La Liga - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Levante : Real Betis - 13. února 2022   16:15

Levante
43' Goméz (De Frutos) • 47' Goméz (De Frutos)
2:4
(1:3)
Real Betis
14' Fékir   • 29' González   • 42' W. Carvalho  (Tello) • 49' Fékir
Levante
Cárdenas – Miramón (73. Pubill), Ó. Duarte, Vezo (40. Pier), M. Cáceres (67. Soldado), Son – De Frutos, Malsa, Melero (73. Pepelu) – Goméz (67. E. Bardhi), Morales (C).
Aitor Fernández – E. Bardhi, Cantero, Coke, Franquesa, Pepelu, Pubill, Pier, Radoja, C. Clerc, Soldado, N. Vukčević.
Latre – Mateo, Escabosa
Estadio Ciudad de Valencia (Valencia)
Real Betis
Rui Silva – Bellerín, Pezzella, Bartra, Moreno – González, W. Carvalho (80. Ruibal) – Rodri (66. Guardado), Fékir (C), Tello (66. José) – Iglesias (66. D. Lainez).

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 4:11. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:8.
Je konec. Real Betis splnil roli favorita a zvítězil na půdě Levante 4:2, čímž se usazuje na třetí pozici.
Druhá půle začala velmi aktivně, jelikož ve 47. minutě snížil na rozdíl jediné branky. O dvě minuty později se ale skvěle prosadil z přímého kopu Fékir. V 74. minutě navíc uviděl domácí Soldado červenou kartu. Na konci zápasu mohl zvýšit vedení Ruibal, ale neproměnil dobrou šanci.
90+3'
90+2'
José Luis Morales se snažil dostat ke střele, ale opět z toho nebylo nic vážnějšího.
90+1'
Enis Bardhi našel na zadní tyči spoluhráče, ale ten nedokázal zakončit podle představ.
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.
89'
Znovu se Levante nepodařilo vytvořit nic vážnějšího, což asi ani už nikdo nečekal.
87'
Tentokrát se hosté dopustili ofsajdového postavení a hra je přerušená.
86'
Aitor Ruibal dostal skvělou přihrávku od spoluhráče, ale místo přihrávky na volného Williana Josého zakončoval sám a Dani Cárdenas jej vychytal!
85'
Zápas se nyní spíše dohrává a Betis drží míč bezpečně na kopačkách.
83'
Domácí posléze sice dostali míč do vápna, ale nebylo z toho nakonec nic nebezpečného a balón skončil za bránou.
82'
Domácí se pokouší něco vymyslet v deseti hráčích, ale mají to velmi těžké.
80'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází William Carvalho, přichází Aitor Ruibal.
78'
Héctor Bellerín se skvěle zbavil obránce na pravé straně a posléze posunul míč Lainezovi, ovšem jeho pokus letěl nad bránu.
77'
Levante se sice snažilo něco vymyslet z pravé strany, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného.
75'
Estadio Ciudad de Valencia nyní zkrápí déšť, který je pro Levante pravděpodobně sestupový, neboť nadále zůstává beznadějně na posledním místě.
74'
Tak tohle je už obrovský problém pro Levante, protože Roberto Soldado uviděl červenou kartu za svůj šlapák Carvalhovi!
73'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Gonzalo Melero, přichází Pepelu.
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Jorge Miramón, přichází Marc Pubill.
72'
Nyní hostující mužstvo získalo autové vhazování na polovině svého soupeře.
71'
Levante sice získalo rohový kop z pravé strany, ale ten nepřinesl nic vážnějšího a posléze se odmával ofsajd.
70'
William Carvalho se snažil vypracovat příležitost ke střele, ale míč se mu nakonec zamotal mezi nohy.
69'
Domácí nyní hrají hodně riskantně a otevírají tak zadní vrátka svému soupeři.
67'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Dani Goméz, přichází Enis Bardhi.
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Martín Cáceres, přichází Roberto Soldado.
66'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Rodri, přichází Andrés Guardado.
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Cristian Tello, přichází Willian José.
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Borja Iglesias, přichází Diego Lainez.
65'
Nabil Fékir se snažil vystřelil z pravé strany, ale jeho pokus zblokovala obrana soupeře.
64'
Borja Iglesias se ocitl ve velké šanci, ale jeho pokus skvěle vychytal Dani Cárdenas!
62'
Nyní Betis drží míč na své polovině a nikam se příliš nežene.
60'
Hodina utkání je za námi a k vidění je skvělý atraktivní zápas, kdy Real Betis vede nad Levante 4:2.
59'
Nyní se hosté ocitl pod tlakem, ale Rui Silva dokázal vykopnout nebezpečnou přihrávku do vápna.
58'
Následný centr domácích nebyl špatný, ale nakonec skončil po teči v zámezí.
57'
Héctor Bellerín uviděl za svůj faul žlutou kartu a Levante bude mít k dispozici volný kop.
56'
Betis se znovu dostal dopředu po levé straně, ale následná přihrávka byla zblokována.
55'
Borja Iglesias se snažil prodrat do vápna z levé strany, ale Rober Pier odkopl míč do zámezí a následuje rohový kop.
54'
Standardní situace sice nepřinesla nic vážnějšího, ale hosté zůstávají u míče i nadále.
53'
Střela Tella z dálky byla zblokována do zámezí a následuje rohový kop Realu.
52'
José Luis Morales si všiml nabíhajícího Jorge De Frutose, ale míč nakonec opustil hrací plochu.
50'
Levante se znovu snažilo projít po pravé straně, ale tam se tentokrát dopustilo faulu.
49'
Real Betis právě vstřelil branku!
Hosté si ale berou dvoubrankové vedení okamžitě zpět! Exekuce přímého kopu se ujal NABIL FÉKIR, který vyslal fantastickou střelu přes zeď o pravou tyč a balón skončil v síti za zády Cárdenase.
48'
Martín Cáceres uviděl žlutou kartu za svůj faul a následuje přímý kop pro Betis.
47'
Levante právě vstřelilo branku!
Domácí vstupují do druhé půle fantasticky a snižují na 2:3! Jorge De Frutos dostal parádní přihrávku do vápna a následně poslal balón pod brankáře na zadní tyč, kde zakončoval z bezprostřední blízkosti do prázdné DANI GOMÉZ. Asistence: Jorge De Frutos.
47'
Óscar Duarte došlápl kotník Borja Iglesiase, ale faul se nakonec překvapivě neodpískal.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:20.
První polovina utkání je za námi a Real Betis vede na půdě Levante 3:1. Skvělá první půle pro nezaujatého diváka nebo fanouška Betisu. Už ve 14. minutě totiž otevřel brankový účet Nabil Fékir. Ve 23. minutě bylo málem srovnáno, ale rána Moralese skončila na skvělém zákroku brankáře. Ve 29. minutě zvýšil vedení na 2:0 Edgar González. Ve 42. minutě to bylo už 3:0 pro Real, když se prosadil William Carvalho. O minutu později ale snížil Dani Goméz.
45+2'
45+2'
José Luis Morales dostal míč do vápna pro Jorge De Frutose, který se snažil zakončit, ale jeho pokus zblokoval Marc Bartra.
45+1'
Edgar González se málem dopustil obrovské chyby, když měl míč u nohou až příliš dlouho a byl napadán, ovšem nakonec si obrana Betisu poradila.
45'
Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.
43'
Odpověď domácích je ale velmi rychlá a snižují na 1:3! Jorge De Frutos dostal přihrávku na pravou stranu a následně naslepo dával balón do vápna, kde se DANI GOMÉZ dostal před obránce a zakončil mezi nohy gólmana Silvy. Asistence: Jorge De Frutos.
42'
Hosté zvyšují svůj náskok na 3:0! Cristian Tello se celkem lehce prodral po levé straně k hranici vápna, kde posunul míč na WILLIAMA CARVALHA a ten zakončil skvěle k pravé tyči, kdy si ještě na balón lehce sáhl brankář, ale nevyrazil jej. Asistence: Cristian Tello.
41'
Nyní obrana Betisu trochu zaspala, ale Levante toho nedokázalo využít a Alex Moreno odkopl balón z malého vápna.
40'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Rúben Vezo, přichází Rober Pier.
39'
Nyní má Rúben Vezo zdravotní problémy a následuje tak střídání na straně Levante.
37'
Real se opět dokázal ubránit útoku soupeře a Levante to bude zkoušet znova ze své poloviny.
35'
Betis získal volný kop z levé strany, ale následný centr odvrátila obrana soupeře.
34'
Real nikam příliš nespěchá a snaží se vytvořit další možnost pro zakončení.
32'
Betis se opět snažil něco vymyslet z levé strany do vápna, ale tentokrát balón skončil jen v zámezí a Dani Cárdenas bude mít odkop od své svatyně.
30'
Domácí se sice dostali ke střele, ovšem ta skončila pouze v boční síti.
29'
A je to 2:0 pro hosty! Po centru z rohu si domácí nastřelili tyč, ovšem balón se posléze odrazil k EDGARU GONZÁLEZOVI a ten zakončil z bezprostřední blízkosti do levé části branky.
29'
Cristian Tello dostal na levé straně dostatek prostoru, ale jeho pokus před bránu byl sražen do zámezí a následuje rohový kop.
28'
Nabil Fékir se nyní dopustil faulu ve středu hrací plochy a Levante bude nadále u balónu.
27'
Nyní přišel nedovolený zákrok ze strany hostujícího celku a Levante bude rozehrávat na své polovině.
25'
Posléze přišla velké šance Levante, ale vše bylo navíc, protože se domácí nacházeli pouze v ofsajdu.
24'
José Luis Morales se ujal také exekuce rohového kopu, ale ten Betis dokázal odvrátit mimo své vápno.
23'
José Luis Morales se ujal exekuce přímého kopu a jeho pokus letěl ke vzdálenější pravé tyči, ovšem Rui Silva předvedl skvělý zákrok a následuje rohový kop!
21'
Germán Pezzella se dopustil faulu na hranici vápna a uviděl žlutou kartu.
19'
Jorge De Frutos to udělal skvěle, když se prodral přes dva protihráče a následně pálil z dvaceti metrů, ale jeho pokus skončil v moci gólmana.
17'
Standardní situace Levante ale nepřinesla nic vážnějšího a Rui Silva se tak postará o rozehrávku od své svatyně.
16'
Levante nyní přesunulo hru na pravou stranu, ale pokus o centr byl zblokován a následuje rohový kop.
14'
Hosté otevírají brankový účet utkání! NABIL FÉKIR dlouze vedl míč a následně vypálil zpoza vápna, ovšem jeho pokus trefil domácího obránce a balón doskákal do prázdné brány k pravé tyči.
13'
Nyní se Betis dostal s míčem trošku pod tlak a musel tak volit přihrávku zpět brankáři Silvovi.
12'
Poté přišla střela zpoza vápna z nohy Cristiana Tella, ale jeho pokus letěl jen do rukou připraveného Cárdenase.
11'
Hosté obléhají polovinu soupeře a následně získali rohový kop z pravé strany, když Rodri neprošel přes protihráče.
10'
Míč se dostal pouze do zámezí a následuje tak autové vhazování Betisu.
9'
Jorge De Frutos si sbíhal za obranu na přihrávku, ale ta nakonec skončila jen v moci gólmana Ruie Silvy.
8'
Betis je od úvodu utkání u míče častěji a snaží se něco vymyslet, ovšem zatím je tempo hry pomalé.
6'
Následná standardní situace nepřinesla nic nebezpečného a obrana Betisu odkopla balón do bezpečí.
5'
Následný centr dokázala obrana Levante odvrátit a domácí se dostali do brejku, ovšem José Luis Morales si neporadil s míčem, ale získal alespoň rohový kop.
4'
Yassin Fekir se z levé strany po autovém vhazování dostal do zakončení, ale jeho pokus byl sražen do zámezí a následuje rohový kop Betisu.
3'
Borja Iglesias se snažil něco vymyslet, ale obrana Levante mu odebrala balón.
2'
Míč skončil po nepřesné přihrávce domácích pouze v zámezí a následuje autové vhazování Realu.
1'

Levante UD: Cárdenas – Miramón, Ó. Duarte, Vezo, M. Cáceres, C. Clerc – De Frutos, Malsa, Melero – Goméz, Morales (C).
Náhradníci: Aitor Fernández – E. Bardhi, Cantero, Coke, Franquesa, Pepelu, Pubill, Pier, Radoja, Son, Soldado, N. Vukčević.
Trenér: Alessio Lisci

Real Betis: Rui Silva – Bellerín, Pezzella, Bartra, Moreno – González, W. Carvalho – Rodri, Fekir (C), Tello – Iglesias.
Náhradníci: Robles – Akouokou, Guardado, Joaquín, Juanmi, D. Lainez, Miranda, Ruibal, V. Ruiz, Sabaly, José.
Trenér: Manuel Pellegrini

Rozhodčí: Latre – Mateo, Escabosa.
Levante UD je aktuálně na posledním 20. místě s 11 body a skóre 21:46. Na nesestupovou 17. pozici ztrácí 12 bodů a vypadá to špatně. Po prohře 0:2 doma s Cádizem zavítalo Levante na půdu Getafe. Tam už v 1. minutě šlo Getafe do vedení po brance Unala. Ve 29. minutě se znovu trefil Unal a bylo to 2:0. V 90+5. minutě ukončil gólovou mašinérii Alena a Levante tak prohrálo 0:3.
Real Betis se momentálně nachází na 3. pozici se 40 body a skóre 41:27. Po výhře 4:1 na půdě Espanyolu se Betis utkal doma s Villarrealem. Betis za celé utkání nepřetavil mírnou územní převahu v kvalitní šance. Za tu největší se dala označit nepřesná křížná střela Fekira, která se zrodila dlouho poté, co Pau Torres z rohového kopu rozhodl o výhře Villarrealu. Odvolaná penalta za údajnou ruku Auriera domácí fotbalisty ještě více ochromila. Žlutá ponorka si závěr kontrolovala a hezkým projektilem Capoueho zvýšila na 2:0.
Ve 24. kole Španělské LaLigy se proti sobě utkají týmy Levante UD a Real Betis. Naposled se spolu tato mužstva utkala v listopadu a půdě Betisu, který zvítězil v poměru 3:1. Dnes se bude bojovat na Estadio Ciudad de Valencia. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Latre a jeho asistenti Mateo a Escabosa. Úvodní výkop je naplánován na 16:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.