La Liga - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cádiz : Celta Vigo - 25. února 2024   14:00

Cádiz
66' Jiménez (Guardiola) • 90+10' Machís
2:2
(0:1)
Celta Vigo
11' Aspas  (de la Torre) • 58' Swedberg  (M. Sánchez)
Cádiz
Ledesma (C) – Carcelén (87. Zaldúa), Chust, Meré, J. Hernández – Sobrino (65. C. Ramos), Alcaraz, Escalante (65. Kouamé), Navarro (87. Machís) – Jiménez, Ma. Gómez (65. Guardiola).
Gil – Alejo, Á. Fernández, Mbaye, Ocampo, Ousou, Samassékou.
Ortiz – Garrido Romero, Santiago Sachristán
Estadio Nuevo Mirandilla
Celta Vigo
Guaita – Manquillo (75. Mingueza), Starfelt, Núñez, M. Sánchez – Allende (57. Swedberg, 84. C. Domínguez), Tapia (57. Jailson), Beltrán, de la Torre – Aspas (C), Strand Larsen (75. Douvikas).
J. Carrillo, I. Villar – Bamba, Cervi, C. Pérez, Sotelo, K. Vázquez.

Děkujeme vám za sledování tohoto přenosu a přejeme krásný zbytek víkendu. U některých dalších přenosů zase naviděnou!
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 9:2. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:20.
Tak máme za sebou tedy opravdu napínavé utkání, kdy domácí Cádiz vyrovnal na 2:2 až v čase 90+10. Utkání bylo po celou dobu velmi vyrovnané, hra se přelévala z jedné strany na druhou. Celta Vigo šla hned v 11. minutě do vedení 0:1, kdy se prosadil Aspas po asistenci de la Torreho. Následně v 57. minutě navýšil skóre utkání na 0:2 Swedberg, který přišel na hříště chvíli před tím. Poté ale začal být Cádiz na míči aktivnější a v 66. minutě snížil na 1:2 Jiménez. Závěr utkání byl velmi napínavý, jelikož domácí se snažili prosadit, co to jen šlo. Bylo zde mnoho nepovedených akcí Cádizu, ale v závěrečných minutách nastavení 2. poločasu se prosadil krásnou střelou z dálky Machis, jehož střela byla téměř nechytatelná.
90+11'
90+10'
Cádiz právě vstřelil branku!
DARWIN MACHIS teď vyslal nádhernou střelu po odrazu jednoho z hráčů za hranicí šestnáctky z pravé nohy do levé horní šibenice a brankář Guaita zde opravdu neměl šanci míč chytit. – 2:2!
90+9'
Ve velké šanci se teď ocitl Guardiola, který se pokusil vystřelit z malého vápna, ale brankář míč vyrazil na rohový kop.
90+7'
Guardiola teď obdržel míč a vystřelil na bránu z velké vzdálenosti, ta však ale skončila mimo bránu Celty Vigo. Asistent rozhodčího nakonec signalizoval ofsajd.
90+5'
Hra opět pokračuje po ošetření Jailsona.
90+4'
Hra je teď přerušena. Jeden z hráčů Celty Vigo si žádá o ošetření.
90+3'
Celta Vigo teď přešla do protiútoku, tam ale zkazili přihrávku do běhu a míče se zmocnili domácí.
90+2'
Hernández se teď dopustil faulu o postranní čáry poblíž střídaček, Celta Vigo se tak může pustit do útoku na bránu Cádizu.
89'
Na míči jsou teď daleko aktivnější domácí, kteří se snaží dostat dopředu, ale zatím je obrana Celty Vigo velmi pozorná, a vše si zatím pohlídala.
87'
Střídání v týmu Cádiz CF:
ze hřiště odchází Isaac Carcelén, přichází Joseba Zaldúa,
ze hřiště odchází Robert Navarro, přichází Darwin Machís.
86'
Alcaraz teď dojel souboj s jedním hráčem Celty Vigo, a ihned ho rozhodčí potrestal žlutou kartou.
85'
Na míči teď převážně hráči domácích, kteří se snaží dostat více dopředu směrem k bráně Celty Vigo, ale to se jim zatím moc nedaří.
84'
Střídání v týmu Celta de Vigo:
ze hřiště odchází Williot Swedberg, přichází Carlos Domínguez.
82'
Alcaraz se teď mohl dostat k zakončení uvnitř pokutového území hostů, tam však ale byli dobře připravení obránci Celty Vigo, a ti vykopli míč do zámezí.
80'
Carcelén teď vyslal krásný centr do pokutového území hostů, a k zakončení se dostal Juanmi, tomu se ale míč odrazil od stehna a tak míč s přehledem chytil Guaita.
78'
Na zemi se teď ocitl de la Torre, kterého zezadu podrazil jeden z hráčů Cádizu.
77'
Hlavní arbitr teď udělil žlutou kartu Aspasovi.
75'
ze hřiště odchází Javier Manquillo, přichází Oscar Mingueza,
ze hřiště odchází Jørgen Strand Larsen, přichází Tasos Douvikas.
74'
Na zemi právě leží dva hráči hostujícího celku, a možná se bude zkoumat penalta pro Celtu Vigo.
72'
No hra se nám začíná trošku více přiostřovat, kdy Juanmi tvrdě dojel zezadu Swedberga, a tak bude Celta Vigo rozehrávat přímý volný kop z velké vzdálenosti od brány Cádizu.
71'
Teď byl faulován Jailson, kterého zezadu podrazil Ramos, a to rozhodčí nepřehlédl, takže budou rozehrávat hosté.
70'
Po trvrdém faulu se teď ocitl na zemi Guardiola zhruba na polovině hřiště.
66'
Guardiola teď poslal krásný centr do vápna hostů, který zpracoval JUANMI JIMÉNEZ a zakončil míč doprostřed brány přímo mezi nohama Guaity. – 1:2! Asistence: Guardiola
65'
ze hřiště odchází Maxi Gómez, přichází Sergi Guardiola,
ze hřiště odchází Gonzalo Escalante, přichází Rominigue Kouamé,
ze hřiště odchází Rubén Sobrino, přichází Christopher Ramos.
64'
Hlavní arbitr teď odpískal ruku Larsena na polovině domácích, kteří tak budou rozehrávat.
63'
Jailson se teď zvedal ze země po jednom nedovoleném zákroku na něho ve středu kruhu na polovině hřiště.
61'
Domácí teď rozehrávali přímý volný kop od pravé postranní čáry. Ten byl však velmi přetažený a míč opustil hrací plochu na druhé straně.
58'
Celta Vigo právě vstřelila branku!
WILLIOT SWEDERG teď zpracoval krásný centr od jeho spoluhráče a zakončil míč velmi tvrdou střelou doprostřed brány domácích. – 0:2! Asistence: Sánchez M.
57'
ze hřiště odchází Tadeo Allende, přichází Williot Swedberg,
ze hřiště odchází Renato Tapia, přichází Jailson.
57'
Hostující Tapia bohužel bude muset střídat, jelikož si způsobil zranění při doskoku v jednom souboji na polovině hřiště. Doktoři ho dokonce museli odnést na nosítkách, tak snad bude vše v pořádku.
55'
Hra je teď přerušena kvůli ležícímu Tapiovi na hrací ploše, který si žádá o ošetření.
54'
Celta Vigo se teď pokoušeli dostat až k bráně Cádizu pomocí rychlých kombinací na jeden dotek, u samotného pokutového uzemí domácích se však zastavili a jeden z obránců odkopl míč do bezpečné vzdálenosti.
53'
Carcelén se teď rozhodl prověřit hostujícího golmana tvrdou střelou kousek za pokutovým územím, jeho střela však mířila příliš nad.
52'
Alcaraz zkusil přes celé hřiště vyslat rozběhnutého Carceléna, ten nakonec vybojoval alespoň rohový kop pro Cádiz.
51'
Jeden z hostujících obránců teď bezdůvodně strčil do hráče Cádizu zhruba na polovině hřiště. Vše viděl hlavní arbitr dnešního utkání.
50'
Carcelén teď krásně odcentroval míč na volného Alcaraze v pokutovém území, který z voleje vystřelil na bránu Celty Vigo, a Guaita musel teď zasahovat.
47'
Navarro teď rozběhl celou akci po levé straně, jakmile ale vnikl do pokutového území hostů, tak tam celou akci zastavil jeden z hostujících obránců, a nedovolil tak Cádizu žádný střelecký pokus.
46'
Faulován byl de la Torre kousek od poloviny hřiště, když byl přidržen za dres jedním z domácích hráčů.
46'
Hráči nastupují na hrací plochu, takže druhý poločas začne za malou chvíli.
Druhý poločas začne přibližně v 15:06.
45+3'
45+2'
Navarro teď putoval po levé straně s míčem, kdy se mu podařilo dostat se až k šestnátce hostů, tam ale jeden z obránců vykopl míč do zázemí, a bude to tak opět rohový kop pro domácí.
45+1'
Gómez teď obdržel krásnou přihrávku od svého spoluhráče a pokoušel se najít v šestnátce Navarra, tam ale byl jeden z obránců Celty Vigo. Nakonec to bude rohový kop pro Cádiz.
44'
Juanmi teď přerušil hru přestupkem na jednoho z hráčů Celty Vigo poblíž postranní čáry u střídaček.
43'
Hosté teď přešli do rychlého protiútoku, kdy se opět Aspas pokusil vyslat Larsena dopředu, ten však míč nestihl, jelikož zde byl dobře připravený Ledesma.
42'
Alcaraz se teď pokusil střelou z přímého kopu ohrozit bránu hostů, míč však vyrazil Guaita
41'
Manquillo teď obdržel žlutou kartu za podražení domácího hráče zhruba 10 metrů od pokutového území Celty Vigo.
40'
Sobrino se teď dopustil tvrdého faulu na polovině hřiště, když zezadu dojel de la Torreho, rozhodčí však ŽK neudělil.
39'
Juanmi se teď pokusil vystřelit z voleje zpoza šestnáctky hostů, střela však prošla těsně nad bránou kolem pravé tyče
38'
Aspas teď zkoušel vyslat Larsena až za obranu domácích, u míče byl však dříve Ledesma, který míč stihl vykopnout pryč.
36'
Po dobře kopnutém rohovém kopu Cádizu se k hlavičce dostal Maximiliano Gomez, ten však hlavičkoval těsně vedle levé tyče.
35'
Sobrino se teď pokoušel najít v šestnátce svého spoluhráče, tam však ale byla připravená obrana Celty Viga.
32'
Hostující Tapia teď přerušil útok Cádizu kousek od šestnáctky hostů, kdy fauloval rozběhnutého Navarra, a zastavil tak slibně se rozvíjející akci domácích.
30'
Sudí Ortiz teď dopískl útočný faul jednoho z hráčů Celty Vigo poblíž postranní čáry. Rozehrávat budou domácí.
28'
Střela z přímého kopu Cádizu letěla celkem dobře, avšak v bráně stál dobře připravený Guaita a ten míč vyrazil pryč.
27'
Sanchez teď fauloval jednoho z hráčů Cádizu, asistent rozhodčí ihned signalizoval přestupek, a tak budou domácí rozehrávat přímý volný kop kousek od rohového praporku z pravé strany hřiště.
25'
Allende teď vystřelil z dálky na bránu Cádizu, míč ale těsně minul bránu Ledesmy.
24'
De la Torre se teď s Aspasem pokoušeli o rychlou kombinaci na polovině soupeře, ta však skončila jednou jejich nepřesnou přihrávkou.
23'
Celta Vigo teď rozehrávali rohový kop z pravé strany, míč ale vyrazil domácí golman Ledesma mimo pokutové území.
21'
Carcelén se teď pokoušel vyslat po pravé straně Sobrino, ten ale míč nestihl doběhnout. Odkop od brány.
19'
Na míči teď hráči Cádizu, kteří kombinují převážně na své polovině hřiště.
17'
Juanmi teď vyslal svou střelu z velké vzdálenosti na branku Celty Vigo, avšak ta šla příliš vysoko nad bránu Guaity.
15'
Zhruba na polovině hřiště se teď dopustil nedovoleného zákroku jeden z obránců Celty Vigo.
13'
Cádiz se teď dopustili útočného faulu poblíž rohové praporku u pokutového území hostů. Rozehrávku obstarají Celta Vigo.
11'
Krásný míč poslal z levé strany do pokutového území Cádizu de la Torre, a k jeho přihrávce se na konec dostal IAGO ASPAS, a ten vystřelil k levé tyči po zemi. – 0:1! Asistence: de la Torre
10'
Aktuálně se po dlouhé době dostala k míči Celta Vigo, ale zatím se k žádné zajímavější situaci nedostali.
9'
Carcelén vyslal dlouhou přihrávkou po zemi po pravé straně svého spoluhráče, ten však přihrál míč přímo brankáři hostujícího celku.
8'
Navarro teď odcentroval míč do šestnáctky hostů a po krátké kombinaci se nakonec ke střele dostal Carcelén, ale ta mířila příliš vysoko nad bránu Guaity.
6'
Aktuálně se Sobrino dopustil útočného faulu na brankáře Celty Vigo. Rozehrávat tedy budou hosté.
5'
Cádiz si připsal hned druhý rohový kop v dnešním utkání, avšak k žádné větší akci na polovině hostujícího týmu nedošlo.
4'
Domácí zahráli velmi nepřesně rohový kop, avšak po chvíli se opět ujali míče a snaží se pomocí kombinací dostat kupředu.
2'
Allende se dopustil faulu na útočné polovině soupeře, rozhodčí odpískal nedovolený zákrok.
1'
Výkop obstarali hráči Cádizu, kteří ale po chvíli o míč přišli.
1'
Ještě před samotným začátkem zápasu proběhla minuta ticha.
Hráči nastupují na hrací plochu. Domácí dnes budou hrát ve světle modrých dresech a hostující v červených.
Hezké nedělní odpoledne všem příznivcům fotbalu. Dnes máme na programu utkání 26. kola španělské LaLigy, kde se proti sobě utkají Cádiz a Celta Vigo. Zápas začne za pár minut.

Cádiz CF: Ledesma (C) – Carcelén, Chust, Meré, J. Hernández – Sobrino, Alcaraz, Escalante, Navarro – Jiménez, Ma. Gómez.
Náhradníci: Gil – Alejo, Á. Fernández, Guardiola, Kouamé, Machís, Mbaye, Ocampo, Ousou, C. Ramos, Samassékou, Zaldúa.

Celta de Vigo: Guaita – Manquillo, Starfelt, Núñez, M. Sánchez – Allende, Tapia, Beltrán, de la Torre – Aspas (C), Strand Larsen.
Náhradníci: J. Carrillo, I. Villar – Bamba, Cervi, C. Domínguez, Douvikas, Jailson, Mingueza, C. Pérez, Sotelo, Swedberg, K. Vázquez.
Začátek utkání je plánován na 14:00, takže rozhodně si na tento čas nic neplánujte. Oba celky rozhodně potřebují sbírat body, jelikož se aktuálně nacházejí na samotném dně tabulky. Očekává se zde tedy hodně vyrovnaná bitva, takže to bude velmi zajímavé.

Celta de Vigo

Celta Vigo se aktuálně nachází na 17. místě ve španělské LaLize, což je, jak jsem níže zmínil, jedna příčka od Cádizu, na který má Vigo náskok pouhé 3 body. Vigo na tom ale v poslední době ale rozhodně není tak špatně, jako Cádiz. Do nedávna měli několik povedených zápasů, kdy se jim podařilo neprohrát, ale v posledních 5 zápasech vyhráli pouze jednou. Na druhou stranu se zde ale utkali s těžšími soupeři. Prohráli doma s Realem Sociedad 0:1, poté prohráli též shodným skórem s Gironou. Následně se jim podařilo vyhrát venku proti Osasuně 0:3. Pak ale nestačili poměrem 3:2 na Getafe, což byla určitě pro Vigo zbytečná ztráta bodů. V jejich posledním utkání prohráli 1:2 s Barcelonou.
Cádiz CF

Cádiz se aktuálně ve španělské LaLize nachází v tabulce na 18. místě, což je aktuální sestupová příčka, kdy na soupeře před nimi, kterými je právě Celta Vigo, ztrácí 3 body. Cádiz si zrovna neprochází skvělým obdobím, když 14 zápasů v řadě nevyhráli. Jejich aktuální bilance v lize je 2-11-12. V posledních pěti zápasech zaznamenali 3 porážky a 2 remízy. Prohráli 1:0 s Aláves, poté ale vybojovali cennou bezbrankovou remízu s aktuálně dobře hrajícím Bilbaem. Následně remizovali 0:0 na Villarealu, a poté prohráli dvakrát shodně 2:0, s Betisem a Osasunou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.