La Liga - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cádiz : Bilbao - 28. ledna 2024   16:15

Ledesma – Carcelén, Fali, Chust, Pires – Navarro (80. Ocampo), Alcaraz, Escalante, C. Ramos (85. Á. Fernández) – Alejo, Sobrino (73. Guardiola).
Gil – Ma. Gómez, Mari, Kouamé, Mbaye, Meré, Negredo, Zaldúa.
Bilbao
Simón – Lekue (51. Berchiche), Vivian, Yeray, de Marcos – Vesga (51. Sancet), A. Herrera – I. Williams, U. Gómez (51. Jauregizar), Ares (63. N. Williams) – Villalibre (70. Guruzeta).
Agirrezabala – Dan. García, Raúl García, Muniain, Nolaskoain, Paredes, Prados.

Pouze dvě střely na branku přinesl tento zápas, oba pokusy měli domácí. prosadit se nedokázaly, a tak duel končí remízou 0:0.
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 2:0. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:14.
90+5'
90+5'
Jeremías Ledesma vyboxoval míč do bezpečí.
90+4'
V poklidném tempu se dohrává zápas, nyní ještě hosté vybojovali rohový kop.
90+3'
Fali centroval před branku, ale gólman vyskočil a získal balon.
90+3'
Domácí celek se propracoval před branku soupeře, ale má problémy se zakončením.
90'
Gorka Guruzeta tvrdou ránou sestřelil soupeře stojícího ve zdi.
90'
Volný kop pro hostující celek v poslední minutě poločasu.
89'
Žlutá karta pro tým Cádiz CF (Gonzalo Escalante).
88'
Sergi Guardiola byl v ofsajdu, sudí tak akci domácích rychle končí.
88'
Fali hledal spoluhráče, ale přihrávka byla zblokovaná.
87'
Sergi Guardiola fauloval soupeře, Óscar de Marcos odnesl jeho důraznou hru.
85'
Střídání v týmu Cádiz CF:
ze hřiště odchází Christopher Ramos, přichází Álex Fernández.
84'
Souboje o míč probíhají především na polovině hrací plochy. na výraznější šanci čekáme stále.
82'
Fotbalisté v červeném se pokoušeli dostat do zakončení, ale nabíhající hráč byl u míče pozdě. Zakončit nedokázal.
80'
ze hřiště odchází Robert Navarro, přichází Brian Ocampo.
80'
Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, stále čekáme na první úspěšnou střelu.
78'
Žlutá karta pro tým Cádiz CF (Iván Alejo).
78'
Cádiz díky důrazné hře vybojoval rohový kop.
77'
Iñaki Williams hlídkoval před brankou, ale míč nakonec získal Jeremías Ledesma.
77'
Centr se snesl před branku, ale obrana si snadno dokázala poradit.
77'
Hosté rozehrávají další rohový kop, stále čekáme na první branku. 5:5 na rohy.
75'
Bilbao se pokouší něco vymyslet, Nico Williams zkoušel odcentrovat před branku, ale soupeř ho nenechal.
73'
ze hřiště odchází Rubén Sobrino, přichází Sergi Guardiola.
73'
Fali dostává žlutou kartu a zmešká následující zápas za faul na soupeře.
73'
Žlutá karta pro tým Cádiz CF (Fali).
71'
Na domácí střídačce je hodně živo a podle všeho v nejbližší době budou domácí také střídat.
70'
Střídání v týmu Athletic Bilbao:
ze hřiště odchází Asier Villalibre, přichází Gorka Guruzeta.
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, více ze hry nají hostující fotbalisté. Ale ani další přihrávka před branku nebyla povedená.
68'
Mnoho šancí v tomto zápase zatím k vidění nebylo, zatím stále čekáme na úvodní branku v duelu.
66'
Rohový kop pro hosty. Míč zamířil před branku, ale Víctor Chust vyskočil nejvýše a rychle odehrál míč.
64'
Bilbao se nyní propracovalo před branku, kde kombinovalo. Následný centr před branku zblokovala obrana.
63'
ze hřiště odchází Malcom Adu Ares, přichází Nico Williams.
61'
Volný kop na útočné polovině vybojoval hostující celek, následoval rohový kop.
60'
Gonzalo Escalante byl tím hráčem, který inkasoval tvrdý zásah míčem.
59'
Ander Herrera poslal míč před branku, trefil soupeře, který byl po zásahu míče otřesený.
56'
Deset minut hry z druhého poločasu je pryč, optickou převahu mají hosté. Jsou aktivnější, ale zatím se prosadit nedokázali.
55'
Yuri Berchiche to zkoušel individuálně, ale k zakončení se nedostal. Mnoho šancí k vidění není.
53'
Hraje se především na polovině hrací plochy, balon pod kontrolou mají hosté.
52'
Malcom Adu Ares hledal před brankou spoluhráče, ale obrana si poradila, brankář zasahovat nemusel.
51'
ze hřiště odchází Iñigo Lekue, přichází Yuri Berchiche,
ze hřiště odchází Unai Gómez, přichází Mikel Jauregizar,
ze hřiště odchází Mikel Vesga, přichází Oihan Sancet.
50'
Bilbao pokračuje v dobré hře, do zakončení se dostal Ander Herrera. Jeho rána míří vedle.
50'
Iván Alejo zkoušel středem hrací plochy poslat míč na spoluhráče, ale obrana si snadno poradila.
48'
Hosté rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, následné zakončení nebylo vůbec přesné.
47'
V poločasové přestávce ani jeden celek nestřídal, pokračují stejné sestavy jako v prvním poločase končily.
47'
Žlutá karta pro tým Cádiz CF (Rubén Alcaraz).
46'
Domácí byli střelecky aktivnější v prvním poločase, ale ani jednu ze šancí nedokázali proměnit. Platí v poločase smírný stav 0:0.
45+1'
45+1'
Lucas Pires to vzal na sebe, volný kop rozehrál velmi špatně.
45'
Žlutá karta pro tým Athletic Bilbao (Iñigo Lekue).
45'
Začala poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.
43'
Domácí celek se nyní propracoval do šance, soupeř jej fauloval, ale obrana si poradila.
41'
Robert Navarro mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelu, se kterou neměl brankář práci, míč míří vedle.
40'
Domácí vybojovali autové vhazování poblíž rohového praporku. Po delší době se hráči ve žlutém dostali před branku soupeře.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, aktuálně se domácí dostali na polovinu soupeře, Iván Alejo ale přišel o míč.
39'
Jeremías Ledesma kryje balon poté, co jeden z hráčů Bilbaa centroval před branku.
38'
Fotbalisté Bilbaa jsou lepším týmem, tlačí se do zakončení, ale obrana Cádizu je nyní pozorná.
36'
Mikel Vesga se propracoval do zakončení, ale jeho rána byla zblokovaná.
35'
Deset minut hry nás dělí od konce prvního poločasu, nyní souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy.
34'
Hosté jsou aktivní, tlačí se do zakončení, ale nemohou si vypracovat šanci.
32'
Malcom Adu Ares měl dobrou střeleckou příležitost, ale jeho pokus jen o malý kousek mířil nad.
30'
Půlhodina hry je pryč, zatím čekáme na první branku v tomto zápase.
28'
Iñaki Williams mohl centrovat před branku, ale byl o míč připraven dobrou hrou soupeře.
25'
Pětadvacet minut hry je pryč, stále platí bezbrankový stav.
24'
Následně se už Cádiz nepropracoval do výraznější šance.
23'
Zajímaví akce domácích, Rubén Alcaraz vypálil, jeho ránu mířící pravděpodobně nad branku vytáhl brankář na rohový kop.
22'
Mikel Vesga z hostujícího celku fauloval soupeře, Robert Navarro odnesl jeho důraznou hru. Následuje karta.
22'
Óscar de Marcos kombinuje se spoluhráči a snaží najít cestu k brance. Držení míče je prakticky smírně.
20'
Dvacet minut hry je pryč, zatím čekáme na úvodní branku v tomto zápase.
18'
Malcom Adu Ares rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si snadno dokázala poradit.
16'
Sledujeme klidnou pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže propracovat do šance.
14'
Robert Navarro to zkoušel středem hrací plochy, ale přes soupeře se nedokázal dostat do zakončení.
13'
Hosté rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, obrana si snadno poradila, míč zastavil brankář.
12'
Hosté rozehrávají na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet.
11'
Cádiz poslal centr před branku, Christopher Ramos hledal spoluhráče ve vápně, ale centr nebyl povedený.
10'
Deset minut hry je pryč, zatím čekáme na nějakou zajímavější příležitost v tomto zápase.
7'
Domácí fotbalisté sice rozehrávali rohový kop, ale obrana si celkem snadno dokázala poradit.
7'
Lucas Pires zkoušel něco vymyslet na polovině soupeře, ale propracovat k zakončení se tým nedostal.
5'
Hostující celek nyní kombinuje na polovině hrací plochy, kde se pokouší překombinovat soupeře.
4'
Optickou převahu zatím mají domácí fotbalisté, ale na první šanci čekáme.
3'
Jeden z hráčů Cádizu leží na hrací ploše, je to Gonzalo Escalante, kdo byl hodně důrazně dohraný soupeřem.
2'
V poklidném tempu se hraje v prvních minutách. Domácí rozehrávají od své branky.
1'
Zápas začal, domácí hrají ve žlutém, hosté v červeném.
1'

Cádiz CF: Ledesma – Carcelén, Fali, Chust, Pires – Navarro, Alcaraz, Escalante, C. Ramos – Alejo, Sobrino.
Náhradníci: Gil – Á. Fernández, Ma. Gómez, Guardiola, Mari, Kouamé, Mbaye, Meré, Negredo, Ocampo, Zaldúa.

Athletic Bilbao: Simón – Lekue, Vivian, Yeray, de Marcos – Vesga, A. Herrera – I. Williams, U. Gómez, Ares – Villalibre.
Náhradníci: Agirrezabala – Berchiche, Dan. García, Raúl García, Guruzeta, Jauregizar, Muniain, Nolaskoain, Paredes, Prados, Sancet, N. Williams.
Hostům se v poslední době daří, z posledních pěti zápasů vyhráli hned čtyři. V posledním duelu ale klub prohrál a v tabulce je na pátém místě. Cádiz má 15 bodů a v tabulce je třetí od konce. Z posledních pěti zápasů získal dva body za remízy, poslední tři duely prohrál.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky španělského klubového fotbalu. V tomto zápase LaLigy proti sobě nastoupí Cádiz FC a Athletic Bilbao.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.