La Liga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Cádiz - 17. září 2021   21:00

Celta Vigo
64' S. Mina
1:2
(0:2)
Cádiz
38' Lozano  (Alarcón) • 43' Espino
Celta Vigo
Dituro – Mallo (C), Murillo, Fontán (46. Méndez), Galán – Tapia – Solari (65. Beltrán), Denis Suárez (46. Nolito), Cervi (46. Galhardo) – S. Mina, Aspas.
de Mera – Gómez, Aguado
Abanca-Balaídos (Vigo)
6 754 diváků
Cádiz
Ledesma – Carcelén, Harojan, Chust, Espino – Fali (72. Jönsson) – Salvi (C) (83. Negredo), Alarcón, Bastida (72. Álex Fernández), Lozano (56. Arzamendia) – Sobrino (72. Osmajić).

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 78 % : 22 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 8:8.
Je konec! Cádiz zvítězil na půdě Celta de Vigo těsně 2:1. První půl hodinka utkání nám nepřinesla skoro vůbec nic a k vidění tak nebyl příliš pohledný fotbal. Ovšem ve 38. minutě hosté otevřeli brankový účet zápasu, když se po volném kopu prosadil hlavou Lozano. Ve 43. minutě navíc Cádiz získal penaltu, kterou nejprve sice neproměnil Salvi, ale z dorážky už se prosadil Espino. Do druhé půle vstoupili domácí velmi aktivně a v 64. minutě snížil Mina. Ovšem následně začali hosté velmi dobře bránit. V 90+6. minutě mohl srovnat Murillo, ale hlavičkou trefil jen horní tyč.
90+7'
90+6'
Iago Aspas centrem našel ve vápně Jeisona Murilla, ale ten poslal svou hlavičku pouze do horní tyče! Obrovská šance Celty de Vigo tak nekončí gólem.
90+6'
Jeremías Ledesma posléze už musel vyboxovat balón letící ze strany před jeho svatyni.
90+5'
Matías Dituro si to ze své brány s míčem namířil až na polovinu hřiště a následně poslal nákop do vápna, kde se ale ani tentokrát nedostali jeho spoluhráči ke střele na bránu.
90+4'
Po špatné přihrávce šli hosté do brejku, ale dopustili se jen faulu.
90+2'
Obrana Cádizu si ale poradila také s další standardní situaci Celty de Vigo a odvrátila balón do bezpečí.
90+1'
Střela domácího hráče byla zblokována a následuje rohový kop.
90'
Rozhodčí nastavuje 6 minut navíc.
89'
Brais Méndez skluzem zajel do soupeře a uviděl jasnou žlutou kartu.
87'
Následný centr z rohu byl přetažený a skončil mimo vápno. Po chvíli sice přišel další pokus o centr, ale ten nenabídl už nic.
86'
Tentokrát byl pokus o centr z pravé strany zblokován a následuje rohový kop.
85'
Celta by opět měla zařadit tak pátý stupeň, protože si nyní nemůže vytvořit nějaký souvislý tlak.
83'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Salvi, přichází Álvaro Negredo.
82'
Velmi špatný nákop ze strany domácího mužstva a Cádiz tak bude rozehrávat od své svatyně.
80'
Zbývá posledních deset minut a Cádiz stále hájí těsné vedení 2:1.
79'
Celta už po zisku balónu jde opět dopředu, ale je to velice pomalé.
78'
Hosté se snaží držet míč a čas na polovině soupeře, ale ve druhé půli se nedostali do ničeho vážnějšího.
76'
Další pokus o centr domácích byl zblokován, ale Cádiz následně jen odkopl balón.
75'
Celta útočí stále a převážně po pravé straně, ale další centr byl zblokován do zámezí.
74'
Renato Tapia uviděl žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok ve středu hřiště.
72'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Álvaro Bastida, přichází Álex Fernández.
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Rubén Sobrino, přichází Milutin Osmajić.
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Fali, přichází Jens Jönsson.
70'
Následná přihrávka ale nebyla přesná a skončila jen v zámezí.
69'
Domácí celek tlačí na soupeře a opět to zkouší po pravé straně.
67'
Znovu se Celta dostala ke střele, ale pokus Iago Aspase skončil v moci brankáře Ledesmy.
65'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Augusto Solari, přichází Fran Beltrán.
Dnešní utkání sleduje 6 754 diváků.
64'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Domácím se podařilo snížit na 1:2 a v poslední půlhodince nás čeká ještě velké drama! Iago Aspas se nejprve ocitl v obrovské šanci, ovšem Jeremías Ledesma předvedl velice dobrý zákrok. Následně se ale balón dostal k SANTIAGU MINOVI a ten jej z první zakončil přesně k pravé tyči.
63'
Nepovedený pas na pravou stranu skončil jen v zámezí a Cádiz bude opět rozehrávat od své brány.
61'
Tomás Alarcón šel do hlavičkového souboje lokty napřed a uviděl kartu žluté barvy.
60'
Hodina hry je za námi a Cádiz vede nad Celtou de Vigo 2:0.
58'
Následný pokus o centr nepřinesl nic nebezpečného a skončil jen v zámezí. Jeremías Ledesma tak bude mít odkop od své svatyně.
56'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Anthony Lozano, přichází Santiago Arzamendia.
56'
Domácí zkouší kombinovat na pravém křídle, ale všechny cesty před bránu jsou uzavřené.
55'
Domácí mužstvo vstoupilo do druhé části zápasu aktivněji, ale zatím si nevypracovalo žádnou větší šanci.
53'
Následný volný kop Celty ovšem nepřinesl ani tentokrát nic moc nebezpečného.
52'
Varazdat Harojan byl v souboji se soupeřem pozdě a za faul skluzem uviděl také žluté varování.
50'
Ovšem obrana Cádize si poradila a následovat tak bude další roh pro Celtu.
49'
Domácí mužstvo získalo rohový kop z pravé strany a může se pokusit snížit ztrátu.
48'
A opět se žlutí. Thiago Galhardo totiž nakopl Varazdata Harojana u postranní čáry a možná může být rád, že z toho nebyla červená.
46'
Rubén Sobrino už dvacet vteřin po začátku druhé půle uviděl za svůj faul kartu žluté barvy.
46'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Franco Emanuel Cervi, přichází Thiago Galhardo.
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází José Fontán, přichází Brais Méndez.
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Denis Suárez, přichází Nolito.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:02.
První poločas je za námi a Cádiz vede nad Celtou de Vigo 2:0. První půl hodinka utkání nám nepřinesla skoro vůbec nic a k vidění tak nebyl příliš pohledný fotbal. Ovšem ve 38. minutě hosté otevřeli brankový účet zápasu, když se po volném kopu prosadil hlavou Lozano. Ve 43. minutě navíc Cádiz získal penaltu, kterou nejprve sice neproměnil Salvi, ale z dorážky už se prosadil Espino.
45+3'
45+3'
Následná standardní situace domácích byla rozehrána nakrátko a centr po chvíli letící do vápna nepřinesl nic nebezpečného.
45+2'
Posléze ovšem Hugo Mallo vyslal dalekonosnou střelu, která nebyla vůbec špatná, ale jeho pokus letící do pravé šibenice vyrazil brankář Jeremías Ledesma na rohový kop!
45+1'
Celta de Vigo drží balón ve středu hrací plochy, ale to je momentálně vše, neboť se nemůže procpat hlouběji.
45'
Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.
45'
Konec první půle se domácímu celku vůbec nedaří a nyní se navíc provinil dalším faulem.
43'
Cádiz právě vstřelil branku!
K pokutovému kopu se postavil Salvi, který zakončil do levé části branky, kde šel také brankář Dituro, který míč vyrazil, ovšem pouze k dobíhajícímu ALFONSU ESPINOVI, jenž dokázal zakončit k levé tyči a posílá hosty do vedení 2:0!
43'
Salvi (Cádiz CF) neproměňuje pokutový kop.
42'
Vše ovšem ještě samozřejmě musí prověřit videorozhodčí, ovšem vypadalo to na nedovolený zákrok domácího obránce.
41'
Byla nařízena penalta pro Cádiz! Anthony Lozano se ve vápně dostal před Josého Fontána a ten jej následně sundal k zemi.
40'
José Fontán se nyní navíc dopustil faulu a Cádiz tak bude u míče ve středu hracího pole.
38'
Máme tady úvodní branku zápasu, kterou dávají hosté a vedou 1:0! Tomás Alarcón poslal z volného kopu fantastický centr do chumlu hráčů ve vápně, kde se nejvýš dostal ke hlavičce ANTHONY LOZANO a zády k brance zakončil nechytatelně přesně k pravé tyči. Asistence: Tomás Alarcón.
38'
Poté se Denis Suárez dopustil faulu, což se sice domácím fanouškům moc nelíbí, ale verdikt sudího nezmění a následuje volný kop.
37'
Nyní už se opět pokračuje v utkání a bude to hostující mužstvo, které se postará o autové vhazování na polovině soupeře.
35'
Stále je obránce Cádizu ošetřován na hrací ploše a hra je tak přerušená skoro dvě minutky.
34'
Hostující hráč Fali zůstal ležet u postranní čáry po hlavičkovém souboji a musí tak být ošetřen lékaři. Nevypadá zrovna dvakrát v pořádku a jeho pokračování v zápase je otazník.
33'
Jeremías Ledesma musel být ve střehu, aby si poradil s nákopem domácího celku, což se mu povedlo bez problémů.
32'
Celta to sice zkoušela dalším nákopem na hranici šestnáctky, kde se míč poodrážel, ale pouze k nohám soupeře.
31'
Dnes je vidět, že ani jeden celek nevstoupil do sezóny vůbec dobře a nachází se tak v nejhlubších patrech tabulky. Popravdě se na tento fotbal nedá moc dívat, natož komentovat.
30'
Půl hodina utkání je za námi a zatím jsme se v tomto utkání mezi Celtou de Vigo a Cádizem nedočkali ničeho.
29'
Hosté se vydali do rychlého brejku po pravém křídle, ale následný centr skončil v rukou brankáře Ditura. Ten ovšem následně nerozehrál dobře a Cádiz může jít znovu dopředu.
28'
Po chvíli skončil na trávníku ležet Renato Tapia, kterého zezadu atakoval Rubén Sobrino a opět je hra přerušená.
27'
Cádiz to ale zkusil rychlým nákopem, který nepřinesl rovněž nic vážnějšího.
26'
Real Club Celta de Vigo sice následně měl míč, ale opět nepřesná rozehrávka a možnost pro brejk hostů.
25'
Znovu jsme byli jen svědky faulu, když Rubén Sobrino podrazil Franco Emanuela Cerviho ve středu hřiště.
24'
Anthony Lozano se snažil podseknutým míčem dostat lob přes obranu do vápna, ale domácí hráči Celty de Vigo si poradili.
22'
No zatím je dnešní fotbal spíše zklamáním, protože jsme neviděli nic nebezpečného v první polovině první části.
21'
Salvi se po špatné rozehrávce soupeře dostal ke střele zpoza vápna, ale jeho pokus letěl jen nad bránu Matíase Ditura!
19'
Isaac Carcelén sice zůstal ležet na hrací ploše po souboji s Franco Emanuelem Cervim, ale rozhodčí faul neodpískal.
18'
Následně se ale hráči Celty dostali s míčem o nějakých dvacet metrů zpět a znovu zkoušejí kombinaci z obranné řady.
17'
Nyní fanoušci Celty de Vigo se snaží popohnat své svěřence dopředu, což se jim povedlo a domácí získali autové vhazování blízko rohového praporku.
16'
Cádiz sice získal míč na svou stranu, ale následný pokus o útok nepřinesl nic moc vážnějšího.
15'
Anthony Lozano šel tentokrát do souboje s domácím obráncem příliš dravě a dopustil se tak nedovoleného zákroku.
14'
Posléze přišel přímočarý útok středem hrací plochy, kdy se snažil Augusto Solari postrčit balón do vápna na spoluhráče, ale jako první se k němu dostal brankář Jeremías Ledesma.
13'
Zatím nám toho tento zápas příliš nepřinesl. Domácí celek je favoritem a aktuálně drží balón na své polovině.
11'
Anthony Lozano kouzlil u rohového praporku, kde si chtěl obhodit hráče, ale míč mu utekl pouze do zámezí a následuje odkop od svatyně Celty.
10'
Cádiz ale dlouho u balónu přesto nezůstal, protože poslal velice nepřesnou přihrávku, která se svezla jen do zámezí.
9'
Celta de Vigo se sice vydala dopředu, ale pokus o střelu zpoza vápna byl jen zblokován hostujícím obráncem.
7'
Následná standardní situace hostů bezprostředně nic nepřinesla a následný pokus o střelu letěl daleko vedle svatyně Ditura.
6'
Cádiz posléze získal rohový kop z levé strany a může se pokusit otevřít brankový účet zápasu.
4'
Obrana Celty si nedokázala poradit s míčem na hranici vápna a následně přišla střela z dálky, která ale byla zblokována.
3'
Hostující celek sice získal autové vhazování na polovině soupeře, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného.
1'

Real Club Celta de Vigo: Dituro – Mallo (C), Murillo, Fontán, Galán – Tapia – Solari, Denis Suárez, Cervi – S. Mina, Aspas.
Náhradníci: R. Blanco – N. Araujo, Baeza, Beltrán, Domínguez, Galhardo, Méndez, Nolito, K. Vázquez, Yokuşlu.

Cádiz CF: Ledesma – Carcelén, Harojan, Chust, Espino – Fali – Salvi (C), Alarcón, Bastida, Lozano – Sobrino.
Náhradníci: Flere, Gil – Arzamendia, Calderón, Álex Fernández, Chapela, Jiménez, Jönsson, Mauro López, Negredo, Osmajić.

Rozhodčí: de Mera – Gómez, Aguado.
Cádiz CF

Cádiz se momentálně nachází na 16. pozici se 2 body a skóre 4:7. V úvodním zápase letošního ročníku remizoval na své půdě 1:1 s Levante. Následně stejně hrál také na stadionu Realu Betis. Posléze ale doma prohrál s Osasunou 2:3 a v posledním zápase opět prohrál, tentokrát 0:2 s Realem Sociedad.
Real Club Celta de Vigo

Celta de Vigo vstoupila do sezóny velmi špatně a aktuálně je až na 18. místě s 1 bodem a skóre 3:8. V úvodním zápase hrála na domácí půdě s Atléticem Madrid, ale prohrála těsně 1:2. Poté remizovala v Osasuně 0:0, ovšem posléze doma prohrála s Bilbaem 0:1 a v posledním zápase si odvezla výprask 2:5 z Realu Madrid.
V 5. kole Španělské LaLigy se proti sobě utkají týmy Real Club Celta de Vigo a Cádiz CF. Naposled se spolu tato mužstva utkala v dubnu na půdě Cádizu, kde ovšem utkání skončilo jen remízou 0:0. Dnes se bude bojovat Estadio Balaídos. Úvodní výkop je naplánován na 21:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.