La Liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Real - 25. srpna 2023   21:30

0:1
(0:0)
Real
81' Bellingham  (Joselu)
Celta Vigo
I. Villar – Mingueza, Starfelt, Aidoo, Núñez, Cervi (45+2. M. Sánchez) – de la Torre (81. M. Rodríguez), Beltrán, Bamba – Aspas (C), Larsen (77. Tapia).
Marchesín, R. García II – Sotelo, K. Vázquez, Domínguez, Swedberg, Dotor.
Díaz de Mera – Santaursula, Hernández
Abanca-Balaídos, Vigo
23 067 diváků
Real
Kepa – Carvajal (C), Rüdiger, Alaba, Fran García (80. N. Fernández) – Valverde, Tchouaméni (63. Modrić), Camavinga (63. Kroos) – Bellingham – Rodrygo, Vinícius Júnior (18. Joselu).
Lunin, Piňeiro – Odriozola, Paz, L. Vázquez, B. Díaz.

Utkání je u konce a v nervózně vedeném duelu se nakonec radují hosté. Ti postupně přebírali iniciativu a v 68. minutě měli obrovskou šanci na vedení, když se pískala penalta za faul na Rodryga. K té se postavil sám faulovaný hráč, ale gólman Villar ji mrštným skokem vyrazil. Celta Vigo se s postupujícím časem snažila ukopat bezbrankovou remízu, ale nakonec tento stav neudržela. V 81. minutě se na malém vápně dostal k hlavičce Jude Bellingham a překonal marně se natahujícího Villara. Těsný náskok už Real udržel a je tak po třech kolech stále stoprocentní a lídrem soutěže. Celta Vigo je v tuto chvíli na 16. místě s jediným bodem.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání sledovalo 23 067 diváků.
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 6:5. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 19:14.
90+8'
90+7'
Už se jen bojuje, hosté s vypětím sil drží soupeře na půlce.
90+6'
Přímák hostům nevyšel a rodící se kontr musel Nacho Fernández řešit faulem. A měl to za žlutou kartu.
90+5'
Real dohrává zápas na útočné polovině a navíc je tu další přímý kop.
90+4'
Trestalo se u na straně Celty, za Carvajalovo nakopnutí do lýtka si ji prohlédl Renato Tapia.
90+3'
Ještě jedna žlutá karta na straně Realu, za Aspasovo přišlápnutí byl potrestán Antonio Rüdiger.
90+2'
Joselu je už na nohou, ale vypadá docela dost otřeseně.
90+1'
Ošetřuje se na straně Realu, úder kopačkou do obličeje totiž schytal Joselu.
90'
Další pomalá Kepova rozehrávka od vlastní branky, sudí s ním má zatím trpělivost.
89'
Iago Aspas upadl po souboji o míč v pokutovém území, ale ani on neprotestoval, že byl faulován, věděl, že to na penaltu nebylo.
88'
Tentokrát nebyl centr nebezpečný, po několika hlavičkových soubojích dostala obrana Celty hru ven z vápna.
87'
Roh pro hostující tým.
86'
Kombinace Realu na útočné polovině, Modrić s Carvajalem ale o míč záhy přišli a nakonec přišel ostrý útočný faul.
85'
Míč je u Kepy, ten s rozehrávkou samozřejmě nikam nepospíchá.
84'
Zase se přitvrzuje a rozhodčí už musí uklidňovat rozvášněné hráče.
83'
Nepřesná přihrávka levou stranou, je z toho vhazování pro Real Madrid.
82'
Domácí teď budou muset hodně přidat, pokud nechtějí z celkem dobře rozehraného utkání odejít s prázdnou.
81'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Hosté jdou do vedení! Real rozehrál roh, centr od rohového praporku prodloužil Joselu a na malém vápně se přes obránce dostal k přesné hlavičce JUDE BELLINGHAM. Zblízka překonal Villara a je to 0:1!
81'
Střídání v týmu Celta de Vigo:
ze hřiště odchází Luca de la Torre, přichází Miguel Rodríguez.
80'
Střídání v týmu Real Madrid CF:
ze hřiště odchází Fran García, přichází Nacho Fernández.
79'
Kroos hledal Joselua a ten nebyl až tak daleko od případného zakončení. Obrana Celty si musí dávat velký pozor.
77'
Domácí Sánchez neprošel levou stranou, Kepa se už chystá k odkopu od své branky.
77'
ze hřiště odchází Jörgen Larsen, přichází Renato Tapia.
76'
Mingueza prostrkával na Aspase, tomu ale při zpracování míč odskočil od nohou.
74'
Ve vápně domácích upadl Bellingham, ale tohle na pokutový kop rozhodně nebylo.
73'
Nepovedený centr do šestnáctky Realu, ten zpracoval Carvajal a sám pak i rozehrál.
71'
Žlutá karta i na straně Realu, za faul na Aspase si ji prohlédl Toni Kroos.
69'
Ve vápně se po letícím míči natahoval Aspas, chyběl mu ale kousek, aby jej trefil a sklepl tak za Kepu.
69'
Následoval roh, ten už ale Real nezvládl zužitkovat a už se zase hraje na opačné straně.
68'
Míč si na penaltu postavil Rodrygo, zvolil prudkou střelu na pravou ruku gólmana, ten se ale dobře vymrštil a zároveň nechal jednu nohu na brankové čáře a ránu zvládl vyrazit!
67'
Celá situace se ještě kontrolovala na videu, ale verdikt se neměnil. Navíc si Iago Aspas vysloužil žlutou kartu za protesty.
66'
Penalta pro Real! Přihrávku za obranu domácích dostal Rodrygo, píchl si míč doleva a poté se dostal do střetu s gólmanem! Rozhodčí neváhal ani okamžik!
65'
Alaba si po rychlém přechodu dopředu doslova naběhl do obrany a nedokázal zakončit.
64'
Za pravou nohu se drží Bellingham a kulhá. Trenér Ancelotti už musí přemýšlet na případným dalším střídáním, které nebude dobrovolné...
64'
Celta Vigo v akci a do šance se dostal Larsen. Střela z vápna ale šla vedle Kepovy branky.
63'
ze hřiště odchází Aurélien Tchouaméni, přichází Luka Modrić.
63'
ze hřiště odchází Eduardo Camavinga, přichází Toni Kroos.
62'
Přihrávka z levé strany, míč se dostal do vápna, kde Camavinga při zakončení lehce zaškobrtl a Valverde zamířil těsně vedle!
61'
Villar si pohlídal volný míč do pokutového území a ve spolupráci se Sánchezem přerušil rodící se akci Realu.
60'
Na lavičce Realu se chystá hned dvojí střídání, do hry za malou chvíli půjdou Kroos s Modrićem.
59'
Levou stranou se do pokutového území Celty dostal Tchouaméni, jeho oblouček ale přelétl všechny hráče.
58'
Střela domácích, míč se otřel o sudího, takže se podle pravidel pískal míč rozhodčího.
57'
Na zemi leží domácí Aspas, toho přišlápl Tchouaméni. Rozhodčí zatím karty nechává v kapse.
56'
S Valverdem si narazil Rodrygo, uvolnil se na střed, ale pak vystřelil vysoko nad Villarovu branku.
55'
Domácí Bamba se utopil v kličkách na levé straně, jeho úkrok na pravou stranu mu obránce Realu nezbaštil.
53'
Už zase Real. Rodrygo se prosmýkl mezi dvěma obránci, tím ale jeho výpad skončil. Dal si to totiž daleko od své kopačky a míč nezachytil.
52'
Hra se nám dostala na opačnou stranu, zprava přilétl centr na Jörgena Larsena, jeho hlavička ale šla přesně do míst, kde stál Kepa.
52'
Prostrkávačka do šestnáctky domácích jen prošla prostorem a tento míč skončil mimo hrací plochu.
51'
Neuspěl ani Carvajal, jeho centr z levé strany odhlavičkoval Starfelt.
50'
Fran García se snažil o uvolnění se v pokutovém území Celty, byl ale zcela sám a proti přesile. Takže nezakončil, ani nepřihrál.
48'
Hodně nepovedený Carvajalův nákop, tohle dolétlo až k Villarovi, který má hromadu času i prostoru na rozehrávku.
47'
Úvod druhé půle patří domácím, ti kombinují na útočné polovině a hledají cestu k centrům.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:35.
První půle je za námi a my viděli velice akční úvod. Už ve třetí minutě domácí překonali Kepu a Larsen patičkou dostal míč do sítě, ale gól nakonec nebyl uznán pro útočný faul na gólmana Realu. Pak se chvíli hrálo spíše na půlce, ale s postupem času se hra zase vylepšila a bylo i několik šancí. Více jich měli domácí, Mingueza a v závěru poločasu i Bamba mířili o kousek vedle. Real se zatím směrem kupředu docela trápí, Villara vážněji neohrozil a do šaten se odešlo za stavu 0:0.
45+6'
45+4'
Závěr půle se odehrává na polovině domácího celku, útoku Realu ale schází nějaká lepší myšlenka.
45+2'
ze hřiště odchází Franco Emanuel Cervi, přichází Manu Sánchez.
45+1'
Ošetřování na straně domácích, pro Franca Emanuela Cerviho zápas končí.
45'
Na závěr poločasu šance domácích. Po rychlém brejku přilétl pas na levou stranu na Bambu, ten si ve vápně zasekl a zvolil technickou střelu na zadní tyč. Těsně minul!
43'
Další akce Realu Madrid skončila ofsajdovým postavením, k rozehrávce se chystá Iván Villar.
41'
Zápas se teď hodně znervóznil, přibylo nedovolených zákroků. Jeden takový si teď připsal hostující Carvajal.
39'
Už je po všem, ofenzíva Realu se k zakončení nedostala a míč skončil v zámezí, Vhazuje domácí Mingueza.
38'
Roh pro hosty. Rodrygo nabízel příhru na vápno na nabíhající spoluhráče, obrana Celty srážela ještě před zasahujícím Villarem.
38'
Centr z levé strany, na míč si naskakoval Joselu, ale opět na vysoký míč nedoskočil.
38'
Real se zatím směrem kupředu dost hledá, pokud už něco přijde, je to individuální akce.
36'
Hra se přesunula zase na opačnou stranu a přišla střela z levého křídla. Kepa je jistý, zatím si zvládá se vším poradit.
34'
Na opačné straně se s tím nepáral Rodrygo, probil se do vápna a dokonce si našel prostor na střelu. Jeho pokus zablokoval skvěle postavený Starfelt.
33'
O malou chvíli později stťílel Larsen, jenže své ráně dal málo razance a Kepa si připsal snadný zákrok.
32'
Šance domácích. Po akci levou stranou se hráči v bleděmodrých dresech dostali k centru, ten prošel na zadní tyč na Minguezu, ten však zakončil vedle branky.
31'
A tak Alaba táhlým centrem hledal Rüdigera. Pas mířil na zadní tyč, ale ale zaúřadovala obrana Celty Vibo a ta vše vyřešila.
31'
Pískalo se proti domácím, je tu přímý kop Realu. Na přímou střelu je to ale moc daleko.
30'
Hned několik centrů do vápna Celty, na většinu si naskakoval Joselu, ale bylo to na něj všechno až moc vysoké.
28'
S Carvajalem si narazil Valverde a byla z toho prudká střela. Villar ale zasahovat nemusel, Starfelt tuto ránu totiž zvládl zablokovat.
26'
Joselu si nabíhal za obranu Celty Vigo, ale i když se snažil o zpracování špičkou kopačky, tak na prudký pas nedosáhl.
25'
Zase se pískalo, nyní proti domácím. Faulován byl totiž na vlastní polovině Dani Carvajal.
24'
Roh už pro Celtu povedený nebyl, hosté se hravě ubránili a míč je už poblíž středového kruhu.
23'
Tečovaná střela, která musela Kepu vyděsit. Zakončoval Beltrán a teč jednoho z hostujících plejerů míč srazil na roh.
22'
Faul hostů, zezadu byl nedovoleně zastaven Jörgen Larsen. Domácí rozehrávají od půlky.
20'
Menší uklidnění na hrací ploše, ani jeden z celků se teď nikam nežene a snaží se o trpělivou hru ve středu hrací ploše.
18'
ze hřiště odchází Vinícius Júnior, přichází Joselu.
16'
Tak nakonec budou muset hosté střídat. Vinícius zase sedí a probíhá další jeho ošetřování.
14'
Druhý roh domácích, Iago Aspas poslal centr do vápna a opět se pískal faul na Kepu.
13'
Už se ale Vinícius Júnior vrací na hrací plochu, minimálně to půjde zkusit, jestli to půjde pokračovat.
13'
Tak nakonec to vypadá na zadní stehenní sval, každopádně Real stále pokračuje v deseti.
11'
Nehrajeme, neboť na trávníku sedí Vinícius Júnior a vypadá to na problémy s tříslem. Tohle by pro Real byla velká ztráta, kdyby musel střídat.
10'
Vinícius Júnior se prosmýkl kolem dvou hráčů Celty a už si to mířil na branku. Chtěl ještě přihrávat doprava, tím ale brejk pokazil.
9'
Přiblížení k vápnu Realu Madrid, ale stále ke to v uctivé vzdálenosti, aby to bylo na přímé ohrožení Kepovy branky.
8'
Celta Vigo, povzbuzována plným stadionem, teď kombinuje u půlky. Nikam s tím nechvátají.
7'
Real se nadechuje k náporu, do útoku teď jde levou stranou. U míče je Camavinga.
6'
Trocha uklidnění na obou stranách, ale akční úvod dokonce donutil trenéra hostů vstát, který nyní koučuje vestoje.
5'
Už se zase hraje na opačné straně a míč si poprvé osahal i gólman Iván Villar.
4'
Rozhodčí byl sám povolán k videu, aby si sám udělal obrázek a po chvilce držení našel a gól odvolal! Stav je tedy stále 0:0.
3'
Domácí tým sice dostal míč do branky, když po rohu Kepa vyboxoval jednoruč mimo vápno, kde se ale do něj opřel Beltrán a po patičce Larsena skončila rána u tyče. Jenže hosté hned reklamovali faul na gólmana.
2'
Celta Vigo se hned v úvodu dostala na útočnou polovinu a vybojovala si rohový kop.
1'

Celta de Vigo: I. Villar – Mingueza, Starfelt, Aidoo, Núñez, Cervi – de la Torre, Beltrán, Bamba – Aspas (C), Larsen.
Náhradníci: Marchesín, García – M. Sánchez, Tapia, Sotelo, K. Vázquez, Domínguez, Swedberg, M. Rodríguez, Dotor.
Trenér: Rafael Benítez

Real Madrid CF: Kepa – Carvajal (C), Rüdiger, Alaba, Fran García – Valverde, Tchouaméni, Camavinga – Bellingham – Rodrygo, Vinícius Júnior.
Náhradníci: Lunin, Piňeiro – Odriozola, Paz, L. Vázquez, Kroos, B. Díaz, Modrić, N. Fernández, Joselu.
Trenér: Carlo Ancelotti

Rozhodčí: Díaz de Mera – Santaursula, Hernández.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na stadionu Abanca-Balaídos začne ve 21:30, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Isidro Díaz de Mera, kterému budou na pomezí asistovat Diego Santaursula a Iván Hernández.
Celta de Vigo

Domácí tým je po dvou odehraných zápasech na 16. místě s jediným bodem, který klub vybojoval v druhém kole na trávníku Realu Sociedad. Vigo v prvním kole prohrálo doma s Osasunou po gólech Rubéna Garcíi a Moi Gómeze 0:2 a poté uhrála už zmíněnou plichtu 1:1. A ani zde z toho málem nebyl ani ten bod, neboť hosté prohrávali po brance Barrenetxei a srovnali až v 90. minutě Óscarem Minguezou.

Real Madrid CF

Hosté jsou po dvou zápasech stoprocentní a patří jim tak první místo. Sezónu zahájili výhrou 2:0 v Bilbau po gólech Rodryga a Bellinghama a ve druhém kole, taktéž venku, Real vyhrál 3:1 v Almeríi. V tomto utkání skóroval dvakrát Bellingham a poté i Vinícius Júnior, kteří otočili rychlou ztrátu po trefě domácího Arribase.
Dobrý večer u španělské LaLigy. Společně se podíváme na utkání 3. kola mezi týmy Celta de Vigo a Real Madrid CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.