La Liga - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cádiz : Atlético - 9. března 2024   16:15

Cádiz
24' Jiménez (Sobrino) • 64' Jiménez (J. Hernández)
2:0
(1:0)
Cádiz
Ledesma (C) – Carcelén, Chust, Ousou, J. Hernández – Sobrino (87. Alejo), Alcaraz, Kouamé (71. Samassékou), Navarro (78. Pires) – Jiménez (68. Á. Fernández), Ma. Gómez (68. C. Ramos).
Gil – Escalante, Fali, Guardiola, Machís, Meré, Ocampo.
González – Bárcena, Porras
Estadio Nuevo Mirandilla
Atlético
Oblak – Llorente, Paulista, Witsel, Hermoso – Saúl (46. Molina), Koke (C) (78. El Jebari), de Paul (46. Riquelme), Lino (71. Vermeeren) – Depay (46. Correa), Morata.
Gomis, Moldovan – Mandava, Savić.

Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 1:3. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 18:13.
Domácí dnes po velmi dobrém výkonu oživili šanci na záchranu v nejvyšší španělské soutěži. Po dvou trefách Juanmiho poráží madridské Atletico 2:0, které v poslední době nemá kdoví jakou formu. U dalšího přenosu naviděnou.
90+6'
90+6'
V dnešním utkání se už nic nestane. Domácí vítězí.
90+6'
Alejo uviděl za svůj zákrok žlutou kartu.
90+5'
Llorente si vyměňuje balón s Correou na pravé straně hřiště.
90+4'
Ramos kombinuje s Alejem daleko od své branky a získávají pro domácí tým autové vhazování.
90+2'
Riquelme poslal nákopem balón do pokutového území, kde se nacházel Correa. Ten ale míč podběhl.
90'
Alejo fauluje Hermosa. Standartní situaci bude mít Atletico.
90'
Hosté působí rezignujícím dojmem a dnešní utkání se v poklidu dohraje.
89'
Dalším hráčem, který vidí žlutou kartu je Llorente.
87'
V dnešním zápase si zahraje i Alejo, který nahrazuje vyčerpaného Sobrina.
87'
Witsel faulovaný Ramosem.
85'
Hernandez nadýchaným centrem hledal někoho ze svých spoluhráčů na zadní tyči, ale Llorente odvrací na rohový kop.
84'
Sobrino šikovnou finesou obešel Vermeerena, který po něm musel šáhnout a dostává za to žlutou kartu.
83'
Molina si vyžadoval faul, který mu písknut nebyl. Následně se dotknul míče rukou a zahrávat bude Cádiz.
82'
Riquelme posílá centr po levé straně hřiště, ale Ledesma si svou přední tyč pohlídal. Domácí brankář bude rozehrávat od branky.
81'
Hosté jakoby se smířili s dnešní prohrou.
80'
Standartní situaci bude zahrávat Cádiz.
78'
Další střídání na obou stranách. Domácí Pires za Navarra. U hosté končí Koke a prostor dostane mladík El Jebari.
73'
Žlutou kartu za svůj zákrok vidí Alcaraz.
71'
Střídání na obou stranách. Domácí Kouame dnes dohrál a nahradí ho Samassekou. Na hostující straně přichází Vermeeren za Lina.
69'
Molina nepřesně hledá někoho ze svých spoluhráčů v pokutovém území.
68'
Dvojité střídání domácího týmu. Odchází hrdina dnešního zápasu Juanmi a také Gomez, nahradí je Fernandez a Ramos.
64'
Cádiz právě vstřelil branku! Velkou hrubku udělal hostující stoper Paulista, který nakopávaný balón neodhadl a pustil ho za sebe. Za ním se nacházel JUANMI, který další velkou příležitostí nepohrdl a překonává Oblaka podruhé! Stav utkání je 2:0! Asistence: Hernandez
63'
Útočného faulu se dopustil Morata, který za svůj zákrok vidí žlutou kartu.
62'
Tentokrát RIquelmeho fauloval Hernandez. Atleti budou mít standartní situaci z pravé strany. Molina bude centrovat.
61'
Sobrino v souboji fauluje Riquelmeho.
60'
Carcelen hledal někoho v pokutovém území Oblaka, ale Witsel odvrací míč do bezpečí.
59'
Hosté začínají přitlačovat Cádiz, ale domácí defenziva zatím vše bez problémů odvrací.
58'
Correa viděl Ledesmu vylezlého z branky a pokoušel se o lob z poloviny hřiště. Střela mu ale hrubě nesedla.
57'
Lino to zkoušel individuálně, ale Kouame ho zastavil. Poté byl Juanmi faulovaný ve středu hřiště.
56'
Hernandez našel Alcaraze na hranici pokutového území, ale jeho hlavička byla lahůdkou pro Oblaka.
56'
Rohový kop bude zahrávat Cádiz.
55'
Kouame si dnes svoje povinnosti ve středu hřiště plní velmi dobře.
54'
Kouame odzbrojil Riquelmeho o míč. Následně fauluje Correu ve středu hřiště Alcaraz. Hrát budou hosté.
53'
Gomez se dožadoval faulu, ale rozhodčí nepíská. Vhazovat bude Atletico.
52'
Molina nepřešel přes Alcaraze a následně ho tvrdě došlápl, za což vidí žlutou kartu.
51'
Molina se zbavil míče pouze na kopačky Kouameho.
50'
Lino našel Correu na hranici pokutového území. Malý argentinec ale mířil svou střelu pouze doprostřed branky!
49'
Molina hledal ve vápně Moratu, ale centr byl příliš slabý a končí v rukavicích Ledesmy.
49'
Navarro si předkopl balón příliš před sebe, a tak bude moct hrát znovu Atletico.
48'
Molina faulovaný Sobrinem, který bude za svůj faul oceněn žlutou kartou.
46'
Hosté si do druhého poločasu přichystali hned trojité střídání. Přišli Correa, Molina a Riquelme. Odešli Saúl, De Paul a Depay.
46'
Domácí Cádiz po prvním poločase překvapivě vede nad favoritem z Atletica Madrid. Na krásný centr si naběhl neobsazený Juanmi, který prostřelil Oblaka. Hostující celek bez zraněného Griezmanna zatím marně hledá cestu ke vstřelení gólu. Druhý poločas začne zhruba v 17:20.
45+2'
45+2'
V prvním poločase se už nic nestane.
45+2'
Agilní Navarro dělá velké starosti Atleticu.
45'
Tentokrát De Paul zastavil rozbíhajícího Navarra.
45'
Zápas je provázen hodně fauly. Hra je často přerušovaná.
44'
Hermoso ve středu hřiště faulovaný. Hosté se pokusí ještě ohrozit branku domácích před koncem poločasu.
43'
Oblak bude rozehrávat od branky.
42'
Gomez se dostal do velké příležitosti po standartní situaci, ale svou hlavičku nedokázal usměrnit do branky!
41'
Domácí reklamují penaltu. Rozhodčí ale ukazuje, že se pokutový kop nebude zahrávat. Paulista měl ruku u těla.
39'
Kombinace Atletica zatím postrádá potřebnou rychlost k tomu, aby nějak překvapila domácí obranu.
37'
Navarro rychle upaloval do protiútoku, ale byl na to sám a přesila červených ho obrala o míč.
36'
Witsel velmi nepříjemně atakován Sobrinem. Atletico bude mít standartní situaci.
35'
Rohový kop pouze prolétl vápnem. Atleti to zkoušejí kombinací ze své poloviny hřiště.
34'
De Paul faulovaný před vápnem není. Domácí však odvrací na rohový kop pro Atletico.
33'
Hosté s obdrženou brankou začínají kombinovat rychleji. Cádiz však v defenzivě dobře připravený a všechny pokusy zatím odvrací.
31'
Juanmi za svůj zákrok na Lina vidí taktéž žlutou kartu.
30'
Za protesty dostává první žlutou kartu v zápase Depay.
29'
Lino vyslal levou nohou nebezpečnou křižnou střelu se kterou si Ledesma poradil! Čárový rozhodčí ale zvedá praporek a signalizuje ofsajd.
28'
Lino ve vlastním pokutovém území faulovaný Alcarazem.
24'
Cádiz právě vstřelil branku! Sobrino po pravé straně našel ve vápně krásným centrem neobsazeného JUANMIHO, který hlavičkou umisťuje svoji střelu do pravého rohu branky! Stav utkání je 1:0. Asistence: Sobrino.
23'
Zatím jsme neviděli ani jednu střelu na branku od obou týmů.
22'
Juanmi s Gomezem zavařili Atleticu v pokutovém území, ale hostující htáči si dokázali poradit s hrozícím nebezpečím.
21'
Depay si nerozuměl s De Paulem, domácí obrana sbírá míč pro sebe.
20'
Witsel fauluje. Hrát bude moct Cádiz.
19'
Ve středu hřiště kombinuje Koke s De Paulem.
18'
Hermoso signalizuje stopnutí hry, protože se mu sundala kopačka. Domácí hráči se vztekají, že není důvod hru zastavovat.
17'
Carcelen poslal nebezpečný centr, který hledal Juanmiho, ale hostující obrana odvrátila do bezpečí.
15'
Chust sbírá balón letící do náběhu pro Depaye a rozehrává do strany na Carcelena.
14'
Domáci hráči kombinují přihrávkami nakrátko.
13'
Proti pravidlům se provinil Hermoso, který fauluje Gomeze ve středu hřiště.
13'
Llorente poslal skrz pokutovým územím rychlý střílený centr, ale na zadní tyči číhající Lino o kousek nedosáhl!
12'
Sobrino fauluje Llorenteho.
11'
Nastartovaný Depay čekal na finální přihrávku, ale Morata mu ji dal o chloupek delší, než by potřeboval.
10'
Zdvojený De Paul. Vhazovat bude Atletico.
9'
Hermoso chtěl znovu nastartovat Lina, ale balón byl příliš dlouhý a Ledesma si ho sbírá do svých rukavic.
8'
Průnikovou přihrávku si zpracoval Lino, ale do vápna poslal slabý centr levou nohou.
7'
De Paul faulovaný ve středu hřiště.
5'
Domácí jsou vytlačení na vlastní polovinu. Hosté dobrým napadáním znepříjemňují kombinaci domácím.
3'
Dlouhý míč na nabíhajícího Carcelena zastavuje rozhodčí píšťalkou. Domácí hráč se nachází v mírném ofsajdu.
2'
Hermoso kombinuje s Linem po levé straně. Cádiz drží formaci a nedovoluje aktivnímu začátku hostů se dostat do zakončení.
1'
Rozehrává hostující tým.
1'
Vše je připraveno k dnešnímu utkání. Hráči vycházejí na hřiště a za malou chvíli bude moct tento duel začít. Zápas bude ztěžovat snášející se déšť na hřiště.

Cádiz CF: Ledesma (C) – Carcelén, Chust, Ousou, J. Hernández – Sobrino, Alcaraz, Kouamé, Navarro – Jiménez, Ma. Gómez.
Náhradníci: Gil – Alejo, Escalante, Fali, Á. Fernández, Guardiola, Pires, Machís, Meré, Ocampo, C. Ramos, Samassékou.
Trenér: Pellegrino M.

Atlético Madrid: Oblak – Llorente, Paulista, Witsel, Hermoso – Saúl, Koke (C), de Paul, Lino – Depay, Morata.
Náhradníci: Gomis, Moldovan – Correa, El Jebari, Mandava, Molina, Riquelme, Savić, Vermeeren.
Trenér: Simeone D.

Rozhodčí: González – Bárcena, Porras.
Ve 28. kole španělské La Ligy nás čeká souboj dvou týmů z opačných pólů tabulky. Domácí Cádiz, který je namočen v sestupových pásmech přivítá madridské Atlético, které se nachází na 4. místě tabulky.

O favoritovi by v tomto zápase nemělo být pochyb, ale Colchoneros v posledních zápasech nepředvádějí hru, na kterou byli zezačátku sezony zvyklí. Navíc je bude čekat veledůležitá odveta v play off Ligy Mistrů, na kterou se budou nejspíš soustředit více. To může dát šanci domácímu Cádizu, který ztrácí na nesestupové místo 5 bodů, a tak by měl mít o motivaci postaráno. Zajímavostí je, že v posledních 4 vzájemných duelech těchto celků padlo vždy nejméně 5 branek, a tak můžeme očekávat snad znovu gólový zápas.

Utkání začíná v sobotu 09. 03. 2024 v 16:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.