La Liga - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Real Betis - 12. března 2023   18:30

Villarreal
55' Pino (Terrats)
1:1
(0:1)
Real Betis
38' B. Iglesias
Villarreal
Reina – Foyth, Albiol (C), P. Torres, Pedraza (72. A. Moreno I) – Terrats (89. Jackson), Parejo, Trigueros (60. Baena) – Chukwueze, G. Moreno (89. Lo Celso), Pino (72. Morales).
Jörgensen – Cuenca, Femenía, Pascual, Mándí, Mojica.
Ortiz – Villaseñor, Estévez
Estadio de la Cerámica, Villarreal
Real Betis
R. Silva – Ruibal (82. Sabaly), Pezzella, Ruiz, Miranda – G. Rodríguez (46. Akouokou), Guardado (C) – Canales (58. Henrique), A. Pérez (71. Juanmi), Rodri – B. Iglesias (82. José).
D. Martín, Bravo – Joaquín, E. González, Montoya, Abner.

Utkání je u konce a vítěze jsme nepoznali. Ani ve druhé půli se nehrál zrovna strhující fotbal, ale o něco více ze hry měli domácí. Ti se všemi způsoby snažili o srovnání a byli úspěšní v 55. minutě, kdy si na Terratsovu příhru naběhl Yeremi Pino a po potvrzení videem, že nebyl v ofsajdu, se mohl radovat z gólu. Villarreal měl pak ještě několik střeleckých pokusů, dalších gólů, jsme se už ale nedočkali a zápas skončil výsledkem 1:1.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 6:1. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:11.
90+7'
90+6'
Pau Torres neukličkoval ve vápně obránce a míč mu odskočil od nohy. Skončil mimo hrací plochu a Silva bude pomalu rozehrávat od své branky.
90+6'
Na pravé straně si trochu místa na střelu našel domácí Lo Celso, trefil ovšem pouze stínícího protivníka.
90+5'
Nepískalo se ani na opačné straně, kde došlo k pádu Rodriho.
90+4'
Villarreal neúspěšně reklamoval ruku v pokutovém území, míč skončil u Silvy a ten už rozehrává.
90+3'
Už to vypadá, že ani jeden celek nechce riskovat a všichni jsou smířeni s bodem.
90+2'
Přímý kop si vzal na starost Parejo, vůbec mu to ale nevyšlo a míč poslal za Silvovu branku.
90+1'
Je tu zajímavý přímý kop pro domácí tým, fauloval Akouokou a tohle by mohlo být na přímou střelu.
89'
Ještě jedna žlutá karta pro hosty, dostal ji Luiz Henrique.
89'
Střídání v týmu Villarreal CF:
ze hřiště odchází Ramon Terrats, přichází Nicolas Jackson.
89'
ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Giovani Lo Celso.
88'
Dtadion nyní vybuchl radostí, když po kombinaci dostal přes Silvu míč do sítě José Luis Morales, jenže radost byla předčasná. Střelec byl při náběhu v ofsajdu.
87'
Velká malá domů na Silvu, ten už hledá nabíhající spoluhráče.
86'
Nevyšlo to ani Chukwuezemu, jeho průnik pravým křídlem byl zablokován přesně v momentě, kdy se snažil zakončit z úhlu.
85'
Individuálně to zkoušel domácí Terrats, probil se až do vápna, tam už byl ale přesilou o míč obrán.
84'
Je tu pasáž, kdy akce obou celků končí před vápnem, nikdo už nechce udělat chybu.
83'
Alberto Moreno udržel svého soupeře na zádech, nepustil jej do šance a nechal míč doskákat mimo hrací plochu.
82'
Střídání v týmu Real Betis:
ze hřiště odchází Aitor Ruibal, přichází Youssouf Sabaly.
82'
ze hřiště odchází Borja Iglesias, přichází Willian José.
81'
Probíhá ošetřování, zápas tak zase ztratil své tempo.
80'
Dani Parejo je na zemi a ne vlastní vinou. V souboji schytal zákrok na kotníky od Víctora Ruize.
79'
O malou chvíli později hledal spoluhráče Baena, pas z levé strany ale postrádal přesnost.
78'
Na hranici pokutového území svedl běžecký souboj Chukwueze s gólmanem Silvou a ten byl vítězem. Ve skluzu se mu povedlo míč odkopnout.
76'
Torres vehementně protestoval a měl pravdu alespoň v tom, že měl být potrestán i Guardado, který domácího hráče přišlápl kolíky!
76'
Žlutá karta na straně Villarrealu, za střet s Guardadem ji dostal Pau Torres.
74'
Až po delší době letěl na něj táhlý centr, Reina si ale křikl a míč si stáhl do náruče.
74'
Nyní už jsou u míče zase hosté, kombinují ale ve velké vzdálenosti od Reinovy branky.
72'
ze hřiště odchází Alfonso Pedraza, přichází Alberto Moreno.
72'
ze hřiště odchází Yeremi Pino, přichází José Luis Morales.
71'
ze hřiště odchází Ayoze Pérez, přichází Juanmi.
70'
Na lavičce Betisu se chystá změna, do hry půjde Juanmi.
68'
Zpoza pokutového území vystřelil domácí Terrats, mířil k tyči, Silva byl ale na místě a míč dokázal zkrotit.
68'
Docela se nám na trávníku přitvrzuje, nyní zůstal ležet hostující Pérez, sudí ale nechal pokračovat ve hře.
66'
Z levé strany přilétl nepříjemný Mirandův centr a Reina měl co dělat, aby neposedný míč zkrotil.
63'
Žlutá karta na straně domácích, potrestán byl Álex Baena.
62'
Neuspěl ani Miranda, Reina si prudkou střelu z úhlu dokázal pohlídat.
60'
Hosté v protiútoku, lehce tečovanou ránu vyslal Rodri, šlo to ale přesně do rukavic brankáře Reiny.
60'
ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Álex Baena.
59'
Na pravé straně se k centru dostal Chukwueze, poslal míč k vápnu, ale to si už pak obrana Betisu pohlídala.
58'
ze hřiště odchází Sergio Canales, přichází Luiz Henrique.
57'
Na stadionu už tak panuje o mnoho lepší nálada a diváci ženou hráče ve žlutém do dalšího útoku.
55'
Villarreal právě vstřelil branku!
Tak je tu změna verdiktu! Rozhodčí dostal od videa pokyn od videa, že YEREMI PINO nebyl v okamžiku přihrávky v ofsajdové pozici a jeho sklepnutí pravou nohou okolo Silvy tak bylo v pořádku. Je tak srovnáno na 1:1!
55'
Ještě ale není definitivně rozhodnuto, neboť se kontroluje video. Tahle situace byla opravdu velmi těsná.
55'
Domácí dostali míč do sítě, když si na centr z pravé strany naběhl Yeremi Pino a povedlo se mu z první sklepnout míč za Silvu. Radost ale Villarrealu trvala jen pár okamžiků, neboť vzhůru letěl praporek pomezního a mával se ofsajd.
50'
Zatím sledujeme planý tlak a z hlediště se už nese i nespokojený pískot.
48'
Úvod druhé půle je zase hodně opatrný, čeká se, s čím přijdou domácí fotbalisté.
46'
ze hřiště odchází Guido Rodríguez, přichází Paul Akouokou.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:32.
Je za námi první poločas, který nepřinesl zrovna strhující podívanou, Dlouho se čekalo na nějaký zajímavější moment, neboť vše, co se událo, končilo ještě před šestnáctkami. Nakonec jsme se ale dočkali jednoho gólu a dali jej hosté. Ve 38. z křídla vystřelil Rodri, Reina jeho pokus neudržel a dobíhající Borja Iglesias zajistil hostům vedení. Do šaten se tak odešlo za stavu 0:1 a Villarreal má o pauze o čem přemýšlet.
45+2'
45'
Následný roh si už ale gólman Villarrealu pohlídal a vysoký centr si stáhl do rukavic.
44'
Brejk hostů po pravé straně, přihrávka po zemi šla na malé vápno, kde nebyl Reina zrovna stoprocentní a jeho obránci museli uklízet na roh.
43'
Přímý kop domácích po faulu na Terratse. Centr hledal Morena, obrana Betisu zvládla míč odvrátit.
41'
Chvíli se nehrálo, neboť oběť Morenova zákroku potřebovala ošetření, už je ale zase vše připraveno ke hře.
40'
Žlutá karta na straně Villarrealu, za opravdu ostrý skluz ji dostal Gerard Moreno. A mohl být rád, že se nekontrolovalo video a verdikt se nezměnil, protože tohle mohlo být i na červenou...
38'
Real Betis právě vstřelil branku!
Ospalou atmosféru najednou rozčísla střela hostujícího Rodriho, kterou gólman Reina neudržel, k míč se jako první prodral dobíhající BORJA IGLESIAS a zblízka jej doklepl o sítě. Zničehonic tu tak máme stav 0:1!
36'
Stále pokračuje celkem nezáživný fotbal, veškeré akce končí ještě před případným zakončením.
35'
Nedovolený zákrok domácího celku, na půlce se provinil právě Gerard Moreno.
34'
Moreno se i proti třem protivníkům dostal k centru, hledal spoluhráče, jenže jak se o pár okamžiků později ukázalo, tak už on sám byl v těsném ofsajdu.
32'
Výbornou práci v obraně teď předvedl Juan Foyth, když včas vyběhl a vystavil tak hráče Betisu do ofsajdu.
30'
Nepřesná rána hostů z dálky, pokus z levého křídla pouze prolétl vedle Reinovy brány.
29'
Zprava zasprintoval domácí Chukwueze, od brankové čáry hledal nabíhajícího Morena, ten už ale byl pod těsnou obranou a ke sklepnutí se neprobil.
27'
Hosté začínají přidávat na tempu, když se jim nedaří dostat do zakončení, tak alespoň napadají rozehrávku soupeře.
26'
Pedraza zastavil výpad Betisu, do vápna se přes něj neprodral Andrés Guardado.
24'
Od branky Ruie Silvy zahájil Real Betis postupnou akci levou stranou, vše skončilo autem. Takže se zase vše otočí k jeho brance.
22'
I druhý centr skončil u hráče Villarrealu, tentokrát obrannou hlavičku předvedl Moreno.
21'
Rohový kop Betisu, centr šel na malé vápno, domácí Albiol uklízel hlavou na další roh.
20'
Hosté budou vhazovat na útočné polovině, ale nikam nechvátají. Tomuto duelu opravdu schází tempo.
18'
Zleva letěl do vápna Betisu centr a moc nescházelo, aby jej zpracoval zcela volný Pino. Míč mu ale v rozhodujícím okamžiku odskočil od nohy a skončil u Silvy.
17'
Zatím nesledujeme zrovna strhující zápas, oba celky si dávají v obraně velký pozor.
16'
Zleva sprintoval hostující Miranda a i když byl tísněn, tak odcentroval na Iglesiase. Ten se už ovšem k hlavičce nedostal.
14'
Teď už dostal Pedraza pas na levou stranu do běhu, ale jeho centr byl Ruibalem sražen tak, že z toho není ani rohový kop.
12'
Hosté reklamovali, že se domácí prokombinovali až do zámezí, dle sudího byl ale Pedraza ještě na hrací ploše.
10'
Zpoza pokutového území vystřelil Guido Rodríguez, prudká rána se zastavila o jednoho ze stínících obránců ve žlutém.
9'
Hosté po ospalých úvodních minutách útočí a snaží se před vápnem Villarrealu něco vymyslet.
8'
Tohle nebylo vůbec zle, Příhra po zemi z levé strany procházela vápnem, Canales ji pouštěl za sebe, tím ale své spoluhráče zmátl. Každopádně to byl slušný výpad, hosté poprvé zahrozili.
7'
Real Betis v akci. Zprava centroval křížem Canales, Rodriho ale pouze zahnal k levé pomezní čáře.
6'
Je tu první žlutá karta utkání, za zastavení rychlé akce středem ji dostal hostující Guido Rodríguez.
5'
Úvod zápasu je na jednu branku, na tu hostující. Real Betis se ještě prakticky nepotkal s míčem.
4'
Střela z dálky, vyslal ji Ramon Terrats, mířil ovšem velký kus nad Silvovu branku.
3'
Další akce Villarrealu skončila sotva na půlce, Betis se pro tuto chvíli hravě ubránil.
2'
Domácí u míče, a hned tu byla zajímavá příležitost. Na centr z levé strany si naskakoval Moreno, toho dokázal uhlídat Miranda a hlavička tak skončila vedle branky.
1'

Villarreal CF: Reina – Foyth, Albiol (C), P. Torres, Pedraza – Terrats, Parejo, Trigueros – Chukwueze, G. Moreno, Pino.
Náhradníci: Jörgensen – Morales, Cuenca, Femenía, Lo Celso, Pascual, Jackson, A. Moreno I, Baena, Mándí, Mojica.
Trenér: Quique Setién

Real Betis: R. Silva – Ruibal, Pezzella, Ruiz, Miranda – G. Rodríguez, Guardado (C) – Canales, A. Pérez, Rodri – B. Iglesias.
Náhradníci: D. Martín, Bravo – José, Joaquín, Henrique, Akouokou, E. González, Montoya, Abner, Juanmi, Sabaly.
Trenér: Manuel Pellegrini

Rozhodčí: Ortiz – Villaseñor, Estévez.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Estadio de la Cerámica začne v 18:30, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Miguel Ortiz, kterému budou na pomezí asistovat Julián Villaseñor a Alejandro Estévez.
Real Betis

Hosté jsou na tom ještě o něco lépe, na pátém místě mají 41 bodů a na dohled mají čtvrtý Real Sociedad, na který ztrácí tři body. Real Betis v týdnu skončil v Evropské lize, když vypadl s Manchesterem United. Co se domácí ligy týká, tak v té bodoval čtyřikrát v řadě, třikrát za tři body a naposledy za jeden za remízu 0:0. s Realem Madrid.

Villarreal CF

Domácí tým je v tuto chvíli na šestém místě s 37 body. Villarreal je teď na vlně dobrý výsledků, v Konferenční lize se mohl radovat z postupu nad Anderlechtem a v domácí soutěži vyhrál poslední dva duely doma s Getafe a na půdě Almeríe. A dnes se pokusí o další dobrý výsledek.

Elche – Villarreal 3:1
Villarreal – Barcelona 0:1
Mallorca – Villarreal 4:2
Villarreal – Getafe 2:1
Almería – Villarreal 0:2
Dobrý podvečer u španělské LaLigy. Společně se podíváme na utkání 25. kola mezi týmy Villarreal CF a Real Betis.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.