La Liga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Real Betis - 2. října 2022   16:15

Celta Vigo
9' Veiga (Beltrán)
1:0
(1:0)
Celta Vigo
Marchesín – Mallo (70. Mingueza), Aidoo, Núñez, Galán – Veiga (70. de la Torre), Ós. Rodríguez, Beltrán, Solari (55. Tapia) – C. Pérez (75. Aspas), Strand Larsen (55. Paciência).
Villar – K. Vázquez, Durán, Domínguez, Swedberg.
Soto – De Francisco, Álavarez
Abanca-Balaídos, Vigo
Real Betis
R. Silva – Montoya (72. Ruibal), L. Felipe, E. González, Moreno III – Akouokou, Carvalho (22. Pezzella) – Henrique (46. José), Canales, Rodri (72. Joaquín) – B. Iglesias (46. Fékir).
Bravo – Gu. Rodríguez, Ruiz, Cruz, Guardado, Loren, Miranda.

90+5'
90+3'
Hosté stále naráží na pevný defenzivní val soupeře, vypadá to, že Celta si to dnes již pohlídá.
90'
Žlutá karta pro tým Real Club Celta de Vigo (Oscar Mingueza).
89'
Na druhé straně zase nad branku hlavičkuje Óscar Rodríguez (Celta de Vigo).
87'
Joaquín (Real Betis) rozehrál volný kop z pravé strany, ve vápně si nejvýše vyskočil Germán Pezzella, který hlavičkuje jen těsně vedle domácí branky!
86'
Hra přerušena, po faulu jednoho z domácích bránících hráčů u vlastního vápna.
84'
Míč končí v autu, vhazují domácí, kteří pochopitelně nikam nespěchají.
83'
Domácím v tuto chvíli postačí i odkopávat míče co nejdál od vlastní šestnáctky.
82'
Diváci pískají, Betis se drží před pokutovým územím Celty, která se brání.
80'
Následně napadající Luca de la Torre (Celta de Vigo) fauluje, takže hosté zůstávají u míče.
79'
Rui Silva (Real Betis) musí ven z branky, až před vápno, aby stihl odehrát míč, povedlo se...
78'
Celta se snaží držet co nejdéle míč, to se domácím daří, i přes urputnou snahu soupeře, který usiluje o vyrovnání.
76'
Domácí naposledy vystřídali a poté rozehráli roh, na který si nabíhal právě nově příchozí Iago Aspas, jež se ale k míči nedostal.
75'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo:
ze hřiště odchází Carles Pérez, přichází Iago Aspas.
73'
Betis se drží na útočné polovině, za pískotu domácích fandů na tribunách.
72'
Střídání v týmu Real Betis:
ze hřiště odchází Martín Montoya, přichází Aitor Ruibal,
ze hřiště odchází Rodri, přichází Joaquín.
70'
ze hřiště odchází Gabriel Veiga, přichází Luca de la Torre,
ze hřiště odchází Hugo Mallo, přichází Oscar Mingueza.
69'
Rohový kop pro Betis, hosté rozehrávají z levé strany, míč letí do vápna a tam hlavičkuje Willian José, gólman Agustín Marchesín ale znovu skvěle zasáhl.
68'
Hra je často přerušována a tím viditelně trpí fotbal, to tempo již není takové, jako jsme měli možnost sledovat zhruba v první hodině hry.
67'
Agustín Marchesín (Celta de Vigo) sbírá míč ze vzduchu poté, co hostující Paul Akouokou odcentroval z levé strany.
65'
Celta v posledních minutách častěji u míče, ale domácí se nikam dopředu neženou.
63'
Carles Pérez (Celta de Vigo) se dostal za obranu Betisu, pak i do koncovky, ale branku minul, navíc byl poté signalizován ofsajd.
62'
Fran Beltrán (Celta de Vigo) nepřešel na pravém křídle přes bránícího Pezzellu, který ho ve skluzu dokázal obrat o míč.
61'
Óscar Rodríguez (Celta de Vigo) to zkusil ze střední vzdálenosti, ale s jeho slabou střelou neměl Rui Silva starosti.
60'
Agustín Marchesín (Celta de Vigo) opět v akci, tentokrát skvěle vyráží střelu Nabila Fékira z levé strany.
59'
Dlouhý a vysoký centr dolétl do vápna, kde ve vzduchu kraloval gólman Agustín Marchesín.
58'
Standardka pro Real Betis, je to sice na útočné polovině, ale nedaleko od středového kruhu, tudíž nikoliv na přímé ohrožení branky.
56'
Betis po krátké odmlce opět na útočné polovině, ale centr na levou stranu je hodně nepřesný, čímž hosté přicházejí o míč.
55'
ze hřiště odchází Jörgen Strand Larsen, přichází Gonçalo Paciência,
ze hřiště odchází Augusto Solari, přichází Renato Tapia.
54'
Rohový kop pro Celtu, domácí rozehráli z pravé strany, branku ale neohrozili.
53'
Gonçalo Paciência (Celta de Vigo) se připravuje u postranní čáry na vstup do zápasu.
52'
Edgar González (Real Betis) odkopává míč od vlastní šestnáctky, za půlící čárou se ho chopili domácí, kteří hned zkouší zaútočit.
51'
Ale aktivita je zatím na straně hostů, nyní Rodri zakončil, ale nepřesně.
50'
Tempo ani v úvodu druhé půle neopadlo, hraje se opět rychlý fotbal, chtělo by to co nejdříve další branku.
48'
Z pravé strany míří centr do vápna Celty, kde ale není nikdo v oranžovém, takže následuje rozehrávka od branky.
47'
Betis s míčem na útočné polovině.
46'
46'
ze hřiště odchází Borja Iglesias, přichází Nabil Fékir,
ze hřiště odchází Luiz Henrique, přichází Willian José.
Druhý poločas začne přibližně v 17:19.
První poločas je minulostí. Hrál se rychlý fotbal, který mohl nabídnout i více, než jednu branku. Více ze hry měli domácí, kteří také po zásluze vedou. Hosté ohrozili branku pouze jednou, v podstatě hned vzápětí poté, co domácí otevřeli skóre zápasu. Vyrovnat se jim ale nepodařilo a do šaten tak jdou s jednogólovou ztrátou.
45+3'
45+3'
Bránící Álex Moreno (Real Betis) faulován ve vlastním vápně a to je asi to poslední, co jsme z první půle viděli.
45+2'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na vlastní polovině.
44'
Agustín Marchesín (Celta de Vigo) lapil míč do svých rukavic, po centru soupeře z levé strany a hned následně rozehrává od své branky.
43'
Útočným faulem Jörgena Stranda Larsena končí akce domácích, míč pro Betis.
41'
Je před námi závěrečná pětiminutovka první půle, která patří domácím.
40'
Jenže akce se vrátila zpět do vápna Betisu, kde se dostal do zakončení Hugo Mallo, jeho pokus akrobatickými nůžkami Rui Silva vyráží!
40'
Přetažený centr zamířil od pravého rohového praporku na vzdálenější tyč, kde ale ve vzduchu kraloval bránící hráč Betisu.
39'
Hugo Mallo (Celta de Vigo) vybojoval roh z pravé strany.
38'
Ani tentokrát se Betis do blízkosti vápna Celty nedostává, hosté na levé straně ztrácí míč a útočit mohou domácí.
37'
K míči se dostali hosté, zatím ale stále marně hledají cestu k brance Celty.
36'
Série nepřesností na obou stranách, u míče nyní domácí, kteří se snaží rozehrát.
35'
Žlutá karta pro tým Real Club Celta de Vigo (Javier Galán).
34'
Další nákop v podání Betisu našel svého adresáta, ale pak to hosté u vápna Celty nevyřešili ideálně.
33'
Útočící Hugo Mallo (Celta de Vigo) fauluje, míč pro Betis.
32'
Žlutá karta pro tým Real Club Celta de Vigo (Jörgen Strand Larsen).

Žlutá karta pro tým Real Betis (Germán Pezzella).
31'
Žlutá karta pro tým Real Club Celta de Vigo (Gabriel Veiga).
30'
Je za námi první půl hodina hry, zatím velice dobrého zápasu, v němž se hraje rychlý fotbal.
28'
Celta má zřetelnou převahu, domácím hodně pomohl první gól.
27'
Nepřesným pasem na pravou stranu končí útočná akce Betisu.
25'
Autové vhazování pro Betis, na útočné polovině, z levé strany.
24'
Jörgen Strand Larsen (Celta de Vigo) padá na trávník, na útočné polovině, ale není to faul, hrají hosté.
22'
ze hřiště odchází William Carvalho, přichází Germán Pezzella.
21'
A byla to šance, Óscar Rodríguez (Celta de Vigo) obstřelem zdi poslal míč k tyči, ale tam byl dobře postavený Rui Silva, který střelu vyráží na roh.
19'
A pozor, do hry vstoupil VAR a původní rozhodnutí sudího udělit faulujícímu Felipemu žlutou je anulováno, rozhodčí po prostudování videa uděluje rovnou červenou kartu.
19'
Po faulu Felipeho se domácím nabízí velice slibná standardka v těsné blízkosti šestnáctky hostů!
18'
Žlutá karta pro tým Real Betis (Luiz Felipe).
16'
A nepovedlo se to ani nyní po levé straně.
15'
Hosté stále s míčem u půlící čáry, moc se k vápnu soupeře nedostávají.
14'
Souboj u půlící čáry končí vítězně pro Betis, následně domácí faulují, takže hosté zůstanou u míče.
12'
A skóre se mohlo opět měnit, tentokrát na druhé straně, při akci Iglesiase, skvěle zakročil domácí gólman Agustín Marchesín.
11'
Z první střely na branku jsme viděli hned první gól, tak doufejme, že to bude pokračovat.
9'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
A znovu Fran Beltrán v akci, kdy obral o míč protihráče, přiklepl ho GABRIELU VEIGOVI, který nasprintoval k vápnu, prošel mezi protihráči jak mezi kuželkami a parádní ranou otevřel skóre zápasu.
9'
Od napadajícího Fran Beltrána se míč odráží do autu, vhazují hosté.
8'
Hosté po levé straně zkouší zaútočitm ale bránící Gabriel Veiga tomu udělal včas přítrž.
6'
Jörgen Strand Larsen (Celta de Vigo) se nabízel na pas za obranu, který ale vystihl obránce Betisu.
5'
A nakonec Carles Pérez (Celta de Vigo) poslal míč pouze do autu, vhazují hosté, z levé strany, na útočné polovině.
4'
Hosté hned ve čtyřech napadají rozehrávku domácích, kteří se tak postupně vrací až k vlastnímu vápnu.
3'
Centr dolétl před vápno Betisu, odkud zakončil Fran Beltrán, ale pouze nad branku hostů.
2'
První rohový kop v zápase vybojovali domácí, rozehrávat budou z pravé strany.
1'

Real Club Celta de Vigo: Marchesín – Mallo, Aidoo, Núñez, Galán – Veiga, Ós. Rodríguez, Beltrán, Solari – C. Pérez, Strand Larsen.
Náhradníci: Villar – de la Torre, Paciência, Tapia, Aspas, K. Vázquez, Durán, Domínguez, Swedberg, Mingueza.
Trenér: E. Coudet

Real Betis: R. Silva – Montoya, L. Felipe, E. González, Moreno III – Akouokou, Carvalho – Henrique, Canales, Rodri – B. Iglesias.
Náhradníci: Bravo – Joaquín, Fékir, Pezzella, Gu. Rodríguez, Ruiz, Ruibal, Cruz, Guardado, Loren, José, Miranda.
Trenér: M. Pellegrini

Rozhodčí: Soto – De Francisco, Álavarez.
REAL BETIS
Jak již zmíněno, Real Betis je v tomto duelu favoritem. Aby také ne, když aktuálně drží příčku, zajišťující účast v Lize mistrů! Lepší je v dosavadním průběhu LaLigy pouze silný trojlístek Real Madrid, Barcelona a Athletic Bilbao.
V šesti dosavadních duelech Betis pouze jednou prohrál, když ve 4. kole těsně nestačil na domácího giganta Real Madrid, kterému podlehl 1:2. Ve všech ostatních zápasech, včetně zápasů v Evropské lize, dokázal Betis vyhrát, potvrdí svou skvělou formu i na hřišti Celty?
CELTA VIGO
Celta bude chtít v souboji s favorizovaným Betisem napravit dojem z posledních dvou venkovních duelů, v nichž, na hřištích favoritů, nepřivezla ani bod. Nejprve schytala debakl 1:4 na hřišti zlepšujícího se Atlética Madrid a posléze prohrála také o tři branky na hřišti Valencie (0:3). Obě tyto porážky nejsou překvapivé, byť v nějaký ten bod příznivci Celty věřili, když předtím dvakrát vyhráli.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 7. kola španělské LaLigy, v němž CELTA VIGO přivítá na svém stadionu REAL BETIS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.