La Liga - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vallecano : Girona - 18. března 2023   16:15

Vallecano
23' Palazón (Trejo) • 34' Trejo (Camello)
2:2
(2:1)
Girona
29' Cygankov   • 52' Cygankov  (J. Hernández)
Vallecano
Dimitrievski – M. Hernández (65. Mumin), Lejeune, Catena, Fran García – Valentín, Comesaña (79. Salvi) – Palazón (79. Ciss), Trejo (C) (57. de Tomás), Álvaro García – Camello (65. U. López).
D. López I – Falcao, Chavarria, Andr. Martín, J. Pozo, Saveljich, M. Suárez.
Fuertes – Moreno, Rodríguez
Estadio de Vallecas (Madrid)
Girona
Gazzaniga – A. Martínez, S. Bueno, Da. López, Gutiérrez (46. J. Hernández) – Romeu – Cygankov, I. Martín, B. García (C) (89. Reinier), Riquelme (46. Villa) – Castellanos (86. Stuani).
Fuidias, Carlos – Artero, Espinosa, Juanpe, V. Fernández.

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 8:6. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 15:16.
Je konec. Vallecano remizovalo s Gironou 2:2.
Ve 23. minutě poslal domácí celek do vedení Palazón, ale o šest minut později srovnal Cygankov. Ve 34. minutě vrátil vedení na stranu Vallecana Trejo. Ve 41. minutě domácí získali penaltu, ale tu nedokázali proměnit. V 52. minutě srovnal druhou brankou Viktor Cygankov. Následně to byla Girona, která udávala tempo, ale žádná vážnější šance se už nezrodila.
90+6'
90+6'
Centr ale skončil bezpečně v rukou brankáře Vallecana.
90+6'
Nakonec z toho bude pouze rohový kop Girony.
90+5'
Hosté si chtěli vymodlit penaltu, ovšem sudí do píšťalky nefoukl. Vše ale ještě zkoumá videorozhodčí.
90+4'
Reinier se dostal ke střele na hranici malého vápna, ale domácí obránce jej fantasticky zablokoval a srazil jeho zakončení.
90+3'
Vallecano kombinovalo na polovině Girony, ovšem nakonec přišla nepřesná přihrávka a hosté mohou jít opět dopředu.
90+2'
Hosté pokračují v dominanci držení míče a obklopují šestnáctku soupeře.
89'
Střídání v týmu Girona FC:
ze hřiště odchází Borja García, přichází Reinier.
88'
Centr Girony sice propadl ve vápně, ale pouze do zámezí.
87'
Domácí se snažili zakončit, ale nakonec je z toho jen útočný faul.
86'
ze hřiště odchází Valentín Castellanos, přichází Cristhian Stuani.
84'
Hostující brankář měl tentokrát problémy s centrem ze strany, ale nadvakrát nakonec dokázal míč chytit do svých rukou.
82'
Přihrávka ze strany domácích byla příliš dlouhá a skončila jen v zámezí. Paulo Gazzaniga má odkop od své svatyně.
80'
Je před námi posledních deset minut a stav je nadále nerozhodný 2:2.
79'
Střídání v týmu Rayo Vallecano:
ze hřiště odchází Santi Comesaña, přichází Salvi,
ze hřiště odchází Isi Palazón, přichází Pathé Ciss.
77'
Iván Martín pálil z dálky, ale jeho pokus neměl šanci na úspěch, neboť letěl mimo bránu Raya.
76'
Hosté se snažili prokombinovat z pravé strany ke střele, ale míč získalo Vallecano.
74'
Girona nadále pokračuje v dobývá domácí svatyně a ve druhé půli je rozhodně lepším týmem na hrací ploše.
72'
Následně zůstal ležet domácí hráč po střetu se soupeřem a je ošetřován.
71'
David López uviděl kartu žluté barvy za nesportovní chování před rohovým kopem svého týmu.
69'
Ofsajd přerušil útočnou akci GIrony z levé strany, ovšem podle zpětného záběru se o ofsajd nejednalo.
68'
Ve druhé půli hra nemá takovou kvalitu a bojuje se především ve středu hrací plochy.
65'
ze hřiště odchází Mario Hernández, přichází Abdul Mumin,
ze hřiště odchází Sergio Camello, přichází Unai López.
64'
Další nedovolený zákrok ze strany domácích znamená volný kop Girony.
62'
Hosté pokračují ve velmi aktivní hře, ale další zakončení skončilo jen mimo bránu.
60'
Tentokrát byla Girona velmi blízko třetí brance, ale Stole Dimitrievski předvedl skvělý zákrok!
57'
ze hřiště odchází Óscar Trejo, přichází Raúl de Tomás.
55'
Sergio Camello si sice sběhl za obranu, ale jeho pokus o lob byl hodně nevydařený.
54'
Tentokrát přišel jen nedovolený zákrok Javiho Hernándeze, který ale unikl žluté kartě.
52'
Girona právě vstřelila branku!
Hosté podruhé v utkání srovnávají a to na 2:2! Javi Hernández odcentroval z levé strany velmi dobrý míč do vápna, kde z první zakončil k pravé tyči VIKTOR CYGANKOV. Asistence: Javi Hernández.
50'
Zatím nám toho začátek druhé půle moc nepřináší a u míče je Vallecano.
49'
Hosté se snažili něco vypracovat přes levé křídlo, ale Toni Villa podklouzl.
48'
Girona drží balón na své polovině, ale nemůže si vypracovat něco vážnějšího.
46'
ze hřiště odchází Miguel Gutiérrez, přichází Javi Hernández,
ze hřiště odchází Rodrigo Riquelme, přichází Toni Villa.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:18.
První část utkání je za námi a Vallecano vede nad Gironou 2:1. Ve 23. minutě poslal domácí celek do vedení Palazón, ale o šest minut později srovnal Cygankov. Ve 34. minutě vrátil vedení na stranu Vallecana Trejo. Ve 41. minutě domácí získali penaltu, ale tu nedokázali proměnit.
45+3'
45+2'
Domácí drželi balón na polovině soupeře a následně to zkusil z dálky Florian Lejeune, ale jeho rána letěla vysoce nad bránu Girony.
45'
Rodrigo Riquelme se dopustil faulu ve středu hrací plochy.
43'
Opět se domácí celek dostal blízko k bráně soupeře, ale žádné ohrožení z toho nebylo.
41'
Tentokrát Óscar Trejo místo střely jen posunul míč vedle sebe Isimu Palazónovi, ale ten nabídnutou šancí pohrdl a přestřelil svatyni Girony! Neskutečné.
40'
Rozhodčí ale nařídil penaltu znovu díky špatnému postavení gólmana!
39'
Óscar Trejo se postavil k pokutovému kopu a vybral si pravou stranu, ovšem jeho pokus Paulo Gazzaniga vychytal!
37'
Žlutá karta pro tým Girona FC (Arnau Martínez).
37'
Byla nařízena penalta pro Rayo Vallecano! Arnau Martínez podklouzl uvnitř šestnáctky a seslal tak k zemi domácího hráče.
37'
Nakonec přišla přímá střela, ale ta neměla šanci na úspěch, neboť letěla metr vedle pravé tyče.
36'
Nyní přišel jen nedovolený zákrok ze strany domácího mužstva a Girona může srovnat ze standardní situace.
34'
Vallecano právě vstřelilo branku!
Další fantastická branka ze strany domácích, kteří jdou do dvoubrankového vedení! ÓSCAR TREJO parádně naznačil a potáhl si balón kolem obránce a následně jej vypálil dělovkou k levé tyči.
33'
Domácí mužstvo se hnalo do rychlého útoku, ale horší přihrávka celou akci zhatila.
32'
Rayo Vallecano opět dominuje v držení míče, ale pouze na své polovině.
30'
Domácí celek se snaží rychle odpovědět, ale defenzíva Girony odkopává balón pryč ze své šestnáctky.
29'
Je srovnáno na 1:1! Rodrigo Riquelme poslal z levé strany skvělý centr na hlavu Valentína Castellanose, kterého ještě Stole Dimitrievski vychytal, ale na dorážku VIKTORA CYGANKOVA neměl nárok.
28'
Álvaro García se dopustil faulu, když se zezadu snažil vypíchnout míč soupeři.
26'
Hosté neuspěli s útokem po levém křídle, ale Vallecano se nikam bezhlavě netáhlo a podrželo balón.
25'
Tentokrát Girona nedokázala udržet míč, neboť se odmával ofsajd.
23'
Domácí celek se ujímá vedení! ISI PALAZÓN si udělal místo a následně vypálil z dálky famózní ránu do levé šibenice! Tahle branka aspiruje minimálně na gól měsíce.
20'
Úvodních dvacet minut patřilo spíše domácí mužstvu, ovšem žádnou branku zatím diváci na Estadio de Vallecas neviděli.
19'
Stole Dimitrievski šel proti míči po centru z křídla, ovšem nedokázal jej zasáhnout a měl velké štěstí, že se poblíž něj nacházel obránce.
18'
Mario Hernández nyní uviděl žlutou kartu za svoje nesportovní chování.
17'
Domácí si vypracovali střeleckou příležitost, ale Paulo Gazzaniga byl na svém místě.
16'
Rozhodčí poskytl výhodu hostům, ale Valentín Castellanos se ocitl jen v ofsajdu.
14'
Opět bylo k vidění plno soubojů a nakonec také faul ze strany hostů.
12'
Domácí si nyní vypracovali hned dvě šance, ale ani jedna nakonec neskončila v bráně Girony.
11'
Kromě šance hned na začátku zápasu toho zatím nevidíme příliš mnoho. Vallecano nyní získalo balón ve středu hrací plochy, ale přechody jsou velmi pomalé.
9'
Nyní si Girona zavařila při rozehrávce okolo šestnáctky, ale David López nakonec odkopl balón do bezpečí.
8'
Domácí celek nyní získal autové vhazování na své polovině, ale zatím se mu nedaří vymyslet něco vážnějšího.
4'
Po chvíli přišel střílený centr hostů z levé strany, ale ten skončil jen v rukou Dimitrievského.
3'
Girona se snažila přesunout hru na pravou stranu, ale balón odhlavičkoval domácí obránce do zámezí.
2'
Domácí si hned v úvodu zápasu vypracovali obrovskou šanci, ale střelu k levé tyči fantasticky vyrazil Paulo Gazzaniga!
1'

Rayo Vallecano: Dimitrievski – M. Hernández, Lejeune, Catena, Fran García – Valentín, Comesaña – Palazón, Trejo (C), Álvaro García – Camello.
Náhradníci: D. López I – Ciss, de Tomás, Falcao, Chavarria, U. López, Andr. Martín, Mumin, J. Pozo, Salvi, Saveljich, M. Suárez.
Trenér: Iraola

Girona FC: Gazzaniga – A. Martínez, S. Bueno, Da. López, Gutiérrez – Romeu – Cygankov, I. Martín, B. García (C), Riquelme – Castellanos.
Náhradníci: Fuidias, Carlos – Artero, Espinosa, J. Hernández, Juanpe, Reinier, Stuani, Villa, V. Fernández.
Trenér: Míchel

Rozhodčí: Fuertes – Moreno, Rodríguez.
Rayo Vallecano se v lize nachází na 7. místě s 35 body a šlape na paty daleko lepším týmům a také pohárové Evropě. Forma tohoto týmu ovšem rapidně klesla a Vallecano nedokázalo zvítězit v posledních pěti zápasech. Po bezbrankové remíze s Ath. Bilbao prohrálo na půdě Celty Vigo 0:3.

Girona je momentálně na 12. příčce s 30 body a skóre 38:39. Po prohře 2:3 na půdě Getafe se utkala doma s Atléticem Madrid. Dlouho sahala po bodech, ale v 90+1. minutě rozhodl o výhře hostů Morata. Girona tak prohrála 0:1.
Ve 26. kole Španělské LaLigy se proti sobě utkají týmy Rayo Vallecano a Girona FC. Naposled se spolu tato mužstva utkala v prosinci na půdě Girony. Nakonec z toho byla gólová remíza, která skončila 2.2. Dnes se bude bojovat na Estadio de Vallecas v Madridu. Úvodní výkop je naplánován na 16:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.