16'
Kike García (Osasuna) nezachytil pas na hranici vápna, hrají hosté.
14'
Real Betis kombinuje na polovině soupeře, ale nedaleko půlící čáry, takže zatím se ohrožení branky domácích nekoná.
13'
Aridane (Osasuna) zbrkle nakopl míč dopředu, k vápnu Realu Betis, kde v tu chvíli ale nebyl vůbec nikdo z jeho týmu.
12'
Utkání zatím nenabídlo nějaké pěkné fotbalové momenty, zatím je to urputný boj.
10'
Claudio Bravo (Real Betis) poslal míč za půlící čáru, tam svedl souboj o míč Borja Iglesias (Real Betis) a Nacho Vidal, úspěšnější je domácí hráč.
9'
Útočným faulem končí akce domácích, Edgar González (Real Betis) se těžce zvedal z trávníku, nyní již ale běží směrem k půlící čáře.
8'
Hosté se udrželi na polovině Osasuny, domácí se musí pozorně bránit.
7'
Nabil Fékir (Real Betis) již nedostihl na levé straně pas Sergia Canalese, míč končí v autu.
6'
Ale Real Betis chybuje v rozehrávce, jenže domácí Jon Moncayola to uspěchal a jeho střela ze střední vzdálenosti nebyla povedená.
5'
Míč končí opět v zámezí, z levé strany vhazují hosté.
4'
Rubén García (Osasuna) nakonec zpracoval na levém křídle těžký pas, poté poslal míč před branku, kde se zkoušel dostat do zakončení Kike García, před kterým ale míč odkopl obránce do autu.
3'
Dobré napadání rozehrávky v podání Realu Betis, domácí se zatím nedostali k vápnu hostů.
2'
První standardku vybojovali hosté, Nabil Fékir jí ale na polovině Osasuny nerozehrál dobře.
1'

CA Osasuna: Herrera – N. Vidal, Aridane, D. García, M. Sánchez – Moncayola, Torró, Brašanac – R. Torres, Kike García, R. García.
Náhradníci: J. Pérez – Ávila, R. Ibáñez, Cruz, Cote, U. García, Areso, I. Pérez, Oier, J. Martínez, Ontiveros, Barbero.

Real Betis: Bravo – Montoya, Hermoso, González, Moreno – G. Rodríguez, Guardado – Ruibal, Fékir, Canales – Iglesias.
Náhradníci: Rui Silva – Juanmi, José, Camarasa, Rodri, Bellerín, Akouokou, Miranda, W. Carvalho, Tello, Rober, Joaquín.

Rozhodčí: J. Martínez – Díaz, M. Martínez.
Utkáním provede jako hlavní sudí Juan Martínez, kterému budou na čarách asistovat Roberto Díaz a Miguel Martínez.
REAL BETIS
Ani Real Betis nemá špatné výsledky a také on zatím pouze jednou prohrál. Bylo to v utkání 3. kola, kdy doma nestačil na Real Madrid (0:1). Oproti Osasuně chybí ale Betisu jedna výhra. Tu si připsal v novém ligovém ročníku zatím pouze jednu, když uspěla ve 4. kole na hřišti Granady. Úspěšný byl Real Betis také v prvním utkání základní skupiny Evropské ligy, kdy doma porazil skotský Celtic 4:3!
V posledním kole Betis klopýtl doma s Espanyolem, tedy se staronovým nováčkem LaLigy, s nímž pouze remízoval 2:2.
CA OSASUNA
Osasuna si v předminulém kole připsala první prohru, když doma podlehlo vysoko Valencii 1:4. Domácí sice vedli 1:0, když se v 8. minutě prosadil Moncayola, pak ale hosté čtyřmi brankami zvrátili průběh zápasu. Chuť si Osasuna spravila v dalším, tedy pátém, kole, kdy dokázala vyhrát na hřišti Deportiva Alavés 2:0. O svém vítězství rozhodli hosté v rozmezí 22. a 29. minuty, kdy se nejprve trefil David García a druhý gól přidal z penalty Roberto Torres. Osasuně tak patří aktuálně devátá příčka a další body by ráda přidala právě z duelu proti Betisu.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 6. kola, v němž CA OSASUNA přivítá na svém stadionu REAL BETIS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.