La Liga - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real : Elche  - 23. ledna 2022   16:15

Real
82' Modrić  • 90+2' Militao (Vinícius Júnior)
2:2
(0:1)
Elche
42' Boyé  (Fidel) • 76' Milla  (Boyé)
Real
Courtois – L. Vázquez (79. Valverde), Militao, Alaba, F. Mendy – Modrić, Casemiro, Kroos (64. Rodrygo) – E. Hazard (79. Isco), Benzema (C) (58. Jović), Vinícius Júnior.
Bengoetxea -
Estadio Santiago Bernabéu (Madrid)
Elche
E. Badía – Palacios, Verdú (C), González, Mojica – Morente (24. Fidel), Guti, Gumbau, Milla – Boyé, Lucas Pérez (88. Josan).

Pro dnešek je to tedy ode mne vše. Příznivcům kvalitních sportovních přenosů přeji příjemný zbytek třetího nedělního víkendu a ještě lepší start do dalšího týdne. Od klávesnice se s Vámi loučí Adam Sedlák

Fauly: 11:14.
Dnešní utkání je u konce! Po třaskavém boji si nakonec odváží oba týmy za remízu po jednom bodu. V celkovém součtu mohou být přeci jen trochu šťastnější domácí, jenž dokázali v posledních deseti minutách vstřelit dvě branky. Nejprve se totiž prosadili hosté, a to zásluhou gólu ze 76. minuty, kdy na vzdálenější tyč svatyně Realu bezpečně zakončil Pere Milla. Hráči Bílého Baletu se ovšem nevzdali a dokázali posléze srovnat. Nejprve se v 82. minutě prosadil z pokutového kopu Luka Modrić, na kterého ve druhé minutě nastavení navázal po centru Viníciuse Júniora rodák ze Sao Paula Éder Militao. Ten udal konečný stav zápasu 2:2.
90+6'
90+5'
Pere Milla se s míčem dostal na útočnou polovinu, kde Davidu Alabovi trochu ruply nervy, za což je potrestán zcela oprávněně žlutou kartou. To z dnešního utkání již pravděpodobně bude vše.
90+4'
Centr sice byl ostrý, ale zamířil jen do rukavic brankáře Edgara Badíi, jenž míč pouze vyboxoval do zámezí. Domácí tedy ještě dostanou jednu příležitost.
90+3'
Domácí jsou ihned natlačeni na útočné polovině, kde se snaží o vstřelení tížené vedoucí branky. Posléze navíc budou zahrávat volný kop, jenž si vezme na starost po faulu na jeho osobu Luka Modrić.
90+2'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Domácí přeci jen ve druhé nastavené minutě srovnávají skóre utkání! Po centru od Viníciuse Júniora totiž vyskočil ÉDER MILITAO ze všech hráčů a nejvýše a následně tedy poslal míč bezpečně za do sítě hostí 2-2!
90+1'
Luka Modrić se pokusil o zajímavý skrytý pokus, který nakonec tečoval Diego González na další rohový kop. Ten opět rozehraje právě Chorvat.
90+1'
Ve druhé půli jsou opět nastaveny čtyři minuty.
90'
Dlouhý nákop brankáře Edgara Badíi zaplaval až za brankovou čáru u svatyně domácích, kde spěchá Thibaut Courtois ihned za míčem, aby co nejrychleji mohl míč poslat zpět do hry.
89'
Casemiro se po centru do vápna dopustil absolutně jasného faulu na Gerarda Gumbaua, který se pochopitelně svíjí na trávníku v bolestech. Probíhající hra zatím nepokračuje.
88'
Domácí teď drží míč na hranici velkého vápna, kde se snaží o nějakou kloudnější akci. Hostující obrana ale zatím drží, ovšem již na pouhém vlásku, což už je opravdu málo.
88'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Lucas Pérez, přichází Josan.
87'
Éder Militao se pokusil posléze o další hlavičkové zakončení, kterým dle mého názoru trefil ruku Gonzala Verdúa. Hlavní arbitr ale nepochopitelně signalizuje, že tentokrát se o pokutový kop jednat nebude!
86'
Rodrygo se prosadil do skvělé příležitosti, ovšem nastřelil pouze nohu Diega Gonzáleze, jenž míč tečoval na rohový kop. Ten bude zachvíli následovat.
85'
Hosté se již s probíhající hrou nijak nemazají, jelikož jakýkoliv získaný míč, ihned odpálí bezpečně mimo dosah hráčů soupeře, což jim zatím vyhovuje.
84'
Ferland Mendy si aktuálně trochu zahrával se štěstím, které ho ale nakonec podrželo. Při rozehrávce totiž předvedl riskantní kličku, a to jako poslední hráč. Vše se mu ovšem povedlo.
83'
Luka Modrić poslal do vápna pěknou přihrávku, ovšem nedokázal nakonec najít nikoho ze svých spoluhráčů. Raúl Guti nicméně poslal míč na rohový kop, který bude následovat.
82'
Domácí svou druhou penaltu proměňují! Luka Modrić si vzal všechnu odpovědnost na sebe a míč následně poslal bezpečně k tyči 1-2! Pravděpodobně se tedy ještě bude jednat o drama!
81'
K hlavičce se tentokrát probojoval David Alaba, který napálil Pereho Millu pravděpodobně do ruky! Hlavní arbitr si jde vše zkontrolovat na video, ale je více než pravděpobně, že uvidíme pokutový kop čísl dva pro domácí!
80'
Domácí se opět mohli bezpečně vstřelit branku, což se jim ale nepovede. Po centru od Luka Modriće se dostal k hlavičce Casemiro, který ale napálil pouze horní tyč branky hostí. Hold když Edgar Badía nemůže, tak mu břevno pomůže.
79'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Eden Hazard, přichází Isco.
79'
Casemiro se snažil svým pasem něco vymyslet směrem dopředu, ovšem trefil pouze připravenou nohu Helibeltona Palaciose, jenž následně míč poslal bezpečně do zámezí.
78'
Vinícius Júnior se po hlavičce dožadoval hry rukou, které se měl dopustit Gonzalo Verdú. Ten ale hrál v souladu s pravidly, a proto se pískat nebude. Ve hře se tedy stále pokračuje.
77'
Domácí si sahají na své fyzické dno, ovšem překonat obranu hostí se jim stále nedaří. Obrana Elche je totiž opravdu velmi dobře organizována, a navíc stále je v brance dnes famózní Edgar Badía.
76'
Elche právě vstřelilo branku!
Dámy a pánové, hosté navyšují necelých patnáct minut před koncem své vedení! Opravdu neuvěřitelná situace vznikla chybou v rozehrávce, kterou po nahrávce od Lucase Boyého potrestal PERE MILLA svým přesným zakončením na vzdálenější tyč 0-2!
75'
Vinícius Júnior se pokusil o solidní centr z levé strany, ovšem nenašel nikoho ze svých spoluhráčů, nýbrž se míč ocitl až za brankovou čarou. Rozehrávat tedy bude brankář Edgar Badía.
74'
Hostům se aktuálně daří hru velmi často kouskovat, a to jim opravdu bohatě stačí. Hlavní arbitr je totiž velmi tolerantní, což se nelíbí především domácím příznivcům.
73'
Lucas Boyé se už dostával do skvělého přečíslení, ovšem Lucas Vázquez předvedl opravdu velmi rychlý sprint, jímž zkazil radost tomuto útočníkovi, protože se dostal do moci pro svůj celek.
72'
Vinícius Júnior na druhé straně předvedl opravdu nepovedený skluz, kterým poslal k zemi Raúla Gutiho. Mimo žluto kartu budou hráči Elche zahrávat zajímavý volný kop.
71'
Vinícius Júnior neproměnil obrovskou příležitost! Po pěkném uvolnění již byl na hranici malého vápna, ovšem nepochopitelně minul branku hostí. Ti teď tedy měli opravdu neuvěřitelné štěstí.
70'
Náběh Edena Hazarda zastavil na hraně pokutového území Raúl Guti, jenž se prezentoval opravdu velmi jistým skluzem, který velmi pomohl jeho celku.
69'
Domácí v posledních minutách napadají velmi vysoko, a proto jsou stále v držení míče. I tak se ale nemohou dostat do žádné lepší příležitosti. Otázkou tedy je, zda-li se jim podaří vstřelil alespoň vyrovnávací branku.
68'
Po pěkném uvolnění se do vápna prosadil Pere Milla, který se velmi lehkopádně ocitl na hrací ploše. Podle signalizace hlavního arbitra se ale pískat nebude, jelikož vše bylo v souladu s pravidly.
67'
Střídající Rodrygo se ihned dostal k centru z levé strany, který ale zamířil jen na hlavu Gonzala Verda, jenž míč velmi brzy uklidil mimo jakékoliv nebezpečí pro svůj celek.
66'
Eden Hazard se dostal do solidní příležitosti, ve které byl ale jednoznačně zfaulován. Následovat tedy bude přímý volný kop z hranice vápna hostí.
65'
Brankář Edgar Badía teď se svou rozehrávkou vůbec nespěchal. I přes nevoli přítomných příznivců domácích, se ale nic významného konat nebude, jelikož o pár sekund později se už míč do hry dostal.
64'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Toni Kroos, přichází Rodrygo.
64'
Ferland Mendy se dostal do zajímavého centru, který se po několika odrazech zastavil na kopačce Toniho Kroose, jenž ale míč výrazně přestřelil nad branku hostí.
63'
Éder Militao dokázal předskočit útočníka Lucase Boyého, který si následně pomohl jasným útočným faulem. Domácí tedy stále budou na míči, a to i po rozehrání volného kopu.
62'
Vinícius Júnior opět předvedl své rychlé nohy, ovšem následná klička byla málo na obránce Gerarda Gumbaua, jenž jeho úmysl vystihl a případné nebezpečí rychle zažehnal.
61'
Po nahrávce od Davida Alaby se ke sprintu po lajně dostal Eden Hazard, který ale špatným zpracování míč opustil. Ten se totiž dostal až za hrací plochu, tedy do zámezí.
60'
Éder Militao se pokusil trochu zariskovat pasem přes osu, který se mu ale i s trochou štěstí vyvedl. Domácí se proto dostali na moc již i s útočnou polovinou.
59'
Průnik Tonio Kroose nabral opravdu na velmi rychlých koncích, jelikož obránce Helibelton Palacios ho od míče bezpečně odstavil. Tímto tedy skvěle zažehnal nebezpečí.
58'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Luka Jović.
58'
Domácí po delší době trochu uklidnily průběh hry. Aktuálně drží míč na svých kopačkách na vlastní polovině a spíše vyčkávají na mezírku v obraně svého soupeře.
57'
Fidel předvedl parádní kličkovanou z pravé strany, ale na hranici vápna nestačil na Lucase Vázqueze, který svého soupeře předčil a následně míč rozehrál směrem vpřed.
56'
Lucas Pérez se teď málem prosadil do slibné příležitosti, ale všemu přecházel právě jeho útočný faul. Domácí se tedy dostanou k volnému kopu z vlastní poloviny.
55'
Fidel na druhé straně též předvedl naprosto jasný zákrok za hranicí pravidel, když a dres potáhl Edena Hazard. Střídající hráč tak bude dohrávat za nezabezpečených podmínek.
54'
Éder Militao se ve středu hrací plochy dopustil naprosto zbytečného zákroku, za který je po zásluze trestán karetně. Následuje volný kop pro hosty.
53'
Johan Mojica se snažil pobídnout před brankou někoho ze svých spoluhráčů, což se mu ovšem nepodařilo, jelikož na míč se bezpečně dostal Ferland Mendy.
52'
Hlavní arbitr si ještě šel vše ověřit k videu a nakonec dospěl k názoru, že o penaltu se jednat nebude! Eden Hazard si totiž sám pomohl menším faulem!
51'
Eden Hazard se prosadil do pokutového území velmi rychle a následně byl zfaulován Diegem Gonzálezem, jenž prokázal menší nezkušenost v těchto situacích. Následuje druhý pokutový kop v dnešním utkání!
51'
Hosté se rychlou kombinací dostali do nebezpečného kontru, který ale zbrzdil Raúl Guti svým nepřesným zpracováním. Nicméně hráči Elche se stále drží při moci.
50'
Toni Kroos se po rychlém vysunutí své osoby, dostal k centru z pravé strany. Trefil ovšem pouze obránce Gerarda Gumbaua, jenž brzy zažehnal všechno nebezpečí.
49'
Lucas Vázquez si troufl na trochu riskantní kličku z vlastní poloviny. Ta se mu ale povedla, a proto dokázal založit další nebezpečnou akci pro domácí.
48'
Chorvat se teď naopak činil nedovoleným zákrokem, po kterém se k míči dostanou hosté, jenž rozehrají volný z vlastní poloviny hrací plochy.
47'
Luka Modrić se pokusil o rychlé vysunutí svého spoluhráče po pravé straně, ovšem vše úplně nedomyslel, a proto míč skončil až daleko za hrací plochou.
46'
Domácí se ihned po rozehrání dostávají dopředu, kde se zatím pouze snaží najít potřebný recept na obranu svého vedoucího soupeře.
46'
Týmy již nastupují na hrací plochu směrem k druhé půli, která započne za okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 17:22.
První poločas je u konce! I přes to, že domácí si po většinu fáze půle hráli se svým soupeřem, jako David s Goliášem, tak prohrávají o jednu branku. Ve 42. minutě se totiž po centru Fidela prosadil Lucas Boyé, jenž si v letošním ročníku připsal již sedmou branku. Bílý Balet mimo jiné neproměnil pokutový kop. Karim Benzema totiž z puntíku míč trestuhodně napálil do hlediště. Ve druhé části dnešního souboje tedy rozhodně půjde o skvělou bitvu, u které rozhodně všichni musíte být.
45+5'
45+4'
Toni Kroos se činil skvostnou ranou, která zaplavala na horní tyč. Zde byl ale připravený brankář Edgar Badía, jenž se též prezentoval fantastickým zákrokem, čímž opět podržel svůj celek.
45+4'
Vinícius Júnior teď byl tvrdě poslán k zemi zhruba dvacet metrů od branky hostí. Ke konci poločasu tedy uvidíme poměrně zajímavou příležitost pro domácí z volného kopu.
45+3'
Karim Benzema s propracoval do další slibné příležitosti. Z otočky ale pouze opět natrefil jen brankáře Edgara Bádiu, který stále prokazuje, jak důležitým hráčem pro svůj tým je.
45+2'
Johan Mojica se po pěkné kombinaci prosazoval do vápna svého soupeře, kde o míč ale bezpečně přišel, a to díky bezpečnému skluzu Édera Militaa, který předvedl velmi jistou práci v defenzívě.
45+1'
Domácí s koncem poločasu drží opět míč na svých kopačkách, což jim ale nevyhovuje, jelikož by se rádi prosadili do další brankové šance.
45+1'
Hlavní arbitr v první půli nastavuje dokonce čtyři minuty!
45'
Ferland Mendy se ještě s koncem poločasu dostal do skvělé příležitosti, ovšem tváři tvář brankáři Edgaru Badíovi naprosto selhal, protože míč poslal úplně mimo svatyni Elche, čímž promrhal obrovskou šancí!
44'
Vinícius Júnior opět s míčem postupoval na útočnou polovinu, kde ho zastavil až třetí v pořadí Gonzalo Verdú, který se s tím příliš nepáral, a proto vše zažehnal odkopem na druhou stranu hrací plochy.
43'
Další náznak šance pro domácí je nakonec zažehnán. Centr Lucase Vázqueze totiž jemně zaplaval nad brankářem Edgarem Badíou, který nakonec svedl úspěšný souboj s Karimem Benzemou ve vzduchu.
42'
To, co by čekal málokdo, se stává skutečností! Po rychlém výpadu hostí se k centru dostal Fidel, jenž přesně našel hlavu LUCASE BOYÉHO, který míč bezpečně poslal za záda brankáře z Belgie 0-1!
41'
K rohovému praporku se postavil Raúl Guti, jenž ovšem opět trefil pouze Davida Alabu, který s míče podnikl pár kroků směrem na útočnou polovinu, kde aktuálně hra pobývá.
40'
Lucas Boyé se již dostával do zajímavé příležitosti, ale včas ho odzbrojil Brazilec Éder Militao, který ovšem i tak poslal míč pouze na rohový kop. Ten tedy bude následovat.
39'
Ihned po následujícím počátku hry, drží domácí otěže utkání na svých kopačkách. Zatím se ale nikam neženou, protože proti hostující obraně to mají obrovsky těžké.
38'
Hra zatím stále nepokračuje, jelikož hostující desítka pouze trpělivě kulhá z trávníku. Uvidíme tedy, jak na tom případně bude, zda-li bude v utkání pokračovat.
37'
Pere Milla se po ostrém souboji ve středovém kruhu ocitl na zemi, kde se drží za pravý kotník velmi tuze. Pravděpodobně uvidíme další ošetření, jenž klidně může vést i ke střídaní.
36'
Do dobré příležitosti se dostal Casemiro, ovšem na hranici vápna si s míčem příliš nerozuměl, a proto vše ztratil. Při moci jsou aktuálně hráči Elche.
35'
Po nedovoleném zákroku na Lucase Péreze jsme byli svědky nebezpečného volného kopu pro hosty, který ale vyřešil výše zmíněný útočník svým ofsajdovým postavením.
34'
Hosté se po delší době dostali do solidního výpadu, ale připravený Toni Kroos svým rychlým návratem zažehnal jakékoliv nebezpečí, protože míč uklidil do ruk Thibauta Courtoise.
33'
Karim Benzema při svém pokutovém kopu naprosto zazmatkoval, jelikož míč poslal až do hlediště Santiaga Bernabeua! I přesto, že brankář Edgar Badía netrefil stranu, tak se může radovat!
32'
Vinícius Júnior předvedl neuvěřitelný driblink, kterým se propracoval až do pokutového území, kde ho jednoznačně fauloval Helibelton Palacios. Následovat tedy bude pokutový kop pro Bílý Balet!
31'
Casemiro si po pěkné kombinaci došel pro další zajímavou příležitost, ale ani on nebude úspěšným řešitelem kouzla branky hostí. Po propuštění od Edena Hazarda totiž tvrdou ranou napálil jen rukavic připraveného Edgara Badíi.
30'
Karim Benzema se objevil po hraniční situaci ve výborné příležitosti, ovšem proměnit nedokázal. Po zpracování míče ze vzduchu se totiž dostal ke střele z hranice pokutového puntíku, ale trefil jen brankáře Edgara Badíu!
29'
K míči si stoupl Toni Kroos, jenž svým centrem hledal někoho ze svých spoluhráčů. Na míč si ale jako první sáhl brankář Edgar Badía, který se s tím nepáral a zažehnal hrozící nebezpečí.
28'
Eden Hazard se po snaze o uvolnění ocitl nakonec po právu na zemi, protože mu je odpískán nedovolený zákrok. Posléze uvidíme nebezpečný volný kop pro domácí.
27'
Ferland Mendy se pokoušel přízemním centrem najít Karima Benzemu, který ale míč nakonec nedokázal zpracovat, a proto se u moci drží jejich soupeř.
26'
V pokračující fázi utkání začínají opět přebírat otěže domácí, kteří jsou s míčem natlačeni na útočné polovině, kde se snaží o nějakou zajímavější akci.
25'
Brazilec Casemiro se po jednom ze soubojů ocitl na hrací ploše. Toho si pochopitelně všiml hlavní arbitr, který po zásluze odpískal nedovolený zákrok. Následovat bude volný kop pro domácí.
24'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Tete Morente, přichází Fidel.
24'
V bolestech se na trávníku tentokrát svíjí hostující Tete Morente, se kterým to i přes péči lékařů nevypadá vůbec dobře. Je tedy více než pravděpodobné, že budeme svědky střídání.
23'
Vinícius Júnior se pokusil svou skrytou střelou překvapit brankáře hostí, ovšem míč mu sjel z kopačky, a proto se zakončení neneslo v nebezpečném duchu.
22'
I domácí měli k příležitosti rohový kop, ovšem Toni Kroos našel pouze připravené rukavice brankáře Edgara Badíi, jenž s rozehrávkou rozhodně spěchat nebude.
21'
Následný centr do vápna od Helibeltona Palaciose se zastavil na hlavě Édera Militaa, který velmi pohotově rozehrál další akci směrem vpřed.
20'
Johan Mojica se dokázal prosadit z pravé strany až do centru, který sice zblokoval Lucas Vázquez, ovšem pouze na rohový kop, jenž tedy bude následovat.
19'
Domácí se aktuálně trochu stáhli směrem do defenzívy, aby trochu pošetřili síly, které rozhodně budou více potřebovat v nacházejících částí tohoto klání.
18'
Následný rohový kop nebyl pro domácí nebezpečný, jelikož oni sami se velmi rychle vydali do protiútoku. Centr Edena Hazarda ale skončil jen na připravených rukavicích brankáře Edgara Badíi.
17'
Tete Morente dokázal do vápna dostat dobrý centr, který odhlavičkoval Éder Militao jen na rohový kop. Toho se ujme obránce Diego González z pravé strany.
16'
Středopolař Toni Kroos se toho opět vůbec nebál a poslal tedy na soupeřovu svatyni ostrý pokus, který ale zaplaval jen těsně nad ní. Následuje rozehrávka od branky Elche.
15'
Luka Modrić se dostal též do zajímavé příležitosti, ovšem jeho centr z pravé strany zastavil obranným skluzem sebejistý Gonzalo Verdú, jenž zažehnal všechno nebezpečí.
14'
Napadání hostí je sice velmi usilovné, ale zatím trochu zbytečné, protože jejich soupeř začíná být hodně sebevědomí na vlastní polovině, což jim vyhovuje.
13'
Lucas Vázquez vyslal do vápna nebezpečný centr, který ale přistál pouze na hlavě Pereho Milly, jenž ho pohotově uhrál do zámezí. Následuje tedy autové vhazování pro domácí.
12'
Vinícius Júnior se po krásném uvolnění objevil ve fantastické šanci, ovšem z hranice malého vápna trefil jen rukavice brankáře Edgara Badíi, jenž si připsal velmi důležitý zákrok pro svůj celek.
11'
Eden Hazard aktuálně schytal v souboji Diegem Gonzálezem tvrdou ránu, ale díky výhodě se hra nepřerušovala. Obránce hostí, ovšem ani tak potrestán nebude.
10'
Chorvat Luka Modrić se pokusil pěkně uvolnit u autové čáry, ale míč velmi rychle ztratil, jelikož jeho klička byla na obranu hostí opravdu příliš málo.
9'
Rozehrávka domácích je zatím zbytečně zbabělá, k čemuž ale vypomáhají hosté svým napadáním. Důkazem toho byl nepřesný pas obránce Ferlanda Mendyho.
8'
Helibelton Palacios se velmi usilovně snažil o dosažení míče. To se mu ale nepodařilo, a proto míč skončil v zámezí. Z autu budou míč rozehrávat domácí.
7'
Německý středopolař Toni Kroos se pokusil překvapit brankáře Edgara Badíu, což se mu ale nepovedlo, protože míč napálil mimo jeho připravenou branku.
6'
Po chybě domácích v rozehrávce musel zakročit Ferland Mendy, který ale následně situaci uklidnil a ještě míč rozehrál směrem na útočnou polovinu.
5'
Diego González se snažil dlouhým pasem najít někoho ze svých spoluhráčů, ale svou nahrávkou na nikoho přesně nezamířil. Brankář Thibaut Courtois tedy bude rozehrávat od vlastní branky.
4'
Domácí opět drží míč ve své moci a snaží se nějak dostat do lepší šance, ale organizovaná obrana hostí jim to zatím příliš neumožnuje, což je ale pro průběh utkání velmi důležité.
3'
Karim Benzema se již prosazoval do zajímavé šance, ovšem míč se mu zamotal mezi nohama, a proto o něj záhy přišel. Hráči Elche se aktuálně snaží o nějakou kloudnou akci.
2'
Luka Modrić se pokusil o vyslání svého soupeře po lajně, ale jeho nahrávka byla trochu delší, a proto míč skončil až v zámezí. Následně budou vhazovat hosté.
1'
Hosté se ihned zpočátku utkání dostali na útočnou polovinu, ovšem zde zaúřadoval David Alaba, který včas zažehnal všechno nebezpečí.
1'
Hráči obou týmu již jsou na hrací ploše. Samotné utkání ale započne až po krátkém představení vokálního sboru, který pravidelně uctívá památky zesnulých hráčů.

Real Madrid CF: Courtois – L. Vázquez, Militao, Alaba, F. Mendy – Modrić, Casemiro, Kroos – E. Hazard, Benzema (C), Vinícius Júnior.
Náhradníci: Fuidias, Lunin – Bale, Camavinga, D. Ceballos, Nacho Fernández, Isco, Jović, Marcelo, Rodrygo, Valverde.
Trenér: Carlo Ancelotti

Elche CF: E. Badía – Palacios, Verdú (C), González, Mojica – Morente, Guti, Gumbau, Milla – Boyé, Lucas Pérez.
Náhradníci: Casilla, Werner – Bri, Donald, Fidel, Friaza, Josan, Piatti, Bono, Carlos Soler II.
Trenér: Francisco Rodríguez

Rozhodčí: Bengoetxea -.
Poslední vzájemné utkání:

Týmy se spolu naposledy střetly opravdu nedávno, a to konkrétně v pátek! Jednalo se totiž o osmifinále ligového poháru, v němž nakonec byli úspěšnější hráči Realu Madrid, kteří zvítězili díky dvěma brankám v prodloužení. Postarali se o ně ve 108. minutě Isco a o sedm minut později Belgičan Eden Hazard.

Elche CF 1:2pp Real Madrid CF I Copa Del Rey

Branky a nahrávky: 103. Verdu G. – 108. Isco (Ceballos D.), 115. Hazard E. (Alaba D.).

Karty (ŽK): 87. Milla (ELC) – 78. Kroos (REA), 87. Casemiro (REA), 94. Alaba (REA).

Karty (ČK): 120+2. Milla (ELC) 102. Marcelo (REA).
Elche CF

Hosté jsou sice v trochu lepší formě, než tomu bylo doposud, ovšem ani tak si nemohou příliš pískat. Přeci jen dosavadní patnáctá příčka není zrovna to, co by si ať už příznivci či hráči celku představovali. V posledním ligovém utkání se střetly na domácí půdě s Villarealem, kdy po zlepšeném výkonu ve druhé půli dokázal zvítězit zásluhou Lucase Boyeho, jenž vstřelil svou osmou branku v letošním ročníku. Illicitanos ovšem i tak nepůsobí zrovna jistým dojmem, jelikož několik zápasů ztratily až v úplném konci, a to je v celkovém součtu klidně může velmi mrzet na konci sezóny, jelikož se stále nezachránily před sestupem. Produktivitě mužstva vévodí zmíněný Argentinec Lucas Boye se šesti góly. Tým, vedený koučem Franciscem Rodríguezem bude, jak jsem již zmiňoval, jasným outsiderem. Nicméně i tak může příjemně zaskočit svého soupeře.
Real Madrid CF

Domácí jsou v aktuální sezóně naprosto dominantní a zaslouženě jsou ve vedení celé soutěže. Vše stále potvrzují předvedenou hrou, což se předvádí i ve výsledcích. Přeci jen nutno zmínit, že v roce 2022 již jednou odešli jako poražení, a to v utkání s Getafe, kdy po smolném začátku brali nula bodů za výsledek 1:0 v jejich neprospěch. Jednoznačně též musíme vyzdvihnout výkony v ročníku Ligy mistrů, kde Bílý Balet bral první příčku a jarních bojích se střetne v pikantním souboji s PSG. Mimo jiné nejlepším střelcem týmu je Francouz Karim Benzema, který i ve čtyřiatřiceti letech potvrzuje svou výjimečnost, protože je dokonce na první místě v této listině LaLigy. Výběr Carla Ancelottiho rozhodně bude v tomto klání jasným favoritem, ovšem zdání může klamat, tudíž nic se nevybojuje mimo hřiště.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 22. kola španělské LaLigy, v němž Real Madrid CF přivítá na svém stadionu Elche CF. Celým přenosem vás provede Adam Sedlák, který všechny vřele zve k jeho sledování.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.