La Liga - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sevilla : Villarreal - 4. prosince 2021   14:00

Sevilla
16' Ocampos (Acuňa)
1:0
(1:0)
Sevilla
Bunú – G. Montiel, Koundé, Diego Carlos, Acuňa (65. Augustinsson) – Jordán, Fernando, Rakitić (C) (57. Delaney) – Ocampos (80. Ó. Torres), Mir, A. Gómez.
del Cerro – Yuste, García
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla)
Villarreal
Rulli – Foyth, Albiol (C), P. Torres, Pedraza (74. Estupiñán) – Trigueros (65. Dia), Capoue, Parejo, Moisés Gómez (46. G. Moreno) – Alcácer (65. A. Moreno), Pino (73. Chukwueze).

Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 2:5. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:10.
90+7'
90+7'
Asi poslední akci v tomto zápase ukončil ofsajd, ve kterém byl Moreno.
90+6'
Samuel Chukwueze se dostal ve vápně domácích k míči, zkusil to z otočky, ale trefil jen hráče před sebou.
90+5'
Hraje se na polovině domácího celku, ale stále daleko od branky, kterou střeží Jasín Bunú.
90+3'
Žlutou kartu dostává Boulaye Dia (Villarreal CF).
90+1'
Rozhodčí přidal 6 minutek!
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Hostům dnes není přáno, hlavně tedy směrem dopředu. Dlouhá kombinace skončila nepřesnou přihrávkou a vypadá to, že Sevilla získá všechny tři body.
86'
Ani tentokrát to hráčům ve žlutých dresech nevyšlo a stále tedy prohrávají o jednu branku. U míče jsou domácí, kteří nikam nepospíchají.
84'
Hosté se stále tlačí dopředu, snaží se o vyrovnání, ale zatím marně.
82'
To byla obrovská šance hostů na vyrovnání! Po přihrávce byl zcela sám na zadní tyči nejspíše Gerard Moreno, ale z tutové šanci branku nepochopitelně netrefil!
80'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Lucas Ocampos, přichází Óliver Torres.
80'
Hosté zahrávali další rohový kop, ale ani z něho nic nebylo. Villarreal tlačí, ale zatím bez gólového efektu.
78'
Po rohu se na hranici velkého vápna do míče opřel Alberto Moreno a tečovaný míč skončil těsně nad břevnem!
77'
Rohový kop pro hostující celek.
76'
Villarreal je v posledních minutách směrem dopředu jasně lepším týmem, ale ve finální fázi zatím nic nevymyslel.
74'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Alfonso Pedraza, přichází Pervis Estupiñán.
73'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Yeremi Pino, přichází Samuel Chukwueze.
71'
Hosté opět dobré dvě minutky drželi míč na polovině Sevilly, ale do zakončení se nedostali. Domácí skvěle brání své těsné vedení. Je před námi posledních zhruba dvacet minutek.
69'
Alfonso Pedraza nyní vymysleli lehký dloubáček za obranu, ale Ludwig Augustinsson vše přečetl a zmocnil se míče.
67'
Kombinační akci hostů ukončila další nepřesná přihrávka. Těch je dnes k vidění opravdu hodně a proto také stále čekáme na druhou branku.
65'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Marcos Acuňa, přichází Ludwig Augustinsson.
65'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Paco Alcácer, přichází Alberto Moreno.
65'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Boulaye Dia.
63'
Po ostrém zákroku vyfasoval žlutou kartu hostující kapitán Raúl Albiol.
62'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Po centru míč nadvakrát sebral Jasín Bunú.
61'
Rohový kop pro Villarreal.
60'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že Sevilla stále vede pouze o jednu branku, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
58'
Žlutou kartu dostává Rafa Mir (Sevilla FC).
57'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Ivan Rakitić, přichází Thomas Delaney.
56'
Po zajímavém centru se do zakončení na zadní tyči natlačil Ivan Rakitić, ale z těžké pozice poslal míč jen do boční sítě!
54'
Na druhé straně zůstal po souboji ležet na trávníku Lucas Ocampos, střelec úvodní branky, který je nyní ošetřován.
52'
Nakonec po centru zajímavě patičkou zakončoval Paco Alcácer, ale z otočky branku trefil nedokázal a stav se tedy nemění!
51'
Nyní jsou u míče opět hosté, kteří kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Jasín Bunú. Směrem dopředu se Villarrealu zatím nedaří podle představ.
49'
Jenže nakonec z toho byla jen zbytečná ztráta míče a dopředu se hnali hostující fotbalisté. Přečíslení ale nevyřešili, nakonec vůbec nezakončili.
48'
Domácí se usadili na polovině svého soupeře a snaží se něco vymyslet.
46'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Gerard Moreno.
46'
Vše je připraveno, jdeme na druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 15:01 hodin.
45+3'
45+3'
Žlutou kartu dostává Ivan Rakitić (Sevilla FC).
45+1'
Rozhodčí přidal dvě minutky.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Ani jeden celek nechce v závěru prvního dějství chybovat, což je zcela pochopitelné.
41'
Ani z tohoto rohu nic nebylo. Do konce prvního poločasu zbývá zhruba pět minutek.
40'
Po krásné kombinaci to vzal na sebe Gonzalo Montiel, ale trefil jen jednoho z bránících hráčů, od kterého se míč odrazil na další rohový kop.
38'
Po zajímavém centru se do zakončení dralo několik domácích hráčů, ale jako první byl u míče nakonec Pau Francisco Torres.
37'
Je tu další rohový kop pro Sevillu.
35'
Po kombinaci to vzal na sebe domácí Ivan Rakitić, ale rána se mu nepovedla a míč skončil vysoko nad brankou Rulliho.
33'
Míč poslal do vápna Dani Parejo, ale žádný z jeho spoluhráčů se k němu nedostal a Jasín Bunú byl tedy bez práce.
32'
A to se nyní může změnit, protože je tu rohový kop pro Villarreal.
30'
Ale ani z rohového kopu nic nebylo a po úvodních třiceti minutách vedou domácí stále nejtěsnějším možným rozdílem.
29'
Rohový kop pro Sevillu.
27'
Lucas Ocampos se snažil něco vymyslet, ale byla z toho jen nepřesná přihrávka a na tahu je tak Villarreal.
25'
Domácí se dočkali druhé branky v tomto utkání, ale gól nakonec neplatí, protože Rafa Mir byl podle rozhodčího v ofsajdu.
23'
Bleskovou akci domácích hráčů nakonec ukončila další nepřesná přihrávka a hrát tak mohou hosté.
21'
Je za námi úvodních dvacet minutek a Sevilla vede nad Villarrealem zcela zaslouženě o jednu branku. Domácí jsou zatím lepším týmem.
19'
Po zisku míče šli dopředu hosté. Nakonec z toho byla zajímavá přihrávka před branku, ale Paco Alcácer nedokázal míč usměrnit za brankáře.
18'
A domácí jsou při chuti. Rychle se dostali k míči a opět trpělivě kombinují na polovině soupeře.
16'
Sevilla právě vstřelila branku!
A nyní už jde domácí celek zcela zaslouženě do vedení 1:0! Po parádním centru z levé strany se na zadní tyči k hlavičce dostal LUCAS OCAMPOS, který překonal přemísťujícího se Rulliho!
15'
Domácí i nadále diktují tempo hry. Villarreal byl chvíli u míče, ale se už zase opět jen brání.
13'
Ale z prvního rohového kopu v tomto utkání nebylo vůbec nic. Hosté jsou však stále u míče a snaží se něco kloudného vymyslet.
12'
11'
Po další akci to vzal na sebe Alejandro Gómez, ale po jeho rána skončil míč zhruba metr na břevnem hostující branky.
9'
Domácí celek je v úvodu utkání jasně lepší, stále se tlačí dopředu, ale hosté zatím výborně brání.
7'
K vysokému míči se ve vápně hostů dostal Rafa Mir, ale jeho zakončení hlavou postrádalo razanci, takže Gerónimo Rulli si v pohodě poradil.
5'
Marcos Acuňa se parádně prodral do vápna, ale přihrávka před branku se už tolik nepovedla, takže ani z této akce nic nebylo.
4'
Ale úvod utkání je zatím velmi opatrný. Ani jeden celek nechce samozřejmě chybovat, takže směrem dopředu je to spíš takové oťukávání.
2'
Snažení hráčů ve žlutých dresech nakonec ukončil útočný faul, takže na tahu je domácí Sevilla.
1'
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté.
1'

Sevilla FC: Bunú – G. Montiel, Koundé, Diego Carlos, Acuňa – Jordán, Fernando, Rakitić – Ocampos, Mir, A. Gómez.
Náhradníci: Dmitrović, Díaz – Augustinsson, Ó. Torres, Óscar Rodríguez, Rekik, Munir, Idrissi, Romero, Delaney, Gudelj.
Trenér: Lopetegui

Villarreal CF: Rulli – Foyth, Albiol, P. Torres, Pedraza – Trigueros, Capoue, Parejo, Moisés Gómez – Alcácer, Pino.
Náhradníci: Asenjo, Jörgensen – Chukwueze, Raba, Estupiñán, Dia, Peña, G. Moreno, M. Gaspar, Iborra, A. Moreno, Mándí.

Villarreal – Sevilla 3:0
Sevilla FC si v této sezoně nevede vůbec špatně a opět bojuje o nejvyšší příčky. Domácí celek zatím ve čtrnácti zápasech nasbíral 28 bodů a nachází se na čtvrté pozici. Na třetí San Sebastian ztrácí jeden bod, na druhé Atlético také a na první Real Madrid ztrácí bodů osm. Sevilla má ovšem zápas k dobru. Z posledních dvou kol domácí získali jen jeden bod, takže dnes potřebují nutně vyhrát.

Villarreal CF je v každé sezoně velice nepříjemným soupeřem, ale v této sezoně se zatím hostům nedaří úplně podle představ. Villarreal zatím odehrál také čtrnáct zápasů, ale nasbíral pouze 16 bodů, což stačí na 12. místo v tabulce. Z posledních pěti utkání Villarreal vyhrál pouze jednou, když porazil Getafe. Hosté také potřebují nutně bodovat, ale dnes to nebudou mít vůbec lehké.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Španělská LaLiga má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel Sevilla FC – Villarreal CF. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.