La Liga - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Levante : CA Osasuna - 5. prosince 2021   18:30

0:0
(0:0)
Levante
Cárdenas – Son, Mustafi, Vezo, C. Clerc – Pepelu (68. E. Bardhi), Radoja (59. Malsa), Campaña – De Frutos, Martí (68. Soldado), Morales.
CA Osasuna
Herrera – N. Vidal, U. García, D. García, Cruz, M. Sánchez (90. Cote) – Moncayola (90. Oier), Torró, Brašanac (73. J. Martínez) – Budimir (63. R. García), E. Ávila (62. Barja).

Je konec! Levante nakonec remizovalo s Osasunou bez branek. Po opatrné první půli Levante ve druhém poločase o něco zvýšilo svou aktivitu, ale stále se nedostávalo do šancí. Tu největší měl po rohovém kopu Campaňa, ale jeho hlavičku Herrera zneškodnil. Na opačné straně hrozil Moncayola, ale ani on nemířil přesně.
90+3'
90+2'
Levante v závěru utkání zahrávalo přímý kop. Nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, nicméně pozorná defenziva Osasuny si poradila.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Manu Sánchez, přichází Cote.
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Jon Moncayola, přichází Oier.
89'
Aktivní Soldado z levé strany poslal zajímavý centr na malé vápno, ale na jeho krásnou pobídku nikdo v dresu Levante o kousek nedosáhl.
87'
Barja poslal přihrávku za obranu soupeře, nicméně jeho průnika pobídka skončila v zámezí. Opatrný duel pokračuje i v závěru.
86'
Osasuna zahrávala rohový kop. Do zakončení hlavou se dostal Martínez, jehož hlavička skončila blokem obránce.
84'
Aktivní Roberto Soldado se hnal za další přihrávkou do pokutového území, ale tentokrát si míč před obráncem nedokázal pohlídat.
83'
José Campaña se ujal rozehrávky přímého kopu z levé strany. Jeho pobídka se snesla na malé vápno, ale defenziva soupeře si věděla rady.
82'
Roberto Soldado si při zpracování dloubáčku na polovinu soupeře pomohl rukou přímo před očima rozhodčího. Sudí hru přerušil.
81'
Osasuna je v závěru utkání o něco aktivnější, ale stále nemůže najít recept na dobře hrající defenzivu Levante. Domácí brání výborně.
79'
Jon Moncayola natáhl ke střele zpoza velkého vápna a jeho prudká rána prolétla těsně vedle levé tyčky domácího mužstva!
78'
Osasuna se po delší době usadila kolem velkého vápna soupeře, ale akce hostů skončila nepřesnou přihrávkou na značku pokutového kopu.
77'
Jon Moncayola uspěl v souboji na pravé straně a pod tlakem si pomohl malou domů. Osasuna kombinuje s míčem na kopačkách v zadních řadách.
76'
Domácí celek zaútočil po pravé straně, ale vysoký centr přiletěl na malé vápno, kam si pro míč dokráčel připravený gólman.
75'
Domácí celek zahrával rohový kop. Centr od rohového praporku přiletěl na malé vápno, ale José Campaña hlavičkoval do rukavic brankáře!
74'
Domácí brankář opět pomohl spoluhráčům se zrychlením rozehrávky. Jeho nákop sklepl na spoluhráče Soldado a Levante se znovu tlačí vpřed.
73'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Darko Brašanac, přichází Javier Martínez.
72'
Enis Bardhi dostal přihrávku na levou stranu, prošel na polovinu hřiště, ale tam si pomohl útočným faulem. Rozehrávat bude hostující Osasuna.
71'
Soldado uspěl v souboji u rohového praporku, jenže jeho centr skončil na bloku prvního obránce v zeleném. Osasuna navíc vybojovala odkop od branky.
70'
Žlutou kartu dostává Darko Brašanac (CA Osasuna).
70'
Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut a Levante v posledních minutách výrazně posílilo ofenzivní složení na trávníku. Uvidíme, zda domácí protrhnou střeleckou bídu.
69'
Bardhi si ihned po svém návratu na trávník naběhl na přihrávku na polovinu hřiště, chytře se otočil a přihrál za obranu. Tam ale neměl spoluhráče.
68'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Roger Martí, přichází Roberto Soldado.
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Pepelu, přichází Enis Bardhi.
67'
Jorge De Frutos upadl po souboji v pokutovém území, ale podle rozhodčího se nejednalo o nedovolený zákrok. Penalta se nepíská.
66'
Jon Moncayola se vrhl do souboje na pravé straně, nicméně jeho akce skončila střelou do hrudi prvního obránce v tmavém dresu.
65'
Roger Martí se skvěle vrátil do vlastní šestnáctky, kde zvládl souboj s rozběhnutým soupeřem a hlavou odehrál míč ven ze šestnáctky.
64'
Střídající Barja se ihned zapojil do ofenzivního výpadu Osasuny, ale jeho přízemní centr zablokoval důrazný obránce ve skluzu.
63'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Ante Budimir, přichází Rubén García.
62'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Ezequiel Ávila, přichází Kike Barja.
60'
Je za námi hodina hry a stále čekáme na první brankovou příležitost v dnešním souboji. Ani jeden z týmů se do šancí nedostává.
59'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Nemanja Radoja, přichází Mickaël Malsa.
58'
Před branku Osasuny přiletěl další nadýchaný centr z levé strany, jenže míč skončil v rukavicích připraveného brankáře Herrery.
56'
Žlutou kartu dostává Nacho Vidal (CA Osasuna).
55'
Unai García poslal nákop na levou stranu hrací plochy, nicméně jeho pobídka skončila v zámezí. Vhazovat budou fotbalisté soupeře.
54'
Ante Budimir poslal přihrávku do pokutového území, ale Ezequiel Ávila se nedokázal otočit kolem obránce. Defenziva Levante je důrazná.
53'
Pepelu se hnal za průnikovou přihrávkou na hranici velkého vápna, jenže si nepotykal se zpracováním a stoper v zeleném mu balón ukopl.
52'
Jon Moncayola uspěl v souboji na polovině hřiště a jednoduše sklepl míč na spoluhráče v zeleném dresu. Jeho pobídka však neskončila přesnou přihrávkou.
51'
Nemanja Radoja poslal přihrávku na pravou stranu, ale pobídka skončila v autu. Vhazovat tak bude hostující mužstvo.
50'
Unai García poslal přihrávku na pravou stranu, nicméně jeho přenesení hry skončilo v zámezí. Vhazovat tak budou fotbalisté Levante.
49'
Lucas Torró si na hranici velkého vápna skvěle přehodil míč na levačku a azakončil přímým nártem. Jeho rána ale proskákala daleko od branky.
48'
Hostující brankář Herrera poslal přihrávku na pravou stranu, kde byl Vidal. Krajní obránce hostujícího mužstva ale nedokázal přesně přihrát.
47'
Roger Martí se hnal za vysokým nákopem na hranici velkého vápna, ale pozorný obránce jej fantastickým způsobem vytlačil mimo palebný úhel.
46'
Osasuna obstarala výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Hosté se ihned vydali do útoku, ale vysoký nákop skončil v autu.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme na branku čekali marně. Defenzivy obou týmů zatím hrají velmi pozorně. O něco aktivnější bylo v prvním poločase Levante, ale domácí celek se prosadit nedokázal.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Žlutou kartu dostává Jorge De Frutos (Levante UD).
44'
Roger Martí si naběhl na přihrávku za obranu soupeře, ale vůbec mu nevyšlo zpracování.
42'
Levante kombinuje na vlastní polovině a sbírá síly na další ofenzivní výpad. Defenziva Osasuny už opět stojí v početném bloku.
41'
José Luis Morales se na hranici velkého vápna dostal k odraženému míči a zkusil technickou střelu. Jeho dloubák ale zapadl těsně nad břevno.
40'
Son získal odražený míč na polovině soupeře, sklepl jej na Radoju, nicméně druhý jmenovaný pohotovou střelou nártem zasáhl obránce.
39'
Clerc podpořil ofenzivu Levante náběhem podél postranní čáry, nicméně jeho pobídka před branku Osasuny skončila v rukavicích připraveného Herrery.
38'
Campaňa prošel po levém křídle na hranici velkého vápna, zkoušel přihrát pod sebe, ale jeho úmysl přečetl výborně postavený García.
37'
Nemanja Radoja dostal přihrávku na pravou stranu, odkud jej nakopl na polovinu soupeře, nicméně ani tato akce Levante neskončila střeleckým pokusem.
36'
Žlutou kartu dostává Nemanja Radoja (Levante UD).
35'
Vezo vyvezl míč na polovinu soupeře, ale jeho pobídka směřovala na levou stranu, nicméně tam nebyl Morales dostatečně důrazný.
34'
Moncayola poslal přihrávku na hranici velkého vápna, odkud zkoušel odcentrovat rozběhnutý Vidal, ale jeho pobídka nabrala opačnou rotaci.
33'
José Campaña je dnes takovým otloukánkem na domácí straně. Campaňa schytal v hlavičkovém souboji další zásah do zátylku.
32'
Domácí brankář vyrazil na hranici velkého vápna, odkud nakopl balón na levé křídlo. Jeho pobídka však proskákala až mimo hrací plochu.
31'
José Campaña byl faulován rozběhnutým soupeřem, který si na něj doslova naskočil. Sudí tento souboj přešel bez karetního trestu.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a stále čekáme na úvodní šanci utkání. Na trávníku zatím zcela dominují defenzivy.
29'
Darko Brašanac poslal zajímavou pobídku na hranici velkého vápna, ale jeho přihrávka neoslovila rozběhnutého Avilu. Defenziva Levante tak získala míč pro sebe.
28'
Pepelu prošel po pravém křídle na hranici velkého vápna, kam poslal prudký centr, ale obránce Cruz ve skluzu přizvedl míč nad břevno.
27'
Ani další akce Levante nevyústilo v zakončení ze strany domácího mužstva. Přihrávka z pravé strany totiž skončila mimo dosah Martího.
25'
Domácím fanouškům se vůbec nelíbí ustrašený výkon Levante. Příznivci domácího mužstva dávají svou nevoli najevo hlasitým pískotem.
24'
Nemanja Radoja vnějším nártem odcentroval do pokutového území, ale jeho zajímavá pobídka nenašla nikoho v červenomodrém dresu Levante.
23'
Manu Sánchez se na levé straně zbavil Radojy, přehodil si míč na pravou nohu a odcentroval do pokutového území. Jeho pobídku soupeř odehrál do bezpečí.
22'
Roger Martí v souboji trefil loktem Davida Garcíu, který si z tohoto střetu odnese bolestivý šrám. Hostující hráč však bude schopen nadále pokračovat.
21'
Manu Sánchez dostal přihrávku na levou stranu, odkud míč jednoduše nakopl do blízkosti soupeřovy svatyně. V horkém prostoru kralovala domácí obrana.
20'
Domácí si dali pozor na centr z pravé strany, který směřoval na Budimira, nicméně hostující hráč se do zakončení hlavou nedostal.
19'
Hra se v úvodních minutách utkání hodně kouskuje. Brankář Herrera nakopl míč na levou stranu, ale jeho pobídka propadla do autu.
18'
Další akci soupeře zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
17'
Shkodran Mustafi diriguje rozehrávku Levante na polovině hřiště. Domácí stoper nakopl míč na pravou stranu, ale de Frutos se k přihrávce nedostal.
16'
Budimir se vrátil před vlastní svatyni a jednoduše odehrál míč hlavou do autu. Domácí Levante tak dostává k dispozici rohový kop.
15'
Stopeři Levante opět kombinují s míčem na vlastní polovině a nikam se neženou. Naopak hráči Osasuny rozehrávku soupeře skvěle atakují.
14'
Sergio Herrera nakopl míč z hranice velkého vápna na levou stranu, ale jeho pobídka se zatočila mimo hrací plochu. Vhazovat budou hráči soupeře.
13'
Torro se vrhl do souboje na polovině hrací plochy, ale podle rozhodčího trefil soupeře šlapákem. Sudí měl souboj přímo před očima a odpískal faul.
12'
Domácí stoper Vezo potáhl míč na polovinu hřiště a přenesl těžiště hry na levou stranu. Jeho pobídku si ale pohlídal dobře postavený Vidal.
11'
Levante se usadilo na polovině soupeře, ale kombinace domácího celku je zatím hodně kostrbatá a odehrává se daleko od pokutového území soupeře.
10'
Radoja si skvěle pokryl míč na polovině soupeře a důrazný Moncayola jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Rozehrávat tak bude Levante.
9'
Son si dal pozor na rozběhnutého Brašanace. Domácí obránce se před něj natlačil tělem, získal míč pro sebe a pod tlakem si pomohl sklepnutím na obránce.
8'
Vezo si dal pozor na přihrávku za obranu domácího celku a před rozběhnutým soupeřem míč odhlavičkoval do bezpečí. Osasuna se směrem vpřed trápí.
7'
Budimir si pohybem řekl o přihrávku za obranu Levante, jenže dostal příliš prudkou přihrávku a obránci Levante míč bez problémů získali pro sebe.
6'
Roger Martí si dal pozor na napadajícího soupeře a jednoduše si pomohl malou domů. Domácí brankář Cardenas míč jednoduše odkopl pryč.
5'
Osasuna opět kombinuje kolem velkého vápna, nicméně nikdo v zeleném se zatím nedostal do zakončení. Obrana Levante zatím hraje pozorně.
4'
Manu Sánchez na opačné straně dostal přihrávku, přehodil si míč na levačku a odcentroval. Jeho pobídka ale prolétla velkým vápnem bez teče.
3'
Domácí zahrávali svůj první rohový kop. Po nacvičeném signálu zakončoval zpoza velkého vápna Radoja, ale jeho ránu tečoval obránce na další roh.
2'
Roger Martí dohnal přihrávku na pravou stranu, odkud pohotově odcentroval do pokutového území, ale jeho pobídka skončila na bloku obránce.
1'
Osasuna obstarala výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hosté ale nepřesnou přihrávkou rychle odevzdali míč soupeři. Jejich akce je hodně ospalá.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Levante bude hrát v modročerveném, zatímco Osasuna oblékne zelenou sadu.

Levante UD: Cárdenas – Son, Mustafi, Vezo, C. Clerc – Pepelu, Radoja, Campaña – De Frutos, Martí, Morales.
Náhradníci: Aitor Fernández – E. Bardhi, Cantero, Coke, Ó. Duarte, Franquesa, Goméz, Malsa, Martínez, Soldado, Pier, N. Vukčević.

CA Osasuna: Herrera – N. Vidal, U. García, D. García, Cruz, M. Sánchez – Moncayola, Torró, Brašanac – Budimir, E. Ávila.
Náhradníci: Martínez, Ramos – Areso, Barbero, Barja, Cote, R. García, J. Martínez, Ontiveros, Oier, I. Pérez, R. Torres..
Levante UD

Domácí Levante naopak prožívá hrůzostrašnou sezónu. Po patnácti odehraných duelech má celek z Valencie na kontě pouze sedm bodů a patří mu poslední dvacátá pozice. Na záchranu navíc Levante ztrácí už pět bodů. Dosud navíc inkasovalo 28 branek, což je nejhorší defenziva v celé soutěži. V posledním kole Levante padlo výsledkem 1:3 na půdě Betisu.
CA Osasuna

Hostující Osasuna zatím může být s průběhem letošního ročníku spokojená. Po patnácti odehraných duelech má na kontě dvacet bodů a patří jí desátá pozice ligové tabulky. Osasuna sice nedává moc branek, ale dokáže zvládat duely těsnými výsledky. V posledním kole remizovala doma 1:1 s Elche. V týdnu v rámci Copa del Rey postoupila díky vítězství 4:0 nad San Agustin.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání La Ligy mezi Levante a Osasunou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.