La Liga - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Granada - 16. prosince 2023   14:00

Celta Vigo
21' Strand Larsen
1:0
(1:0)
Celta Vigo
Guaita – K. Vázquez (62. Mingueza), Núñez, Domínguez, Ristić – Bamba (73. Douvikas), Tapia, Dotor (90+1. Beltrán), Cervi – Aspas (C), Strand Larsen (72. de la Torre).
Marchesín, I. Villar – C. Pérez, M. Rodríguez, M. Sánchez, Sotelo, Swedberg, Domínguez.
Sánchez – Cabañero, López
Abanca-Balaídos (Vigo)
Granada
R. Fernández – R. Sánchez (82. Callejón), Miquel, Torrente, Neva (C) (82. Fernandez) – Gumbau, S. Ruiz (90. Puertas) – Zaragoza, G. Villar (71. Melendo), Uzuni – Boyé (82. Diédhiou).
A. López, Arbol – V. Díaz, Manafá, Petrović, Rubio, Weissman.

Dnešní zápas je u konce. Celta Vigo nakonec i v deseti dokázala udržet jednobrankové vedení a připisuje si cenné tři body do tabulky. Vyhrabala se tak ze sestupových pozic, Granada zůstává s osmi body předposlední. Tímto se s vámi loučím, přeji hezký zbytek dne.
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 20:18.
90+7'
90+6'
Nastavení je u konce. Nyní už je to jen na rozhodčím, kolik přidá za pár momentů, kdy se nehrálo.
90+4'
Diédhiou vidí žlutou za faul na útočné polovině.
90+3'
Gumbau zastavil faulem Cerviho, který vystihl rozehrávku Granady a mířil vpřed.
90+3'
Znovu stejně, ale vlastně proč ne. Domácí poslali míč na polovinu soupeře a znovu se zatahují.
90+1'
Střídání v týmu Celta de Vigo:
ze hřiště odchází Carlos Dotor, přichází Fran Beltrán.
90'
Střídání v týmu Granada CF:
ze hřiště odchází Sergio Ruiz, přichází Antonio Puertas.
89'
Tapia faulovaný u vápna Celty Vigo rozhodně nepospíchá se vstáváním. Základní hrací doba už bude u konce.
89'
Renato Tapia odkopl míč na polovinu soupeře a domácí se znovu zatahují k vápnu.
88'
Útočná akce Celty Vigo byla zastavena pro ofsajd.
87'
Domácí odkopli míč na polovinu soupeře a zatáhli se všichni za míč. Čas pro Granadu plyne velmi rychle.
85'
Ohrožení branky z toho nebylo, hlavní arbitr odpískal hostům útočný faul.
84'
Žlutá karta pro Domingueze, Granada bude zahrávat zajímavou standardní situaci.
82'
ze hřiště odchází Carlos Neva, přichází Alvaro Fernandez.
82'
ze hřiště odchází Lucas Boyé, přichází Famara Diédhiou.
82'
ze hřiště odchází Ricard Sánchez, přichází José María Callejón.
80'
Tak pozor, Aspas vidí červenou kartu za šlapák na achilovku soupeře a tohle by ještě mohlo zamíchat kartami!
80'
Do konce základní hrací doby zbývá deset minut. Hosté však stále nemají absolutně žádný tlak.
78'
Střela Minguezy skončila úplně mimo branku, odkop.
77'
Hra je nyní přerušena, nebo´t na trávníku zůstal ležet Tapia.
77'
Brankář vyběhl a vyboxoval centrovaný míč daleko od branky.
76'
Celta Vigo bude zahrávat rohový kop. Přidá druhý gól?
75'
Žlutá karta pro tým Celta de Vigo (Mihailo Ristić).
73'
ze hřiště odchází Jonathan Bamba, přichází Tasos Douvikas.
72'
ze hřiště odchází Jørgen Strand Larsen, přichází Luca de la Torre.
72'
Centrovaný míč z levé strany srazil jeden z obránců Granady na roh.
71'
Žlutá karta pro tým Celta de Vigo (Carlos Dotor).
71'
ze hřiště odchází Gonzalo Villar, přichází Óscar Melendo.
70'
Ten následný už lehce ano. Navíc po něm zůstal ležet na zemi Ferreira a sudí píská útočný faul.
69'
Centrovaný míč od rohového praporku nebezpečí nepřinesl.
68'
Rohový kop pro Celtu Vigo.
66'
Guaita vidí žlutou za zdržování.
66'
Myrto Uzuni dostal míč zas obranu, pálil z poměrně těžké pozice, neboť mu obránce visel na zádech. A proto to také nedopadlo ideálně, střela skončila vysoko nad.
64'
Lucas Boyé se dostal s míčem do vápna soupeře, vypálil, ale brankář Guaita předvedl jistý zákrok nohou.
62'
ze hřiště odchází Kevin Vázquez, přichází Oscar Mingueza.
61'
Bryan Zaragoza si seběhl z levého křídla do vápna, zkusil zakončit na zadní tyčku, ale jeho technický projektil prolétl jen těsně vedle.
60'
Z pravé strany přilétl centrovaný míč do vápna Granady, ale nikdo z domácích se k zakončení neprocpal.
58'
Roh od rohového praporku neohrozil domácí branku, hosté však nadále zůstávají na míči.
57'
Sudí ještě musí hasit emoce ve vápně, zatím stačí pouze domluva.
56'
Střela Zaragozy byla zblokvaná, rohový kop pro Granadu.
54'
Ricard Sánchez dostal přihrávku do vápna, vystřelil z první, ale branku vůbec netrefil.
53'
Pro nezaujetého diváka by dal průběh druhé půle nazvat až nudným.
52'
Stále se hraje především kolem středové čáry.
50'
Druhý poločas je zatím takový uspávací, ani jeden z týmů není nikterak aktivní.
48'
Ricard Sánchez si počínal v souboji s Larsenem nedovoleně, domácí budou rozehrávat.
46'
45'
45+1'
Aspas proskočil do vápna, předložil míč Dotorovi, jehož střela ze skluzu skončila snad o deset metrů mimo.
45'
Centr na přední tyčku nevyšel, obrana Granady si tento záměr pohlídala a míč odvrátila daleko od branky.
44'
První půle se chýlí ke svému konci. Uvidíme, kolik rozhodčí nastaví nad rámec.
43'
Centrovaný míč z pravé strany byl sražen do zámezí, roh pro Celtu Vigo.
42'
Jonathan Bamba se dostal k zakončení za hranicí šestnáctky, jeho dělový projektil ale Raúl Fernández vyrazil mimo!
41'
Domácí by nyní rádi viděli žlutou kartu pro Boyého po faulu na Tapiu, sudí je však jiného názoru.
40'
Domácí nyní vytahují pressing hodně vysoko, Granada by s tím mohla mít poměrně velké problémy.
38'
Aspas prudkým přízemním centrem našel Larsena, ten ale nedokázal zakončit. Nutno dodat, že míč z nohy Aspase byla spíše taková střela než přihrávka.
37'
Aspas prvním centrem nikoho nenalezl, míč však zůstal domácím na kopačkách a akce kolem vápna pokračuje.
37'
Mihailo Ristić centroval z levé strany, ale obrana míč odvrátila na rohový kop.
36'
Další až příliš dlouhý centr od jednoho z hostujících fotbalistů. Míč skončil v rukavicích Guaity.
35'
Centr byl až příliš dlouhý a skončil v zámezí, odkop od branky.
34'
Granada bude mít k dispozici standardní situaci z pravé strany.
32'
Centr byl odvrácen pozornou obranou daleko od branky Ferreiry.
31'
Rohový kop pro Celtu Vigu.
29'
Vázquez stáhl unikajícího soupeře zezadu k zemi a vidí zaslouženou žlutou.
28'
Celta Vigo bude po nedovoleném zákroku rozehrávat na středové čáře.
26'
Vicente Guaita si nyní zadělal na pořádné problémy, když vyběhl mimo vápno a dostal se do souboje s jedním z hostů. Nakonec však míč odkopl do zámezí a nebezpečí tak zažehnal.
24'
Nepřesný míč končí v zámezí, Guaita bude odkopávat od branky.
23'
Granada nyní hraje s míčem kolem vápna soupeře, zatím však chybí střelba.
22'
Žlutá karta pro tým Celta de Vigo (Jørgen Strand Larsen).
21'
Celta Vigo právě vstřelila branku!
Domácí se dostávají do vedení! Po rohovém kopu se míč chvíli odrážel ve vápně, až se k němu dostal JORGEN STRAND LARSEN. A jelikož byl norský útočník zády k brance, zakončil efektivně patičkou.
21'
20'
Můžeme pokračovat.
19'
Hra je nyní přerušena, neboť na trávníku zůstal ležet jeden z hostujících hráčů.
18'
Domácí si nepohlídali náběh a celá útočná akce tak byla zastavena pro ofsajd.
17'
Centr z dobrých pětatřiceti metrů propadl až k brankáři, který jej zachytil do rukavic.
16'
Tapia si počínal nedovoleně, což neuniklo očím hlavního arbitra. Standardní situace také pro Granadu.
15'
Unai Núñez si naskočil na zadní tyčce na centrovaný míč, ale hlavičku poslal jen těsně vedle pravé tyče Ferreirovy svatyně!
14'
Další zajímavá standardní situace pro Celtu Vigo.
13'
Celta Vigo hraje s míčem na půlce soupeře a zapojuje do kombinace všechny hráče.
11'
Tentokrát se Aspas mezi tři tyče trefil, jeho rána ale neměla absolutně žádnou přesnost, a tak nemohla skončit za zády Ferreiry.
9'
Po centru se k zakončení dostal Aspas, ale jeho rána nemířila mezi tři tyče.
8'
Standardní situace pro Celtu Vigu z pravé strany hřiště.
7'
Ale příliš dlouho se tu neohřála. Po ztrátě míče budou domácí vhazovat a mohou si založit další útočnou akci.
6'
Nyní také Granada kombinuje na útočné polovině.
5'
Sudí nyní jasně vysvětluje Aspasovi, kdo je tady pánem. Domácímu hráči se nelíbilo, že mu byl odpískán faul na středu hřiště.
3'
Nepřesnosti na straně Celty Vigo vyústily ve ztrátu míče.
2'
Domácí drží míč na útočné polovině. Zatím však pouze v místech, odkud se zakončit nedá.
1'

Celta de Vigo: Guaita – K. Vázquez, Núñez, Domínguez, Ristić – Bamba, Tapia, Dotor, Cervi – Aspas (C), Strand Larsen.
Náhradníci: Marchesín, I. Villar – Beltrán, de la Torre, Douvikas, Mingueza, C. Pérez, M. Rodríguez, M. Sánchez, Sotelo, Swedberg, Domínguez.
Trenér: Benitez

Granada CF: R. Fernández – R. Sánchez, Miquel, Torrente, Neva (C) – Gumbau, S. Ruiz – Zaragoza, G. Villar, Uzuni – Boyé.
Náhradníci: A. López, Arbol – Callejón, V. Díaz, Diédhiou, Fernandez, Manafá, Petrović, Melendo, Puertas, Rubio, Weissman.
Trenér: Medina

Rozhodčí: Sánchez – Cabañero, López.
Dobré odpoledne, vítám vás u online přenosu z fobtalové LaLigy. Na programu je duel sedmnáctého kola, ve kterém změří síly Celta de Vigo a Granada CF. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 14:00, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.